Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Fake'i (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=61)
-   -   Stracona Nadzieja (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=177466)

Sezowaty 04-06-2008 15:04

Stracona Nadzieja
 
Witam... No to jest mój nowy Fake po formacie... Niestety nie mam takich samych materiałów, aby kontynuować poprzedni Fake :/ No i chcę wspomnieć, że nie mam Fake font Conventer, a więc czcionka jest prosta i tyle.

Na końcu chcę podziękować Wujowi z Afryki ;> On wie o co kaman.

Spaniel 04-06-2008 15:12

8oMeeegaaaa.....

Sage 04-06-2008 15:13

Sezu ty didziucho xD
pamietaj cala nadzieja w tobie...
Narazie fake sie dobrze zapowiada, ale zobaczymy co dalej

Dark Alphadron 04-06-2008 15:15

Podsyłam Convertera!
Jest nieźle.

Sir Speed 04-06-2008 15:16

Nowy Fake Seza! No cóż efekty bardzo ładne chociaż ogólnie jest dla mnie za ciemno. Bardzo mi się podobają nowe outfity. Tekst no cóż trudno się mówi xD. Fabuła potwory, córka - ciekawa. A co do tych stworów to mogłeś je trochę różne zrobić np. 1- jaśniejszy kolor skóry, 2- jakaś inna broń, 3- ciemna czaszka itp. Ogólnie mi się bardzo podoba i czekam na parta nr 1.

Orog 04-06-2008 15:33

A mnie za napisy z painta ochrzanili.

Już widzę z jakiego powodu oceniacie me faki.

Sezowaty 04-06-2008 15:38

Cytuj:

A mnie za napisy z painta ochrzanili.
Po pierwsze... Niema takiego czegoś jak napisy z Painta chyba, że sam pędzlem je narysujesz. To jest czcionka wgrana w Windowsa i każdy program może ją odczytać...
Cytuj:

Już widzę z jakiego powodu oceniacie me faki.
Być może z takiego, że są dosyć mierne i dziecinne... I mam prośbę jeśli już piszesz to pisz na temat a nie użalaj się Ok ?

iGeneration 04-06-2008 16:57

@Orog

Pogódź się ... Jesteś ciota, nikt cię nie lubi i w dodatku zostałeś 'Największym noob'em działu fake'i roku 2007', a za to Seza lubią wszyscy a jego fake'i są zejbiste...więc wypier*aj

Orog 04-06-2008 17:07

@up

I sie fake ocenia a nie osobe.

Zjeby.

Dark Alphadron 04-06-2008 17:11

Ale to nie jest fake, tylko parę zlepków na krzyż...
(już zjadłem jabłka!)

X-Zero 04-06-2008 17:44

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez iGeneration (Post 2095472)
a za to Seza lubią wszyscy

Jesteś pewien <nie mówię że ja nie lubię, ale może się ktoś znajdzie ;s> ?

@topic:
Yhh... Nie cierpię... ba, nienawidzę tego stylu światła ;x Ledwo co w nim widać... Dlatego też w większości tego fake'a zauważyłem tylko ciemność i równo ciemne postacie ( nie czepiać mnie się, ślepy jestem ;< )
Podobają mi się te zwroty "Panienki" "świta" i wszystkie inne słowa, których "ziomqui"* nie rozumieją ^.^
Trochę wali wielkim powołaniem! "Sezu, musisz ją znaleźć!"... Ale zazwyczaj tak zaczynają się wielkie fabuły.
Napisy mi szczerze mówiąc nie przeszkadzają (Orog, u Ciebie były brzydsze xd), mało tego, są miłe w wyglądzie i wyraźne.



* - czyli takie istotki co siedzą po kilka lat w gim i ograniczają się do grania w cs'a i bardzo polskiej mowy.

KalasantyX 04-06-2008 18:57

Cs...?

