Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Inne (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=19)
-   -   Cyclopolis (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=30567)

Maly =] 25-03-2005 18:16

Cyclopolis
 
otoz mam do Was wszystkich wielka prosbe. mam pacca i zawsze gralem najtem ale mi sie to znudzilo. za kilka dni maja byc nowe serwery i mam zamiar zrobic sobie na jednym z nich (niemiecki, pvp) postac a mianowicie palladyna poniewaz juz od dluzszego czasu mam ochote sobie nim pograc a zreszta pall nie potrzebuje dobrego eq co akurat jest korzystne na nowym swiecie. chcialbym sie utrzymac w czolowce jesli chodzi o skill dystansu (bedzie trudno :confused: ) ale nie w tym rzecz. Moja prosba jest abyscie DOKLADNIE OPISALI CYCLOPOLIS, kazde pietro oraz jakie potwory na jakim pietrze sa i od jakiego lvl moge tam isc. BYLBYM BARDZO WDZIECZNY JESLI KTOSBY MI WYTLUMACZYL JAK DOJSC DO CYCLOPOLIS Z DEPO EDRON

z gory bardzo dziekuje oraz pozdrawiam

Wesolych i spokojncyh swiat dla przyjaciol oraz wrogow :D

Adaras 25-03-2005 18:37

Hmm...Jak dojść ? Łatwo - tyle powiem :P Trafisz przy zwiedzaniu górnych części Edron (tylko nie zapuszczaj się za bardzo na północny zachód bo tam napotkasz kilka hunterów przed wejściem do Hero cave).

Co tam jest ? Cyce, cyce i jeszcze raz cyce (brzmi obleśnie ale wiecie o co chodzi).

I Floor:
- Duuużo Cyklopów
- 2 pokoje z Dwarfami soldierami i Guardami
- "blok mieszkalny" - 4 pokoje z orkami, minosami, elfami różnego rodzaju i kilkoma Wild Warriorami
- Pomieszczenie z kilkoma scorpionami

II Floor:
- Horda cyklopów (na full respie)

III Floor:
- Duuużo Cyklopów
- "korytarz" z 1 FE
- pomieszczenie z 2-3 FE

IV Floor: ?!!
Prawdopodobnie smoki już i FE, a dalej Behemoty.
Ale nie jestem pewien, może mnie ktoś poprawić.

Reghar 25-03-2005 18:58

Pierw powiem jak dojsć do Cyclopolis. Wychodzisz południowa bramą z zamku(z tego obszaru otoczonego murem :] ) i idziesz drogą na wschód, potem przez most na pólnoc. Jak dojdziesz do takiego NPC(co wygląda ja Hero), z prawej strony jest wejscie na skały. Jak zejdziesz ze skał idziesz na północny-wschód po drodze powinny być misie. Wejscie do cyclopolis to taki krąg z kamieni. Na 1 piętrze sa cyklopy, dwarf guardy, dwarf soldiery, orc berserkery, elf scouty, arcanisty, archery, mino gurady, mino mag i orc lider, ale w większości to cyklopy. na 2 piętrze są same cyklopy i pare soldków. Na 3 piętrze tak samo co na 2 tylko jest pare fire elementali. na 4 piętrze to samo co na 3, i jest też bramka na 30lvl za nią są FE, pietro niżej dragony a pod nimy behemoty B) . Ja tam expiłem moim knightem od 25lvl ale nieschodziłem juz na 3 piętro, pallem tam sie chyba cięzko expi mało miejsca do ucieczki a cyce szybko sie respią.

Urie-L 28-07-2005 03:35

Jeśli chodzi o palka to 65 dista bolce i spokojnie od 25 lvl masz good exp ! ;)

kaczi 28-07-2005 11:12

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Urie-L
Jeśli chodzi o palka to 65 dista bolce i spokojnie od 25 lvl masz good exp ! ;)

Nie odświeżaj starych tematów!

Evil Maul 28-07-2005 11:29

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Adaras
Hmm...Jak dojść ? Łatwo - tyle powiem :P Trafisz przy zwiedzaniu górnych części Edron (tylko nie zapuszczaj się za bardzo na północny zachód bo tam napotkasz kilka hunterów przed wejściem do Hero cave).

Co tam jest ? Cyce, cyce i jeszcze raz cyce (brzmi obleśnie ale wiecie o co chodzi).

I Floor:
- Duuużo Cyklopów
- 2 pokoje z Dwarfami soldierami i Guardami
- "blok mieszkalny" - 4 pokoje z orkami, minosami, elfami różnego rodzaju i kilkoma Wild Warriorami
- Pomieszczenie z kilkoma scorpionami

II Floor:
- Horda cyklopów (na full respie)

III Floor:
- Duuużo Cyklopów
- "korytarz" z 1 FE
- pomieszczenie z 2-3 FE

IV Floor: ?!!
Prawdopodobnie smoki już i FE, a dalej Behemoty.
Ale nie jestem pewien, może mnie ktoś poprawić.

Czwarte pietro :
-3 dragi
-2 fe
Piate pietro :
-duzo cycklopow i kilka soldkow
- troche wyzej ( niechodzi m tu o poziom ) 3-5 fe
Szoste pietro ( do gory jak sie rozejbie FE )
- Dragon lordy ( nieiwme ile tego jest )
Szoste piero
- beho i masa cyklopow

Hey Big Black Jimi Joe 28-07-2005 11:50

Przeróżne tu znajdziesz wyboje - kiometrowe i całkiem nieskore
więcej rzec już nie sposób.

Stefan12341 28-07-2005 13:38

Mainland...pomylily sie dzialy?biedactwo...

Jiker 28-07-2005 13:44

Powiem co wprost. W cyclopolis jest wszystko ;)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:14.

Powered by vBulletin 3