Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Mundial 2k6 (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=77749)

Shinjix 19-05-2006 01:05

Brazylia - I miejsce,
Anglia - II miejsce,
Niemcy - III miejsce,
Holandia - IV miejsce.

eerion 19-05-2006 06:24

Japonia przyjdzie i wymiecie wszystkich :D
Choć jestem jeszcze w stanie pozwolić Polsce dojśc wysoko, oraz Argentynie - która myśle że zagra dobrze w tym roku
@Scor
Onwed xD

Matek 19-05-2006 08:29

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez $corcerer
BTW: ostatnio Janas nadał nowe znaczenie powiedzonku "Wystrychnąć na Dudka" :D

oraz "rzucac klody pod nogi".


Kto wygra mundial? Serce wierzy, ze Polska. Nigdy nie bylem patriota, ale wole glosowac na swoich niz na kogos innego.

Rozum podpowiada, ze Holandia. Zgadzam sie z hoomikiem, ze graja najpiekniejszy i najbardziej skuteczny toobol na glowe atm.

Thomisson 19-05-2006 08:47

Wg mnie wygra Anglia lub Holandia. Obydwie druzyny mają świetnie wyważone składy. Młodzi uzupełniają się z doświadczonymi graczami, mieszanka rutyny i młodości, jak wybuchnie, może sprawić wiele huku. Brazylia przy potężnej sile ognia ma słabiutką obronę. Cafu- przesladowany kontuzjami, Cris- jako jedeny przentuje z prawdobnego kwartetu obrońców dobra formę, Roque Junior- przeciętne wystepy w przecietnym Bayerze Leverkusen, Roberto Carlos- z dawnej formy pozostał tylko strzał z dystansu...a Dida popełnia duzo błędów-......

Maethi 19-05-2006 08:55

A gdzie Kostaryka? Ja na nich głosuje./..

LaM4 19-05-2006 09:22

Beznadziejny topic, piłka nożna sux :P :P :P

EDIT: warning za : offtopic. spam. prowokacia

co to jest prowokacia? ;)

Maximus89 19-05-2006 11:41

Wiadome ze wygra Brazylia....Ich wyszkolenie techniczne jest tak wspaniale ,ze zadna inna ekipa nie ma szans w starciu z nimi. I te gwiazdu, praktycznei cala jedensatska. Dużo inwidualnosci, ktore w pojedynke sa w stanie odmienic losy meczy(czyt.Ronaldinho:) )

Ksabi 19-05-2006 16:30

Wygra Brazylia, chyba ze Zizou poprowadzi Francje do finału i tam znowu spotkaja sie z Brazylia ; >

Ale stawiam na Brazylie ; >

Ghost Nieudany 19-05-2006 18:26

Eee...

To znaczy to ma być opinia ironiczna?
Jak tak, to Polska. I jeszcze wpieprzymy Brazylii. ;]

A tak na poważnie, to Hiszpania. Bo się należy. Poza tym, jak wygrają, to zaliczą wszystkie trzy najważniejsze pozycje z pucharami - Sevilla ma Puchar UEFA, Barcelona LM... Czemu Hiszpanie nie mieliby zdobyć jeszcze pucharu MŚ? ;-)

PiXik 19-05-2006 19:25

Hiszpania&Holandia&Brazylia to moi faworyci i im będę kibicował no i jeszcze Polska w bonus paku;)
zagłosowałem na Brazylię bo są najlepsi

Serphilim 19-05-2006 20:14

argentyna
 
bo messi a jakby byl guily powolany to bym mial dylemat miedzy francja a arg

ciemne dropsy 19-05-2006 22:03

IIIIIIIIIITAAAAAAAAALIAAAAAAAAA !!!

Nikt pozatym!

Krzesław 19-05-2006 22:26

Idź się schowaj ze swoimi niehonorowymi Makaroniarzami.:P
Wzruszyłem się patrząc ile ludzi stawia na moją ulubioną Holandię. :D Jestem z wami!
A Hiszpania pewnie znów będzie miała pecha, jak zwykle.;)
Przedstawę Wam moje przemyślenia, co do pierwszej fazy pucharowej:
Niemcy - Anglia
Polska - Szwecja
Holandia - Meksyk
Argentyna - Portugalia
Włochy - Japonia
Czechy - Brazylia
Francja - Tunezja
Korea - Hiszpania

xemmoe 19-05-2006 22:31

ci co glosuja na polske sa chyba nie normalni.

Harven 20-05-2006 12:25

Napewno nie Polska :)

Raul 20-05-2006 12:32

Podczas MŚ będę za Hiszpanią, Francją, Brazylią i Polską. A wygra i tak Brazylia.

Tehshiat 22-05-2006 12:05

Najwieksze szanse na wygranie MŚ '06 ma Brazylia, poniewaz gra techniczny, zgrany i skuteczny football. Niemaja jakis super-luk w zespole. W kazdej formacji jest znajduje sie dobry pilkarz. Zgubic ich moze zbyt duza liczba indiwidualnosci w druzynie. Francja rowniez gra ladny football, jednak niejest juz to ta sama druzyna z MŚ '98. Chociaz powrot Zidane moze wszystko zmienic, bo w eliminacjach za dobrze im nie szlo. Osobiscie stawiam na Brazylie lub Francje.

TiTuS 22-05-2006 12:23

Brazylia, a jeśli nie to Hiszpania :] Albo Argertyna

Vil 22-05-2006 13:13

Z przyzwyczajenia - Anglia, chociaz licze rowniez na dobry wystep Hiszpanii.

Gimlos 22-05-2006 17:00

Finał ( nie chce mi sie sprawdzac czy wg. drabinki jest taki mozliwy, ale jak jest to mam nadzieje ze taki bedzie : P ) Alex Del Piero vs Henrik Larsson, ten pierwszy wygra, ten drugi cos ustrzeli, wszyscy beda zadowoleni


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:03.

Powered by vBulletin 3