Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Silvera (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=185)
-   -   Wojna DICU, FS vs FTP, FTPA! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=158649)

Kacperka 13-03-2008 23:01

LoL ja bym sie wqrwil jakbym sie umowil z jakims kumplem z tibii a ten by z jakimis kolegami przyszedl ktorych nawet nie znam ;| Ja na takie spotkanie bym sam przyszedl.. a jakbym sie mial czegos wystraszyc to spotkalbym sie w jakims na przyklad centrum handlowym na przyklad jesli chodzi o szczecin to jeslibym sie bal to spotkalbym sie w Galaxy :) I wtedy lookasz jaka jest sytuacja jak jest ciezka to nie wychodzisz a jak jest LooZ to idziesz spokojnie na piffko ;) Z reszta jak cos to zawsze mozna wezwac pomoc telefonicznie jesli by naprawde byla ciezka sytuacja ale nie sadze ze taka by byla ;)

doskonaly11 13-03-2008 23:19

xd o kur hehe skoro chce sie z nim spotkac i pojsc na piwo to chyba nie ma zamiaru mu wjebac, i czego tu sie bac xd i na huj z jakas ekipa isc xd u mnie byl artur b..( z tibi)xd i jakos nikt nikomu nie wjebal hehe chyba ze sie boisz hehe ludzi xd to wez ekipe

Dawergo 13-03-2008 23:25

Ja mówię o internetowym kumplu a nie z tibii, większości was ufam, ale mam też takich kumpli internetowych nie z tibii :P Btw jakbym sie miał spotykać to przecież nie o północy w Parku Kasprowicza xD

@edit
Poprostu się nie zrozumielismy! B)

Shinhoshu 13-03-2008 23:30

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez DarkKZ (Post 1950657)
@Sardas
No i co z tego, ze dawergo nie jest pelnoletni?:p
Na jakim Ty swiecie zyjesz?;)
"Spotykanie sie z kimś znajacym sie tylko przez internet jest niebezpieczne"
Co ty kurwa myslisz, ze Solar pedalem jest? lol8o
"czy sam daw se da rade z 2 albo i z wieksza ekipa"
Chodzi Ci o to, ze bedzie chcial go na*******ac ?:D:D:D:D

Omg... A telewizor to w domu masz? Ile razy w tv mówili że pobili kogos albo nawet zabili, bo spotkali sie znając tylko przez neta...
Róznie bywa...

Btw, ja na jakim swiecie żyje? A myslisz ze to takie kul jol elo, elo ze ktos pije/pali w wieku 15 lat+- a potem same problemy... Wedlug mnie to debilizm i tyle, piwo to nie tak zle jeszcze ale papierosy to dla mnie jest zal do potęgi...

Róbcie co uważacie za skuteczne, ja tam bym sie jedynie w rl spotkał z bytom team (kalor, ambel, gess, monster kolo, aqua lavin, grono itd... xD) no i może tutaj z paroma z was których dobrze znam np holu xD
I tak sie pewnie nie spotkamy bo bytom za daleko od legionowa xDD
@down
A asen, vake, vegeta ? xD

Dawergo 13-03-2008 23:42

@up
Ja bym sie spotkał z old team, michaelem, rekinem, neo, bako, holu, kacperka, tobą, ktoryms tam z ownerow potusa z ktorym mialem dobre stosunki, jesli kogos zapomnialem to przepraszam ale strasznie was duzo! XD

Solar271 14-03-2008 00:16

[quote=Shinhoshu;1950794]Omg... A telewizor to w domu masz? Ile razy w tv mówili że pobili kogos albo nawet zabili, bo spotkali sie znając tylko przez neta...
Róznie bywa...


TAK HAHAHA ZLAPIE GO ZABIJE A POTEM ZGWALCE PUKI CIEPLY ^^ OMG :D

Hmmm Kacper ma racje GALAXY jest ogromne jest w nim pelno ludzi a nawet ochroniarze po 40-tce :] I jak tak bardzo mnie nie lubisz czemu nie spojrzysz mi w twarz i nie powiesz :p? Od dawna zoltani i ja chcielismy sie z toba spotkac, ale ty albo sie boisz ,albo sam nie wiem mama ci nie kaze z domu wyjsc?

