Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Mundial 2k6 (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=77749)

PiXik 18-06-2006 20:54

Brazylia albo nie chce się pocić w tych meczach albo rzeczywiście gra tak słabo stawiam na 1 opcję
ale ławka Brazyli to jest to.Tylko dlaczego Cafu umiera a nie gra młodszy od niego i chyba już lepszy Cicinho...

Ghost Nieudany 18-06-2006 22:45

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Raul
Brazylia strasznie rozczarowywuje. Co oni sobie olali przygotowania do MŚ? Mają słabą grupę to jeszcze wyjdą, ale później jak trafią na kogoś pokroju Argentyny to nie wróżę im niczego dobrego.

Argentyna?
Przecież ich Hiszpanie opieprzą 7:0 samym Torresem...

@Krzesław
Faul na McBride'zie. I wszystko jasne. ;]

Vandoz 18-06-2006 22:53

[quote=Ghost Nieudany]Argentyna?
Przecież ich Hiszpanie opieprzą 7:0 samym Torresem...

QUOTE]

Oj, joj, joj.
Troche przesadziles.
7:0 samym Torresem?
Messi moim zdaniem jest lepszy :)

Ghost Nieudany 19-06-2006 14:07

@up
Super.
Szkoda, że Torres jest Hiszpanem, a Messi to Argentyńczyk.

Ja mówię, że nie potrzeba Argentyny, żeby zmiażdżyć Brazylijczyków w obecnej formie.

Matek 19-06-2006 14:22

Panowie, Brazylia jeszcze zaskoczy. To nie pierwsza z brzegu reprezentacja. Oni potrafia wygrac z kimkolwiek nawet jak nie sa w formie. Nie mowiac juz o tym, ze prawdopodobnie z ataku zejdzie juz Ronaldo;)

Lord Karrak 19-06-2006 14:34

Być może i Brazylia nie będąc w formie ma duże szanse na wygranie Mundialu, dlaczego? Bo ma w swoim składzie wielkie gwiazdy. I właśnie to, moim skromnym zdaniem, zniszczy Ronaldinho i spółkę. Mam wrażenie, że tak 'grubo' się poczuli jako gwiazdki, że olali sobie przygotowania.

Nie zapominajmy panowie, że futbol jest grą zespołową, a z dotychczas oglądanych przeze mnie drużyn, najbardziej zgranym zespołem była Argentyna. Pewność w prowadzeniu piłki, spokojne podania, bardzo dobra technika. Według mnie ich szanse (w moich oczach) wzrosły, i to bardzo.

Tak więc...

ME IS TREJDINK SCHARE OF BRASIL FOR SCHARE OF ARGENTINA! MSG ME <DARASHIA> NO NOOB OFFER!

;)

Pozdrawiam,
LK~

Raul 19-06-2006 15:18

Jeśli trener odważy się posadzić na ławce Ronaldo i dać szansę Robinho to coś z tego będzie. Powinien jeszcze grać Cicinho zamiast Cafu. Brazylia do tej pory gra słabo. Wygrywa tylko dzięki przebłyskom gwiazd (z Chorwacją Kaka, wczoraj Adriano). Jeśli trafią na drużynę, która potrafi wykorzystywać swoje okazje pod bramką przeciwnika to przegrają.
Mam nadzieję, że Hiszpania znów dzisiaj pokaże klasę i stanie się głośniejszym faworytem tych MŚ.

Ghost Nieudany 19-06-2006 17:00

@up
Hiszpanie wygrali 4:0 z Ukrainą, jak postawiłem na minimum 3:0 dla tych pierwszych.
Teraz postawiłem 4:0. Liczmy na 5:0. ;]

hoomik 19-06-2006 17:24

Nie wygrac z druzyna, ktorej Arabia Saudyjska wkopala dwa gole roznica przynajmniej 3 bramek to bylby wstyd... dlatego Hiszpania - Tunezja again 4:0 ;] No i Ukraina pewnie zmiecie AS, mam nadzieje ze Szewa strzeli swoje pierwsze mundialowe gole... pozyjemy, zobaczymy ;)


A final i tak bedzie Argentyna - Holandia

Vandoz 19-06-2006 21:24

@Matek
Zgodze sie z Toba.
Brazole po prostu sie nie mecza :D

slawekmag 19-06-2006 22:49

Arabia Saudyjska - Ukraina
0:4
0:2

6. RUSOL Andriy (4')
11. REBROV Serhiy (36')
7. SHEVCHENKO Andriy (46')
9. KALINICHENKO Maksym (84')

Sheva strzelił około 25-35 sekund po gwizdku.

