Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Magia (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=16)
-   -   Expienie z Ue (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=230597)

Kajzer 15-05-2010 15:21

Expienie z Ue
 
powszechnie wiadomo ze sorc powyzej 150 lev moze expic z ue (tego slabszego) i energy wave co robi bardzo sprawnie deklasujac w szybkosci expa wszystkie profesje, zeby tego bylo mało wiekszosc potworow jest wrazliwa na energie co jeszcze przyspiesza exp zmniejszajac koszty.
Ale nie o tym chciałem bo sam mam druida:P drut tez ma ue nieco slabsze i zzera wiecej many
dodatkowo nic nie jest wrazliwe na ziemie poza barbami quarami i orkami. ale moze czegos nie wiem? moze jednak da rade expic drutem z ue, moze nie z zyskiem ale powiedzmy z umiarkowanym wastem?

tylko bardzo bym prosil o rzeczową odpowiedz bo snuć domysły nie mam ochoty;>

LarvaExotech 15-05-2010 15:48

niestety nie pomoge ci bo nie mialem nigdy ed na takim poziomie. ale moge zasugerowac prosta sprawe - sprawdzic samemu. poszukaj ktore potwory sa wrazliwe/neutralne na ziemie, skojarz sobie z nimi jakies konkretne expowisko. wez ilestam bp manasow, przed wejsciem zapisz sobie godzine i ilosc expa.

poexp sobie ilestam czasu, wroc i przekalkuluj ile zdobyles expa i w jakim czasie, podlicz sobie ile kasy wyciagneles z hunta i jaki byl wklad na hunt (ringi, manasy, softy itp).

ludzie, ja rozumiem ze ta gra naprawde jest coraz bardziej prosta, ale czy tak trudno uzywac mozgu? organ nieuzywany zanika :/

Kajzer 15-05-2010 16:56

gdyby wszyscy byli tak dociekliwi jak ty to na forum nie było by żadnego tematu. Mam pytanie to je zadaje podobnego tematu nie widziałem a gdyby istniał kalkulator to który moglby mi to obliczyc to zapewnie bym nie pytał.
Zresztą forum jest do tego zeby sie dzielic doświadczeniamia nie wymyslac "nowe czary"
uważam ze moje pytanie jest jak najbardziej na miejscu, nie unoś sie ;]

Gustek 15-05-2010 17:35

IMO pytanie jak najbardziej odpowiednie... Przyczepić się można do ludzi którzy zakładają temat "gdzie expić 19 sorcem", a 3 tematy niżej jest "gdzie expić 21 sorcem".

@topic
Moby jakie przychodzą mi na myśl to
- hff (chyba bez sensu)
- quary (to już prędzej)

Nie zmienia to faktu, że ed raczej pod względem ue mocno odstaje od msa.

Thunus 15-05-2010 20:00

Ziemne nie jest za bardzo przydatne...
Lodowe już bardziej. Możesz bić Dl na POI. mialem tylko raz Pacc, więc tylko to miejsce kojarzę :P Na Facc raczej nic nie ma, więc musisz poszperać po Pacc area. Na tibia.pl wejdź w potworki wrażliwe/neutralne na lód i coś wybierz.

AdiZgOlekk 16-05-2010 02:14

lodowe + dle na poi

Brak 16-05-2010 12:14

ziemne ue i na quaraki to chyba najepsza opcja

Gustek 16-05-2010 14:29

Lodowe ue do expienia to moim zdaniem nieporozumienie. Poza tym autor tematu napisał, że chciałby umiarkowane waste.

ZenonRozbojnik 06-06-2010 13:52

lodowe na dle jak najbardziej. tylko trzeba duzo zlurowac

Gustek 06-06-2010 18:03

Imo ten sam (lub nawet lepszy bo tańszy) efekt wyjdzie z avalanche.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:11.

Powered by vBulletin 3