HellFrycek 14-03-2008 01:07

@Sardas

A mnie to juz pominales ;( no chyba ze mnie nie ubisz i niechcialbys sie ze mna spotkac to co innego :D

oVvN3eR 14-03-2008 01:16

..........

HellFrycek 14-03-2008 02:12

@up

jak przyjedziesz do bytomia to np:>

oVvN3eR 14-03-2008 07:05

..........

Kacperka 14-03-2008 07:18

@Shin

Co do palenia sie z toba w 100% zgadzam :D
Ale co do picia nie do konca... ;P u mnie zawsze juz od poczatku gimnazjum byl alkohol na imprezkach i nikt nie narzeka na jakies problemy :D Chociaz w sumie przyznam ze u mnie w miescie to ci ludzie tacy z ktorymi kiedys trzymalem w moim wieku to teraz juz prawie jak zury sie zachowuja... :|

DarkKZ 14-03-2008 13:01

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kacperka (Post 1950754)
LoL ja bym sie wqrwil jakbym sie umowil z jakims kumplem z tibii a ten by z jakimis kolegami przyszedl ktorych nawet nie znam ;| Ja na takie spotkanie bym sam przyszedl.. a jakbym sie mial czegos wystraszyc to spotkalbym sie w jakims na przyklad centrum handlowym na przyklad jesli chodzi o szczecin to jeslibym sie bal to spotkalbym sie w Galaxy :) I wtedy lookasz jaka jest sytuacja jak jest ciezka to nie wychodzisz a jak jest LooZ to idziesz spokojnie na piffko ;) Z reszta jak cos to zawsze mozna wezwac pomoc telefonicznie jesli by naprawde byla ciezka sytuacja ale nie sadze ze taka by byla ;)

Dokladnie zrobilem tak z Solarem :p:pi bylo rox i bylo piffko :D
@Dawergo
A tak na serio moze sie spotkamy?W GALAXY OFC :p

Kacperka 14-03-2008 13:38

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez DarkKZ (Post 1951086)
Dokladnie zrobilem tak z Solarem :p:pi bylo rox i bylo piffko :D
@Dawergo
A tak na serio moze sie spotkamy?W GALAXY OFC :p

Ja jak w wakacje w polsce bede dluzej to wtedy mozna sie spotkac ja, solar, moze ty... na piffko ;) Chociaz ciebie to ja praktycznie nie znam jak narazie.. ;P a Solara znam juz od w huhu czasu wiec z nim raczej na bank na piffko skocze :D

Dawergo 14-03-2008 13:45

@Darkkz etc
W sumie możemy się spotkać ale nie jutro bo raczej nie wstane za wcześnie ;)

@up
A mnie to już pomijasz? To że nie pije nie znaczy ze nie mozna przy mnie pic czy cos B)

DarkKZ 14-03-2008 13:58

@Up
Ja tez jutro nie moge:p
Moze za tydzien ?

HellFrycek 14-03-2008 14:26

@all

No i moze wkoncu skoncza sie te bezzsensowne klotnie,bo widze ze temat sie rozluznia^^

Dawergo 14-03-2008 14:30

@Darkkz
Przyszly tydzien to swieta, moze niedziela?

Michael Rzotkiewka 14-03-2008 14:33

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez <OMO> (Post 1950721)
@Up
A palisz? Tak z ciekawości ;p


Ty palisz? xd

<OMO> 14-03-2008 16:29

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Michael Rzotkiewka (Post 1951192)
Ty palisz? xd

Tak a co? mimo że lubie sobie pobiegac na zawodach na 100m osiagam zajebiste czasy ale medalu nie dostaje bo setne sekundy mi brakuje :(
Mimo wszystko pale i palic bede nie wiem czemu ale tak jakos to wyszlo
Btw. Frycek skoro nie ma kłótni to moze mi dasz wkoncu spokoj??
Bo ostatnio nie chciałeś ze mną rozmawiac na tibi

Boromir_Silvera 14-03-2008 16:32

@Daw, Solar, DarkKz
O mnie zapomnieliscie? -.-


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:38.

Powered by vBulletin 3