Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Narkotyki (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=66015)

Lilixim 18-02-2006 14:23

Narkotyki
 
Co sadzicie o narkotykach ? - zazywacie jakies ? ja moge powiedziec tyle ze jak mi sie chce to se pale traffke ale nie uwazam tego za narkotyk poprostu zwykła fajka (z lufki) xD ale to nic robi sie weselej itp

Klimmek 18-02-2006 14:26

Ja tam nie mam zamiaru niszczyć sobie zdrowia nakotykami, a już napewno imponować komuś ich braniem. A jeśli ktoś ma w dupie swoje życie to prosze bardzo, nie będe się wtrącał. :)

Hieyan 18-02-2006 14:27

Kolejny idiotyczny temat.
Cytuj:

ale to nic robi
Oj robi. Kiedyś się przekonasz.

Rohen 18-02-2006 14:28

Lsd,GRZYBKI,GRZYBKI HALUCYNKI,MICONEBBNY,MARYSKA no i to wszystko poakuje sobie to mordy i popijam sikami borsuka :<...

OnlyM(PL) 18-02-2006 14:38

Nah, Got Drags? Jak wszyscy w wszedzie mowia narkotyki sa be =/

Tibusiek 18-02-2006 14:38

***ane narkomany po co sobie zdrowie i zycie zkracac pewnie warna dostane :D

Khunda 18-02-2006 14:42

Hyym...
 
Ja tam nie zażywam, i zażywać nie mam zamiaru takiego czegoś... Aha... Oglądałeś może piłę 1kę? Tam było takie fajne cóś o takiej fajnej narkomance :confused: Zapewne myślisz, że nie jesteś uzależniony ( jak ten pan... nieźle to napisał... daje sporo do przemyślenia...)... polecam...

Taube 18-02-2006 14:47

uważasz nie uważasz, narkotyk jest to tak czy inaczej i twoje postrzeganie nie zmieni tego faktu
jeśli chcesz sobie niszczyć zdrowie, jeśli uważasz, że wtedy jesteś 'cool' lub coś chcesz sobie w ten sposób udowodnić, bądź odreagowujesz lub szukasz ucieczki
nie ważne co
ważne, że to jest najgorsza z opcji jaką mogłeś wybrać ;)
współczuję

na tym świecie jest tyle ciekawych rzeczy, można znaleść sobie jakieś o wiele lepsze zajęcia, które przyniosłyby nam masę korzyści, a jednak ludzie są tępi..
jak ktoś nie potrafi się bawić bez 'dopalaczy' i innych 'wspaniałych' wewnętrznych morderców, to jest ich problem.. i tylko litość można czuć wobec nich..

topik nie przypadł mi do gustu, a nie zdziwiłabym się, gdyby ze względu na tematykę spotkał się z niezbyt przyjemnym losem wkrótce

d.Taube

Remicek 18-02-2006 14:53

http://bodek.i.narkotyki.wixa.patrz.pl/ - Polecam genialny wykład byłego narkomana
Ps. Nie ,to nie jest "evul" keyloger

OnlyM(PL) 18-02-2006 15:09

@up
O.O musze przyznac ze ten wywiad mi dal wiecej do myslenia, niz te wszystkie reklamy antynarkotykowe etc

Ryłek 18-02-2006 15:18

Czy ja wyglądam na takiego co dałby sobie wpakować do organizmu tonę gównianych substancji żeby się lepiej poczuć? Dziękuję bardzo. Wolę posłuchać muzyki działa rozweselająco bardziej niż nie jeden drag.

