Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Grafiki (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=37)
-   -   nowe grafiki do tibii (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=28888)

slimaczek 12-03-2005 11:35

nowe grafiki do tibii (plik spr)
 
Szukałem dużo grafik nowych do tibii, prawie wszystkie są z forum tibia.de, ale pare jeszcze jest z forum tibia.pl i ze strony wolves on prey. Razem znalazłem znalazłem coś koło 400 grafik, a plików bmp w rozmiarach 32x32 do tibii jest około 700! Dobra koniec tego wstępu.

GRAFIKI NIE SĄ MOJE, JA JE TYLKO ZŁOŻYŁEM DO JEDNEGO PLIKU TIBIA.SPR I UMIEŚCIŁEM TUTAJ DO ŚCIĄGNIĘCIA!!!

Poniżej macie link ze screenami i plikami. Umieściłem tam plik z podmienionymi outfitami (zamiast strojów facc są stroje pacc), plik z podmienionymi outfitami facc na nowe, oraz plik bez podmienionych outfitów. Wystarczy to rozpakować i skopiować do katalogu z tibią. Do tego jeżeli ktoś chce się pobawić i usunąć\dodać swoje grafiki umieściłem programy do edytowania pliku spr, dwie wersje. Jeżeli chcesz się pobawić, to rozpakuj programem z wersją 1.3 beta, przenieś gdzieś powstały katalog sprites, następnie rozpakuj programem z wersją 1.1, i skopiuj zawartość katalogu sprites do tego drugiego którego przed chwilą gdzieś przeniosłeś, ale żadnego pliku nie zastępuj. Teraz zmień grafiki i spakuj je do pliku spr programem z wersją 1.1

nowe_grafiki_i_nowe_outfity***** - grafiki z nowymi outfitami zamiast facca
nowe_grafiki_i_outfity_pacc_zamiast_facc - grafiki z outfitami pacca zamiast facca
nowe_grafiki***** - grafiki z niepodmienionymi outfitami


Pozatym umieściłem też screeny, żeby było wiadomo co się ściąga. Robiłem je swoją postacią i podczas oglądania paru filmów. Jednak one są z najstarszej wersji, dlatego jeżeli chcecie oglądać screeny z bieżącego tibia.spr, radzę oglądnać moje screeny (na tej stronie) A teraz linki:

Moje screeny, w których są użyte nowe grafiki
Tutaj są wszystkie pliki

-- UPDATE 27.IV.05 --

Do plików dodałem plik spr, w którym zamiast outfitow facc sa outfity pacc.

-- UPDATE 28.IV.05 --

Do screenów dodałem dwa screeny z nowymi outfitami. A czy takie będą w spr - to już wasza decyzja.

-- UPDATE 30.V.05 --
Do plików dodałem plik spr z nowymi outfitami. podmienione są outfity dla facca. I do tego dodałem jakiś czas z temu 2 grafiki z tymi grafikami. Usunąłem plik zip z podmienionymi grafikami, ponieważ nie był już updatowany (ponieważ dwa razy zapomniałem podczas updatu skopiować tam podmienione grafiki). Pozatym spr z pacc outfitami miał popsute grafiki i w niektórych miejscach "krzaczki" ale jest już to naprawione.

-- UPDATE 19.VII.05 --
Dodane grafiki beara, scarab shielda, guardian shielda, skały i mostu. Nowe grafiki prawdopodobnie będą tuż po update tibii z dżunglą.

-- UPDATE 10.VIII.05 --
Od teraz po update tibia.spr jest już do wersji 7.5, przez co można grać dalej z grafikami. Do tego dodałem 4 grafiki:
- Wygląd jednej książki
- Skullstaff
- Demon shield
- Leather boots

-- UPDATE 14.IX.05 --
Lycos skasował mi konto za to że umieszczałem tam pliki zamiast strony :/ Więc musiałem stworzyć nowe konto i od nowa wszystko umieszczać, ale już wszystko jest naprawione :) Przy okazji dodałem pare nowych rzeczy:
- Studded armor,legs,helmet,shield
- Crossbow
- Horned helmet
- Knight legs (oceniajcie czy są lepsze od wcześniejszych)

Specter 12-03-2005 12:05

naprawde super ci to wyszlo! gz! ja wlasnie proboje wkleic to do tibi bo serio sa piekne
tylko przydalo by sie zamiescic dokladna liste jaki itemek jak teraz wyglada. zrobisz to?
PS. temat nadaje sie do przyklejenia

Galik 12-03-2005 12:33

A co zrobiłeś, że nie ma bugów??

Specter 12-03-2005 13:01

eee probowalem wkleic twoje grafiki wedlug poradnika pimp my tibia i tego kawalka co ty napisales ale albo ja cos zle zrobilem albo twoje graficzki zwariowaly. oto rezultaty:
http://i2.photobucket.com/albums/y23...ibia/tibia.jpg
oraz:
http://i2.photobucket.com/albums/y23...pieptiobia.jpg
czy moglby mi ktos powiedziec co sie stalo?

EDIT:
troche sie poprawilo ale jednak:
http://i2.photobucket.com/albums/y23...ochelepiej.jpg

i co mam zrobic? powie mi ktos?

Dejvo 12-03-2005 13:03

$vboptions[postminchars]

owsik killer 12-03-2005 13:06

niewiem czy jestem sam ele ten filem wher's the lave mi sie ugo laduje i hyba nie obejze

Louner 12-03-2005 13:20

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez owsik killer
niewiem czy jestem sam ele ten filem wher's the lave mi sie ugo laduje i hyba nie obejze

Nie zrozumiałem :/

Specter 12-03-2005 13:28

jezu odpowie mi ktos wreszcie?

