Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Arcania (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=193)
-   -   Arcania - Hyde Park (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=191384)

_cineq_ 03-03-2009 23:10

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez picipancarlin (Post 2485150)
Takie oceny jaie mam w liceum to bys chcial miec w zawodowce wiec czesc :>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>

oj pici pici... to ty nie wiesz, ze na wsi jest inny poziom niz w moim liceum?

picipancarlin 03-03-2009 23:11

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Partyzant_Felix (Post 2485161)
koszykowi.

i kto tu lize no wymieniaj osoby ktorym lizalem na ronie i na arce no blz?

ILE policzysz na palcach jednej reki??

Jebaniete homo ty moze mi powiesz hmm czemu siedzialem pare razy z Fenlym , Amesem i mandim na vt gralismy na ots i jakos kurwa nie sram o ames o fenly o kurde I'm habe kanciata glowa

picipancarlin 03-03-2009 23:13

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez _cineq_ (Post 2485172)
oj pici pici... to ty nie wiesz, ze na wsi jest inny poziom niz w moim liceum?

No no no to moze powiesz mi ze w jebnietym twoim licemum jest inny program nauczania ?!? Dowiedzieliscie sie ostanio skad sie biora dzieci czy cus? Bo jesli ja mam ten normalny to ktos ma ten dla gorzyszch

_cineq_ 03-03-2009 23:13

@up
zato felix moze smialo mowic I habe rozowa koszula,

Partyzant_Felix 03-03-2009 23:13

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez picipancarlin (Post 2485165)
Bo mam w szkole kurwa idioto zajebany i gadam o takich rzeczach jak dziewczyny , sport [koszykowa ,siatka] ,a nie jak ty kurwa o tibi albo jak pisales wypracowanie Osoba ,ktora najbardziej podziwiam jest Boil bo szybko biega i chuj ze ci zabraklo do 250 slow tych 200 sylab ,ale to nie ja mam problem ;o

tak w szkole masz nauczycieli którym poprostu za to płacą, to nie prawdziwi koledzy, wierz mi.
co ty sie tego biednego boila uczepiles tu Kurwa kazdy widzi ze twoje Bluzgi to nawet nie wiem jaki poziom jest. a u mnie same fakty i to cie Kurwa dobija

_cineq_ 03-03-2009 23:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez picipancarlin (Post 2485178)
?!? Dowiedzieliscie sie ostanio skad sie biora dzieci czy cus?

to to akurat mialem w gim.

ok ide z tego forum 30 minut na dzien mi w zupelnosci wystarcza. czasem nawet na kilka dni.

picipancarlin 03-03-2009 23:15

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez _cineq_ (Post 2485179)
@up
zato felix moze smialo mowic I habe rozowa koszula,

Okzor daltonizm to wada wzroku tylko napare kolorow ,ale ze 4 pokolenia kazirodczego wychodza mutajce ale okzor


Boli cie to ze czerwona ,czy rozowa? ?!!?
Bo co uwazasz sie za lepszego omgggggggggg Moze i tak ,ale chociaz jest 100% bawelna nie jakies włokno szklane ktore ty tak lubisz ;o

Partyzant_Felix 03-03-2009 23:16

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez picipancarlin (Post 2485165)
Bo mam w szkole kurwa idioto zajebany i gadam o takich rzeczach jak dziewczyny , sport [koszykowa ,siatka] ,a nie jak ty kurwa o tibi albo jak pisales wypracowanie Osoba ,ktora najbardziej podziwiam jest Boil bo szybko biega i chuj ze ci zabraklo do 250 slow tych 200 sylab ,ale to nie ja mam problem ;o

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez picipancarlin (Post 2485175)
i kto tu lize no wymieniaj osoby ktorym lizalem na ronie i na arce no blz?

ILE policzysz na palcach jednej reki??

Jebaniete homo ty moze mi powiesz hmm czemu siedzialem pare razy z Fenlym , Amesem i mandim na vt gralismy na ots i jakos kurwa nie sram o ames o fenly o kurde I'm habe kanciata glowa

no tak koszykowi lize ze po ostatniej rozmowie stwierdził ze straciłem sens gry

picipancarlin 03-03-2009 23:17

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Partyzant_Felix (Post 2485180)
tak w szkole masz nauczycieli którym poprostu za to płacą, to nie prawdziwi koledzy, wierz mi.
co ty sie tego biednego boila uczepiles tu Kurwa kazdy widzi ze twoje Bluzgi to nawet nie wiem jaki poziom jest. a u mnie same fakty i to cie Kurwa dobija

To napisz mi kancaity komu lizalem hmm no powiedz ?

