Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Obsidia (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=190)
-   -   Brak Polskich Gildi... (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=155778)

Isei 28-11-2007 14:18

Brak Polskich Gildi...
 
Jak pewnie większość z was zauważyła na Obsidi brakuje Polskich Organizacji potocznie nazywanych Gildiami. Dlaczego rodacy grający na jednym świecie nie staną pod jednym sztandarem? Od czasów LS nie spotkałem osób, które by zebrały się do kupy i pokazały co polacy potrafią. Moja skromna sugestia jest taka by osoby kompetętne stworzyły 2 gildie. Jedną dla h lvli czyli 80+, a 2 Akademie od 50+. Co wy na to?!

Flesz 28-11-2007 16:41

Omg
 
Na chuj takie gildie? Ta gra nie dzieli nas na narodowosci wiec po co sami mamy to robic? Ja sam znalem (jak gralem moze dalej bede grac) wiekszosc zagranicznych osob i byli lepszymi graczami niz Polacy.

Pershing 28-11-2007 18:05

nie pomyliles serwerow synu ?

Isei 29-11-2007 16:13

Jasne, tylko kto jest największym lvlem w Tibi?? Brazylijczyk,Niemiec, a może Szwed?! Więc koleś nie mów mi że Polacy są słabymi graczami. Co do twojej wypowiedzi na temat jak Ty to nazywasz "podziałów na narodowości"? Pozwolisz że Ci szybko zripostuję. Nie każdy jest takim poliglotą jak Ty, więc po to są potrzebne Polskie Gildie, a nie dlatego że nie lubię niemców czy brazuków...

Dedalek 29-11-2007 18:15

Ej wes koles wogle plx, tylko skąd sa najwięksi frajerzy? Szwecji? Niemiec? Wiec nie mów, że polacy potrafią grac bo lvl o niczym nie świadczy. Jak nie znasz angielskiego, to nie licz na super wielka karierę na Obsidi.

Allirav 29-11-2007 18:45

Signed.

Jak widze nazwe "This is polish guild" to smiac mi sie chce..
Niestety wiekszosc polakow to noobki (czyt.Frajerzy).
I taka tez opinie mamy u graczy innej narodowosci , dlatego czasem az wstyd odpowiadac na pytanie "Where are you from?"..

Przykre ale prawdziwe.

Epi- 29-11-2007 19:03

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dedalek (Post 1768963)
Ej wes koles wogle plx, tylko skąd sa najwięksi frajerzy? Szwecji? Niemiec? Wiec nie mów, że polacy potrafią grac bo lvl o niczym nie świadczy. Jak nie znasz angielskiego, to nie licz na super wielka karierę na Obsidi.

Ej weź koleś w ogóle sjp.pwn.pl plx.

Nie pouczaj w sprawach lingwistycznych jak sam kaleczysz.

Fin'er 29-11-2007 19:55

Ja tam lubie swoją międzynarodową gildie :)

Dedalek 29-11-2007 23:03

double.....

Dedalek 29-11-2007 23:03

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Epi- (Post 1769047)
Ej weź koleś w ogóle sjp.pwn.pl plx.

Nie pouczaj w sprawach lingwistycznych jak sam kaleczysz.


EHEHEH, ja sie ortografii mogę nauczyć kiedy tylko będę chciał. Twoja tragedia polega na tym, że jak urodziłeś się bez mózgiem, to nim pozostaniesz. Pozdrowienia dla kumatych. Czytanie ZE ZROZUMIENIEM się kłania, myślenie również.

Isei 30-11-2007 09:39

Każdy gra jak umie, oczywiście ale że gildia jest polska to nie znaczy że są tam sami frajerzy i nooby.Bo nie tylko w gronie polaków, takowych można spotkać. Mnie tam wszystko jedny czy będzie to polska czy niemiecka, czy szwedzka gildia. Jednak nie ma to jak atmosfera panująca wśród rodaków przynajmniej nie ma takich sytuacji że niemiec się mnie pyta czy wiem że Hitler ma dziś urodziny...

zielaq 30-11-2007 13:18

probojcie szczescia z polska gildia :p

Pershing 30-11-2007 15:05

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Allirav (Post 1769019)
dlatego czasem az wstyd odpowiadac na pytanie "Where are you from?"..

lol wstydzisz sie ,ze jestes polakiem ?
ty wy*******aj na tibiabr.com

Myllion 30-11-2007 17:15

@Perszing
Po ch*j wypowiadasz sie w sprawach w ktorych masz gowno do powiedzenia ? Ma prawo wstydzic sie, bycia polakiem zarowno w tibji, jak irl. W tibji najwiecej noobow / debilstwa i innego shitu jest wlasnie z polski, a jesli chodzi o swiat (ten spoza komputera) to watpie, ze jest o czym dyskutowac, bo pewnie jedyne co czytasz to forum tibia.pl.

Ps. w dupie mam Twoja riposte, wiec sie zanadto nie trudz.

Epi- 30-11-2007 18:23

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dedalek (Post 1769470)
EHEHEH, ja sie ortografii mogę nauczyć kiedy tylko będę chciał. Twoja tragedia polega na tym, że jak urodziłeś się bez mózgiem, to nim pozostaniesz. Pozdrowienia dla kumatych. Czytanie ZE ZROZUMIENIEM się kłania, myślenie również.

