Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Mundial 2k6 (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=77749)

PiXik 13-07-2006 14:50

kibicowałem Makaronom ale złota piłka należy się ZZ bez dwóch zdań

Wiślaczek 13-07-2006 15:31

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Raul
Bramka w meczu z Hiszpanią, asysta z Brazylią, bramka z Portugalią, bramka z Włochami, zakończenie kariery, całokształt. Wystarczy?

1. Wyjasnij pojecie caloksztalt.
2.Moglbym sie klocic, ze 2 z 3 bramek strzelil z karnych, ale raczej nie mam takiego zamiaru. Poniewaz sam wiem ze nie kazdy strzelilby te karne.
3. Wybacz ale co z tego ze konczy kariere? Ta nagroda powinna byc dla najleszego zawodnika turnieju, a nie dla schodzacej gwiazdy ktora konczy kareiere.
4. Nie wpomniales rowniez o slabej grze w grupie czy o hamskim zachowaniu podczas finalu. Nie przecze ze Z.Zidane jest bardzo dobrym piklarzem, ba nawet mozna powiedziec ze wybitnym, ale czy przez caly turniej gral bardzo dobrze/wybitnie?

Maximus89 13-07-2006 16:03

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Raul
Bramka w meczu z Hiszpanią, asysta z Brazylią, bramka z Portugalią, bramka z Włochami, zakończenie kariery, całokształt. Wystarczy?

Ale Zidane jest graczem ofensywnym....Wiadome ze obrońcy trudniej strzelić bramke/zaliczyc asystę. Ale nie zapominaj o tym, że dzięki Cannavoro takie gwiazdy jak Sewczenko,Podolski,Klose i Hnery nie strzeliły Włochom bramki. Wiele zasług u jednego i drugiego można wymienic,ale to właśnie Włoch zdobył puchar a Francuz skandalicznei się pożegnał z MŚ. A za zakończenie kariery to może najwyżej dostać jakiś symboliczny upominek od swojej federacji,a nie nagrodę dla najelpszego gracza,ktorym wdg mnie nie był....

Ashlon 13-07-2006 16:50

Jej, trudno. Dostal, to dostal - jest sens sie klocic?

Shanhaevel 13-07-2006 17:02

Bracia buntownicy! Zróbmy ściepę narodową, kupmy bombę atomową i zrzućmy ją na Zidane'a! Może to coś zmieni...

Ten tekst sponsorują literki: I-R-O-N-I-A.

Gimlos 13-07-2006 21:29

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ghost Nieudany
A Cannavaro nic nie pokazał poza finałem i półfinałem.

ROTFL :D:D Zapewne dlatego Wlosi w fazie grupowej stracili tylko jedna bramke, i to po trafieniu samobojczym. Ale Cannavaro nic nie pokazal. Czlowieku, ty w ogole ogladales jakis mecz Wlochow w tamtej grupie?
Co do dyskusji na temat tego kto powinien dostac Złotą Piłkę - wybierali dziennikarze, więc sprawiedliwego wyboru nie było co się spodziewac - to, że środkowy obrońca tak niewiele stracił do piłkarza ofensywnego, pokazuje, że rozegrał wspaniały turniej, i gdyby wyboru dokonywała grupa ekspertów, to on dostałby Złotą Piłkę. Anyway, myślę, że Zizou zamieniłby mimo wszystko tą nagrodę za złoty medal, a takowy posiada teraz Cannavaro.

Raul 13-07-2006 22:56

Taka jest piłka nożna, że bardziej zapamiętywany jest ten kto strzela bramki, a nie ten, który nie dopuszcza do ich stracenia. ;]

Level 14-07-2006 10:12

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Raul
Taka jest piłka nożna, że bardziej zapamiętywany jest ten kto strzela bramki, a nie ten, który nie dopuszcza do ich stracenia. ;]

Tylko,ze Zidane nie strzelił ich najwięcej, nie był też objawianiem mistrzostw.
Wszyscy sie zaczeli podniecać tym,ze Zizou odzyskal nagle forme, wow i w nagrode za wspaniałe odzyskanie formy dostał złotą piłkę.

No,a cyrk z Materazzim jest dla mnie smieszny, niedługo na boiskach zobaczymy piłkarzy z dyktafonami,albo na obrzeżach boiska beda stały aparatury do podsłuchu na odległość ;)
Zidane nie potrafi nawet sie przyznać,ze puściły mu nerwy tylko baka coś o honorze.

Każdą bójke można tłumaczyć i usprawiedliwiać w ten sposób.

Maximus89 14-07-2006 14:18

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Raul
Taka jest piłka nożna, że bardziej zapamiętywany jest ten kto strzela bramki, a nie ten, który nie dopuszcza do ich stracenia. ;]

Niestety,ale tak jest........

Kele 14-07-2006 16:18

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Level
Zidane nie potrafi nawet sie przyznać,ze puściły mu nerwy tylko baka coś o honorze.

Ty w ogóle wiesz co sie stało? Przecież przyznał się, że nie wytrzymał, przeprosił za swoje zachowanie tylko, że powiedział iż nie żałuje uderzenia materaca, bo sobie na to zasłużył. Znajdz mi kogoś kto kocha swoją rodzine i komu w takiej sytuacji nie puściłyby nerwy.

