Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Arcania (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=193)
-   -   Arcania - Hyde Park (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=191384)

Thuygioshok 11-11-2008 22:56

a ja gardze ludźmi z wsi helmet

Revisin 12-11-2008 07:01

lafa a$$licker ORMO, i chyba każdy to potwierdzi. W jaki sposób ten oto noob dostał się do ORMO może mi ktoś wyjasnic. Filush liderze ORMO wyjaśnij mi to jak przyjeliście takiego piona jak lafa ;(

Lafa_elo 12-11-2008 08:05

moj post x2 up potiwerdza twoje slowa

bemo 12-11-2008 08:09

nie lepiej se pospać ;d??

Lafa_elo 12-11-2008 08:09

wowowo pici jest z kamiena i wpisal sobie chelm

Filush_ 12-11-2008 08:45

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Revisin (Post 2332612)
lafa a$$licker ORMO, i chyba każdy to potwierdzi. W jaki sposób ten oto noob dostał się do ORMO może mi ktoś wyjasnic. Filush liderze ORMO wyjaśnij mi to jak przyjeliście takiego piona jak lafa ;(

Dał mi 20 zł na rl.

LoluU$ 12-11-2008 14:06

Ajajajaa bemko nup ban :D pewnie tera sobie zrobi to co lubi ; ) z radochy bo tera jest pro ze ma bana o;


btw... te bombaye wasze sa przezayefayne : o nie uzyje ani 1 przeklenstwa bo znowu warn ; o nie lubie tompiora :(

Revisin 12-11-2008 14:30

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Picinhoxs (Post 2332634)
Ty chuju zamknij morda scieku jebany co ty kurwa wiesz o ormo szmato zajebie ci matke!

Pici uważałem Cię za kogoś mądrzejszego niż Lafertowicza no ale cuż kiedys jak Lafy nie było w ORMO to byłeś trochę inteligentniejszy. Teraz gdy invitnięci zostali do ORMO jak to Wy ORMO'wcy nazywacie " kretyni " to taki Pici, Felix i kilku innych zniża się do ich poziomu. Teraz kilka słów do Waszego lidera Filusha. Kiedyś w ORMO znajdowało się kilka osób, mówię o starym ORMO, nie po połączeniu się z Kupą itp. Chodzi mi o te ORMO które walczyło przeciw gildii " Uwazajcie Pekujemy ". Wtedy w gildii było mało osób i wtedy Was szanowałem. Byliscie normalni, można było z wami pogadac " po ludzku ". Teraz po dołączeniu się innych ludzi którzy początkowo byli przeciw Wam a potem dostali po dupie, a następnie zaczeli Wam lizac dupę żeby do was dołączyc, ORMO zaczeło schodzic na PSY, co sam zresztą wiesz. Oczywiście nie mówię o wszystkich którzy dołączyli. Niektóre osoby są bardzo inteligente, mądre, można z nimi podyskutowac i nie biorą przykładu z ludzi pokroju Lafy. Jednym słowem Filush, aby ORMO było takie jak kiedyś, czyli choc trochę zorganizowane musisz wyjebac przydupasów którzy czekają tylko na twój stuff, a nic nie wnoszący do gildii.

Tyle o de mnie

Pozdrawiam.

Lafa_elo 12-11-2008 14:57

twoje rady sa tyle warte co opinia kaczynskiego w swiecie


pozatym gadasz takie farmazony bo Cie nie przyjeli czy co? szczescia szukasz piszac takie posty? wpisales sobie 30 lat i co, przyjdzie sua i powie o ktos w moim wieku na poziomie nizszym x2. najlepiej wy*******aj

