Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Arcania (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=193)
-   -   Arcania - Hyde Park (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=191384)

LoluU$ 26-02-2009 20:00

zalezy o co pytasz

Partyzant_Felix 26-02-2009 20:09

my tu nie lubimy obcych, ziom.

Charin 26-02-2009 20:14

O te dziwne posty/tematy z kilku ostatnich stron.

LoluU$ 26-02-2009 20:24

Byl masslog na felixa

Partyzant_Felix 26-02-2009 20:29

poprostu przeczytaj, korwa.

LoluU$ 26-02-2009 20:31

napisal ze nie potrafi

Partyzant_Felix 26-02-2009 20:54

wiec tak, dział Arcanii jest jak dżungla, jesteśmy wręcz odcięci od reszty forum, kierujemy sie własnymi prawami. jeśli cos tu napiszesz nie na temat(zwykle nie ma tematu, dlatego czego bys nie napisał i jak bedzie zle)/do złej osoby/złą informacje/wyzwiesz kogos/lub w ogole cos napiszesz, zostaniesz wzywany, zbluzgany, zrównany z błotem, wbija ci ryj w beton. podsumowując, daruj sobie szukanie kolegów u nas :) a i uważaj na typka o nicku 'k.o.s.z.y.k.' czyli korwa oranie super zajawką yest korwa, bywa on wyjątkowo nieprzyjazny. tak samo faytah, chyba wystarczy, iż powiem, ze mieszka on w kaliszu, A TAM NIE MA MAC'A!KORWA

Lafa_elo 26-02-2009 23:12

:confused:B)B);):p:]:evul:;(;(:baby::):(:D:o;)8o:]X(Sa tez normalni uzytkownicy ale rzadko zagladaja przez takich jak pan up :):cup:

wywiady 26-02-2009 23:54

co sadzicie o sytuacji politycznej w uzbekistanie?

bajsi 27-02-2009 07:55

a czy wiecie ze zimbabwe to jedyny kraj w ktorym oplaca sie w kominku palic pieniedzmi?

Partyzant_Felix 27-02-2009 12:30

http://www.youtube.com/watch?v=mMJD60DNqK8

chyba nowy film o wojnie

2ga czesc
http://www.youtube.com/watch?v=sKiXY...eature=related

El_Spammer 27-02-2009 13:03

fajne filmy hehe

Charin 27-02-2009 14:56

Dobra przeczytałem. Rozmowa ŻENUJĄCA. Widać od razu, że Arcania dalej jest na poziomie durnowatych skino-dresów. Cóż. Dobrze, że jesteście odcięci. Nawet super. I co z tego, że mnie jakiś kretyn zbluzga, który nie potrafi poprawnie napisać zdania? Free itenz plix. Fail

Faytah 27-02-2009 15:53

Jestem skino-dresem,antysemita,zydem,murzynem i czlonkiem ku klux klanu o/

top* mi sie wydaje ze wszyscy piszacy na forum arcanii powinnismy miec w podpisach odnosniki do znaczen wyrazow; ironia i sarkazm.Bo ludzie z poza naszego serwera proboja zgrywac pr0-userow doczepiajacych sie wszystkiego co nie jest elokwetne,jednoczesnie nie dostrzegajac drugiego dna kazdego z postow.Wkurza mnie ta poza "chce byc fajny a to co wy tu piszecie jest be i wasze dresy maja 4 paski".


Charin to nie jest miejsce odpowiednie dla Ciebie. Ludzie tutaj poprostu lubia robic sobie zwale ze wszystkiego,a przyjscie osoby takiej jak ty to dodatkowy bodziec do wszczescia kolejnego flame-wara. Tego moze nigdy nie zauwazysz ale tu sa ludzie w miare inteligetni,ktorzy z forum czerpia fun kosztem tych co nie kumaja o co na forum arcanii chodzi.

