Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Mundial 2k6 (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=77749)

Raul 20-06-2006 23:55

Eriksson na wszelki wypadek kazał grać Anglikom na remis, aby przypadkiem jego rodacy nie awansowali przez niego. ;]
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vandoz
Moim zdaniem Hiszpania nie zasluzyla na ten wynik. :(
Tunezja sie bronila , 1 blad i gol.

Co? To właśnie Hiszpanie stracili jedną bramkę po błędzie. Cały mecz Tunezja się broniła nie przeprowadzając żadnej groźnej akcji. Hiszpania cały czas atakowała. I mówisz, że nie zasłużyli na zwycięstwo?

Matek 21-06-2006 09:41

Nie ma to jak wygrana w ostatnim meczu ;]

Mimo wszystko cieszy to, ze Polska po raz kolejny zagrala na MS. Teraz gdyby Janas jeszcze awansowal po raz pierwszy w historii do ME bylo by gites. Szkoda tylko, ze pewnie zostanie zdymisiowany;] A jak tak to zostaje powolac jakiegos szkoleniowca z zagranicy (Holandia np) badz polskiego Kasperczaka.

A dzisiaj WKS musi w koncu wygrac:) i remis Holendrow;]

hoomik 21-06-2006 10:01

mimo ze kibicuje Holandii, to dzisiaj od Argentyny zbierze srogi wpier*ol. Argentyna jest teraz - przynajmniej tak mi sie wydaje po meczach grupowych - na najlepszej drodze do zdobycia mistrzostwa.

A co do Polski... zal dupe sciska ze jedyne bramki na mundialu zdobyl dla nas obronca... i to ten, ktory domyslnie mial na mistrzostwach w ogole nie grac. I tu nasuwa mi sie pytanie - skoro Grzesiu zagral jedynie 4 czy tam 5 minut z Kostaryka, to po jaka cholere on w ogole na ten mundial jechal? Juz by bylo wolne miejsce dla Frankowskiego, czy chociazby Piechny/Sosina/Saganowskiego... bo powolania dla Jelenia nie kwestionuje i nie kwestionowalem, troche inaczej z Brozkiem, ale w sumie pokazal sie raczej z dobrej strony kiedy juz gral, wiec powiedzmy ze tez zapisujemy in plus (mimo ze bramki nie strzelil, ale lacznie zagral moze z 50 minut). No i Bosackiemu honor musze oddac, bylem przeciwny jego powolaniu, a tu okazal sie jednym z jasniejszych punktow tej druzyny...

Lord Karrak 21-06-2006 10:45

@hoomik
Zgadzam się z tym, że Argentyna wygra z Holandią. Z jedną uwagą: będzie to naprawdę ładny mecz. Zapewne zapierający dech w piersiach (dla kibiców Holandii i Argentyny) do ostatnich minut. Obie drużyny, według mnie, mają bardzo dobre wyszkolenie techniczne, więc można będzie się spodziewać ładnie konstruowanych akcji. Czyli to co dla mnie jest w tej grze wspaniałe.

@Polska
Dla nas Mundial to już przeszłość. Było - minęło, skoncentrujmy się teraz na przygotowaniach do następnej imprezy - Euro 2008. Kilka postów wyżej, Matek pisał, że Janas zostanie prawdopodobnie zdymisjonowany. Według mnie tak nie będzie. Mr. Listkiewicz jest całym sercem za Janasem, za to, że pozbierał do kupy ten chaos, który zostawił mu w spadku Boniek i inni selekcjonerzy, którzy byli przed nim. Nie dość, że pozbierał to jeszcze dostał się na Mundial i wygrał jeden mecz (!). Jeżeli jednak sam Janas poda się do dymisji to, imho, następnym trenerem nie będzie kołcz zagraniczny. Niedługo będą eliminacje do jednej z większych europejskich imprez. Zagranicznemu trenerowi, nie znającemu polskich piłkarzy, będzie bardzo trudno kogolwiek wyselekcjonować i zdąrzyć cokolwiek poćwiczyć z kadrowiczami. Jeżeli Pablitto Janasitto, zostanie zdymisjonowany to, albo po Ojro 2008, albo po eliminacjach do tej imprezy (zależy jak mu te eliminacje wyjdą).