Co nie znaleziono czy podaj mi jeden przyklad asslikerstwa



Btw: Bez bialego~ ciezko jest <33333

picipancarlin 03-03-2009 23:19

panowie jakis support tutaj jest na u nas <33


@Felix

Wbij sobie do glowy lub naucz sie na pamiec chuj nas to boli ze koszyk tak powiedzial niewiem moze cie lubi ja tez jakos w tobie wroga niewidze od zawsze sie cisnelismy ale jak straciles sens gry to zrookuj postac jak wielu innych doborowych graczy tak robili (nie ja bo to byl akurat akt przemocy przeciw lafie)

Faytah 03-03-2009 23:21

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez picipancarlin (Post 2485178)
No no no to moze powiesz mi ze w jebnietym twoim licemum jest inny program nauczania ?!? Dowiedzieliscie sie ostanio skad sie biora dzieci czy cus? Bo jesli ja mam ten normalny to ktos ma ten dla gorzyszch

Dosc powiedziec o tym liceum ze ja sie tam nie dostalem ;d wiec diss na ocenki cinka to troche nie wypal.A i nie mieszac ocenek z inteligencja,bo na oceny sklada sie glownie praca/czas a na inteligencje rozwoj indywidualny osoby,doswiadczenia itd.
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Partyzant_Felix (Post 2485190)
no tak koszykowi lize ze po ostatniej rozmowie stwierdził ze straciłem sens gry

Moze nie straciles,moze tak,ale to jest zalosne co ostatnio pokazales wypowiadajac sie nt. hackow. Dla mnie to wioska,latwie hajs na pacc i chce sie klepac a nie hackowac bo to jest dno dna.Ta gra miala dawac przyjemnosc a nie zabierac i zmuszac do refleksji pokroju "duzo czasu poswiecilem na to konto,za duzo,a teraz przepadlo" w ten pojawiasz sie ty i podobnie myslacy do ciebie z czyms pokroju "hehe hack fajnie bomba cool". Pierwszy taki post dzisiaj w tym dziale,mam nadzieje ze to przemyslisz Adrianku.

picipancarlin 03-03-2009 23:24

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Faytah (Post 2485202)
Dosc powiedziec o tym liceum ze ja sie tam nie dostalem ;d wiec diss na ocenki cinka to troche nie wypal.A i nie mieszac ocenek z inteligencja,bo na oceny sklada sie glownie praca/czas a na inteligencje rozwoj indywidualny osoby,doswiadczenia itd.

Wiesz przy ciagach arytmetycznych bardziej idziena inteligencje niz dodatawanie


Ogarnij dokladnie epic na gadu jaki wyslalem

Partyzant_Felix 03-03-2009 23:39

tak, ale powiedzialem jasno i uczciwie jaka jest moja opinia. moze faktycznie troche przesadzilem, ale sa takie osoby które z pewnością na to zasługiwały.

picipancarlin 04-03-2009 07:51

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Faytah (Post 2485202)
Moze nie straciles,moze tak,ale to jest zalosne co ostatnio pokazales wypowiadajac sie nt. hackow. Dla mnie to wioska,latwie hajs na pacc i chce sie klepac a nie hackowac bo to jest dno dna.Ta gra miala dawac przyjemnosc a nie zabierac i zmuszac do refleksji pokroju "duzo czasu poswiecilem na to konto,za duzo,a teraz przepadlo" w ten pojawiasz sie ty i podobnie myslacy do ciebie z czyms pokroju "hehe hack fajnie bomba cool". Pierwszy taki post dzisiaj w tym dziale,mam nadzieje ze to przemyslisz Adrianku.


@signed ojebanie gosc z hajsu itd to jest jeszcze w miare normalne ,ale po chuj rookowac calisa i takich ealynow boga ducha winnych cypryjczykow???

Dobra calis spy ,ale niebyl gorszy niz it
Ealyn nawet kur niebyl jakims ogarem zeby was masowo mordowac

@fayter : I tak jestes wytrwaly bo robiac noce ,aby poskilowac trzeba miec checi ktore odbija sie rl ;ddddddddddd a to cenie sam nie moge dlugo pracowac np. mialem jej ogrodek przekopac na jakies kwiatki i pici det

@felix ty sie kurwa nie obrazaj zawsze byly wjazdy : o pici nieogar ; o pici to debil ; o pici ; o masz deda ; i jeszcze jedno jedyna rzecz ktora wbudowalem w cs jest no-recoil

i pierdolisz bo nie tylko ja spamuje ,ale osoba z ormo ktora sie nie okazala smieciem(wyjebmy lafe i piciego to debile [albo tylko mnie- czytaj]i sa glupi bo bedziemy mieli nowych ziomkow z lr ,albo oczywiscie gdzie mialem byc spyem co osobiscie pierdolnij sie w glowe ) i za to go szanuje

bemo 04-03-2009 08:23

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez picipancarlin (Post 2485071)
Bo bobek to robil 4 fun a ty gadales to na serio z bemkiem <3333333333

