Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Arcania (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=193)
-   -   Arcania - Hyde Park (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=191384)

Faytah 25-02-2009 23:38

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gardze'kanciatym (Post 2477805)
Ty w ychuju jebany myslisz ze jak sobie jebniesz jaksi raperski tekst na opis gg to odrazu panicz kanciaty jestes? jebany homo? ty na boilu stales i pewnie jak sie pytalem to ci pala zeby wybila szmato , ty z lafa sie dobraliscie i sluzysz mu jak papier do dupy i komu tam lizalem jesli lizanie jest dla ciebie ze do niego gadalem czy tam ciebie smieciu jebany? i to twojae pici eheh kaciaty moze friendli ue CHCESZ BYC JAK ATA ZE JEBNIESZ SE W KRYTYCZnym momencie psie wy*******aj szukac nemo smieciu zal


Jesli usuniecie posta pamietajcie ze mam jeszcze 6 kont --'

Hahaha pici az Cie nie poznaje :D na silke karnet sobie kupiles ze tak piszesz czy za ciasne majtasy zalozyles :D?

SpoconyKrystyna 26-02-2009 06:58

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Faytah (Post 2477896)
Hahaha pici az Cie nie poznaje :D na silke karnet sobie kupiles ze tak piszesz czy za ciasne majtasy zalozyles :D?

Ja dla Piciego daje pewne wskazówki :D

Lafa_elo 26-02-2009 07:28

Pici nabral pewnosci siebie odkad ma 250 lvl na ron ots

LoluU$ 26-02-2009 07:40

i 144 na Albanii

bemo 26-02-2009 11:32

ehh nie bylo mnie i niezly spam powstal.. ok cos czuje ze dlugo to bede pisal.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez LoluU$ (Post 2477580)
z tego co mnie uczyli i z tego co czytalem i z tego co wiem to dorasta sie w roznym wieku... Wiec co z tego ze jestes straszy jak mozemy wystartowac rowno ? Tzn "wystartowac"/zaczac dorastac...

w pierwszej czesci zdania - masz racje. swego czasu widzialem juz czwarto klasiste ktory mial wasy i brode.. druga czesc zdania - to, ze jednak ty nie rozumiesz pewnych spraw np tej, ze ja lubie se strzepac, a dla ciebie jest to cos dziwnego i obcego proste - nie chcesz, nie robisz. widzisz, krytykujesz tutaj mnie skoro sam nie masz o tym zielonego pojecia, badz nie umiesz sie do tego przyznac, moze sie wstydzisz, moze nie. widzisz ja mam na to wyjebane co kto o mnie mysli, bo to jest moje zycie i ja robie co tylko mi sie zywnie podoba.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez LoluU$ (Post 2477580)
Pozatym zastanow sie co potem bedzie :
"jeden lubi pic "
idzie ulica idzie jakas panna to jej powie " chodzmy na piwko"

"inny lubi palic"

idzie ulica idzie jakas panna i powie jej "masz papieroska?"

"a ja lubie walic"

Idzie bemo po Kaliszu i panne i mowi jej " chodzmy sie jebac"

no to bez jaj... cos nie halo !

szczerze mowiac przeczytalem te czesc twojego posta trzy razy i nadal nie skumałem o co Ci chodzi. moge jedynie sie domyslac. w moim wczorajszym poscie probowalem Ci napisac, ze ja lubie sobie walic i traktuje to tak, jak to, ze ktos pali/pije.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez LoluU$ (Post 2477580)

I marna ta debata... stwierdzam ze nie potrafisz sie "obronic" czy jak to ktos chce sobie nazwac przed tą prawdą.

a ja stwierdzam, ze bardzo potrafie sie obronic i co post daje ci kolejne argumenty, kolejne coraz bardziej to wyczerpujace odpowiedzi, powiem inaczej, mysle ze to TY nie potrafisz zniesc porazki lub mojego stylu 'bycia', tego ze mam wyj*bane na to co kto o mnie pomysli, po prostu zyje sobie z dnia na dzien.
musze tu przyznac, ze potrafie sie obronic, kto by mi jaki argument zarzucil, zawsze mu odpowiem jak to jest z mojej strony, z mojego punktu widzenia.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez LoluU$ (Post 2477580)
"Prawda w oczy kole" pozatym opinia "Jednorekiego Bandyty" czy tez "Zlodziej lepke rączki" mowi sama o tobie ;)

prawda w oczy kole hmm.. jaka jest prawda? ze sobie strzepie gruche i taki juz jestem(sadze iz 90% tego forum rowniez sobie od czasu do czasu zrobi dobrze), ze lubie pisac cos o kims (swego czasu felix, lafa, picin pisali rowniez takie zeczy, ale to oczywiste ze doczepis sie tylko mnie, bo to mnie nie lubisz, bo zaistnial dawno juz konflikt o rymca).

pozwole tu sobie zacytowac pewien fragmencik z podpisu faytera.

Cytuj:

Lepiej byc nienawidzonym za to kim sie jest, niz kochanym za to kim sie nie jest(...)
widzisz, jest to bardzo dobre motto zyciowe i mysle ze mam cos wspolnego z tym zdaniem.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez miszcz_elo (Post 2477588)
bemo to pomysl, ze tak na prawde na dyde mowia tak tylko ci ktorzy jej nie znaja d; nikt od niej z rl tak nie napisal o niej. wiekszosc gada na nia bo jest w whisper ( tak sie dzis dowiedzialem ) nie znasz jej i nie wiesz czy sie szanuje czy nie. ate ty chodzisz do 8LO w Rzeszowie? z tego co wiem Dyda takze tam idzie, wiec jesli ja poznasz moze opowiesz? d;

wiem i zdaje sobie z tego sprawe, nie bede pisal iles tam razy jeszcze, ze o cyckach i lodach pisalem na zarty ale o lickowaniu bede sie sprzeczal az ktoregos dnia zabraknie mi internetu badz odlacza czy tym podobne.
mysle ze to czy jest w whisper czy nie, to jest druga kolej rzeczy. pierwsza zawazyla o lickowaniu(moim zdaniem).

