Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Niusy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=12)
-   -   Zimowy Update 2008 już jutro! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=200321)

Gawus 09-12-2008 17:23

Zimowy Update 2008 już jutro!
 
Jutro tj. w środę, 10 grudnia 2008 roku wszystkie serwery oraz strona www.tibia.com będą wyłączone od godziny 13 do 18 z powodu wprowadzenia Zimowego Update 2008.

Pamiętajmy również, że CipSoft nie jest zbytnio punktualny i może się to przedłużyć o jakąś godzinkę (oby nie dłużej) :).


Nowe miejsca znajdują się na północny-wschód od głównego kontynentu, gdzie mieści się nowe miasto - Yalahar.
Rownież - nowa nacja, nowe ubrania. Zostały wprowadzone trzy modne Yalaharskie Outfity.
Dawno zamieszkałe Yalahar kreatury przez długi czas ewoluowały w krwiożercze bestie.
Zimowy update niesie również za sobą nowe czary dla wszystkich profesji jak i Party Buffy.
Zostały zmienione również części rożnych setów - od dziś niektóre, przede wszystkim ciężkie zbroje, nogawice i hełmy mogą nosić tylko rycerze i paladynowie.
Konto bankowe na Rookgaardzie oraz Island of Destiny ma maksymalna pojemność 1000gp.
Rownież na Wyspie nowych zmniejszy się ilość kurczaków i można będzie spotkać tam koty :P (czyżby jakaś metafora dotycząca nowych?8o)

Więcej możecie przeczytać we wcześniejszych teaserach.

Potwory
Outfity
Questy
Czary
Yalahar

Klienta można pobrać z http://download.tibia.com/tibia840. exe
Wybaczcie za formę linku, ale tibia.pl blokuje exe:)

[19]Dudziu[91] 09-12-2008 23:07

O nie jeszcze golema na srodku dali, ze niby taka wizytowka update Own3d

Jvsta 09-12-2008 23:14

No proszę, już jutro.. fajnie. Przypuszczałam że update będzie nieco później, jednak zostałam mile zaskoczona, nie mogę się doczekać :)

SepterraCore 09-12-2008 23:26

Ja też jestem mile zaskoczony :P
Im wcześniej tym lepiej!!

Marchewki 09-12-2008 23:42

Cytuj:

Konto bankowe na Rookgaardzie oraz Island of Destiny ma maksymalna pojemność 1000gp.
hehe ciekawe co się stanie z tymi graczami co zostali na rooku:D nowych 5+ postaci będą musieli robić żeby kaskę trzymać:D

Voniek 09-12-2008 23:45

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Voniek (Post 2359077)
Typ na datę upa? Jak powiedział Kojot, one są we wtorki, na dodatek były już 4 teasery, dojdzie jeszcze 1 w ten piątek, więc ja typuję datę 9.12 :>

P.S. Czasem chciałbym wrócić, kiedy neostrada była jedyny usługodawcą internetu i kosztowała ponad 100 zł...:/

1 dzień pomyłki.

*Topic
Update jak update, niestety opcja 'OTS' działa pełną parą i niedługo osiągnie wysoki poziom.

Styervo 10-12-2008 00:33

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gawus (Post 2369287)
Konto bankowe na Rookgaardzie oraz Island of Destiny ma maksymalna pojemność 1000gp.

Sądzę że nie usuną pieniędzy tylko po prostu wprowadzą blokadę na dodawanie nowych jeśli ktoś przekroczył przed update limit... byłoby głupio gdyby jakiś rookstayer lv 100+ nie wiedział nic i po zalogowaniu zobaczył 1000gp w banku xd

A significant change that this update will bring is that mages will no longer have the strength to wear the heavy armors of knights and paladins. For example, the crown armor, the golden armor, the dragon scale mail and the magic plate armor will be useless to them.
Lol... cisza przed burzą xd

boniedwa 10-12-2008 00:45

Cieszcie się, będziecie mieli jeden dzień bez botterów, będzie można poexpić.

Cloudres 10-12-2008 01:28

Jezeli t.pl chce sie liczyc jako powazna strona to chyba musi zmienic styl. Po pierwsze njus na t.com jest o wieeeeele dluzszy, chyba pierwszy raz sie tak zdarza zeby ucinac i to jest bledem. Co z tego ze nic nowego nie przekazali, nic ponad to co wiedzielismy wczesniej ale jak jus sie cos robi to wedlug mnie trzeba to doprowadzic do konca. I w dodatku ta dziecinna aluzja do kotow x.x


Co do samego uaktualnienia to jedynym jego plusem jes chwilowy brak boterow a samo w sobie nic ciekawego nie wnosi. Ot dodali nowe svar i zaklecia... Po co mi taka tibia(darujcie sobie komentarze typu 'nikt Ci nie kaze grac')

Gonzo 10-12-2008 01:39

Kurde, i boty nie "bendom" działać. ;)

Ganci. 10-12-2008 05:24

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez [19]Dudziu[91] (Post 2370078)
O nie jeszcze golema na srodku dali, ze niby taka wizytowka update Own3d

Widać że jestem pro evul rpg fan skoro tak cię razi ten golem.

Golem jest istotą stworzoną magicznie z żywiołu ( np ognia ) jak i surowca typu stal lub skała.



Update dzisiaj? Kurcze, a miałem plan przed upem wbić 80 pallem ;).
Wbije 75 dzisiaj i arbalest będzie musiał wystarczyć. :S

MnichU1007 10-12-2008 07:12

Trochę wolniutki t.pl, ale cóż prawie zawsze tak było.
Całe szczęście, że to już dziś xD

Lord_Piterek 10-12-2008 07:48

w imieniu wszystkich rookstayerow naprawde bardzo wspolczuje co ten cipsoft zjebal z ta kasa w banku. Sam bylem rookstayerem i nie wyobrazam sobie tak grac. X(

Kubaland 10-12-2008 07:57

Fajna wyspa, niezłe potworki i nowe outfity, o questach już nie wspomnę. Oczywiście, wszytko (chyba) dla PACC X(

Diaboliq126 10-12-2008 08:07

Nareszcie update !!!:D
Nie mogłem się doczekać i mam nadzieje, że nie będzie jakiegoś .... szajzu:(

Kuszak 10-12-2008 09:19

ee a bedzie cos nowego dla Facca ??

Matthaves 10-12-2008 09:52

Dla Facc prawie nic nowego (z wyjątkiem tego ograniczenia w zbrojach). Prawda jest taka, że gracze Pacc zawsze będą dostawać coś nowego, bo... Płacą za granie. :p

Ganci. 10-12-2008 09:57

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Matthaves (Post 2370260)
Dla Facc prawie nic nowego (z wyjątkiem tego ograniczenia w zbrojach). Prawda jest taka, że gracze Pacc zawsze będą dostawać coś nowego, bo... Płacą za granie. :p

Chyba na ghostlandzie będą mutated baty, na tibia.wiki tak pisze przynajmniej w ich lokalizacji.

druidek123 10-12-2008 09:57

Konto bankowe na Rookgaardzie oraz Island of Destiny ma maksymalna pojemność 1000gp.
Ten CipSoft przesadził w nielubieniu rookstayerów..

R3T 10-12-2008 10:52

I dobrze rook jest dla zrobienia 8 lvla i wyjscia stamtad, tepic rookstayerow ile sie da.

@Gonzo
Co srasz, 2 dni i wszystko bedzie w normie :D


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:30.

Powered by vBulletin 3