Ja1 (3-03-2009 20:58)
pici jest fajny dopoki nic mu nie strzeli do glowy
fayter (3-03-2009 20:59)
kurwa
fayter (3-03-2009 20:59)
bardziej
fayter (3-03-2009 20:59)
ofensywnie
fayter (3-03-2009 20:59)
takiego chlamu nie dam w post



XDDDDDDD

Dragostino 04-03-2009 16:44

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez picipancarlin (Post 2485175)
i kto tu lize no wymieniaj osoby ktorym lizalem na ronie i na arce no blz?

ILE policzysz na palcach jednej reki??

Jebaniete homo ty moze mi powiesz hmm czemu siedzialem pare razy z Fenlym , Amesem i mandim na vt gralismy na ots i jakos kurwa nie sram o ames o fenly o kurde I'm habe kanciata glowa

Add me plax(Vinci here :baby:)

Tak wszyscy sraja na "przydupasow" w Inter i Piciego a taka prawda ze oni jedyni mieli czas by pograc czasami na OTS a nie k**** siedziec w dp "bo moze jakas akcja bedzie" , no moze jeszcze z wyjatkiem Pall Fire , który czasami przychodzil pogadac. (na wojnie Inter vs LR)

Lafa_elo 04-03-2009 17:41

tak moge potwierdzic ze Pici gadal ze mna o dziewczynach :D, ale nie o koszykowce bo nie wie co to dwutakt.

Colmar 04-03-2009 18:06

Widze nie macie co robic tylko najeżdzać na Piciego który niczemu nie jest winien :confused:

marcza57 04-03-2009 21:24

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Faytah (Post 2484950)
Lafa 20:44:42
server
Lafa 20:45:17
to public
Lafa 20:45:23
jak laska piciego

Przeprowadzilem wywiad srodowiskowy na temat Picinhoxsa o to co mowili slynni forumowicze i "krol venore",zaczniemy od krola:
Kotletas 20:58:48
nie będe obrażał piciego

tak,tez sie zawiodlem,teraz inni! ze wzgledu na jezyk ukrywam tresc postow

ze wzgledu na strach przed zemsta i pogrozkami podam tylko inicjaly tej osoby B.F. \/
Ukryty tekst:

Koszyk 21:01:12
NIE LUBIE KURWY JEBANEJ


Lafa 21:00:39
No wiec Piotr aka Pici. Jak kazdy wie ma on 18 lat i to chyba jego jedyna zaleta ze ma juz dowod. Jego wady zaczynaja sie na literke P i koncza na A. Mowiac w skrocie psychika mu siada. Pici z zawodu jest nikim wiec zajmuje sie spamem na forum i handlem od domu do domu typu "kupi pani odkurzacz albo polise?". Nie ustepliwy dokonal swego celu dostajac na 2 lvle passy na 100 lvl i gral sobie nim. Ma on 250 lvl na ron ots ale nie chca go w najlepszej gildi. Swego czasu tak pieknie dowodzil na ob ze jego team scombowal jego a nie target. W realu Piotrek jest zabawny, zyje nocnym zyciem i zadko kiedy widzisz go w domu. To przyklad wzorowego real life. Pozdrawiam Nacie, Faytera,Kanciatego i Lolka.

Leonek 21:01:37
jest z kamienia a my z kalisza spluwamy na te wies, poza spamowaniem topikow na forum lubi sobie posharowac na otsie

felix \/
Ukryty tekst:

Cadia Nierro: 1. retard w kake jebany
Cadia Nierro: 2. lizodup jesli czegos potrzebuje albo masz nick Boil na vencie
Cadia Nierro: 3. kawal skurwysyna
Cadia Nierro: ogolnie to sciera jebana jest ktora mysli ze jezdzac po mnie zdobedzie upragnionych przyjaciol
Cadia Nierro: a tu chuj nawet jego real lafa go nie chce



Bobek mistrz czyli Maryla Rodowicz

Pici jest swiezym powiewem geniuszu na forum, dzieki takim nieszablonowym ludzia swiat idzie do przodu.Jest idolem mlodych posterow,jest kims z kim sie utozsamiaja hodowcy chomikow. Zaslynal pierwszym na arcanii grillowankiem ze swoim szalonym kolega.Tofam go gdy sie nie spina.

