Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Mundial 2k6 (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=77749)

Kele 10-06-2006 00:00

Trener-taktyk sie znalazl kurwa mać... Zamiast kazac grac szybka pilka, zaskoczeniem to trenuje z nimi taktyke. Z takim podejsciem to niech w totka sobie zagra, a nie na trenera startowal. Na tą chwile możemy już wracać do domu... Janas na pieszo.

Palek Demon 10-06-2006 03:34

Polska przegrała 1 mecz gz ;p
a na tibia staly tekst
br?
no,pl
u lost 2x0 uhaeuahenaueaiuhurhuehuehueheueh
teraz tak bery sie z nas smieja ;P

Szkut 10-06-2006 09:40

idzta wpi zdu "wierni polscy kibice" X(

PiXik 10-06-2006 10:02

spokojnie rozjedziemy Niemców ;p;)no cóż moja pierwsza drużyna której kibicuje zawiodła ale mam jeszcze Brazylię,Holandię,Hiszpanię;)

slawekmag 10-06-2006 11:13

Coś mi się wydaje że Ekwador to może być czarny koń tych mistrzostw. A janas myślał, że to dziady a my jeste smy super i że jeden napastnik starczy do strzelenia gola. I wszystko w obrone. A Ekwador i tak się przez tą obronę przebił i strzelił 2 piękne gole, a gdyby nie boruc to tych goli byłoby z 5.

Edek Rozprowacz 10-06-2006 12:05

A jednak mialem racje. Teraz juz tylko mecz z niemcami który jest czysta formalnoscia i wracamy do domu =]. Ciekawe jakie zajecie znajdzie sobie Janas jak go PZPN wykopie hehe.

Miked 10-06-2006 12:11

Cytuj:

Ciekawe jakie zajecie znajdzie sobie Janas jak go PZPN wykopie hehe.
BARDZO CIEKAWE!!
Najciekawsze jest to: kto bedzie nowym trenerem i doprowadzi Polske do nastpnego Mundialu :)
Oby za 4 lata Polska przynajmniej znalazla sie w 1/8 nie mowic o 1/4 ;p

Thero 10-06-2006 12:50

Janas na mundialu nie widzę...

PiXik 10-06-2006 12:59

btw.już za 4 lata już za 4 lata Pooolska będzie mistrzem świata:-)

Vandoz 10-06-2006 13:15

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Miked
Najciekawsze jest to: kto bedzie nowym trenerem i doprowadzi Polske do nastpnego Mundialu

Murinho pewnie wezma :D
Czemu nam nie uznali tej siaty?
2x slupek, 1x poprzeka.
Polska GOLA!?
Polska na trening pracowac nad celnoscia!

spider-bialystok 10-06-2006 15:25

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vandoz
Murinho pewnie wezma :D
Czemu nam nie uznali tej siaty?

Bo sedzia odgwizdal spalonego? Zreszta Krzynowek strzelil juz po gwizdku i bramkarzowi nie chcialo sie nawet ruszyc reka ;]. Co tu sie dziwic wynikowi? Polacy przegrywajac 0:1 grali jakby prowadzili. Beznadziejny wystep Zurawskiego, Szymkowiaka i Baszczynskiego, dobrze grali Smolarek, Boruc, Bak, Jelen no i Brozkowi tez ladny strzal wyszedl. Co do meczu z Niemcami to az strach sie bac:D

Vandoz 10-06-2006 21:23

Tak! Spalonego ktorego nie bylo.
Masz racje co do tych graczy, ktorzy grali dobrze, a co do tych ktorzy zle. :)

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Bravo Sport
>Maciej Zurawski
Los bialo-czerwnoych jest w jego rekach...

Taaa, a los broni jadrowej w Iranie jest w rekach mojego 4- miesiecznego brata!

@Dr. Omander

8o
Niezle, caly mundial Ci sie tam zmiescil?

Raul 11-06-2006 12:54

Jakby kogoś interesowały bramki z MŚ to podam tu linki (nagrania z realmadryt.pl):

Niemcy 4-2 Kostaryka:
Lahm; Wanchope; Klose; Klose (2); Wanchope (2); Frings.
Polska 0-2 Ekwador: Tenorio; Delgado.
Anglia 1-0 Paragwaj: Gamarra (sam.).
Trynidad i Tobago 0-0 Szwecja
Argentyna 2-1 Wybrzeże Kości Słoniowej: Crespo; Saviola; Drogba.

hoomik 11-06-2006 12:59

a dzisiaj gra moj faworyt ^___________^ Jak wygraja z Serbia, to dalej bedzie juz z gorki. Chociaz wczorajszy mecz Argentyna - WKS (Slask, Slask, WKS! ;]) byl naprawde fajny, wiec who knows...

Matek 11-06-2006 14:10

Hoom, bedzie remis.

cordwell 11-06-2006 17:15

calym sercem jestem z czechami, serbami i australijczykami. reszta moze im naskoczyc, ha!

Raul 11-06-2006 17:39

Serbia i Czarnogóra 0-1 Holandia: Robben.

Muszę przyznać, że po tym meczu w pełni przekonałem się do Robbena. Mam nadzieję, że propozycja Chelsea (zamiana Carlos-Robben) jest prawdziwa i zostanie poważnie przemyślana przez zarząd Realu.

Vekegi 11-06-2006 20:13

RaulQ chyba śnisz że oddamy ci naszego Robbenka ;) Świetnie grał ale bardzo samolubnie i to mi się nie podobało...

Krzesław 11-06-2006 20:58

Robben chciał po prostu wyrobić sobie opinię ;)
A jak wrażenia po meczu Meksyk - Iran? Uważam, że Omar Bravo (strzelec dwóch bramek) zrobi niedługo karierę!

Raul 11-06-2006 21:26

Meksyk 3-1 Iran: Bravo; Golmohammadi; Bravo; Zinha.

Wydawać by się mogło, że będzie to najnudniejszy jak do tej pory mecz. Jednak był całkiem ciekawy, a pierwsza połowa gdy jeszcze Iran miał siły żeby cały czas atakować była jedną z ciekawszych w tym turnieju. W sumie Iran załamał się po stracie drugiej bramki, po dwóch fatalnych błędach. Podanie Naelsona do Bravo było wspaniałe, a już cała akcja przy trzeciej bramce - palce lizać. Oczywiście wielkie słowa uznania dla lidera Meksykaninów - Marqueza, który w pewnym momencie, jako obrońca, był wszędzie na boisku. Cieszy wysoka frekwencja kibiców na każdym meczu, nawet w tym przypadku gdy Iran i Meksyk to kraje, które znajdują się dosyć daleko od Niemiec.
No cóż, to teraz szykujemy się na mecz pełen podtekstów Angola - Portugalia. Jestem ciekaw jak zagrają Figo, Ronaldo, Deco i Pauleta. Ciekawe czy Angolę stać na zrobienie niespodzianki lub sprawienie dużych kłopotów Portugalczykom.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:10.

Powered by vBulletin 3