PiXik 18-02-2006 16:01

no wlasnie przekonywujący jest ten link:)szczególnie podobało mi sie o trawie czyli co to jest w polsce a co za granicą:-)trawa ma normalnie 4-5metrów a wy palicie 1 metrowy gówna<lol2>

morwi 18-02-2006 16:07

Kolejny niedouczony dzieciak, albo dzieciak który uwarza się za starszego gdy pali-.-"

Slagolash 18-02-2006 18:45

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lilixim
Co sadzicie o narkotykach ? - zazywacie jakies ? ja moge powiedziec tyle ze jak mi sie chce to se pale traffke ale nie uwazam tego za narkotyk poprostu zwykła fajka (z lufki) xD ale to nic robi sie weselej itp

Tak, zwykła fajka, a zmiany w komórkach mózgowych i w psychice są nieodwracalne -.-' Rób jak chcesz, ja się nie truję :S(chyba że tylko tak piszesz dla szpanu :P).

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ryłek
Czy ja wyglądam na takiego co dałby sobie wpakować do organizmu tonę gównianych substancji żeby się lepiej poczuć?

http://www.tibia.pl/forum/showpost.p...&postcount=165
Eee...tak xD

Lig@ 18-02-2006 18:54

Ja nie ćpam, ale w moje klasie sa trzy osoby który jaraja trawe. Nie robie im wykładów ze to szkodzi itd. Ich sprawa, wszyscy wiedza że dragi sux :P Wszytskim zainteresowanym polecam książkę Barbary Rosiek "Pamiętnik Narkomanki" (napisana na faktach).

OnlyM(PL) 18-02-2006 19:05

Qwa, jak mnie w****ia pieprzenie ludzi o dragach. Cpasz? Nie. Czemu? Bo dragi sa zle. A dlaczego? Bo kazdy tak mowi -.- Albo te reklamy w TV, przeciez tylko mowia ze zmarnujesz sobie zycia etc najlepiej jakby wyskoczyli z takimi konkretami jak na tamtej stronie. Wystarczy ze ktos powie ze dragisą fajne, ziomek sprobuje przekona sie i *** z takim gadaniem. Ten poprzedni wywiad na 1 stronie daje duzo do myslenia i takim zaczynajacym albo jeszcze nie probujacym daje do myslenia.

Mar Cin 18-02-2006 19:23

Ja gram w Tibię... jak ktoś uważa że to nie jest narkotyk to chyba nie grał ;)

Wolek 18-02-2006 19:52

Moj kumpel Lechem 0,5 l juz potrafi sie na***ac i chodzi jak meserszmit

Vanhelsen 18-02-2006 20:22

Ja palę amfe i wciągam trawkę, jest odloooot!...
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lilixim
Co sadzicie o narkotykach ? - zazywacie jakies ? ja moge powiedziec tyle ze jak mi sie chce to se pale traffke ale nie uwazam tego za narkotyk poprostu zwykła fajka (z lufki) xD ale to nic robi sie weselej itp

Yeah... gratuluje podejścia. Powiem ci, że z takim światopoglądem szybko przezkoszysz na haszysz a potem amfa. Skąd to wiem? mam takich paru znajomych, ale na pocieszenie ci powiem, że paru innych z tego problemu wyszło :) Rozbraja mnie jedno, banda dzieciaków z fajką na melinie palących "bo to jest cool i modne i jesteśmy na topie ziooom"... Jeżeli ktoś przy mnie pali (już w ogóle nie mówię o ćpaniu innych dragów) by zaimponować otoczeniu dostaje u mnie całkowicie odwrotną notkę...

Cigarettes are bad! M'key?
Drugs are bad! M'key?
Alcochol is bad! M'key?
South PArk Rox ;)

PiXik 18-02-2006 20:45

co ciekawe qmpel który pali trawke(ogólnie) na lekcji religii(bo tego słuchaliśmy)miał do powiedzenia tylko tyle:*******enie.ale on w przeciwieństwie do innych chce wyjechać na Jamajkę i palić czyste ziółko.
Ta Audycja daje kopa niż jakiekolwiek piprzenie nauczyciela o dragach:-)to powinni na lekcjach puszczać;p
porównywalnie powinni poświęcić ze 3 godziny lekcyjne najpierw ta audycja a potem Requem:)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:13.

Powered by vBulletin 3