Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Niusy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=12)
-   -   Problemy na Danubii. (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=31467)

Raynold 07-04-2005 12:52

Problemy na Danubii.
 
Otóż przed chwilą wszyscy gracze online na Danubii mogli zobaczyć taką wiadomość:
12:47 The gameserver is going down for maintenance. Please come back in 20 minutes.
A chwilę później
12:49 Server is going down in 5 minutes.
Please log out.


Narazie tylko Danubia jest offline. Za 20 min wszystko powinno wrócić do normy.

UWAGA! Do tej pory na www.tibia.com nie ma o tym żadnej wzmianki.

Dark Blondi 07-04-2005 12:58

UWAGA! Do tej pory na www.tibia.com nie ma o tym żadnej wzmianki.


Omg i co z tego ;)?

Dimix 07-04-2005 12:59

ehm
 
to troche dziwne.... 20 minut a po 2 minutach 5 minut.... ale żal mi graczy którzy wtedy grali bo np: mogli być na huncie.... powinni dawać ostrzeżenia conajmniej 10 minut wcześniej

Lord Sublokator 07-04-2005 13:05

@dimix- chyba nieczaisz to jest tak pierwszy komunikat odrazu "prosze sie wylogowac i wrocic za 20 minut" drugi po dwuch minutach "serwer zostanie wyłączony w ciągu 5 minut prosze sie wylogowac" to znaczy ze mieliśmy 7 minut wsumie zeby spadac w bezpieczne miejsce, tera jestem ciekawy co sie stanie jak sie zaloguje :P

ok zaogowalem sie wszystko gra prawdopodobnie coś z serwem to i tak dobrze z e ans up[rzedizli :)

dam007 07-04-2005 13:16

Wczoraj to samo było na Aldorze. Ech dobijające ... :(

F!reK 07-04-2005 13:59

No ja nie wiem teraz próbuje się zalogować na Valorie, Inferne też sprawdzałem bo mam tam konto i nic, ładuje mi się charakter list i potem "cannot connect to the game server"

leszczyk 07-04-2005 13:59

xD
 
Ej co jest, .. jest juz 14 a ja nadal niemoge wejsc :( Ale spoko B)

leszczyk 07-04-2005 14:03

LoL
 
Chyba zapomnieliscie przestawic ZEGAR :baby: bo tak patrze na mojego poprzedniego posta to pisze ze ja wyslalem go o 13 :D :D A jest 14 :)
Cya !! :cup:

kudlaty_cn 07-04-2005 15:33

Hmmm bardzo ciekawe co moglo sie stac, jak bedziecie mieli nowe wiadomosci mam nadzieje ze dacie na gloena trone Tibia.pl.

kiri 07-04-2005 15:39

Żal ...... wkońcu dan00bia

phoenix_michal 07-04-2005 19:00

Hehe jestem 100% pewien, że to jakiś haker... oni są wszechobecni (tibia com nie rozpowszechnia takich wiadomości by nie kusić innych Hakerów na skuteczne hakowanie{bo to z pewnością takie jest})!!!

Dimix 07-04-2005 20:18

ups
 
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lord Sublokator
@dimix- chyba nieczaisz to jest tak pierwszy komunikat odrazu "prosze sie wylogowac i wrocic za 20 minut" drugi po dwuch minutach "serwer zostanie wyłączony w ciągu 5 minut prosze sie wylogowac" to znaczy ze mieliśmy 7 minut wsumie zeby spadac w bezpieczne miejsce, tera jestem ciekawy co sie stanie jak sie zaloguje :P

ok zaogowalem sie wszystko gra prawdopodobnie coś z serwem to i tak dobrze z e ans up[rzedizli :)


aha faktycznie. za szybko czytam :P aha i dwóch nie dwuch:P

Devoy 07-04-2005 22:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Raynold
Otóż przed chwilą wszyscy gracze online na Danubii mogli zobaczyć taką wiadomość:
12:47 The gameserver is going down for maintenance. Please come back in 20 minutes.
A chwilę później
12:49 Server is going down in 5 minutes.
Please log out.


Narazie tylko Danubia jest offline. Za 20 min wszystko powinno wrócić do normy.

UWAGA! Do tej pory na www.tibia.com nie ma o tym żadnej wzmianki.


zachowujesz się jakby tylko na danubi były takie problemy, np ostatnio prawie wcale nie dało się grać na aldorze do ostatniej zmiany servera, a ty sie martwisz jednym takim przypadkiem, mzoe dlatego ze wlasnie tam grasz ? i dlatego na tibia.pl chcesz aby server na ktorym grasz był wyróżniany ? spx, rozumiem

Dimix 07-04-2005 23:02

omg
 
koleś nie zauważyłeś??"Narazie tylko Danubia jest offline" przeczytał byś najpierw całość...

goog 08-04-2005 01:26

nie płacz będzie dobrze

zwiastun ciemnosci 08-04-2005 10:46

na aldorze też coś takiego było :P zdaje sie 3 dni temu ale nie przejołem sie bo
po jakiś 10 min wszystko było ok :P nie ma powodu do zmartwień

Devoy 09-04-2005 09:48

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez zwiastun ciemnosci
na aldorze też coś takiego było :P zdaje sie 3 dni temu ale nie przejołem sie bo
po jakiś 10 min wszystko było ok :P nie ma powodu do zmartwień


beton, widac ze nie grales na aldorze kilka tygodni temu kiedy tylko aldora caly dzien była wyłączona prawie


tak btw, do tych noobow co odpowiadaja na to co napisalem noobowskimi tekstami, n ajpierw lepiej wy przeczytajcie do konca co napisałem ....

edit: to było min. do dimix czy jakos tak


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:08.

Powered by vBulletin 3