Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Arcania (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=193)
-   -   Arcania - Hyde Park (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=191384)

Xr3 18-11-2008 23:10

Cytuj:

btw spralismy candie na tescie co najmniej 3 razy, wiec xr3 < arcania
A kogo konkretnie spraliście (nicki)? Z tego co się orientuję, to ekipa od nas siała rozpier*dol i udowodniła, że gracze z NoN-PvP to nie takie wafle...

ywemytus 18-11-2008 23:55

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xr3 (Post 2341472)
A kogo konkretnie spraliście (nicki)? Z tego co się orientuję, to ekipa od nas siała rozpier*dol i udowodniła, że gracze z NoN-PvP to nie takie wafle...

wafle nie wafle, z forum candii Cie wy*******aja;D

Xr3 18-11-2008 23:59

Tak? Pokaż mi jeden post z forum z Candii, który mówi o tym, że stamtąd wyp*erdalam;).

Thuygioshok 19-11-2008 06:45

glowy nie dam ale prawie pewny jestem ze candia latala w 20 200+\- lvlami na random ludzi którzy sie akurat nawineli. a wciskać hoty pici tez potrafi

Xr3 19-11-2008 07:42

@up
Raczej zajmowali się robieniem openek.

@Anal i przyjaciele

Cytuj:

Ze twoi kumple
Kumpli mam w realu, nie w Tibii. Nie wiem, może ty uważasz pixelowych kolesi za swoich kumpli, ale ja tak nie mam;).

Cytuj:

wogle co to kogo obchodzi ?
ywemytusa

Koszyk 19-11-2008 10:40

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xr3 (Post 2341472)
A kogo konkretnie spraliście (nicki)? Z tego co się orientuję, to ekipa od nas siała rozpier*dol i udowodniła, że gracze z NoN-PvP to nie takie wafle...


Pan'Jaca
Yennefer Lightbringer
Darkseph ( był ale on kumpel kilku osob od nas z gildi bo mieszka w śremie. to go nie bilismy)
Hunabku ( chyba, nie jestem pewien ale wydaje mi sie ze gdzies zlozylismy ten nick, w ankh )


Tylko tych pamietam, reszty niestety nie bo reszta padla jak szmaty.

Pan'Jaca aka mapclicker. :confused:

kamsz 19-11-2008 14:27

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Smokuu (Post 2341370)
oj chlopczyku jesli taką inteligencją blyskasz na co dzien to Ci współczuje...

akurat nie jestes odpowiednia osoba, zeby tak mowic po twoich 'wybitnych' postach jak jeszcze byla wojna wiec zamilcz :o

@xr3

nie wiem kto to udowodnil, ale ci, ktorych spotkalismy pokazali wersje przeciwna

Xr3 19-11-2008 15:02

Nie oceniaj całego serwera po kilku graczach. Tak samo jak ja nie mówię o Arcanii, że to noobski serw, np. dlatego, że w tym temacie wypowiadają się w szczególności barany i debile bez szkoły.

Smokuu 19-11-2008 15:52

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xr3 (Post 2341742)
w tym temacie wypowiadają się w szczególności barany i debile bez szkoły.

agree !

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xr3 (Post 2341576)
Kumpli mam w realu, nie w Tibii. Nie wiem, może ty uważasz pixelowych kolesi za swoich kumpli, ale ja tak nie mam;).

100 % agree!!

Thuygioshok 19-11-2008 16:05

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xr3 (Post 2341742)
Nie oceniaj całego serwera po kilku graczach. Tak samo jak ja nie mówię o Arcanii, że to noobski serw, np. dlatego, że w tym temacie wypowiadają się w szczególności barany i debile bez szkoły.

z toba na czele ;] nawet nie chce mi sie twoich postow czytać-ignore

Filush_ 19-11-2008 16:26

Filush > Arcania > 0 > Candia > Xr3

Zwiedzam_Anal 19-11-2008 17:53

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xr3 (Post 2341742)
Nie oceniaj całego serwera po kilku graczach. Tak samo jak ja nie mówię o Arcanii, że to noobski serw, np. dlatego, że w tym temacie wypowiadają się w szczególności barany i debile bez szkoły.


bez szkoły?... a daj przykład kto jest bez szkoły skoro masz takie informacje ? Bo mówisz na innych, że są bez szkoly nie wiedząc nic o nas... A może to Ty własnie jestes bez szkoły i szukasz przyjaciół na Arcanii ?

Faytah 19-11-2008 17:53

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Filush_ (Post 2341881)
Filush > Arcania > 0 > Candia > Xr3

ale i tak na szczycie lancucha pokarmowego jest fayter

Fayter > nooby z carlin > filush > arcania > 0 > candia

bemo 19-11-2008 18:24

bemko>ciastko>arcania>0>xr3>smoku>lolus

Xr3 19-11-2008 18:44

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Zwiedzam_Anal (Post 2342034)
bez szkoły?... a daj przykład kto jest bez szkoły skoro masz takie informacje ? Bo mówisz na innych, że są bez szkoly nie wiedząc nic o nas... A może to Ty własnie jestes bez szkoły i szukasz przyjaciół na Arcanii ?

