Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Tajemnice Rookgaardu (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=13)
-   -   "Album" - Komentarze (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=69092)

Rycerski Cinek 06-08-2006 15:01

@up
 
do akcesoriu Normy potrzeba 100 skor minotaura a nie jednej marnej skorki :p

Dark Alphadron 06-08-2006 16:00

@Pell
Uśmiałem sięz naiwności tych kolesi. Ja bym się tak nie dał. (tak serio to niezłe jaja)
@2up
Ja nie jestem taki pewny. Mino leather już 1 mam, a bronze amuletów zero.

Vantage 06-08-2006 17:22

@Prodigy
Muheuahuha, nie wiedziałęm, że tak wyglądają szlaki baronów narkotykowych :) .
PS. Z czapą Ci do twarzy, kiedy rękawiczki od Toma? :>

- Prodigy - 06-08-2006 17:30

Czapa dla niepoznaki. Rękawiczki od brudnej roboty. Plecak do przenoszenia towaru. Te pozornie niepozorne z pozoru addony znacznie ułatwiają pracę dealerów, lecz to za mało, żeby mnie zmylić. Sprawcy zostaną ukarani a materiał dowodowy przekazany prokuraturze. Oracle już czyta akta i niedługo ogłosi wyrok. Ja tym czasem wpadłem na trop Gwałcicieli Beholderów.

Gratuluje innym osiagnięć a sam dziękuje za wszystkie słowa uznania i pozdrawiam!

Tom The Tanner 06-08-2006 22:16

GZ za rozwiązanie afery narkotykowej! A widzieliście że za ludzi na rooko dostaje się exp? ;>

Hakuoh 07-08-2006 01:16

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Tom The Tanner
GZ za rozwiązanie afery narkotykowej! A widzieliście że za ludzi na rooko dostaje się exp? ;>

Tia jak jesteś na świecie e-PvP.

Co do mojego adva...nie myślcie, że spowolniłem, wręcz przeciwnie. Jak to w reklamie było: Power is back!
@Vatnage
Wiem jak to jest zbierać samotnie. Na Calmie jest to samo a nawet gorzej. Każdy Rookstayer zbiera tylko dla siebie, a jest gildia, gdzie zbierają dla lidera i tylko dla lidera. Tutaj dosłownie wiode samotne chwile...gdyby nie Guardians of Rook czy Legion of Rookgaard grałbym na Mainie a gra na mainie to totalna nuda.

- Prodigy - 07-08-2006 11:12

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Hakuoh
@Vatnage
Wiem jak to jest zbierać samotnie. Na Calmie jest to samo a nawet gorzej. Każdy Rookstayer zbiera tylko dla siebie, a jest gildia, gdzie zbierają dla lidera i tylko dla lidera. Tutaj dosłownie wiode samotne chwile...gdyby nie Guardians of Rook czy Legion of Rookgaard grałbym na Mainie a gra na mainie to totalna nuda.


A na Xerenie - młodym, wydawałoby się świecie, gdzie Rookgaard dopiero się kształtuje, najwyższe levele (pomijam mnie, bo sam siebie nie chcę oceniać) to wspaniali ludzie, czasami zaskakuje mnie ich honorowość. Nawet, gdy swojego czasu grałem na Securze (Pell Darith), nie spotkałem takiej ekipy. Tak więc, jeśli ktróremuś z Was, odejdzie ochota na grę, na własnym serverze - zapraszam na Xerene ;) (oczywiście, jeśli nie należysz do gatunku "friitanzplx")

Mega_RobalXXL 07-08-2006 18:47

GZ Gobii duzo tego masz =D.
Potem moze ja dam fotke z moimi zbiorami =D.

Pozdro For All.

- Prodigy - 07-08-2006 20:04

No, no... widzę, że czapy ostatnio w modzie ;) GZ Austin !

Zillek Edonek 07-08-2006 20:46

Gratz kapelusików,lvli i kolekcji... Mega_RobaluXXL w 1 poście było napisane , że screeny mają być ciekawe etc. a twój screen jest zbędny? Kogo obchodzi, że się nudzisz i że masz screena z przypadkowym graczem? Nabijasz posty? Wolałem kiedy byłeś zbanowany .

Tom The Tanner 08-08-2006 17:36

Cytuj:

Tia jak jesteś na świecie e-PvP.
Ekhm... żartowałem, bo wbiłem lvl w tej samej minucie co dedł tamten ziomek. :P



G r a t Z wszystkim i przepraszam za mój screen. A więc bmp to złe rozwiązanie?

- Prodigy - 08-08-2006 17:41

Cytuj:

G r a t Z wszystkim i przepraszam za mój screen. A więc bmp to złe rozwiązanie?

Zależy Ci na jakości ? - .PNG - lecz sporo waży.
Zależy Ci na szybkości ładowania ? - .JPG - lecz jakość ciut gorsza.
zależy Ci na tym i na tym ? - .GIF - lecz napewno nie zapisywany w Paincie. Photoshop jest w tym dobry.

@Topic -

Gratuluje kolejnych awansów ;)

Zillek Edonek 08-08-2006 23:31

Chyba nie wytrzymam:
1.Max121 w temacie album rookgrandu nie piszemy postów bez zdjęcia! Do tego jest ten temat!
2.Rookstyer'ek to samo co wyżej i jeszcze zdjęcia cytujesz!

Wam obu i innym mądrym piszącym tam posty bez zdjęcia polecam ten temat.

Lood 11-08-2006 01:40

Kshaq, wyprzedziłem cie w expie ;d a jak miałeś chyba 14 lvl to ja miałem 1 :p teraz musze dogonić ventage ;d a skoro o nim mowa to gratuluje mu nowego avka tamten był zje... wszyscy mają łapy misia min pawie oczko tylko nie ja. ;(

Zillek Edonek 11-08-2006 09:46

Tak gratz wszytskim, Druidek nie mieliśmy przypadkiem dawać tu interesujących screenów? Fajny avatar Vantage wygląda na to, że też lubisz Happy Tree Frieds ;)

Kshaq 11-08-2006 12:41

@Lood
Bo jak ja miałem 14 level to dobiłem 15 i przestałem grać na prawie miesiąc... Teraz znowu expie. A ja tez nie mam żadnej łapy nieźwiedzia tylko jedną łape wolfa i tak znalazłem ją w jakimś lootbagu :D

GZ wszystkich advenców :D

Dark Alphadron 11-08-2006 13:24

JA też nie mam łapy misia (miałem ale dałem koledze). A te honeycomby itp. zbieram dla Milana.

Zillek Edonek 11-08-2006 15:39

Tak, gratz wszytkim teraz do osoby,(nie pamietam nicka :P)która ostatni dała zdjęcia...
1. Link? A czemu nie do Imageshacka albo Photobucket?
2. Jak w spisie zasad na 1 stronie albumu napisano, że zdjęcia mają być interesujące...
3. A kogo to obchodzi , że zabijałeś beara albo że piekłeś chlebek?
@Lood
Tak, przeprosiłeś za to , że nie masz talentu ale czy trzeba mieć talent , żeby poświęcić 5 minut w paincie? Normalnie chce mi sie żygać jak patrze na tą debilnie posklejaną kolekcję...

Lood 11-08-2006 15:52

Ja czekam aż ktoś dostanie addona pazurków od toma. :D

Hakuoh 12-08-2006 07:26

Mam tego Brass helmeta tylko dlatego, że zapomniałem sobie załatwić Legiona jak robiłem addon quest...i tak właśnie musze chodzić teraz z Vikingiem -.-


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:28.

Powered by vBulletin 3