Btw. uzywanie polskich znaczkow i dodawanie fail,ktory modny byl przez tydzien na poczatku 2008 roku tez za dobrze o tobie nie swiadczy.

Charin 27-02-2009 16:04

Specjalnie napisane pod prowokację (to fail). Tak trudno wydedukować?

Pisanie polskich znaczków nie zależy od mody, ale od wkładu włożonego w napisany post. Lubię tak pisać, bo przez to posty są bardziej czytelne. Moja subiektywna opinia. Poza tym nie obchodzi mnie co jest modne,a co nie.

Ja rozumiem, że jesteś głęboko przekonany o swojej wysokiej inteligencji (wcale nie dementuję), to jednak wszyscy naokoło nie są głupsi od ciebie. Natomiast z twojego posta można wywnioskować taki stosunek co do mojej inteligencji. A czy to miejsce jest dla mnie, lub nie mogą kwestionować 2 osoby:
1)Moderatorzy,
2)Ja.
Tyle. Masz coś jeszcze do powiedzenia?

Wiatrak 27-02-2009 16:10

@2ap

fail!

odezwij sie do mnie w koncu bo w leb szczele z polobrotu

@up

poza tym że narażasz sie na flame przez najbliższe xxxx dni i to w bardzo prowokacyjny sposób to chyba wszystko :p

Faytah 27-02-2009 16:19

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Charin (Post 2479485)

Ja rozumiem, że jesteś głęboko przekonany o swojej wysokiej inteligencji (wcale nie dementuję), to jednak wszyscy naokoło nie są głupsi od ciebie. Natomiast z twojego posta można wywnioskować taki stosunek co do mojej inteligencji. A czy to miejsce jest dla mnie, lub nie mogą kwestionować 2 osoby:
1)Moderatorzy,
2)Ja.
Tyle. Masz coś jeszcze do powiedzenia?


Nie jestem przekonany o swojej wysokiej inteligencji,poprostu znam swoja wartosc,a jednoczesnie w stosunku do siebie jestem bardziej krytyczny niz do innych.Moj post nie przedstawil zadnego stosunku do twojej inteligencji (jezeli tak to odebrales to sry) tylko do ogolu ludzi piszacych tu z poza arcanii. Ja w gruncie rzeczy chcialem Ci wyswiadczyc przysluge,zebys tu nie zagladal,ale odebrales to bardziej jako atak na swoja osobe. Owszem kazdy moze pisac/byc czescia kazdego forum,ale z tym jest tak ze ludzie z poza arcanii pasuja tu jak emo do Sensation White. Chcesz to pisz,ale jezeli swoimi postami bedziesz probowal hmm "nawrocic" userow stad na normalny tok postowania to zaczynasz swoja syzyfowa prace.Mam nadzieje ze tego postu nie potraktujesz jako uwlaczajacego Tobie,tylko jako rade.To tyle ode mnie spadam na shaorme,elo.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Wiatrak (Post 2479492)
@2ap

fail!

odezwij sie do mnie w koncu bo w leb szczele z polobrotu

@up

poza tym że narażasz sie na flame przez najbliższe xxxx dni i to w bardzo prowokacyjny sposób to chyba wszystko :p

O jestes! Bede na gg przez 5 minut tera,a potem za jakies 1h :P wiec jak jakis spam to teraz.

LoluU$ 27-02-2009 16:30

Wpadles jak emo posrod skinow

Charin 27-02-2009 16:52

Akurat emo i skiny to w moim mieście bractwo prawie... Kiepskie porównanie

LoluU$ 27-02-2009 17:13

chyba ci juz k'wa powiedzieli zebys tutaj nie pisal czegokolwiek i zanim przeczytasz kazdy nasz post nawet i taki 10 znakowy to przeczytaj k'wa na Wikipedi znaczenia
-ironia
-sarkazm

potem mozesz przeczytac.

A teraz zegnaj bo cie Picim poszczuje

(pozdro ziomek Piotrus 100%)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:20.

Powered by vBulletin 3