Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=14)
-   -   [Co chciałbyś zobaczyć na stronie?] (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=12440)

Dan the Automator 22-09-2004 21:58

[Co chciałbyś zobaczyć na stronie?]
 
No właśnie, temat mówi sam za siebie ;-) Potrzebne sa pomysły na update tibia.pl :)
A i nie pisać że questy, TibieGG, bo to jest porządna strona, i takich rzeczy tu nie będzie! :)

behama 22-09-2004 22:09

Dobson dobson xD
 
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dobo
No właśnie, temat mówi sam za siebie ;-) Potrzebne sa pomysły na update tibia.pl :) Ja ze swojej strony myślałem o dziale OTS na stronie. Ale wybór dla was, piszcie co~

A i nie pisać że questy, TibieGG, bo to jest porządna strona, i takich rzeczy tu nie będzie! :)

Popieram dział ot serw dali byscie tam nowe wersje itp ... :P
..........
co do questow i chetow .... OBRAŻASZ TIBIA.XX.PL !! xD

Dan the Automator 22-09-2004 22:14

Nie, chodziło mi o to że pożądna -> według zasad ustalonych przez twórców tej gry.

Co do OTS i nowej wersji - narazie milcze, bo tworze nowy poradnik pod tą wersje :) Ale szkoła zajmuje mi tyle czasu, że skończe dopiero w weekend :P

Khan 22-09-2004 22:15

Ja proponuję tabelkę - "gdzie cwiczyc z takimi i takimi skillami", bo posty w stylu:
Cytuj:

Help! Pomocy! Ajuto!
mam to i to, skile takie, level taki, gdzie mam isci? moge solowac tego tam? a tamtego? moge czy nie? plx plx plx !!1!!1!!!1!1111! :baby: :baby:
już mi się naprawdę przejadły. Wiem, że jest tu dużo newbie, którzy nie wiedzą, co i jak, ale osobiscie uwazam, ze powinni SAMI zdobywac takie doswiadczenia. A jak juz koniecznie chcą pomocy, to wszystko by znalezli w tej własnej cholernej tabelce, zamiast forum zasmiecac.

$corcerer 22-09-2004 23:05

[OffTopic][forum]
Żeby Użytkownicy widzeli że temat został soft zdeletowany, przez kogo, jaki był tytuł tematu, i jaki powód kasacji
[/forum][OffTopic]

OTS jest niezłym pomysłem..
i nawet nie myslcie o podaniu mojego numeru komorki, bo ostrzegam, ze w odwecie podam koma droma :>

gy_ver 29-09-2004 01:17

Odnośnie "cennika przedmiotów" , przydało by się jeszcze dodać do kompletu ceny na Rooku.
Zapewne nie tylko ja bym się tym zainteresował ;]

Gumez 29-09-2004 21:46

ja bym dodal swieze newsy z kazdego z serverow, na kazdym serwerze po kilku przedstawicieli i informuja co jakis czas o najwazniejszych wydarzeniach

limenu 29-09-2004 22:22

a ja bym chciał by na tibia.pl była galerjia prac XD.

Gdyby było coś takiego, jak bronie i przedmioty, tylko że w osobnym dziale który by się zwał....wasza tibia :P.

Pełno jest na forum najrużniejszych broni od tibijczyków XD.
Warunek by był taki:
Musi ładnie wyglądać
Musi mieć rozmiary takie, jakie mają oryginalne pliki tibi (ktoś ci walnie mieczyk 100X100 i che go do tibi wstawić XD)

prace by były wybierane przez jakiegoś modelatora(tego co naj miej robi, lub się najbardziej nudzi :P)

Jak by już wybrał te, które mu się podobają, wysłał by PW do autora, by podał o nim informacjie takie jak:

siła ataku, siła deva, opis, rare, waga, i coś tam jeszcze

jak by to było podane, to aby nie obciążać serwera tibia.pl, były by umieszczane linki do plików, które znajdują się na serwerze autora

a żeby to przyśpieszyć, można utworzyć gdzieś nowy temat, w którym każdy autor dałby jednego posta, ze swoimi przedmiotami i ich opisem, a jak by miał jakieś nowe, to by po prostu zrobił słynne "EDIT" i wkleił poniżej z opisem...co wy na taki pomysł?

