Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Gry - temat ogólny (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=218504)

Yoh Asakura 29-07-2009 00:54

Gry - temat ogólny
 
Jest temat o wydarzeniach sportowych, jest o dyskusjach światopoglądowych, a nie ma o grach. Jest co prawda dział RPG, no ale właśnie - to dział RPG. A tutaj przyda się temat, w którym swobodnie można porozmawiać o każdej grze na każdą platformę.

No więc, ja zacznę:
Zaczynam nadrabiać poważne zaległości z lat 2007-08-09. Wczoraj skończyłem Prototype (YOU SUICIDAL MORON!), dzisiaj Call of Duty 4, jakiś czas temu Fallouta 3, pograłem w Street Fightera IV (frustrująca gra). Jutro zabieram się za The Last Remnant - jRPG od Square Enix. W planach mam także Mass Effecta, Bionic Commando i GTA IV. Jestem cholernie opóźniony co do gier, wiele ominąłem, wiele olałem, ale powoli to nadrabiam. Kupę czasu poświęciłem Simsom 3 (świetna gra i jestem z siebie dumny, bo znalazłem sposób na zwisy :P), Spore (a ten z kolei jest cholernie dziwny, bo to bardziej Galactic Civilazation z rozwiniętym edytorem ras) - czyli ogólnie grom z EA. Już zaklepane miejsce na przyszły tydzień ma Modern Warfare - 4 część CoDa pozytywnie mnie do niego nastawiła. No i zagrałem też w "starocie" - Black & White 2, które mnie cholernie wciągnęło i oczarowało, Torment, którego wreszcie przeszedłem i poznałem imię ( ;) ) Bezimiennego, dokończyłem Sudeki i pomęczyłem Sacreda i Call of Juareza (ten ostatni to straszny badziew, nie polecam).

Ogólnie to nie mam pojęcia, w co jeszcze warto by zagrać, nie kupuję już CDA i nie mam pojęcia, co jest w planach. Cholernie długo czekałem na Elveona, ale chyba wstrzymali nad nim pracę (i to już dość dawno :(). Weźcie polećcie jakieś fajne gry, które warto zaliczyć. Byle nie survivale typu Resident i Silent Hill ani przygodówki.

I najważniejsze:
Prosiłbym, żebyście nie robili z tego tematu wojny pt. Uczciwi gracze vs. Piraci. Kradniesz? Zachowaj to dla siebie. Kupujesz oryginały? Who cares. Prosiłbym o ostrą moderację pod tym kątem.

Gelt 29-07-2009 01:41

W przyszłym miesiącu kupuje nowe części do blaszaka więc ponadrabiam troche. W planach mam Devil May Cry 4. Grałem na xpudle i bardzo mi się spodobało. Zresztą wcześniej miałem DMC3 zripowanego z PS'a i fajnie się grało:) Do tego Prototype no i Prince of Persia: Prodigy. Przeszedłem poprzednie 3 więc i tę muszę "zaliczyć". To na razie tyle.

Nari 29-07-2009 01:51

DMC jest jedną z moich ulubionych gier, nie tylko nawalanek =). Ogólny czas spędzony nad czwórką to troszkę ponad 100 godzin, jeżeli ktoś lubi dobre nawalanki to polecam zarówno czwartą jak i trzecią częśc.

Gelt 29-07-2009 02:15

Jedyny minus to niezbędny pad.

Rybzor 29-07-2009 02:27

Ta, grałem w DMC. Zarówno na klawce, jak i na padzie. No i faktem jest - gra na klawce to istny koszmar... Nie polecam nawet największemu wrogowi : d. Co do samej gry, to całkiem fajny zabijacz czasu.

A co do gier, to ostatnio robimy sobie takie sparki w Starcrafta. Jak ktoś ma oryginała, nie koniecznie jest hajtem i lubi sobie pograć, to msg na gg. Możliwość skopania dupy moderatorom! (bo też grają)

Nari 29-07-2009 03:27

Na padzie? Mi się o wiele lepiej napieprza kombosy na klawiaturze =).

zoliax 29-07-2009 08:42

W sumie to i tak za długo siedzę przy kompie, więc nie będę tego zwiększał stawiając sobie postanowienia co do przechodzenia gier, szczególnie że żadko kiedy udaje mi się przejść cokolwiek innego niż strzelanka.

Przed wyjściem Fallout 3 chciałem przejść 1 i 2. Nie wyszło, bo w dwójkę już grałem, chociaż kiedyśtam czytałem solucję, więc jako tako gry nie przeszedłem, w dwójce przez jakiś błąd nie mogłem questa zrobić i się odechciało.