Widać że naukę ortografii masz dopiero w planach bezmózgu.
Ja ci zwróciłem uwagę, a ty zamiast to przemilczeć próbujesz odpowiedzieć atakiem (o dupie maryni). Skąd wiesz jaki sie urodziłem? Taki jesteś mądry bo masz super-szybko-celno-strzelającego-łucznika w grze 2d z duzym lvl?

wyjdz.

Dedalek 30-11-2007 21:53

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Epi- (Post 1770212)
Widać że naukę ortografii masz dopiero w planach bezmózgu.
Ja ci zwróciłem uwagę, a ty zamiast to przemilczeć próbujesz odpowiedzieć atakiem (o dupie maryni). Skąd wiesz jaki sie urodziłem? Taki jesteś mądry bo masz super-szybko-celno-strzelającego-łucznika w grze 2d z duzym lvl?

wyjdz.


EJ MEN PRZET "ŻE" STAWIA SIE PRZECINEK!!!!!! MASZ PROBLEMY Z INTERPUNKCJA!!!11 Tak więc ZWRACAM CI UWAGĘ, że istnieje coś takiego jak LITERÓWKI. No, ale co tam, ty jesteś najlepsiejszy, najmądrzejszejszy i w ogóle uber. Widać, że rodak. Skąd wiem? Widać po tym, że zamiast przemilczeć atakujesz. Tak, jestem mądry i do tego mam jeszcze szybciej i celniej strzelającego łucznika w grze 2d z większym lvlem niż ty.


Nie wychodź, będzie się z kogo pośmiać.

Pershing 30-11-2007 22:36

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Myllion (Post 1770130)
@Perszing
Po ch*j wypowiadasz sie w sprawach w ktorych masz gowno do powiedzenia ? Ma prawo wstydzic sie, bycia polakiem zarowno w tibji, jak irl. W tibji najwiecej noobow / debilstwa i innego shitu jest wlasnie z polski, a jesli chodzi o swiat (ten spoza komputera) to watpie, ze jest o czym dyskutowac, bo pewnie jedyne co czytasz to forum tibia.pl.

Ps. w dupie mam Twoja riposte, wiec sie zanadto nie trudz.

wow od teraz kazdy ktory powie cos co sie nie spodoba dla mendy mylliona ,jest no-liferem...

Epi- 01-12-2007 00:45

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dedalek (Post 1770550)
EJ MEN PRZET "ŻE" STAWIA SIE PRZECINEK!!!!!! MASZ PROBLEMY Z INTERPUNKCJA!!!11 Tak więc ZWRACAM CI UWAGĘ, że istnieje coś takiego jak LITERÓWKI. No, ale co tam, ty jesteś najlepsiejszy, najmądrzejszejszy i w ogóle uber. Widać, że rodak. Skąd wiem? Widać po tym, że zamiast przemilczeć atakujesz. Tak, jestem mądry i do tego mam jeszcze szybciej i celniej strzelającego łucznika w grze 2d z większym lvlem niż ty.


Nie wychodź, będzie się z kogo pośmiać.

:d
Pjontka dla ciebie za łucznika-sokole-oko!

Allirav 01-12-2007 21:26

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Pershing (Post 1769972)
lol wstydzisz sie ,ze jestes polakiem ?
ty wy*******aj na tibiabr.com

W tibi sie wstydze , ale pamietaj Misiek ze to TYLKO gra.
Jak myslisz ilu szwedow , brazoli , turasow , lub innych graczy zachowuje sie tak jak Polscy "ludzie z depo".Moze jest ich kilku
ale w 90% kiedy stoje w depo slysze najczesciej Texty : "PL?" "Dasz cos" itd. i jezeli taki szwed powiedzmy na 70 lvlu codziennie wyslucha 50 takich odzywek od polakow to jak myslisz co bedzie o Tobie sadzil jak podczas normalnej rozmowy powiesz ze jestes z Polski?A co Ty bys sadzil o brazolach jakbys codziennie dostawal spam w ich smiesznym jezyku? jakby cie blokowali w depo parcelami? jakby rzucali
bagi na twoje depo? i co drugie slowo bylo by slowem "HUNTED".? Kiedy jakis gracz na 50 lvl powiedzialby Ci ze jest z Brazyli pomyslalbys stereotypowo i nie mialbys do niego szacunku bo wiekszosc Br tak sie zachowuje. Tak wlasnie jest z Polakami.
A co do mnie jest to forum tibi.pl a jestem polakiem i tutaj zostane. "wy*******aj" mozesz mowic do mamy lub kolegow(jak ci na to pozwola). Znam wielu zajebistych ludzi z Polski ale nie oszukujmy sie wiekszosc naszych rodakow to poprostu noobki.

Pozdrowienia,
Adam

Pershing 01-12-2007 21:31

Cytuj:

A co Ty bys sadzil o brazolach jakbys codziennie dostawal spam w ich smiesznym jezyku? jakby cie blokowali w depo parcelami? jakby rzucali
sadzilbym o nich to co sadze o nich teraz

Cytuj:

bagi na twoje depo? i co drugie slowo bylo by slowem "HUNTED".? Kiedy jakis gracz na 50 lvl powiedzialby Ci ze jest z Brazyli pomyslalbys stereotypowo i nie mialbys do niego szacunku bo wiekszosc Br tak sie zachowuje. Tak wlasnie jest z Polakami.
jeden z moich najlepszych kumpli w tibii jest brazylijczykiem (nikkco) i jakos nie mam z tym problemu.

skoro polacy sa takie nooby i paruwy to czemu nie postarasz sie tego zmienic ?


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:32.

Powered by vBulletin 3