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Specter
eee probowalem wkleic twoje grafiki wedlug poradnika pimp my tibia i tego kawalka co ty napisales ale albo ja cos zle zrobilem albo twoje graficzki zwariowaly. oto rezultaty:
(cut)
oraz:
(cut)
czy moglby mi ktos powiedziec co sie stalo?

EDIT:
troche sie poprawilo ale jednak:
(cut)

i co mam zrobic? powie mi ktos?

jeszcze troche pogrzebalem iooo lepiej jest ale troche sa problemy ze scianami i z moja postacia:
http://i2.photobucket.com/albums/y23...rooklepiej.jpg

slimaczek 12-03-2005 15:53

@specter
co do listy może i zrobię małą stronkę, nie będzie jakaś super hiper fajna bo po co. Robilem juz dobre stronki w php wiec moze zrobie bo daawano nie robilem :P

A co do bugów to na 80% wiem co się dzieje. Poprostu podczas wypakowywania plików z spr nie wypakowywuje wszystkich i wtedy są takie błedy. Też tak miałem raz. Spróbój wypakowywać tak z 3 razy aż się skonczy, może się wkońcu wszystkie wypakowują. Wszystkich plików jest 9998, od s2 do s9999. Ale pliki gdzieś od s5000 (nie wiem dokładnie) są puste i takie mają być.

@owsik killer
was is das? możesz jaśniej to powiedzieć?

@dejvo
Mam peełno grafik za każdy przedmiot, więc musiałem wybierać. Traw także mam z trzy, ziemi do jaskini z 3 też, chodników mam chyba z 10.. dużo mam drzew i kamieni więc też musiałem wybierać.

Tak ogólnie dobrze by było gdybyście mowili mi bugi jakie znaleśliście, bo nie jestem żadnym highlvlem i nie sprawdze czy dragon lord jest dobrze podmieniony, ale i tak próbóje sprawdzać rzeczy w filmach. i z góry thx za dobre (i złe) opinie

Specter 12-03-2005 16:04

wielkie dzieki ale mnie rozpakowywuje do 6771.bmp :D ale teraz sie postaram i za chwile wyedytuje posta

EDIT:
nie da rady rozpakowywalem ze 100 razy za kazdym razem to samo ;( juz nie mam sily
jesli mozesz to umiesc to w .spr bo ja juz nie mam sily do zmieniania tego w .spr
a ja nie pomysle ze to keylogger i trudno ze bedzie zajmowalo 4,5mb poprostu inaczej nie moge zrobic!!! plz daj ten spr

Polny Lowca 12-03-2005 16:57

zanim to sciongne to chce wiedziec czy WSZYSTKIE kolory bagów są podmienione

slimaczek 12-03-2005 17:02

@upup
Dobra, już mam. O to linki, w pierwszym poście też zaraz poprawie:
Grafiki do tibii na lycosie w bmp
tibia.spr spakowana na lycosie

@up
Niestety jest tylko ten zwykły bag, nie ma kolorowych. Właśnie koloruję to w photoshopie (robię nową warstwę na rysunek, zamalowuję baga kolorem i ustawiam przezroczystość. ). Niedługo powinienem zrobic kolorowe bagi.

Specter 12-03-2005 17:14

dzieki tylko sie pospiesz bo usiedziec juz nie moge :p
a co do bledow to troche ta trawka taka niezbyt jest i laczenia trawki z np. ziemia tak odbiegaja od reszty ale za to ziemia to prawdziwy majstersztyk

EDIT: yeah sciaga sie! wielkie dzieki

sciagnelo sie! poprostu cudo! a jakie piekne sa czaszki (skulle ale te co wypadaja z min. Amazonek) teraz bede je zbieral :D kilof tez swietny a spike sword? genialny! a ringi to juz jest prawdziwy cud!

Polecam wszystkim!!!

S.P.M 12-03-2005 18:37

Nie chce być niemiły, ale tą trawę widziałem chyba na tibia.de. Może sie mylę, w takim razie zwracam honor.

@down:
A to sorry. Kłaniam się nisko, nie przeczytałem. Trochę dziwne, że chciało ci się zbierać to wszystko. Gratuluje.

slimaczek 12-03-2005 18:52

@up
A co pisałem we wstępie? że większość jest z forum tibia.pl i tibia.de i troche z wolves on prey.

A co do trawy - popróbuje jeszcze troche i zobacze która najlepiej wygląda (mam ich pare).. Jutro zrobię stronkę..

@down
heheh już mam. Wg mnie średnio wyszły, później zdecyduję (albo wy zdecydujecie) czy to dodać. A o to obrazek:
http://members.lycos.co.uk/slimoczek/bagi.png

Polny Lowca 12-03-2005 22:30

O! widze że już bagi zacząłes robić, jak już bedziesz wszystkie mial zrobione to napisz :)

Birmil 13-03-2005 09:46

WIELKE GRAAATZ

daje maxymalna note

topic do przyklejenia

Galik 13-03-2005 10:48

Dawaj bagi!! Super ten spr. Ale pokaż inne trawy które masz bo ta mi sie średnio podoba.

Sasek62 13-03-2005 11:32

Napisz
 
Kiedy bedziesz wszysko mial zrobione [troche sie waham ale moim zdaniem grafa w tibii zwykla to jest shit] a wiec daj to kiedy bedzsie pelne

Polny Lowca 13-03-2005 11:34

to niewszystkie bagi! a gdzie zloty, szary itd.? Powinno być 7 Bagów (o ile dobrze licze) powodzenia


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:33.

Powered by vBulletin 3