Podobnie ze Starcraftem-zatkałem się na ostatniej planszy Broodwara, kurde, nie umiem grać tymi robalami.(Jeżeli w ogóle można mówić o jakichkolwiek umiejętnościach strategicznych)

Za to ostatnio przeszedłem dwa razy FEARa i Quake'a II. Jak znajdą się fundusze i odpowiednia promocja(najlepiej na półce z grami za 20 zł:)) w Auchanie to może kupie FEARa 2 i Quake'a IV. :P

I nie mów, że CoJ to badziew, bo gra jest spoko, ma klimat i niezłą fabułę. Jak będzie po 20 zł to dwójkę ją też kupie. :D

CytrynowySorbet 29-07-2009 09:44

Assassin's Creed to póki co najlepsza gra, w którą grałem (tak mi się spodobała i tak wciągnęła) i z utęsknieniem czekam na II.

Robin 29-07-2009 09:52

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet (Post 2610334)
Assassin's Creed to póki co najlepsza gra, w którą grałem (tak mi się spodobała i tak wciągnęła) i z utęsknieniem czekam na II.

Grałem w Assassin's Creeda, gierka nawet nawet, podobno jedynka była tylko testem enginu i w 2 rozwinie się całkowicie, ale ona i tak nie dorównuje Najdłuższej Podróży - jednej z najlepszych klasyków przygodówek.

Hakuje_palte_sety 29-07-2009 10:21

Lamusy jesteście, w te-te nowe szity grają.
Czuj old skul bejbe. Ja pocinam w worms world party przez wormneta i kosze wszystkich niczym bracia tomurka.

A co do simsów 3 ssie. 1 + wszystkie dodatki jest lepsza.

CytrynowySorbet 29-07-2009 10:24

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Hakuje_palte_sety (Post 2610356)
A co do simsów 3 ssie. 1 + wszystkie dodatki jest lepsza.

2 + wszystkie dodatki lepsiejsza. Ale pewnie za kilka lat będziemy tak mówić o 3, kiedy wyjdzie już 4 ~~

Wehrmacht 29-07-2009 11:43

A Close Combat znacie? Nie? Zbyt hardkorowe? Nie znacie się : )

sphinx123 29-07-2009 11:43

Ostatnio męczę LBP, ale tylko gdy są u mnie kumple. W trzech się gra lepiej niż samemu, jakaś taka lepsza motywacja ;D Próbuję przejść (tym razem Toreadorem) Vampire the Masquerade: Bloodlines, szkoda tylko że najnowszy patch narobił mi więcej bugów niż poprawek xD Od czasu do czasu tniemy z koleżanką w S4 <3 Ostatnio u kumpla zainstalowaliśmy Arcanum, przypomniało mi to jaka ta gra jest zajebista i rozbudowana. I ta muzyka ^^

__HAPPY_SVEN__ 29-07-2009 11:44

the sims 3 jest o wiele lepsze od 1 i 2.

:)

Tompior 29-07-2009 11:49

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet (Post 2610334)
Assassin's Creed to póki co najlepsza gra, w którą grałem (tak mi się spodobała i tak wciągnęła) i z utęsknieniem czekam na II.

Mam na xkloca no i nie powiem - jest ladna, na poczatku nawet ciekawa, duze miasta. Ale... jak w kazdym miescie mam zawsze do zrobienia to samo (punkty obserwacyjne, podsluchiwanie, uratowanie mieszkanca, kradziez kieszonkowa) to gra robi sie strasznie monotonna i niczym nie zaskakuje.
Dodatkowo, system walki - jak nauczymy sie wyprowadzac kontrataki (na xboxie wystarczy trzymac ciagle 1 przycisk i w odpowiednim momencie nacisnac X) Altair staje sie praktycznie niesmiertelny.
Mam nadzieje, ze druga czesc bedzie o wiele lepsza.

Yoh Asakura 29-07-2009 12:06

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez zoliax (Post 2610316)
I nie mów, że CoJ to badziew, bo gra jest spoko, ma klimat i niezłą fabułę. Jak będzie po 20 zł to dwójkę ją też kupie. :D

Klimat ma, fabuła nawet mnie zainteresowała, rozwój wypadków zapowiadał się interesująco, ale rozgrywka jest strasznie drętwa, Strzelanie jest nudne, bullet time jest idiotyczny, postacie ruszają się kanciasto i po prostu dziwnie - no i tłumaczenie, ja rozumiem, że ta gra jest ukierunkowana na zachód i była tworzona po angielsku, a dopiero później zrobiono polonizację, ale do cholery, dlaczego w polskiej grze angielski tekst jest po prostu lepszy?

ZapodajMuze 29-07-2009 16:46

Ktos wie moze czy w Call Of Duty 5 da sie przejsc tryb Nami Zombies bo gram gram gram i nie moge tego gowna przejsc xd

Z jednym kolesiem na xboxie doszlismy do 12 rundy taka rzeznia ze nie ma gdzie uciekac .

__HAPPY_SVEN__ 29-07-2009 16:51

Nie da się, to taki deathmatch, możesz grać w nieskończoność dopóki cię nie zabiją :p

Argen 29-07-2009 16:56

Powiem tylko, że 12 runda to jeszcze nic, dobra beka była jak z 4 kumplami graliśmy : D

Mazur199 29-07-2009 17:30

ktos zna date premiery mafii 2?


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:08.

Powered by vBulletin 3