Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Potwory (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=17)
-   -   Expienie (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=158916)

Soffcia 27-12-2007 14:29

Expienie
 
Musicie mi pomóc. Mam elite knighta z dobrymi skilami na celescie.
Ostatnio zacząłem expić na behemothach. Głupio wyszło bo padłem.
Musicie mi doradzić na czym teraz expic moim knightem. Na demony boje sie pójść. Raz juz kiedyś wkońcu padłem. A może znajdzie sie ktoś taki kto ma level 100 lub wyższy?? Zapraszam do dodawania postów.

Asash 27-12-2007 15:02

Hmm... może nie mam 100 levela i nigdy nie będę mieć ale spróbuj jeszcze raz na bh :) A pytanie dlaczego padłeś ? Kick,lagi czy duże hity od bh?

THaE 27-12-2007 15:03

Expij dalej na Behemothah albo spróbój na demonach. Z 267 lvl i greath potionami nie ma się czego bać :D. Możesz jeszcze expic na warlockach(Molts), Quarach, Dragon Lair'ach, GS Island i potworach z POI.

Muzz 27-12-2007 18:16

Taki lvl i ty się jeszcze pytasz? :D Mój ziomek również knight miał coś koło 110 lvla i sobie expił na Frost Dragach. Mówił, że kasa i exp są ekstra. A jak to dla ciebie za słabe to idź na demce. Innego wyjścia nie widze z takimi skillami i lvlem ;]

Masteer 27-12-2007 18:34

D lair w veno szybki exp:P albo frosty na svar

Patysiak 28-12-2007 10:34

Co prawda jestem ms, ale sporo piszę z 100+ek i na podstawie ich słów: all porządne d lairy <ankh, veno, edron, fibula, ew naginata, może i poi, ale to na wyższym lvl>, lizardy, małpy, tomby za tp gdzie nie ma sporo ghoustów, , culty za pianinem i na svar, necro quest, możliwości jest mnóstwo, tylko trzeba poszukać i stwierdzić gdzie się tobie najlepiej hunci.

Tharoo 28-12-2007 11:13

Masz 260+ lvl i niewiesz gdzie expic, niezle. Ile kosztowala "Twoja" postac? ;)

Khenar 28-12-2007 11:24

Ludzie nie widzicie, że on se z was jaja robi? ... Popatrzcie na wszystkie jego posty...:p

Nornam 28-12-2007 11:47

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Masteer (Post 1810459)
D lair w veno szybki exp:P albo frosty na svar

Co do tego to nie radze isc na d lair kolo Venore. Nie dosc ze rzadki exp to zawsze jest nie mniej niz 5-8 osob (przewaznie z paccem) ... A co do twojego pytania gdzie masz expic to proponuje jakas dobra miejscowke z dlami i dragami,behemoty rowniez wez pod uwage noi oczywiscie stare dobre expowiska z nieumarlymi :D Znajdz sobie jakis ghost land z dsami,necro,hero itp. Dobry exp i duzo tego :D

Pozdrawiam Nornam :) Celesta Rox

JokeY 28-12-2007 14:00

:D 267 Lv nie wie gdzie expić ? 8o Allegro.pl -.-

Tharoo 28-12-2007 21:22

@up
To jest wyssane z palca, a nie allego. Jak by kupil to troszqe by wybulil. :)

neopostman 28-12-2007 21:32

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Soffcia (Post 1809904)
Musicie mi pomóc. Mam elite knighta z dobrymi skilami na celescie.
Ostatnio zacząłem expić na behemothach. Głupio wyszło bo padłem.
Musicie mi doradzić na czym teraz expic moim knightem. Na demony boje sie pójść. Raz juz kiedyś wkońcu padłem. A może znajdzie sie ktoś taki kto ma level 100 lub wyższy?? Zapraszam do dodawania postów.



yyyy, jak ten temat nie jest tylko po to zeby byl, idz na bb island, jezeli wogole wiesz gdzie to jest..

THC_Bracie 29-12-2007 02:36

nie piszcie glupot ze to allegro!! 267 lvl moze expic wlasciwie na wszystkim tylko jak sie domyslam brakuje mu juz pomysłow i chce abyscie mu doradzili... wiekszosc z tych co gada "allegro" nigdy nie wbije 100lvl a jak wbije to bedzie kupowalo kase na allegro zeby sie podniesc po hacku po wchodzeniu na strony typu damcifreeitens-tylkopodajpassy.pl -.- zal mi was...

@Topic
behemothy maja slaby loot.. wiem ze 260+ lvl ma duzo kasy ale nie liczy sie.. exp , exp exp , kasa, ladny domek, kozackie itemy.. liczy sie radosc z grania ;] radosc jak wypadnie Ci jakis ladny item.. cos co rzadko wypada ;] bij to co masz ochote :] nudzi ci sie chcesz poafkowac pobij dle... kiedy indziej frosty.. chcesz poexpic bij demony, behe, wrl... bij nawet gs... jest sama radosc z patrzenia jak gs pada w 3 sekundy ;] wyciagaj poprostu z tej gry to co piekne.. a nie kolejny "obowiazek do wykoniania" typu... dzis musze poexpic, jutro ide na questa , potem musze sprzedac cos u djinna a potem znowu musze poexpic... nic nie musisz :D jest jeszcze ta satysfakcja ;]

Erhion 29-12-2007 09:49

Welcome in Allegro.Pl

Jarasek9595 29-12-2007 10:09

o lol na tym lvlu to już robisz co chcesz lootujesz rare items do chatki expisz calymi dniami.Jeśli exp to PRAWIE wszystko


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:46.

Powered by vBulletin 3