Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Arcania (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=193)
-   -   Arcania - Hyde Park (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=191384)

vigetqq 10-12-2010 17:01

piłkarskie opowiesci
 
TAK TO PRAWDA CHLOPAKI

offtopic:
PIENIADZE TO NIE WSZYSTKO A TWARDO STOI NA NICH SWIAT!!! to ja to dla ciebie gra twoje radio, wogole wogle chce jesc a nie ma kto mnie nakarmic !@#@!!sprzynglo gaz hamulec i skrzynia biegow. NIE MOW DO MNIE JUZ COOO
HEHE WPORZO ZIOM. POZDROWIENIA Z MALBORKA GDZIE KRZYZACY KIEDYS BYLI. MISTRZOSTWO SWIATA HHEHE!!!
p.s JACEK GMOCH to potenga do potengi entej HEHEHEH

Bellivioon 18-12-2011 02:08

simaaa;d pamieetacie jeszcze Suchego? gzeczneego nie pekujacego tibijczyykaa?;( ha! co tam matoły;D

Zabec 20-12-2011 18:07

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Bellivioon (Post 2824187)
simaaa;d pamieetacie jeszcze Suchego? gzeczneego nie pekujacego tibijczyykaa?;( ha! co tam matoły;D


ja Cię pamiętam orałeś ludzi jak leciało :DD

Bellivioon 20-12-2011 21:57

Musiałes mnie z kims pomylic :D:D:D:evul::evul::evul::evul:

Pablohan 23-12-2011 13:46

ja go nie znam wiec za sławny nie był :P

-Nogger- 04-03-2012 20:54

Takie tam:
http://img641.imageshack.us/img641/8...jawyzszosc.png

Uploaded with ImageShack.us

Partyzant_Felix 08-04-2012 19:12

Fake, nigdy nie expilem na pohu, judaszu

Faytah 02-10-2012 00:52

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Partyzant_Felix (Post 2831631)
Fake, nigdy nie expilem na pohu, judaszu

zaden fake, pamietam jak w 'kamie', ktora jest dostepna sie zakochales lovelasie :D

borostworo 20-01-2013 17:45

jeszcze jeden dowód na to że tam był
 
w prawym górnym rogu kliknij skip ad żeby obejrzeć:

http://adf.ly/HdUJT

Krebowaty 24-03-2013 02:16

siema Fayter :P

Faytah 25-03-2013 04:49

siema kreba, Ty jeszcze zipiesz ?:)

Artercrow 02-04-2013 20:16

Opłaca się jeszcze grać na Arcanii? Słyszałem, że mało Polaków i Brazole przejęły serwer. W dodatku sprawa wygląda tak, że jak nie masz hunta od BR to rodacy cię zniszczą...

MMApanowieMMA 28-04-2013 00:41

w tibie sie nie oplaca juz grac cipsoft strzelil sobie w kolano

Ugarid 22-11-2013 01:46

kto chce sie pobic to zapraszam do Cursed Soldiers

Gilip454 04-12-2013 03:29

Ja sobie przypomniałem o Tibii dopiero kilka lat później.

Pobrałem, zainstalowałem, stworzyłem nowe konto. Dawniej miałem Rookstayera na jakimśtam poziomie, dokładnie już nie pamiętam.

Włączam nową tibię, przeraziłem się.

Tak jakbym, hm, przyszedł skądś na inną planetę.

Zmieniło się wszystko diametralnie. Jak ktoś chce zobaczyć starego rooka i tibię, to zapraszam do mojego pierwszego tematu na forum.

W tibię grałem bardzo długo, ale teraz mi się zebrało na wspomnienia, bo człowiek dorasta.

notop 30-01-2014 10:43

bry ;p co tam slychowac?:D

Krebowaty 14-04-2014 07:30

Fayter tak jeszcze odycham gram na arcani od kilku dni :]
A co u Ciebie?