Raul 19-06-2006 23:46

Raúl!!!!!
I nic więcej.


!VAMOS ESPAÑA!

PiXik 19-06-2006 23:50

El Capitano&El Nino i wszystko jasne:-)

Ibanez 20-06-2006 00:03

No więc jak wszyscy widzieliśmy Hiszpania pokazała klase :) Tak grają mistrzowie ! Nie trzeba tu zbyt wiele dodawać bo Hiszpanie zdeklasowali przeciwników. Zobaczcie statystyke strzałów na bramke ;) Może i brakowało im troche skuteczności ale liczy się zwycięstwo :) Hiszpania MISTRZEM ŚWIATA !! Szkoda tylko, że Czesi zaczeli wymiękać :confused:

Viva Espańa !

Level 20-06-2006 00:06

Wciąz podtrzymuje zdanie,ze pierwsze skrzypce bedzie grac trójka: Brazylia,Argentyna, Anglia. Anglia i Brazylia oszczedzają siły na dalszą gre, Argentyna sie bawi ;), myśle,ze Holandia niedługo nas rozczaruje, Francja pewnie nie wyjdzie z grupy (po tym co odstawili z Koreą to nie powinni), Czesi bez jednego -dwóch kluczowych zawodników sie gubią, Hiszpania trudno powiedziec bo grają w słabej grupie,Włochy, juz nie te lata, Niemcy jezeli nie potrafią wbic przez 90 min gola Polsce to daleko nie zajdą...reszta to bedzie tło.Chociaz mam nadzieje,ze Meksyk sprawi niespodzianke ;)

Raul 20-06-2006 00:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Level
Hiszpania trudno powiedziec bo grają w słabej grupie

Nom, bo Japonia, Trynidad i Tobago, Paragwaj czy Australia to światowe potęgi. ;]

scery movet 20-06-2006 01:47

Juz za cztery lata Polska posmiewiskiem swiata:P:P:P:P:P
A moze sie uda kto to wie:D :D :D

Level 20-06-2006 14:31

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Raul
Nom, bo Japonia, Trynidad i Tobago, Paragwaj czy Australia to światowe potęgi. ;]

Co wcale nie oznacza,że Tunezja i Arabia Saudujska sa silne, pozatym Ukraine w pierwszym meczy trema zjadła.

Vandoz 20-06-2006 22:15

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Level
Co wcale nie oznacza,że Tunezja i Arabia Saudujska sa silne, pozatym Ukraine w pierwszym meczy trema zjadła.

No Ukraina w drugim meczu pokazala klase.
Ale!
Moim zdaniem Hiszpania nie zasluzyla na ten wynik. :(
Tunezja sie bronila , 1 blad i gol.
Oni jakby staneli!
A co do tego "Nino".
Mogl tego karniaka sie strzelic, mial fuksa.

Nie czepjajcie sie mnie fani Espani, bo i tak za nia jestem (Casillas GOL PLX)

Krzesław 20-06-2006 23:15

Chciałbym doczekać się więcej niespodzianek. Chciałbym zobaczyć obok Ekwadoru i być może Ghany Tunezję, która zwycięża z Ukrainą i wychodzi z grupy za Hiszpanią.

A co sądzicie o meczu z Kostaryką? Ja uważam, że Polacy spełnili tylko swój obywatelski obowiązek i nic ponad to. Ale już w RPA wyjdziemy z grupy na drugim miejscu. :D


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:13.

Powered by vBulletin 3