Dan the Automator 29-09-2004 23:31

No więcej pomysłów, więcej ;-))) Tibia.pl jest aż tak świetna że nie ma co już do niej dodać ;-))))))?
Ja myslałem jeszcze o poradach/artach w stylu jak dojść gdzieś (np HellGate)...

Więcej pomysłów! :P

ponczus 30-09-2004 00:13

Kurde Dobo nie!!!! Tylko nie tutorial jak dojść i wyjść z HG!!!

limenu 30-09-2004 16:47

@Up

A niby czemu nie? :P

@Dobo
powiedz...jak oceniasz mój pomysł(od 1 do 10) bo nie wiem czy mam dalej wyczekiwać na kolejnego posta. Powiedz od razu :P.

Walrock 02-10-2004 16:09

Ja bym ulepszył kalkulatory. Np na taki jaki jest na Tibian Library (http://home.classicnet.net/tibianlibrary)

bizarre 06-10-2004 22:04

pomysl...
 
a ja mial bym taki pomysl...ze w dziale z bronmi moglibyscie napisac do kazdej broni cos .... swojego ze to tak ujme :) np. jaka bron czy jest rare czy oplacalna i takie tam info ;) .Mam nadzieje ze wezmiecie to pod uwage ze take legendy nie sa az takie ciekawe, raczej bym wolal przeczytac mniej wiecej cos o tej broni czy tarczy czy zbroji czy helmie....i.t.p :)

PS. A z tym hellgatem to tez dobry pomysl!

Matheous 06-10-2004 22:30

Wg mnie jak na stronce jest 'wlasne zdanie' webmasterow to zawsze to jest fajne-np wnerwia mnie jak na jakiejs stronce dajmy na to o BG w dziale przedmioty jest po prostu to co o danej broni jest w grze, a gdy jest jakis opis od autorow, np 'Fajna bron, ciekawy efekt, najfajniej zrobic tak a siak wtedy jest fajnie;)' to chocby ich liczba byla 20x mniejsza to bardziej mi sie to podoba... Tak samo itemki w tibii, lepiej sie czyta o fireswordzie 'Jeden z najpopularniejszych swordow, calkiem oplacalny, dopoki nie ma sie 45 lvla na bs;)' niz 'Atk:35 Def:20 Specjalne:Daje neico swiatla' i prawie ze kopia tego w kazdym itemiku... Wiec wlasne zdanie-TAK!!!
No i moznaby dac mapki podziemi-MOTLS, Hellgate itp... Na pewno by bylo mniej tematow 'AAAA JESTEM W HG I NIE DA SIE WYJSC' albo 'Gdzie mam lazic w Motlsie bo nic nie moge znalezc'...

Skenone 06-10-2004 23:04

szkoda że nie ma konkursów z nagrodami:(:((nagrody np. crown armor)

Mechu-Punx 06-10-2004 23:27

Moim zdaniem na stronie powinny sie znajdowac ceny przedmiotow na roznych swiatach ... Poczatkujacym graczom przydalo by sie cos takiego ;]

hoomik 06-10-2004 23:41

@up:
ceny sie ciagle zmieniaja, ciezko za nimi nadarzyc...

bizarre 07-10-2004 17:06

up
 
Ja sie jaknajbardziej zgadzam z Matheusem i jescze raz powtarzam-do kazdej borni powinien byc jakis opis, cos od siebie i takie tam... : :p

Gremlin 07-10-2004 20:02

A moze ktos sprubuje napisac opisy do wszystkich przedmiotow, wtedy szansa wprowadzenia tego w zycie znacznie wzrasta, poniewaz moderatozy nie bardzo maja czas ostatnio.

LuQar 11-10-2004 03:07

Bardzo dobry pomysl z tym '' Jak dojsc do ...... " Opisy przedmiotow tez bylyby wskazane. :)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:18.

Powered by vBulletin 3