Faytah 06-09-2014 04:16

Wszystko ok, od kiedy przegraliśmy z echowcami i poszliśmy na berylię tak rządzimy tam od 2010 (z jedna mała przerwa). Sam nie gram od lutego, kiedy wyrzuciliśmy br z serwera i nie było co robić , teraz może coś pogram jak zima się zbliża, może na tym retro serverze spróbuje jak odpalą, bardziej dla zajawki, niż na pg, już nie ma tyle czasu. Ze starego teamu garstka osób została w tym Koranob :P

seikus 02-12-2014 23:28

czesc chlopaki

Thuygioshok 09-02-2015 06:39

kopiuję, bo napisałem fajny tekst, tylko na innym dziale

@up

Co Ty pierd*lisz? To jest nasza wina, że barany z CipSoftu nie słuchały, uwaga, SWOICH WŁASNYCH KONSUMENTÓW? Sytuacja jest podobna do tego, że masz sklep, przychodzą ludzie i mówią "panie, ładne masz te koszulki, ale same czerwone, a ja my byśmy chcieli niebieskie, zamów pan niebieskie to kupimy wszystkie", a Ty na to "nie, nie, nie, niebieskie są brzydkie. ja sprzedaję tylko czerwone i koniec". I na tej zasadzie, w uproszczonym przykładzie, CipSoft zniszczył system PvP, który trzymał tą grę w ryzach. A później no to cóż, to tylko zjazd w dół, poprzez stratę ludzi, poprzez konsekwencje tego wyżej:
- transfery, które choć przyniosły chwilowy (!!) zysk, to w dłuższej perspektywie zniszczyły unikalną historię serwerów i zamiast uratować puste serwery, sytuacja była taka, że kilka serwerów było przepełnionych i masa pustych. Plus uczyniło to wojnę, już śmieszną przez usunięcie PvP, jeszcze bardziej śmieszną, bo przecież przegramy i ch*j przeniesiemy się
- sprawianie, że gra stawała się bardziej i bardziej łatwa poprzez takie zmiany jak stackowanie run, mf, czy ostatni exp boost do 50 lvla
- wszystkie poronione miejsca na expowiska, od yalahar zaczynając i dalej, gdzie było zbyt dużo potworów na zbyt małej przestrzeni, strasznie blisko miasta, ułatwiając PG PG i PG (to przed i po pvp)
- generalnie wszystkie czeskie mety podjeb*ne rodem z podkarpackiego OTS jak kupowanie outfitów, addonów, premium scrolle, wszystko by nie utonąć

Nie może być tak, że firma sprzedająca dany towar robi na złość konsumentowi. Taka sytuacja nie ma racji bytu i CipSoft musiał upaść. Mieli grę, która opierała się tak naprawdę na stosunkach między ludzkich, jakiejś tam strukturze społecznej (b. uproszczonej) przemieszczonej do uniwersum gry oraz rzec można, dość unikatowe PvP.

I wszystko to spierdolili, myśląc, że ludzie oczekują kolejnych respawnów dragonów, a ci w tym temacie o powrocie pvp, który miał XXk podpisów, robią ich w jajo i wcale tak nie myślą. Rzeczywistość dość szybko sprowadziła CipSoft na glebę, okazało się, że no k***a kto by pomyślał, bicie smoków przez cały dzień nie jest jednak takie zabawne, a wręcz bezcelowe, jeśli nie ma w tle tej atmosfery konkurencji.

Niektórzy, którym to mówiłem reagowali w ten sposób - "obobobobobo to nieprawda, gra po prostu się skończyła, wypaliła" - nie, to jest prawda, Tibia istniała ponad 10 lat i zaczęła się kończyć po zmianach przeprowadzonych przez niekompetentny zarząd. Postępowali głupio i są w miejscu, na które zasługują.

VmaX 10-02-2015 16:43

No w sumie to racje masz. Ale co do pieniędzy to dalej zarabiają nieźle na tych transferach, mountach etc. I dziwi mnie jedno, że ludzie wciąż grają .....

A ja od siebie polecam tibianic.org. Stare dobre czasy :)

Thuygioshok 11-02-2015 08:40

Słuchaj, zarabiają nadal nieźle na tych badziewiach, ale to się skończy, bo prędzej czy później nawet najbardziej twardzi gracze opuszczą serwer z 200 osobami

gigoro 09-01-2020 23:15

Siemano wszystkim o,o


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:05.

Powered by vBulletin 3