Jakiś czas temu, kilka osób zaczęło na mnie najeżdżać, że nie jestem elo ziomkiem z osiedla, mieszkającym w bloku i dlatego jestem Be. Daje mi to podstawy do tego, aby sądzić, że ci którzy tak uważają, to tępe jełopy, które zamiast uczęszczać do szkoły, wcinają słonia na ławce przed blokiem i szukają do kogo by się doczepić. Dodajmy jeszcze do tego poziom intelektualny na poziomie zerowym i brak jakiegokolwiek samokrytycyzmu. Kolejna rzecz, która mnie bardzo dziwi; Część osób stąd, pomimo tego, że jest starsza ode mnie, swoim brakiem inteligencji daje mi do zrozumienia, że jest głupsza od kanapki z serem. Póki co, to tyle.

@down
Cytuj:

Zapomniałeś dodać, że ta osiedlowa ekipa wypędziła cie z forum na parę tygodni.
Trzymajcie mnie... wyraźnie napisałem, że wychodzę z własnej inicjatywy, ponieważ z joł ziomalami nie dyskutuję - wychodzą z założenia, że wszystko wiedzą najlepiej, a ich martwica mózgu nie dopuszcza do nich myśli, że inni też mogą mieć rację.

Filush_ 19-11-2008 18:56

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xr3 (Post 2342131)
Jakiś czas temu, kilka osób zaczęło na mnie najeżdżać, że nie jestem elo ziomkiem z osiedla, mieszkającym w bloku i dlatego jestem Be. Daje mi to podstawy do tego, aby sądzić, że ci którzy tak uważają, to tępe jełopy, które zamiast uczęszczać do szkoły, wcinają słonia na ławce przed blokiem i szukają do kogo by się doczepić. Dodajmy jeszcze do tego poziom intelektualny na poziomie zerowym i brak jakiegokolwiek samokrytycyzmu. Kolejna rzecz, która mnie bardzo dziwi; Część osób stąd, pomimo tego, że jest starsza ode mnie, swoim brakiem inteligencji daje mi do zrozumienia, że jest głupsza od kanapki z serem. Póki co, to tyle.

Zapomniałeś dodać, że ta osiedlowa ekipa wypędziła cie z forum na parę tygodni. Poza tym odwal się od tego braku inteligencji. Jak można nazywać kogoś debilem samemu będąc niedowartościowanym kretynem który oprócz tego, że stawia przecinki i kropki to pierdoli same bzdury.

Tak, brakuje nam samokrytycyzmu.

@up
Cytuj:

Trzymajcie mnie... wyraźnie napisałem, że wychodzę z własnej inicjatywy, ponieważ z joł ziomalami nie dyskutuję - wychodzą z założenia, że wszystko wiedzą najlepiej, a ich martwica mózgu nie dopuszcza do nich myśli, że inni też mogą mieć rację.
Przecież to oczywiste, że nie byliśmy u ciebie w domu i nie oderwaliśmy cie od komputera. Wyszedłeś z własnej inicjatywy - taki był plan.

Buksl 19-11-2008 19:10

http://nasza-klasa.pl/profile/4997207/gallery/4 Calis<3

Xr3 19-11-2008 19:14

@up
Kolejny nażelowany gej, słuchający manieczek...

Zwiedzam_Anal 19-11-2008 19:38

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xr3 (Post 2342131)
Jakiś czas temu, kilka osób zaczęło na mnie najeżdżać, że nie jestem elo ziomkiem z osiedla, mieszkającym w bloku i dlatego jestem Be. Daje mi to podstawy do tego, aby sądzić, że ci którzy tak uważają, to tępe jełopy, które zamiast uczęszczać do szkoły, wcinają słonia na ławce przed blokiem i szukają do kogo by się doczepić. Dodajmy jeszcze do tego poziom intelektualny na poziomie zerowym i brak jakiegokolwiek samokrytycyzmu. Kolejna rzecz, która mnie bardzo dziwi; Część osób stąd, pomimo tego, że jest starsza ode mnie, swoim brakiem inteligencji daje mi do zrozumienia, że jest głupsza od kanapki z serem. Póki co, to tyle.

@down

Trzymajcie mnie... wyraźnie napisałem, że wychodzę z własnej inicjatywy, ponieważ z joł ziomalami nie dyskutuję - wychodzą z założenia, że wszystko wiedzą najlepiej, a ich martwica mózgu nie dopuszcza do nich myśli, że inni też mogą mieć rację.

OK, rozumiem wyszedłeś z własnej inicjatywy bo nie chciałeś dalej z nami dyskutować, więc wytłumacz mi... Co Cię skłoniło do powrotu na nasze forum ? Skoro nie chcesz z nami dyskutować bo według Ciebie jesteśmy tacy czy siacy to po co tutaj wracać? Przecież w każdej chwili znów możemy zacząć Cię wyzywać i co wtedy będzie? Znów odejdziesz z naszego forum bo będziesz uważać nas za kretynów itp. a po 2 tygodniach powrócisz by znów z nami znów dyskutować... Czy to ma jakiś sens ?


A co do najeżdżania to tak jak ktoś Ci napisał kilka stron wcześniej była to prowokacja.

Xr3 19-11-2008 19:40

Ponieważ twoi koledzy z serwera, w dalszym ciągu mnie obrażają, co nakłania mnie do przychodzenia tutaj i w*urwiania ich.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:50.

Powered by vBulletin 3