Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Niusy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=12)
-   -   Przebłysk jutra. (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=228761)

Voniek 09-03-2010 15:53

Przebłysk jutra.
 
Kilka miesięcy temu rzeczy zostały wprawione w ruch...


...a na horyzoncie gęsta mgła opadła na pierwsze promienie nowego dnia.

Małe wyjaśnienia od CipSoftu: zdjęcie to jest okazją zobaczenia czegoś przed premierą w fazie rozwoju.

Whoopero 09-03-2010 16:07

Mgła dodana do terenów ? Ciekawe co jeszcze Cip Soft Wymyślił aby "poprawić" tę grę...

Pestka602 09-03-2010 16:08

Już widze moje biedne fpsy..

Etemen 09-03-2010 16:11

Żyjący świat w Tibii? Tego jeszcze nie było...

LarvaExotech 09-03-2010 16:31

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Pestka602 (Post 2740657)
Już widze moje biedne fpsy..

pewnie bedzie mozna wylaczyc to.

Albertus 09-03-2010 16:44

urozmaicenie fajne , ale jeżeli od tego maja być lagi/kicki to ja dziękuje.

D4n1 09-03-2010 16:46

ciekawe jak mgla będzie to jeszcze śnieg w czasie świątecznym oczywiście tez deszcz w niepogodę i może frytki do tego ?

kenobi8 09-03-2010 16:53

Pomysł ciekawy. Taka poranna mgła na bagnach koło venore...

thoro 09-03-2010 17:24

Zwlaszcza, ze dzien w Tibii to 1h. Wiec mgla bedzie pojawiac sie i znikac, taka rola magika, przytym trwam jestem.. (oops sie zapedzilem ;p ).

Pan i Wladca 09-03-2010 17:30

Fajna sprawa, doda klimatu :>

assek 09-03-2010 17:57

NO to chyba są zarty !!! co to ma byc najpierw mgła potem co? śnieg? deszcz? bd musial kupić łopate żeby odgarnąć snieg żeby dojść do dp? Czy po pg mi się armor w rusty zamieni?


ZAAAAAL


Nie chce żadnych pogud!

Eqecutter 09-03-2010 18:07

A ja Chce i więcej powiem podoba mi się ten pomysł wkońcu jakaś mała rewolucja

Aryhil 09-03-2010 18:25

No nie mogę się doczekać...... ciekawe jak im to wyjdzie :p

@Goku 09-03-2010 18:31

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez assek (Post 2740734)
NO to chyba są zarty !!! co to ma byc najpierw mgła potem co? śnieg? deszcz? bd musial kupić łopate żeby odgarnąć snieg żeby dojść do dp? Czy po pg mi się armor w rusty zamieni?


ZAAAAAL


Nie chce żadnych pogud!

to s*******aj na ots 7.6

Erverse 09-03-2010 18:53

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez assek (Post 2740734)
NO to chyba są zarty !!! co to ma byc najpierw mgła potem co? śnieg? deszcz? bd musial kupić łopate żeby odgarnąć snieg żeby dojść do dp? Czy po pg mi się armor w rusty zamieni?


ZAAAAAL


Nie chce żadnych pogud!

Co oni se myślo z to pogodo -.- niech dadzo free pacc, nowe potiony i nowe czary na facca i idziemy expic -.-

toudi96 09-03-2010 19:28

podoba mi sie
hmm... a moze za jakis czas tam smrod wprowadza? heh... tego sie nie spodziewalem zeby mgla w Tibi byla xD potem pewnie bedzie deszcz itp
ale to juz sa nowosci... uwazam, ze najlepsza Tibia byla na 7.6 a potem dochodzily nowosci ktore nudzily gre
ile dzis gra osob? 40 tys? 50 tys? mialem fote mojego bana zeby sie pochwalic (na starym kompie) ale nie przegralem jej na nowy komputer, fotka sie cieszylem, smialem sie z tego ze mialem bana ale patrzac na lewo, na liczbe graczy byla on o 30 tysiecy wieksza, dokladnie bylo 70 tysiecy cos
ale coz... czasy sie zmieniaja, ludzie sa innni...
a prawdziwa Tibia juz nigdy nie pozostanie prawdziwa Tibia
sorka ze nie uzywam polskich znakow ale alt mi sie troche popsul :/

Kin_Yuki 09-03-2010 19:44

Mgła na bagnach
Burze piaskowe na pustyni
Śnieżyce na lodowych wyspach
Ulewne deszcze w dżungli
Upalne słońce na wyspach tropikalnych ;d


yeye... Jestem za ;d Tibia mus się zmieniać, bo nudą zacznie wiać.

Macko121 09-03-2010 19:57

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez assek (Post 2740734)
NO to chyba są zarty !!! co to ma byc najpierw mgła potem co? śnieg? deszcz? bd musial kupić łopate żeby odgarnąć snieg żeby dojść do dp? Czy po pg mi się armor w rusty zamieni?


ZAAAAAL


Nie chce żadnych pogud!

Chcesz się wypowiadać? To najpierw naucz się pisać poprawnie po polsku.
Pomysł całkiem fajny. Zawsze to jakieś urozmaicenie.

Nevemu 09-03-2010 20:01

Krótko i treściwie mogę stwierdzić, iż ten element zaprezentowany jako news jest zdecydowany godny polecenia. Nigdy nie uważałem tej gry jako "masówki" fanów wysokich poziomów i innych jak dla mnie śmiesznych rzeczy (EQ).

Tibia swoim klimatem bardzo odbiegła od tej, w której to grałem dawno temu. Ten mały jak dla mnie element w zupełności poprawił mi humor. Należę do grupy osób, które wychowały się na prawdziwym rpg'u, nie na tym czym jest teraz większość mrpgów (level & grind) w tym Tibia.

Zdecydowanie takie małe elementy dogadzają urok gry.

Chcesz się pośmiać? Proszę bardzo, jednak spójrz łaskawie na moją datę dołączenia, jeśli naprawdę chcesz rozmawiać o "Tibii" to porozmawiajmy za parę lat.

Tawer Redeye 09-03-2010 20:13

Oj dawno nie pisałem na tym forum :P.

Pomysł dobry, chociaż wątpię by wpłynął na rozgrywkę jako taką, za to klimacik nadaje - na bagnach w venore czy takim cmentarzu przy mgle czuć byłoby taką miłą, mroczną atmosferę.

Tibia rzeczywiście się mocno klimatycznie zmieniła z średniowiecznego fantasy z dodatkami w coś zupełnie innego - mieszankę różnych stylu - Yalahari, Barbarzyńców, kolonii w postaci Tiquandy oraz Liberty Bay, a także Atlantydy(ihmo Yalahari mogło mieć klimacik, ale zostało to spartolone.) i innych elementów świata rzeczywistego(czepków też). Pogoda może natomiast nadać klimacik(oczywiście inny niż dawniej) w wielu miejscach.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:32.

Powered by vBulletin 3