Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   CS.Tibia.pl - dyskusja, opinie sugestie itp. (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=219)
-   -   Do You wanna die happy? STEAM_0:0:18082167 (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=229200)

gdq 27-03-2010 16:53

Do You wanna die happy? STEAM_0:0:18082167
 
Nie wiem czy to jest miejsce na takie posty , ale gdzieś musze

Nie wiem kim jest ta osoba i kto dał jej uprawnienia , ewentualnie jak nakłamał w podaniu

Ci którzy mnie znają wiedzą że z reguly wchodze sobie postrzelać i nikomu nie przeszkadzam , sytuacja wygląda tak

Ów debil , przepraszam że obrażam ale inaczej tego nazwać nie mogę 2 rundy z rzędu rzuca flesze swoim < zdaje sobie sprawe ze nie kazdy musi być asem w tą gre , i że dobry admin nie musi dobrze grać ale chyba przynajmniej nie powinien utrudniać gry innym prawda?> zwróciłem mu uwagę , ale gdy w nastepnej rundzie dostałem granatem do 30 hp postanowiłem oddać , a że go zabiłem to mnie zbanował < wlasciwie to nie potrafi nawet tego zrobić bo mam coś w rodzaju gagu , moge sie dostac na serwer ale to wszystko >
Ja uważam to za nadużywanie władzy , nie raz widziałem jak ryba czy ktoś przyjmuje z honorem wrzuty od innych bo wie że sam troszke postanowił sobie z kogoś pożartować.Wiec skoro on ma mi prawo odbierać hp ja mam prawo odbierać jemu , licząc sie z konsekwencjami

UWAŻAM ŻE TA OSOBA NIE NADAJE SIE NA ADMINA


JEŻELI NIC Z TYM NIE ZROBICIE NIEWAŻNE - ulżyło mi.

/Bulwa STEAM_0:0:7847975

Shivek 27-03-2010 17:44

A raz z Kartoflem robiliśmy se tim pleja na awp_map. Dawaliśmy się zabijać i przemieniać w kurczaki... Drom pewnego razu naz zajebał z błyskawicy i powiedział: "Nie ma kurczaków"...
Po chwili zmienił zdanie i z Rybą zmienili się w czikensy.

:<

Du ju łona to chyba Avatar, rajt?

gdq 27-03-2010 17:56

nie wiem kto to , ale co innego kiedy jest zabawnie a co innego kiedy ktoś bezkarnie utrudnia mi gre i pozniej jeszcze zostaje za to ukarany.

CO prawda nie udał sie ban bo wyskoczyło że banned ale podlaczylem sie na serwer , teraz sie okazalo ze dostalem gaga ( usniete bindy )

update

zrestartował się serwer i ban się uaktywnił , wnoszę o zdjęcie :) i mam propozycje aby założyć topic gdzie można składać skargi na nadużycia ( szczególnie świeżych adminów - chociaż z tego co widzę dobrze sobie radzą i nie kozaczą jak w/w pacjent.

Rybzor 27-03-2010 18:08

Do składania skarg służy właśnie ten dział. Dam znać Do You wanna die happy? aka Avatar aka Kaktus, żeby tu wpadł.

$kaktus$ 27-03-2010 18:28

cryy
 
Jak bym zrobil to celowo to bym Cie za to nie karal.. przypadkiem nie trafilem flashem i przeprosilem pod tytulem "sry" to Ty nie podleciales zjechales mnie z hp po czym po chwili wrociles i mi poprawiles co skutkowalo zabiciem mnie.
Jak juz mowilem wczesniej nie czepial bym sie o to, ze mnie zjechales do xxx hp no bo fakt mogles sie wkurzyc tym flashem.. ale po chwili powrociles i mnie zabiles. No sorry koles dostal bys bana ale jako iz byl problem z serwerem to nie pyklo i po chwili mi wrociles. To tez krotko mowiac ukaralem Cie inaczej ; ]

Pozdro.


AH I PS TYPIE MALINOWY

Nie jestem zadnym nowym adminem. Adminuje juz tutaj z ponad 3 lata ; ]

gdq 27-03-2010 19:23

jeszcze kwestia rzucania we mnie granatami , ale niewazne

czyli sam przyznajesz ze moglem mieć powody

więc czemu dostaje takiego solidnego bana który trwa do tej pory ? chyba takie bany powinny byc do poważnych przewinień a nie do tego że po prostu Ci oddałem

$kaktus$ 27-03-2010 19:30

nie wiem dalem Ci na 5 min.. ale jako iz byly problemy z banowaniem przez chwile moze cos nie wyszlo :P

podaj steam ID

gdq 27-03-2010 19:37

Bulwa STEAM_0:0:7847975

miło że sie dogadalismy , ale niesmak pozostał :x


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:24.

Powered by vBulletin 3