Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Niusy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=12)
-   -   Teaser V - Nowe właściwości itemów. (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=179529)

neopostman 19-06-2008 16:09

Wróćmy na chwilę do teasteru nr. 1, w którym zaznajomiliśmy was z nowymi zasadami dot. rozmów z NPC. Dzisiejszy teaster będzie się częściowo na nim opierał. Kupowanie i sprzedawanie nowych itemów zmieni się na bardziej przyjazne ze strony gracza. Kiedy spytasz NPC o "items" w prawej części okna gry pojawi się nowa zakładka. Po przyciśnięciu przycisku Buy lub Sell możesz zobaczyć, które rzeczy możesz kupić lub sprzedać. Kiedy zaznaczysz jakiś pojedynczy item, pojawi się jego grafika, dodatkowo obok nazwy będzie widoczna cena. używając dolnego paska będziesz mógł zdecydować ile itemów chcesz sprzedać lub kupić. Całkowity koszt zakupu lub sprzedaży będzie widoczny w dolnym okienku. Aby zakończyć transakcję wystarczy kliknąć przycisk Ok. Jeżeli nie będziesz miał wystarczająco pieniędzy lub capa pojawi się odpowiedni komunikat i akcja zostanie wstrzymana.
Lubisz pieczenie? Jeśli tak, to mamy dla ciebie dobrą wiadomość, bowiem będziesz mógł piec i próbować nowe specjały. Tylko sobie wyobraź zimny, zimowy dzień- kiedy będziesz mógł spożywać świeżo upieczone ciastka przy swoim nowym piecyku.
Dla wszystkich, którzy wolą zdrowsze jedzenie, dodaliśmy wiele nowych warzyw i owoców. Od nowego update'u będziesz mógł skosztować ziemniaki, cebulę, jalapeño, paprykę, buraki, śliwki, maliny i cytryny.
Ale to nie wszystko. Dodaliśmy wiele nowych itemów. Wraz z rozpoczęciem sezonu wakacyjnego, będziesz mógł grać w piłkę wodną. NPC Lilly na wyspie Rokgaard oferuje odtrutki i small health potions dla początkujących odkrywców.
Dodatkowo, dodaliśmy wiele nowych rzeczy, jeśli chodzi o ekwipunek. Zaprojektowaliśmy dużo nowych zbroi. Wiele z nich jest dostępna tylko dla dwóch profesji i od wymaganego poziomu. Nowe zbroje mają wiele nowych właściwości m.in mogą podnosić dany skill lub zapewniać obronę przed żywiołem. Dodaliśmy również nowe bronie. Palladyni będą zadowoleni z kilku nowych kusz i łuków, zmieniających zasięg i siłę ataku. Dla rycerzy dodaliśmy nowe miecze, topory i bronie obuchowe. Postacie magiczne będą zadowolone z nowych różdżek o różnej sile ataku jak i z nowych książek, które będą zmieniały ich siłę.
Dodatkowo, każdy, kto chce pokazać swoje nowe odzienie, będzie zaproszony do oddziałów inkwizycji i będzie mógł z godnością nosić demon hunter outfit.

Szymi_11 19-06-2008 16:52

Nawet dobrze tylko te okienka z handlem zepsują klimat, którego i tak nie ma i nowe potionki i odtrutki dla rookstayerow oczywiście -.-

Duke Dran 19-06-2008 16:52

Według mnie wprowadzenie tych okienek trade to dobry pomysł. Nowe itemki niezbyt mi się podobają ale mam nadzieję, że dobrze sie sprawdzą w samej grze. Najbardziej cieszą mnie nowe różdżki dla profesji magicznych. Ogólnie zapowiada się bardzo fajnie : ).

Makuki 19-06-2008 16:53

Wkońcu ktoś raczył przetłumaczyć :p.

Cytuj:

small helath potions
Popraw na health.

malyjanek 19-06-2008 16:53

Omg niech dadza nowe swiaty a nie spamuja nas glupimi itemami :o

Arka_Sath_Wielki 19-06-2008 16:54

nie ma tu chyba o książkach dla magów i druidów które będą zwiększały siłę ataków :P

Ulrichs 19-06-2008 16:55

Moim zdaniem troszke przesadzili z wygladem item , jakos tak bajkowo wygladaja

Xiao 19-06-2008 16:55

Dno ;/ demon hunter outfit LOL!

sim09 19-06-2008 16:55

Mam test server Tibii 8.2. Jak chcecie to mogę przesłać.

Johanes19 19-06-2008 16:56

Troche zwalili wyglad tych "nju itanzuf" bo dosyc glupio wygladaja xP
No i wlsnie jak powiedzial up te nowe rozmowy z npc torche zepsuly klimacik
I fajny out

Cloudres 19-06-2008 16:56

Podobają mi się właściwości broni, ciekawie wyglądają nowe kusze i łuki, może w końcu palek będzie mógł dobrze poexpić an lvlu 50-80. I jeszcze te zbroje od elementów, mam nadzieję że będą dostępne także dla Knightów i Paladynów... Ale wygląd grafik to porażka :<

neopostman 19-06-2008 16:56

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Arka_Sath_Wielki (Post 2124680)
nie ma tu chyba o książkach dla magów i druidów które będą zwiększały siłę ataków :P

Już jest ; ).

Mailuss 19-06-2008 16:58

Nieźle ! W końcu będzie to wyglądać jak w innych grach MMORPG jak WOW, SILK, RYL itd :) Dziwię się dlaczego dopiero teraz na to wpadli ?

Scmaster 19-06-2008 16:58

V odsłona
 
Super zarombiste!!! Ale bedzie jazda. akurat pacc kupuje wtedy :D Dla sorcerera nowe rózgi ciekawe jakie juz nie moge sie doczekac :)

Valisha 19-06-2008 16:59

ta gra traci swój klimat...

kondex 19-06-2008 16:59

bardzo podobja mi sie te itemki,ale nie jestem za bardzo przekonany do tych okienek handlu....
ale tak to upek zapowiada sie wysmienicieB)B)B)B)B)B)B)

Cloudres 19-06-2008 17:00

Dodaj jeszcze że te nowe ciastka mają być czekoladowe i że nowe bronie palków zmieniają też celność strzałów ;]

Xiao 19-06-2008 17:01

a dlaczego teaster jest dzisiaj a nie w piatek?

kardox 19-06-2008 17:01

Xd
 
Mi się podoba tylko ze zhakowali mi postac w tibi i sie nie naczese ale i tak super :)

K4R0L 19-06-2008 17:01

Fajnie, że powiedzieli cokolwiek o rooku. Podoba mi sie, że będą (lub wrócą, bo nie miałem postaci za czasów [SPELL]antidote rune[/SPELL]) odtrutki. Small health potiony to też dobry pomysł. Na co komu sprzedawać 5 jagód za marnego 1 gp, lub za tę samą zapłate o wiele rzadsze ciastka ? A i oczywiście pytanie na dziś: Czy nowe warzywa i owoce oraz/lub nowe wypieki będą dostępne na rooku ?


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:22.

Powered by vBulletin 3