Pozdrawiam,
LK~

hoomik 21-06-2006 10:54

Cytuj:

więc można będzie się spodziewać ładnie konstruowanych akcji
chyba tylko u Argentynczykow... z egoistycznym van Persiem i Robbenem Holandia nie ma co liczyc na skladne akcje, zwlaszcza ze skrzydel...

Matek 21-06-2006 11:28

Holandia prawdopodobnie wystapi bez Robbena i Bronckhorst, ktorzy maja juz zolte katki. Chociaz pierwsze miejsce moze w tej grupie miec znaczenie, bo przegrany zagra z Portugalia.

http://www.youtube.com/watch?v=5HVMOgOJDqg

Nie ma to jak Fair Play:)

Raul 21-06-2006 13:08

@up
Portugalia jest cienka. Wolałbym trafić na nich niż na Meksyk, który dzisiaj dokopie tym lalusiom z Ronaldo na czele.

Duch Guardi 21-06-2006 13:35

głosuje na naszych ale w niemczech xD

Vandoz 21-06-2006 15:26

@up
A ja sie moge pochawlic, ze moj wujek chodzil z ojcem Miroslava Klose do zawodówki. :)

Ghost Nieudany 21-06-2006 16:32

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez hoomik (o ładnie skonstruowanych akcjach)
chyba tylko u Argentynczykow...

Najpiękniejsza bramka tych mistrzostw powstała po dwudziestu czterech podaniach! :-)

Krzesław 21-06-2006 17:05

Wierzę w Holandię, ale wydaje mi się, że rezerwa wystawiona przez van Bastena dostanie taki łomot, że Serbowie się ze śmiechu nie pozbierają.:D Nie. W sumie tak źle nie będzie, ale Argentyna wygra. Wydaje mi się, że Messi strzeli przybajmniej jedną bramkę.;)

Btw. Widzieliście komentarze meczy Roberta Górskiego?
http://www.sport.pkobp.pl/

PiXik 21-06-2006 20:26

a mi się wydaje że rezerwa będzie gryzła glebę żeby wygrać ;p

Lord Karrak 21-06-2006 23:45

Cóż, inaczej wyobrażałem sobie mecz Argentyny i Holandii. Argentyńczycy mieli conajmniej 4 akcje po których mógł paść gol. Niestety nie padł. Pod koniec meczu to już zupełnie wyglądało to jakby z białoniebieskich wyszły siły i przeszły do Holendrów.
Mam nadzieję, że w fazie pucharowej będzie to wyglądać znacznie lepiej. De facto, źle nie było, ale ja nie jestem zachwycony ^^.

Co do meczu Portugalii z Meksykiem - fuks, że nie remis no ale cóż. Wygrała Portugalia należą im się gratulacje ;).

Pozdrawiam,
LK~

Matek 22-06-2006 09:24

Świetny mecz WKS z SiC. Jeden z najbardziej emocjonujacych jakie ogladalem w tych mistrzostwach. Bylo wszystko: karne, czerwone kartki, masa goli, swietna gra w pomocy i ataka. W sumie troszeczke szkoda graczy WKS, bo jakby znalezli sie w innej grupie na pewno zdolaliby w swoim debiucie awansowac wyzej. No, ale coz: Argentyna i Holandia sa jednymi z najsilniejszych ekip na mundialu:)

A dzisiaj licze na wygrana Ghany. Pozytywnie sie rozczarowalem ogladajac ich ostatni mecz z Czechami. Awans im sie napewno nalezy bardziej niz Czechom czy Amerykanom.

