Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Homo, Bi ? Normalne? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=158836)

Gonzo 26-12-2007 23:26

Homo, Bi ? Normalne?
 
Czy wg. Was, bycie innej orientacji niż hetero jest 'dziwną innością'?

Przypomnijmy:

Hetero - Mężczyzna i kobieta.
Homo - osoby tej samej płci
Bi - płeć nie ma znaczenia.

Wg. mnie, nie. Każdy ma prawo o decydowania o sobie, z kim spędza życie.

I niestety, martwi mnie tzw. polska homofobia...

bartellox 26-12-2007 23:28

mi to szczerze zwisa ;p
ja jestem normalny, i jest dobrze.. duzo ludzi mowi, ze homo, czy bi to jest choroba.. takie jest chyba tez moje zdanie ;p

Ancient900 26-12-2007 23:32

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gonzo (Post 1808963)

I niestety, martwi mnie tzw. polska homofobia...

Nie tylko polska...
Co do tematu i pytania w sondzie- nie mam nic przeciwko homoseksualistom i bi, niech robią co chcą, ale nie na moich oczach :)

Dark Sven 26-12-2007 23:33

Niech sobie istnieją, o ile mnie nie dotykają. I jeżeli nie organizują tych <cenzura> parad równości. Po kiego <cenzura> im te parady?

Gonzo 26-12-2007 23:34

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ancient900 (Post 1808978)
Nie tylko polska...

No fakt, ale przynajmniej nie zachodnia Europa... :)

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ancient900 (Post 1808978)
Co do tematu i pytania w sondzie- nie mam nic przeciwko homoseksualistom i bi, niech robią co chcą, ale nie na moich oczach :)

Dobra, ale jak to uzasadnisz? Np. Obrzydza Cię to? Ale dziwi mnie np. sytuacja:

Dwie lesbijki - mniam.
Dwaj panowie - be.

Batman666 26-12-2007 23:36

Niech se zyją, mmnie to tam nie przeszkadza i sram na te ich parady nie biore w tym udzialu i mnie to rypie ;p. Nie chce miec z nimi poprostu stycznosci. ELo

Ancient900 26-12-2007 23:38

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gonzo (Post 1808982)
Np. Obrzydza Cię to?

Coś w tym stylu. I nie ma znaczenia czy to są dwie kobiety czy dwaj panowie, po prostu budzi we mnie niesmak


Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gonzo (Post 1808982)
Dwie lesbijki - mniam.
Dwaj panowie - be.

Może dlatego, że to płeć przeciwna? Nie mam pojęcia.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez __DARK_SVEN__ (Post 1808980)
Po kiego chuja im te parady?

Chcą powstrzymać dyskryminację swojej "odmienności"?

Hu'Hu 26-12-2007 23:39

Hmm... jestem katolikiem i wierze że Bóg stworzył kobietę i mężczyznę żeby się nawzajem uzupełniali. Tak jestem przeciw związkom homoseksualnym, tym bardziej kiedy taka para stara się o adobcje dziecka. Związek kobiety i mężczyzny to nie stereotyp tylko naturalne i prawdziwe istnienie dwóch osób na tym świecie, którego celem jest wydanie potomstwa (jak wiadomo "homo" nie są przystosowani przez naturę do rozmnażania)

Na koniec dodam że u mnie w pracy jest gej. Jest bardzo sympatyczny.Nie popieram tego co robi ale też nie traktuje go inaczej niż pozostałych współpracowników. Choć trzymam dystanssss..... :)

Martka 26-12-2007 23:40

Ja nie mam nic przeciwko homoseksualistom. Nie uważam też, aby homoseksualizm był chorobą lub dewiacją. Dewiacja to dla mnie nekrofilia, pedofilia, fetyszyzm, ekshibicjonizm, masochizm i zoofilia.
Zaznaczyłam pierwszą odpowiedź.

@Hu'Hu
Co do tego, że homo nie są przystosowani przez naturę do rozmnażania nie do końca masz rację. Co prawda dotyczy to tylko kobiet, ale zawsze. Poczytaj o partenogenezie.