"Tekst"
Już można było poszukać tego FCC, chyba jeszcze jest gdzieś. Po prostu jakoś nie przełykam fake'ów z inną czcionką.
A jak już nie FCC to Tahoma, Bold, 8 pt, none, kolor: EFEF00 + stroke.

Spacja przed postawieniem ! też jakoś brzydko wygląda.

"Panienko Sophia" - Sophio raczej.
"Odnaleść"
"ruszmy"

Nie pasują mi formy grzecznościowe.

"Fabuła"
Nie poznasz książki po okładce... Właściwie, żeby obiektywnie się wypowiedzieć o fabule trzeba obejrzeć cały fake.

Pachnie super hero ;D, "Musisz ją odnaleźć - w tobie jedyna nadzieja!"
Krótko, poczekam aż się rozwinie.

"Grafika"
Eee, ciemność, ciemność, O!, a nie, ciemność... Słabo widzę ;<, okulary tylko założyć.
Ale ostatni obrazek:
-fajna droga

Dobrze...

Super.
Pro.
Arcy.
Max.

Turok-.- 04-06-2008 19:10

Wiesz co sądzę nie podoba mi się tylko droga ładna
a nad napisami mogłeś się pobawić dłużej narzazie nie oceniam mam nadzieję że będzie lepiej

Dark Alphadron 04-06-2008 20:00

Gość dostał Converter. Nie narzekać.

Lova 04-06-2008 20:25

Ładnie ;> Tylko nie podoba mi się ta droga ;> Kilka błędów w słowach,pozatym wszystko raczej OK ;)

Ocena:9/10

Sezowaty 05-06-2008 08:18

Czcionka jest duża i czytelna :P Nie wiem co wy się czpiacie ;P Ale mam już FCC więc będę używał już normalnej czcionki.
A co do światła to zapal Sobie w ciemnym miejscu świece i zobacz, że światło będzie podobne :P Nie będzie takie jasne, że będziesz wszystko widział.
Co do reszty błędów postaram się poprawić, lecz ta ziemia będzie was prześladować dalej :D Nie zmienie ją ;]

@Orog
Proszę Cię nie spamuj mi tutaj ok ?
@Down
No wiesz w Tibi też widzisz jak jest światło u innych, aby trzymali jakieś świecei czy co ? ;>

X-Zero 05-06-2008 13:26

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Sezowaty (Post 2096658)
A co do światła to zapal Sobie w ciemnym miejscu świece i zobacz, że światło będzie podobne :P Nie będzie takie jasne, że będziesz wszystko widział.

Wziąłem świecę i zapaliłem ją w ciemnym pokoju. Nic nie zauważyłem o.0
A tak po za tym to oni nie mają świec xd

Matixek007 05-06-2008 16:39

Podoba mi się ta dróżka. Pozatym spoko. Fabuła narazie nic nie widać, grafa b. ładna, ortografia też.

9/10

Darkss 05-06-2008 19:12

A więc...
- Ciemno... W sumie zbyt ciemno... Pamietaj, że ciemność musi być widoczna.
- Obrazek 1 - Pisze tam "Panienko Sophia!" Nie powinno być "Panienka" bądź "Sophio"?
- Obrazek 4 To wygląda, jakby ten iomek w czaszce spierdział się krwią...
- Ciekawie wykonana droga,na Obrazku 6.
- Ocenię w skali szkolnej... 5- (Piątka z Minusem)

Pacz_knight 05-06-2008 19:20

Fajne. Z lekka drastyczne, hehe ale spoko (tzn. tak ma byc! xd). Troche mi nie pasuje ze jest za ciemno, ziemia na ostatnim obrazku jest z lekka nie ladna i ta czcionka mi sie nie podoba ale tego sie nie czepiam. Fabula mysle ze bedzie oryginalna i ciekawa ale zapowiada sie niezle. Rob dalej, narazie nie oceniam. ;)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:27.

Powered by vBulletin 3