Vandoz 22-06-2006 09:29

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Matek
A dzisiaj licze na wygrana Ghany. Pozytywnie sie rozczarowalem ogladajac ich ostatni mecz z Czechami. Awans im sie napewno nalezy bardziej niz Czechom czy Amerykanom.

Ghana zabiegala Czechów. :)
To bylo widac.
Mam nadzieje ze podobnie bedzie z USA.

A W.K.S pokazalo klase.
Szkoda ze jedzie do domu :(

M@rcin 22-06-2006 10:09

Ja bardzo liczę dziś na Włochów i na Ghane ( nie chcę aby Czesi przeszli dalej =P) .
Zobaczycie , że Brazylia się wreszcie przebudzi < z ręką w nocniku he he he x100> Dziś powinno im pójść bardzo gładko z Japonią obstawiam wynik 3:0
Włosi wygrają 2:1 , a Ghana wygra skromnie 1:0 .

Straznik Monopolowego 22-06-2006 12:18

muhaha przeczytajcie to :D (skopiowane z onetu)
jaka powinna widniec nazwa na autokarze polski?

tagiczni ale komiczni.
- My tylko przejazdem.
- 280 koni i 24 osły.
- Wystarczy duże białe ?L? na niebieskim tle.
- Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie (i zdjęcie Janasa)
- Autobus turystyczny.
- Walczyliśmy jak nigdy. Przegraliśmy jak zawsze.
- Co się stało?
- Ułomni ale skromni.
- Jedziemy na Love Parade.
- Ciulaci ale skrzydlaci.
- Ukryci i przerażeni.
- Uwaga niebezpieczeństwo!
- Nie kopać leżących!
- Prawie jak drużyna.
- Szybcy i wściekli.
- Kółko wędkarskie.
- Nie strzelać, bo może dostać niewinny kierowca!
- Polakom gratulujemy autobusu.
- Tak sobie pokreśliłem i tak mi wyszło.
- Którędy do wyjścia?
- Latający cyrk Pawła Janasa.
- Handel obwoźny - gipsowe krasnale.
- Komu punkty, komu? Bo jedziem do domu.
- Przewóz pracowników: Niemcy ===> Polska.
- Wyjście awaryjne.
- Nas nie dogoniat!
- Nam strzelać nie kazano.
- Szukamy pracy przy szparagach.
- Poszukiwacze zaginionej bramki.
- Lasy Państwowe sp. z o.o.
- Obóz wędrowny.
- Drużyna Actimela.
- Mesjasze narodów.
- To jest miejsce na Twoją reklamę.
- Tylko nie po twarzy.
- Pielgrzymka do Rzymu.
- Titanic.
- Aczkolwiek.
- Zjazd do zajezdni.
- Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej 'Dzieci Niczyje'.
- Powered by PZPN.
- domowe przedszkole
- jaki sponsor taka gra - TP SA
- zaloga G

PiXik 22-06-2006 15:11

życze Jankesom żeby wyszli bo podoba mi się ich gra i ich walka:-)w 9 grali z włochami jak równy z równym ;p
jednak myśle że konfrontacja czechy vs włochy zakończy się remisem
edit.
Holandia...myśle że Van Basten mógł wziąść Davidsa i Seedorfa..bo druga linia w Holandii jest tragiczna nie wiem czy Ci piłkarze byliby mniej przydatni niż Van Der Vart

hoomik 22-06-2006 15:45

IMO Wlochy dostana wpierdol od Czechow, maccarone sa teraz w beznadziejnej formie. 2-0 dla Czechow, tako rzeklem.

Zummer 22-06-2006 16:06

Nie wydaje mi się żeby Czesi coś pokazali, po ostatnim meczu z Ghaną.
Obstawiam na Włochów 3-1.
Mam nadzieję że Ghana znowu zabiego swojego rywala i wygra z USA i awansuje z grupy ;).
Co do Brazyli, słyszałem że grają słabo, bo dla nich gra ma się zacząć dopiero w 1/8.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:13.

Powered by vBulletin 3