Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Mundial 2k6 (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=77749)

Olorion. 11-06-2006 23:18

True. Robben pokazał klasę, i właściwie wygrał ten mecz :>

Dr. Omader 12-06-2006 00:16

A ja powiem krotko i tresciwie:
Mam w dupie mundial. :)

spider-bialystok 12-06-2006 00:23

Aff, szkoda, ze wygrala Holandia bo kibicowalem Serbom. Po kilku akcjach byli bliscy wyrownania, ale tez Robben byl kilka razy bliski podwyzszenia wyniku :/.
@Drom
Newb :D Warn him plx11

vampir master 12-06-2006 01:25

BRASIL !! BRASIL !! BRASIL !! to oni wygrają jak poprzednio ! osobiscie nie lubie brazyli bo kojazy mi sie z noobami ale skład mają idealny !

Raul 12-06-2006 09:10

Angola 0-1 Portugalia: Pauleta.

Zdecydowanie najnudniejszy mecz jak do tej pory. Portugalia miała chyba za zadanie jak najszybciej strzelić bramkę i później uspokoić grę. Co trzeba przyznać im się udało. Zbyt duża klasa dzieliła Angolę od Portugali, aby ta mogła wyrównać. Cały mecz oglądaliśmy nieudolne ataki piłkarzy Angoli i od czasu do czasu atak Portugalczyków.

PiXik 12-06-2006 10:45

jak to dobrze czasem postawić na Portugalię,Niemcy,Holandię,Mexyk ;p
Drom:NuP
@co do meczy.Mecz Mexyk vs Iran był jednym z lepszych meczy jakie dotychczas mogliśmy obejrzeć:)

Samuelos 12-06-2006 15:55

Swoja droga to szkoda ze WKS znalazlo sie w takiej grupie, bo milo by bylo popatrzec sobie na nich w pozniejszym etapie rozgrywek. Chociaz kto wie, moze Holandia polegnie ;>

Raul 12-06-2006 18:39

Australia 3-1 Japonia

Niestety samego meczu nie oglądałem bo dostępu do Polsatu Sport w domu nie mam. A żałuję, bo śledząc wynik można już było być pewnym, że Japonia wygra prowadząc w 84. minucie 1:0. Jednak Australia przez te 6 minut wbiła 3 bramki. Wreszcie po raz pierwszy na tych Mistrzostwach wygrała ta drużyna, która jako druga strzeliła bramkę.

Przy okazji przeczytajcie to. ;]

Samuelos 12-06-2006 18:54

@Ponoć mecz koszmarnie nudny, polecam
Mundial z czuba

_*FunMN*_ 12-06-2006 19:24

Ja stawiam na Argentyne ofc

Raul 12-06-2006 21:54

USA 0-3 Czechy

Dosyć ciekawy mecz. Kibicowałem przybyszom z Ameryki, gdyż jakoś nigdy nie pałałem sympatią do naszych sąsiadów. Wydaje mi się, że jak na graczy z kraju gdzie piłka nożna to wciąż dyscyplina sportowa, która nie cieszy się taką wielką popularnością jak w Europie, Amerykanie zagrali całkiem dobrze. Nie mieli dzisiaj szczęścia, zawsze gdy dochodzili do dogodnej sytuacji coś stawało im na drodze, czy to obrońca czy słupek (na tą prawą bramkę w Gelsenkirchen już dosyć dużo było słupków i poprzeczek; Jeleń, Brożek, Rosicky i Reyna). Co do Czechów to Rosicky rozegrał wspaniały mecz, nie dziwię się, że przechodzi do Arsenalu. Może jedynie martwić kontuzja Kollera, ciekawe czy zdąży się wykurować na mecze grupowe.
Czy my kiedykolwiek będziemy mogli się cieszyć z gry naszej reprezentacji tak jak Czesi?