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Faytah (Post 2477605)


Bemo-Near

Mimo ze was lubie wkurza mnie to ze pomimo tego iz oboje potraficie uzyc mozgow,to nie potraficie zazegnac tej klotni,ktora sie juz ile ciagnie. Bemo jako ze jestes starszy to pierwszy powinienes wyciagnac reke. Tylko od was zalezy czy bedziecie sie pograzac w oczach ludzi jadac sobie nawzajem na forum,czy wkoncu zbierzecie sie do kupy by sobie to wyjasnic na gg or smth, bo mnie ta wasza rywalizacja w kazdym temacie irytuje w chuj.


wiesz bobiczku, wyciagalem chyba nawet z 2 razy reke do lolka, ba nawet powiedzialem ze jak dorobie sie tych 60k to mu oddam(chociaz przelknalem te sline, bo przy sharowaniu byla umowa, i ja zgodnie z jej trescia oddalem mu polowe itemow + kasy, jednak on chcial kase za outfity i addony, co dla mnie jest smieszne i nie bede sie juz wypowiadal na ten temat).
myslalem ze jakos moze sie pogodze z nearkiem, lecz jego rozmowy za plecami na moj temat i coraz to wiecej postow 'zgryzliwych' daly mi do zrozumienia, ze tak sie nie stanie, i ze moje starania o te 60k pojda na marne, a tylko on sobie zarobi.


i tu sie konczy koniec mojego posta, jesli ktokolwiek ma jeszcze uwagi, zapraszam do napisania tego tutaj w tym temacie, a rozwiaze wasze ciekawosci badz inne problemy.
pozdrawiam, bemko lepkie rece.

Lafa_elo 26-02-2009 14:42

A dla mnie Bemo ma fajniejszy nick ale Lolek mi sie milej kojazy :(

bemo 26-02-2009 15:36

Dodam tak jedynie jeszcze na marginesie, że jednak umiem się bronić co udowodnie tym, iż lolek patrzal na to forum ok 15 minut i nie odpisał. To chyba jednak znaczy w jakimś stopniu, że umiem dopiąć swego, i nie jestem taki bardzo 'zuy'

lafa picinie feliksie, ja bardzo rozumiem ze wolicie lolka, nie mam zamiaru z nim rywalizować przyjaciele to przyjaciele, ale mam nadzieje, że jeszcze kiedyś pogadamy co tam słychać hehe.

Lafa_elo 26-02-2009 15:49

janku ja lubie was 2 ale wole twoj nick tylko LOLEK mi sie kojazy z czyms milym

Partyzant_Felix 26-02-2009 15:51

moze pici jest gejem i 'woli lolka' ale ja sorki wole dziewczyny

LoluU$ 26-02-2009 16:57

poprostu szedlem do szkoly i nie chcialo mi sie pisac znowu bezsensownych psotow wszystko co chcialem powiedziec na temat twojego traktowania nastolatek/kobiet/dziewczyn napisalem wyzej.


@Lolek

"krecic lolka"
"jarac skreta"
^^

bemo 26-02-2009 18:11

napisalem tylko JEDEN komentarz, ze to twoje konto po czym dodalem minke ';p' bo ja lubie (minke, nie dyde.)
pozniej to ona mi pisala na prv dzieki dzieki nie spodziewalabyms ie tego itd itp itd itp itd itp, a ja ze swojej strony myslalem ze ci bedzie raczej podobac, ze dyda sie w*****a a nie nagle taki niewinny, nie to nie ja dyda prosze nie huntuj mnie bo ja cie kocham

Lafa_elo 26-02-2009 18:39

sorry pici ale takim charem to tylkop pk!!B)

LoluU$ 26-02-2009 18:54

ej tego msa mi ktos dziubnol... pewnie ze starej gildi ^^

@pici

Padlem najtem ; \ odkup sie :D

LoluU$ 26-02-2009 19:27

Picin 19:10:50
TY JEBANY TALIBIE PADLES [tutaj padlo name chara] SZMATO PEIRDOLONA DZIWKO Z HELMETU

Charin 26-02-2009 19:29

Dobra. Ktoś mnie naprowadzi o co chodzi w tej dyskusji? Nie mam zamiaru przekopywać się przez XX stron wulgaryzmów, a chciałbym mimo wszystko komentować...

Partyzant_Felix 26-02-2009 19:30

pici widze lipka

Lafa_elo 26-02-2009 19:37

legenda carlin odeszla w niepamiec, ale naszczescie masz 250 lvl na innym servie!

Partyzant_Felix 26-02-2009 19:46

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Charin (Post 2478683)
Dobra. Ktoś mnie naprowadzi o co chodzi w tej dyskusji? Nie mam zamiaru przekopywać się przez XX stron wulgaryzmów, a chciałbym mimo wszystko komentować...

zle trafiłes, to forum Arcanii

LoluU$ 26-02-2009 19:55

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Charin (Post 2478683)
Dobra. Ktoś mnie naprowadzi o co chodzi w tej dyskusji? Nie mam zamiaru przekopywać się przez XX stron wulgaryzmów, a chciałbym mimo wszystko komentować...

dasz itemke na Eliszji ?

Charin 26-02-2009 19:59

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Partyzant_Felix (Post 2478708)
zle trafiłes, to forum Arcanii

Wiem. Powiesz mi ktoś wreszcie?


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:19.

Powered by vBulletin 3