Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Inne (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=19)
-   -   Ban za imie (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=40834)

hackrex 04-07-2005 19:28

Ban za imie
 
czy da sie coś zrobić, gdy dostałem bana na postać z powodu nicka? Jeżeli tak, to co? Mam w sumie niski lvl na tej postaci, ale mi na niej zależy, bo mam na niej bp hmmow i calkiem niezle jak na ten lvl itemki. Prosze o pomoc.

Scooby-Doo 04-07-2005 19:34

Mozesz zmienic swoje imie na www.tibia.com zalogowujac sie w "my account". Będziesz mogl grac dalej ta postacia jesli wybierzesz prawidlowe imie

Patimrok 04-07-2005 19:34

Super Hiper Mega stronka odpowiadająca na Twoje pytanie

Madius 04-07-2005 19:36

Czyli dostałeś namelock. Zrób jak radzi Scooby-Doo i baw się dobrze. :]

hackrex 04-07-2005 19:39

Date Character Type Reason Duration
Jul 02 2005, 22:27:19 CET Szedl Sasza Sucha Szosa NameLock name containing part of sentence (Name means in Polish to English translation: Sasza was walking* on the dry causeway.) locked

Jul 02 2005, 22:22:02 CET Nagly Atak Ciotki Genowefy NameLock name containing part of sentence (Name in Polish to English translation means: Sudden attack of aunt Genowefa**.) locked

* szedł a nie chodził, CIPOWIE! NAUCZCIE SIĘ POLSKIEGO!
** nie ma tumaczenia na polskie imię Genowefa?
=P

Watto 04-07-2005 19:49

Co, ze wymyslasz takie idiotyczne nicki, to juz tylko twoja wina.

Adrian! 04-07-2005 19:54

Watto a co powiesz na takie nicki Pogromaca warzyw ogrodowych i Morderac warzyw ogrodowych, widzialem takich agentow na iridii..a zresztą temat od głupich nickow chyba gdzieś był.
A tak pozatym to niemasz co sie martwić ja juz mialem namelocka dwa razy i na następny dzień po wybraniu nowego nicka już mogłem grać. :cup:

hackrex 04-07-2005 19:56

ja nie moge
 
czemu mnie zablokowali po tygodniu grania, a taki np. konstruktor domofonów gra sobie spokojnie od ponad roku? To nie fair

@up
Już zmieniłem nick, dzieki za pomoc

Kuryca 04-07-2005 19:58

Rzeczywiście, to twoja wina jak masz jakiś nick - powiedzmy "Kamil Mister Dzi**ek" (sorki za określenie), to możesz złapać bana. Ale za jakieś głupie imię to najwyżej namelock. Nie stracisz całego bp hmm, bo to tylko 1 K, czyli praktycznie nic :).Nie martw się, Tibia wcale nie jest taka okrutna.

Watto 04-07-2005 20:09

Chodzi mi wlasnie o takie nicki, jak wymieniony pogromca warzyw ogrodowych czy tez najszybszy krajacz kapusty ....

Nie wiem co Was w tym podnieca, ze chodzicie z idiotycznym nickiem.

Kubon 04-07-2005 21:00

Wybierz sobie nick z listy proponowanych nie bedziesz miał bana -.-
Twój nick złamał zasady tibii o imionach (którys z punktów), więc masz bana na określona ilość czasu. Musisz też zmienic tej postaci imię.

Boximus 04-07-2005 21:06

Lol
Mój kumpel nazywał sie Benedykt Siedemnasty (bo szesnasty juz był) i tez go zbanowali. Potem zmienił nick na Czesiek Waligrucha i nie waidomo co sie stało bo mu sie nick przestał podobać.
Lol z tymi imionami to moim zdaniem jakiś polak GM musi być albo ktoś z polaków reporty daje za imiona i poprostu źle tłumaczy (sasza szedł -.-) :D Hehee

Kubon 04-07-2005 21:15

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Boximus
Lol z tymi imionami to moim zdaniem jakiś polak GM musi być albo ktoś z polaków reporty daje za imiona i poprostu źle tłumaczy (

Jakbyś chciał wiedzieć to jets GM polak, mój kumpel go spotkał i ten go zbanował za imię (na infernie) -.-

szopenfeldziarz 04-07-2005 21:31

Najszybszy krajacz kapusty czy Pogromca warzyw jest wg mnie dobry. Może głupi, ale nie łamie żadnych zasad.

MNK 04-07-2005 21:48

boze, co za podejscie...
nie lamie zasad? ale jest idiotyczne...
nazwal bys tak swojego bachora? :P
imie to IMIE a nie jakis bezsensowny zlepek slow...

Khazar 04-07-2005 21:50

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kubon
Jakbyś chciał wiedzieć to jets GM polak, mój kumpel go spotkał i ten go zbanował za imię (na infernie) -.-

dzieciaczki nauczcie sie wreszcie ze polskiego GMa (jak narazie) nie ma (bo sie jeszcze o to stanowisko nie ubiegalem :P ). taki delikwent dostaje name locka poniewaz jakis polski tutor reportujac go tlumaczy nick na angielski. to nie GMowie nei znaja angielskiego/polskiego tylko tutorzy.

Khazar 04-07-2005 22:03

co do tego ze kazdy sie kloci o to tlumaczenie szedl na was walking, to przeciez sami dobrze(?) wiecie ze w angielskim jest 16 czasow, 4 przeszle i nie da sie wszystkiego zgrac tak dokladnie. w polskim mamy 1 czas przeszly i powinniscie sie cieszyc.

hackrex 05-07-2005 14:44

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Sorcerer of the dark age
(...)

* ty sie naucz angielskiego ;)
szedl - was walking
(...)

Sory, ucze sie angielskiego od 5 lat dopiero, mogą sie zdarzyć drobne pomyłki...


A skoro konstruktor domofonów nie łamie, to czemu nagły atak ciotki genowefy łamie? Nagły Atak Ciotki Genowefy znaczy że ja jestem tym atakiem, a nie, że ciotka genowefa dostała ataku.

Ale nick już mam nowy...

hackrex 05-07-2005 14:51

Głupi nick niekoniecznie = n00b
 
j.t. i nic więcej

Descartes 05-07-2005 18:18

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez hackrex
A skoro konstruktor domofonów nie łamie, to czemu nagły atak ciotki genowefy łamie? Nagły Atak Ciotki Genowefy znaczy że ja jestem tym atakiem, a nie, że ciotka genowefa dostała ataku.

Ponieważ konstruktor domofonów opisuje osobę, a Nagły Atak Ciotki Genowefy nie. A skoro uczyłeś się anigelskiego przez 5 lat to CZEMU NIE PRZECZYTAŁEŚ TEGO PIER*OLONEGO REGULAMINU!


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:27.

Powered by vBulletin 3