Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Tajemnice Rookgaardu (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=13)
-   -   Rookie Guard Quest wysokim levelem (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=240905)

StaryRookstayer 05-03-2013 21:14

Rookie Guard Quest wysokim levelem
 
Cześć. Zarejestrowałem się specjalnie w nadziei, że jakiś doświadczony rookstayer będzie znał odpowiedź na moje pytanie, której to jakoś nie mogę znaleźć w google.

Zalogowałem się niedawno moim starym rookstayerem i chciałem odwiedzić obóz orków. Wiem, że quest jest maksymalnie do 6 poziomu, ale ktoś na forum wspomniał, że jest możliwość przerzucenia któregoś przedmiotu i wykonania questa wyższym levelem. Dlatego szukam osoby, która potrafiłaby mi odpowiedzieć od którego momentu jest to możliwe (i o ile w ogóle). Jestem facc.

*Achilles* 06-03-2013 00:40

Widzisz quest możesz wykonać mając nawet 100lvl. Problem w tym, że musisz mieć zrobione wszystkie pozostałe misje, poza ostatnią, lub włącznie z ostatnią, pod warunkiem, że nie jest oddana do Vasca~. Ja pomyłkowo oddałem jakiś czas temu przez co straciłem wejście do twierdzy. Normalnie działało to tak, że miałem ciągle questa, więc używałem itemów do zamienienia się w orca i wchodziłem czyścić resp wewnątrz twierdzy.

Freszol 06-03-2013 00:41

Też kojarze że któryś użytkownik o tym wspomniał, lecz wydaje mi się że chodziło o to by "powtarzać" ten quest gdy już go raz wykonaliśmy. W każdym razie chodziło o to, by na nowej postaci gdy dostajemy vial od npc Vascalir, przerzucić item na naszego rookstayera i gdy oddajemy item, quest tak jakby nam się cofa do tego momentu z fortecą orców. (nie wiem czy to zadziała, jeśli nigdy nie robiłeś tej misji, sam tego też nie sprawdzałem, ale tej informacji poszuki ałeś, tak mi się zdaje.)


@Edit
wydaje mi się że jednak błędnie napisałem, użytkownik wyżej ma rację, ponieważ znalazłem się w jego sytuacji.

allall 06-03-2013 01:29

Działało kiedyś, a czy naprawili ten bug to nie wiem. A wystrczyło tak, zrobić misje jakimś noobiem aż do momentu kiedy dostajemy Specjal Flaska (wygląda jak pusty vial, możemy go brać od vascalira co 24h) i rzucamy tego flaska na naszego rookstayera i idziemy użyć go na dedzie waspa. Quest log powinien się zaktualizować i oddajemy questa vascalirowi. Ja do tej pory nie skończyłem tego questa, co umożliwia mi wchodzenie do tej pory na orki ;)
Lecz jak już wspominałem nie jestem pewny czy ten bug nie został naprawiony.

allall 06-03-2013 01:29

dubelek do usunięcia ;P

Masterwizard 06-03-2013 12:22

Bug już naprawili jakiś czas temu ;) Niestety nie ma już możliwości aktywowania tego questu wysoko poziomowym graczem....możliwość wejścia do Orc Fort pozostaje jedynie graczom, którzy aktywowali ten quest wcześniej, przed naprawą buga - tu tak, działa do dziś ;)

Ja również omyłkowo wykonałem ten Quest, wraz z zabiciem Bossa. Co prawda nie mogę już zejść na dół pod Fortecę, ale na szczęście wciąż mam możliwość zamiany w orka oraz wejścia do dwóch spearmanów. Wszystko to dopóki nie porozmawiam z NPC Vascilirem, więc trzeba być czujnym.. :D

StaryRookstayer 06-03-2013 13:23

Dzięki za odpowiedzi. :)

Derbag 08-11-2014 18:56

i co po tych ostatnich apdejtach dalej nic się nie zmieniło i nie da rady go zacząć na wyższym lvlu?


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:25.

Powered by vBulletin 3