To teraz mam nadzieję, że Ghana dokopie paniczykom z Włoch. ;]

Sokochłap 12-06-2006 22:07

Ostatni gol czechów ROXOR ;)

Vandoz 12-06-2006 22:12

Ja wieze w Angole.
Z Portugalia przegrac 1:0 to nie taki zly wynik :P


Oglada ktoś teraz (lub ogladal) mecz Włochy - Ghana?
Zawodnicy z Ghany zadziwiaja mnie :D
FAjnie im gra wychodzi.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez slawekmag
Jakby Polska grała z Portugalią i jakby grała tak jak na meczu z Ekwadorem to by Polacy przegrali 4:0.

Oby nie wiecej :D

slawekmag 12-06-2006 22:45

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vandoz
Ja wieze w Angole.
Z Portugalia przegrac 1:0 to nie taki zly wynik :P

Dokładnie. Jakby Polska grała z Portugalią i jakby grała tak jak na meczu z Ekwadorem to by Polacy przegrali 4:0.

Raul 13-06-2006 00:40

Włochy 2-0 Ghana

Bardzo ciekawy mecz. Bardzo dobry występ Ghany, która totalnie mnie zaskoczyła z Essienem i Appiah na czele. Szkoda, że nie wygrali albo przynajmniej nie zremisowali tego meczu. Mam nadzieję, że Ghana wyjdzie z grupy bo to naprawdę bardzo dobry zespół. Pierwsza połowa chyba najlepsza w całym turnieju. W drugiej Włosi ograniczyli się jedynie do kontrataków.
Jeśli Ghana utrzyma taką formę i kondycję fizyczną to bez problemu wygra z USA i ma szansę wygrać z Czechami.

Luthi 13-06-2006 00:44

Dokładnie!
Ghana walczyła do końca, nie poddawali się. Super.
Oczywiście Włosi- ostre catenachio.
Jak dla mnie Ghana moze nas zaskoczyc -bardzo pozytywnie.
Co prawda ten obronca popełnił nie wybaczalny błąd i było 2:0, ale to nie wazne.
Stawili czoła GODNIE, i pokazali się z nejlepszej strony. [Nie to co nasi X( ]

Matek 13-06-2006 13:06

Angola nie istniala na boisku, Ghana tez nie mogla tego meczu wygrac.

Krzesław 13-06-2006 14:20

Matek, nie mów, że Angola nie istniała na boisku, bo gdyby Akwa wykorzystał drugą przewrotkę, a potem się bronili, to osiągneli by "sukces" taki jak Trynidad.
A Ghańczycy (?), jeśli poprawią celność, to mogą sprawić kłopoty USA, a nawet Czechom.
A słysząc o tym, co Australia zmajstrowała jestem pewnien, że są czarnym koniem mundialu i wyjdą z grupy razem z Brazylią

@Raul: Fajny terminarzyk:)

Matek 13-06-2006 15:20

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Krzesław
Matek, nie mów, że Angola nie istniała na boisku, bo gdyby Akwa wykorzystał drugą przewrotkę, a potem się bronili, to osiągneli by "sukces" taki jak Trynidad.


Ty chyba nie wiesz co mowisz. Mecz ustawila pierwsza bramka, potem Portugalczycy kontrolowali spotkanie, jakby stracili bramke strzeliliby nastepna (robie dokladnie to samo zalozenie co ty). To jest turniej - faworyci musza sobie rozkladac sily.


Tak samo z ghanczykami.

Ghost Nieudany 13-06-2006 16:06

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dr. Omader
A ja powiem krotko i tresciwie:
Mam w dupie mundial. :)

I naturalnie admin musiał se nabić pościaka i powiedzieć o tej jakże ważnej rzeczy całemu plebsowi? :S

Póki co, IMHO najciekawszymi meczami były Trinidad i Tobago vs. Szwecja oraz Meksyk vs. Iran, najnudniejszy pojedynek rozegrała chyba Portugalia z Angolą.

A największa klęska to zwycięstwo Włochów z Ghaną - pieprzeni makaroniarze jak na złość zawsze wychodzą z grupy. Ale to nic - dostaną wpierdziel od Brazylii, bo pewnie na nią się natkną. :p


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:07.

Powered by vBulletin 3