Gonzo 26-12-2007 23:40

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Hu'Hu (Post 1808996)
Hmm... jestem katolikiem i wierze że Bóg stworzył kobietę i mężczyznę żeby się nawzajem uzupełniali. Tak jestem przeciw związkom homoseksualnym, tym bardziej kiedy taka para stara się o adobcje dziecka. Związek kobiety i mężczyzny to nie stereotyp tylko naturalne i prawdziwe istnienie dwóch osób na tym świecie, którego celem jest wydanie potomstwa (jak wiadomo "homo" nie są przystosowani przez naturę do rozmnażania)

Na koniec dodam że u mnie w pracy jest gej. Jest bardzo sympatyczny.Nie popieram tego co robi ale też nie traktuje go inaczej nich pozostałych współpracowników. Choć trzymam dystanssss..... :)

Widzisz, ja np. to nazwę - krok ku wyjścia z homofobii. ;)

Glamri 26-12-2007 23:41

Dla mnie czyjaś orientacja seksualna nie stanowi najmniejszego problemu.

Yoh Asakura 26-12-2007 23:43

Dopóki gej nie patrzy na mnie z pożądaniem to nie mam nic przeciwko.

Koszyk 26-12-2007 23:44

zaznaczylem 'Tak, jak ktoś tak lubi, i chce... to czemu nie?'

jest mi to obojetne. ja jestem hetero i dobrze mi z tym ;)

Dark Sven 26-12-2007 23:55

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ancient900 (Post 1808992)
Chcą powstrzymać dyskryminację swojej "odmienności"?

Tak, zablokują na pare godzin miasto, podrą troche ryja, i oczekują tolerancji? Czy teraz mam wyjść z kolegami na miasto, zablokować je i pokazać, że jestem hetero? Na tym to ma polegać? Przecież przeciętnego obywatela to nie obchodzi kto z kim się dupczy (no, o ile nie jest sławny. Wtedy niektórch ćwierćinteligentów to interesuje).

ohtar 26-12-2007 23:57

jak ktoś chce, czemu nie
wiecie że Leonardo da vinci był homo?
bo ja wiem :p

Hu'Hu 26-12-2007 23:58

@Marla
Chyba nie zrozumiałaś. Jeśli mówimy o związkach homo~ to mamy na myśli dwóch osobników tej samej płci. Tak więc zdradź mi w jaki sposób, jaką naturalną metodą mają się rozmnażać?

Masz racje Marla że partenogeneza funkcjonuje w przyrodzie np. pszczoły.. ale my chyba skupiamy się na związkach międzyludzkich.

OpTyK 27-12-2007 00:02

A gdzie opcja "Jestem homoseksualista"?

Ja niestety czuję od około 10 roku życia pociąg seksualny do facetów, koleżanki owszem, toleruje, ale traktuje je bardziej jako przyjaciółki.
Niestety w Polsce nie można o tym głośno mówić, więc trzymam to w tajemnicy, siedzę cicho i zaciskam zęby - nie mówię nawet o tym moim rodzicom, którzy niestety są bardzo konserwatywni. Wie o tym tylko kilka NAPRAWDĘ zaufanych osób, którzy mnie znają i lubią za to, jaki jestem, a nie za to, jaką mam orientację seksualną.

Fire Necromacer 27-12-2007 00:02

Spokoloko, da rade.... dzisiaj wszystko jest mozliwe.

Dobra dobra Optyk, my swoje wiemy, jakie ty tance masz z... kolezankami!

Zreszta, Verlian, wpadlbys na IRCa, chamanie.

I zapomnialem - orientacje to ja mam... czasem dziwna... taka... z zimnymi.... aaaaahhhhhh

Martka 27-12-2007 00:04

@Hu'Hu
http://pl.wikipedia.org/wiki/Partenogeneza

Poczytaj sobie.

Gogar 27-12-2007 00:11

Mi to nie przeszkadza, byle nie mieli dzieci.
Poza tym samą nazwą obrażasz takich ludzi. "Homo, Bi? Normalne?" Czy według Ciebie ci ludzie są nienormalni?


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:38.

Powered by vBulletin 3