Thuygioshok 12-11-2008 15:27

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Revisin (Post 2332760)
Pici uważałem Cię za kogoś mądrzejszego niż Lafertowicza no ale cuż kiedys jak Lafy nie było w ORMO to byłeś trochę inteligentniejszy. Teraz gdy invitnięci zostali do ORMO jak to Wy ORMO'wcy nazywacie " kretyni " to taki Pici, Felix i kilku innych zniża się do ich poziomu. Teraz kilka słów do Waszego lidera Filusha. Kiedyś w ORMO znajdowało się kilka osób, mówię o starym ORMO, nie po połączeniu się z Kupą itp. Chodzi mi o te ORMO które walczyło przeciw gildii " Uwazajcie Pekujemy ". Wtedy w gildii było mało osób i wtedy Was szanowałem. Byliscie normalni, można było z wami pogadac " po ludzku ". Teraz po dołączeniu się innych ludzi którzy początkowo byli przeciw Wam a potem dostali po dupie, a następnie zaczeli Wam lizac dupę żeby do was dołączyc, ORMO zaczeło schodzic na PSY, co sam zresztą wiesz. Oczywiście nie mówię o wszystkich którzy dołączyli. Niektóre osoby są bardzo inteligente, mądre, można z nimi podyskutowac i nie biorą przykładu z ludzi pokroju Lafy. Jednym słowem Filush, aby ORMO było takie jak kiedyś, czyli choc trochę zorganizowane musisz wyjebac przydupasów którzy czekają tylko na twój stuff, a nic nie wnoszący do gildii.

Tyle o de mnie

Pozdrawiam.

nie obraz sie ale gowno wiesz. ja zawsze wręcz kpiłem z ludzi w tej grze i ich zabijałem(co moze potwierdzić fayter), a wlasnie co również on zauważył zaczynam sie zmieniać. a jako takiego połączenia ormo z kupa to nie bylo. poprostu ja i czajnik bilismy z nimi masssd i tak sie zaczęło. nie bede sie wypowiadał na temat wejścia lafy i piciego bo oni mogą sami to napisac. (pacc sprzedałem, sprzedaje blackd normalnie 100k a u mnie 75 ;]) a co do wnoszenia do gildi to sporo wnosze i z charami i z kasa i jakos grac potrafie. pici (jak to lafa mowi pomiatajlo of śmiec) jest żywym mwallem bardzo użyteczny jak kto nie ma. a lafa to DEBil który mnie zabił niby przypadkiem, ale mozna sie z nim pośmiać itd a raczej filusz ich nie wyjebie bo sie przywiązuje do ludzi + jest mu ich zal xdd

Thuygioshok 12-11-2008 15:29

a nawet ostatnio manndy i borumir ode mnie boh kupili

Lafa_elo 12-11-2008 15:36

pomiatajlo of the smiec

pozatym ty jestes dziecko tibi rozplakales sie jak cie ubilismy niechaca a potem mi chciales dac 100k zebym piciemu deda dal na rl ;d

Koszyk 12-11-2008 15:44

15:32 Akus Arhari [169]: 15:29 Tuptus [93]: siema 15:32 Tuptus [93]: skurwysyny woje wygrali i mysla ze swieca 15:32 Tuptus [93]: ww

Thuygioshok 12-11-2008 15:50

nie plakalem ale jak sie ucieka przed it, a pozniej mnie swoi zabijaja to sie mozna w*****c no nie? a co do piciego to wiesz ocb ;] (sprzedaje blackd 75k) JAKIE NIECHCACY DEBILU 10 SEC PO POPASIE SDKA WALNALES TO TYLKO SWIADCZY ZE JESTES GLUPKIEM

Buksl 12-11-2008 15:57

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Revisin (Post 2332612)
lafa a$$licker ORMO, i chyba każdy to potwierdzi. W jaki sposób ten oto noob dostał się do ORMO może mi ktoś wyjasnic. Filush liderze ORMO wyjaśnij mi to jak przyjeliście takiego piona jak lafa ;(

Ja go przyjalem bo ktos nalegal;] A filu go wrecz uwielbia xd

Lafa_elo 12-11-2008 16:10

jakie 10 sekund? boga w sercu nie masz

Cery 12-11-2008 16:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Koszyk (Post 2332871)
15:32 Akus Arhari [169]: 15:29 Tuptus [93]: siema 15:32 Tuptus [93]: skurwysyny woje wygrali i mysla ze swieca 15:32 Tuptus [93]: ww

Own3d.

Pozdrawiam
Cery.

Zwiedzam_Anal 12-11-2008 16:17

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Cery (Post 2332933)
Own3d.

Pozdrawiam
Cery.

Po co sie wypowiadasz skoro nawet nie grasz na Arcanii ?

Cery 12-11-2008 16:18

'Skond wiesz"? : >

Filush_ 12-11-2008 17:53

Człowieku zmień podpis bo mnie w*****a.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:36.

Powered by vBulletin 3