Podsumowanie:
Jedna wypowiedz z tych wszystkich jest porządna i jak przystało na Knighta Kotletasa zawsze wypowiada się porządnie. Odpowiedział najrozsądniej z Was wszystkich matoły. Tak jak to mówi Medivh dzieciarnia i tyle. Nie spodziewał bym sie po was tego chłopaki. No ale cuż czego sie po dzieciach spodziewać?

Zaczne od Lafy, wyzywa Piciego na forum a jest jego kolegą w realu? Jaki morał z tego ? To się nazywa kolega? Moim zdaniem frajer tak tylko się może zachować.

Następna kolej to Koszyk nasz super Supporter Tibia.pl Robi bóg wie kogo z siebie na forum a tak naprawde to kawał szmaty. Dominik z Warszawy podzielił się z nim postacią. Nie bedę wnikać dokładnie na jakich zasadach to miało być ale moim i nie tylko moim zdaniem zachowałeś się jak szmata niszcząc reputację Boroth Flama zbudowaną przez Dominika.

Leonek. Uważasz ze Kalisz to miasto? Pewnie 80% mieszkańców Polski nawet nie wie gdzie te zapiżdziewo leży więc nie mów że mieszkasz w mieście :D

Felix. A ty nie lizałeś dupy dla innych ? Ogólnie uważam że jesteś najbardziej porządną osobą z tej całej bandy kretynów więc nie będę się wypowiadać na twój temat ... :o


Fayter. Robiąc ten cały wywiad o Picim powinieneś się zastanowić do czego wogle ma to służyć? Wiem że zaraz zaczniesz tutaj swoje filozofie pisać ale mam to w dupie jak i każdy. Przed wejściem do IP byłeś zupełnie inny. Szukałeś przyjaciół w biedzie i ich znalazłeś a teraz? Uważasz że wchodząc do IP jesteś królem i panem świata? Kiedyś Filush dał ci dostęp do ORMO i zaczełeś lizać dupe dla ormowców żeby przypadkiem ciebie nie ubili. Żeby nie Felix i jego pomysł połączenia ORMO z KUPĄ pewnie dawno byś leżał w piachu. Teraz kiedy znalazłeś sobie lepszych przyjaciół w dupie masz kumpli z ORMO którzy kiedyś ciebie wspierali, aktualnie liczy się tobie tylko IP i Filush bo wiesz że Filush w ORMO sprawuje władze i on tam wydaje rozkazy. Zmieniłeś się i tyle tak samo o i ormo się zmieniło. KIedyś to była zupełnie inna gildia, złożona na samych ziomkach a teraz to szambo i nic więcej. Byle gnojek sie może tam dostać dlatego Filush powinien coś z tym zrobić. A ty Fayter licz się z tym co robisz bo że kilku Interowców straciło chara to nie znaczy że ty nie będziesz następny ;)

Nie zapomniajcie także że ORMO to nie jest to samo ORMO co kiedyś. Stare ORMO składało się wiadomo z jakiego składu a nie tej bandy .... która doszła grom wie skąd ... to tyle.

Partyzant_Felix 04-03-2009 21:37

filusz juz kiedys pisal o ormo co i jak, zaraz znajde ten post

Cytuj:

W Ormo dalej znajdują się te same osoby. Z byłej Kupy doszły 3 osoby - Czajnik, Sniacy z którym znałem się od 2005 roku oraz Felix. Reszta jest ta sama, może zmieniło się tylko to, że weszli innymi charami oraz Braniewo zdradziło. Wyjątkiem jest okres pierwszych tygodni wojny z lr, gdzie potrzebowaliśmy mięsa i zrobiłem massinvite oraz czasy gdzie walczyłem ramie w ramie z frajerami(wtedy sie wydawało, że to koledzy z którymi trzymałem od początku ich gry) z SB. Rdzenne Ormo przetrwało do dzisiaj. Na temat Lafy nie będę się wypowiadać. Felix z tej trójki jest imo najbardziej rozumny pomimo kanciatej głowy. Pici czeka już od 2 miesięcy na POI na swoim OTS, więc dajcie mu spokój.

Ormo nie zaczęło schodzić na psy, Ormo wyjebało psy na zbity pysk. Jesteśmy mniej aktywni, wręcz wcale - ale to z powodu <cut>

Nie chce aby Ormo było takie jak kiedyś.

To tyle.
http://forum.tibia.pl/showthread.php...3o#post2333119 ^ link
stad sie wzielo. teraz, bynajmniej aktualnie ormowcy nie graja/sa mainami w ip :> a to ze jestem porzadny to wiadome, wszystkie felixy to dobre chlopaki, np nintoko ma w rl felix xd


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:09.

Powered by vBulletin 3