Level 14-07-2006 17:10

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kele
Ty w ogóle wiesz co sie stało? Przecież przyznał się, że nie wytrzymał, przeprosił za swoje zachowanie tylko, że powiedział iż nie żałuje uderzenia materaca, bo sobie na to zasłużył. Znajdz mi kogoś kto kocha swoją rodzine i komu w takiej sytuacji nie puściłyby nerwy.

Znajde tobie dziesiątki mądrych i opanowanych ludzi, którzy nie reagują na chamskie prowokacje i zaczepki.
Tak sie też zastanawiam,czy jezeli ta sytuacja zdarzyłaby sie w chwili prowadzenia przez Francje 1:0 czy Zidane tak samo by postapił?
Mysle,ze nie.
I to sie nazywa relatywizm. Nie chodziło o matke, siostre ,wujka czy stryja, chodziło o to,ze Zidanowi puściły nerwy na maxa i tyle, teraz chce z tego z wyjść z twarzą,a wiadomo ten,który sie bije o rodzine i honor jest uważany za bohatera, wiec Zidane w te struny uderza ;)

Kele 14-07-2006 17:37

Tiaa. Jak sie nie ma argumentów to zawsze można powiedzieć, że ktoś ściemnia. Bo z tego co przeczytałem to sądzę, że nie jest to prawdą, iż materac obraził rodzine Zidana? A co do pierwszej części twojego posta, o tych opanowanych ludziach, to "chamska odzywka" nie jest najlepszym odpowiednikiem do obrażania rodziny.

Level 14-07-2006 19:55

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kele
Tiaa. Jak sie nie ma argumentów to zawsze można powiedzieć, że ktoś ściemnia. Bo z tego co przeczytałem to sądzę, że nie jest to prawdą, iż materac obraził rodzine Zidana? A co do pierwszej części twojego posta, o tych opanowanych ludziach, to "chamska odzywka" nie jest najlepszym odpowiednikiem do obrażania rodziny.

Zacytuj mnie gdzie pisze,ze ktoś ściemnia, być może nie zauwazyłem co napisałem ;)
Nie wiem i tak naprawde sie nie dowiemy czy Materazzi obraził Zidana, mówiłem tylko,ze Zidan po fakcie skapował sie,ze nerwy go poniosły,ale mimo to brnie w to dalej podobnie jak Kaczynski, który sie obraził bo obrazono go w Tageszeitung (i jego rodzine także)...wg.ciebie powinien pojechac i dac w morde autorowi artykułu? Wkońcu broniłby honoru rodziny...co nie?

Vandoz 16-07-2006 16:48

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Wiślaczek
A szanowny pan chyba zapomnial o takich graczach jak Canavaro, Pirlo czy nawet Klose.
IMO Canavaro bardziej zasluzyl na ta nagrode.

TY nie zrozumiales o co temu panu chodzilo?

[quote=Kele]Tiaa. Jak sie nie ma argumentów to zawsze można powiedzieć, że ktoś ściemnia. Bo z tego co przeczytałem to sądzę, że nie jest to prawdą, iż materac obraził rodzine Zidana? [quote]

No wiesz, specjalisci mowia ze obrazil.
Moze Ty jestes wszechwiedzacy i wiesz ze nie.
Ja wole na panach wyzej wymienionych polegac.
A wydaje mi sie ze za zwykle powiedzenie do Zidana , np: jestes ch*jem", Zizu by mu nie strzelil z BYKA. B)

Wiślaczek 16-07-2006 16:52

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vandoz
TY nie zrozumiales o co temu panu chodzilo?

No to mnie oswiec...
Cytuj:

No wiesz, specjalisci mowia ze obrazil.
JAcy specjalisci??
Sa 4 wersje tego co podobno powiedzial Wloch.
I wszytskie sie roznia.
Cytuj:

Moze Ty jestes wszechwiedzacy i wiesz ze nie.
Moze Ty jestes wszechwiedzacy i wiesz ze tak.
Cytuj:

A wydaje mi sie ze za zwykle powiedzenie do Zidana , np: jestes ch*jem", Zizu by mu nie strzelil z BYKA.
Dobrze ze dodales "wydaje mi sie"...
Gdybanie nic nie da.

Straznik Monopolowego 16-07-2006 20:10

Kapitan piłkarskiej reprezentacji Włoch, która 9 lipca wywalczyła tytuł mistrzów świata, obrońca Juventusu Turyn Fabio Cannavaro zdecydował się na następny sezon podpisać roczny kontrakt z madryckim Realem.
Raul zadowolny?

Vandoz 16-07-2006 20:17

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Straznik Monopolowego
Kapitan piłkarskiej reprezentacji Włoch, która 9 lipca wywalczyła tytuł mistrzów świata, obrońca Juventusu Turyn Fabio Cannavaro zdecydował się na następny sezon podpisać roczny kontrakt z madryckim Realem.
Raul zadowolny?

Pokochalem Kubusia!!!
< Z Twojego podpisu>

NO to teraz jeszcze takiego Gilardiono, Gattus i... Materazziego.
Real wtedy ubije kase na walkach Zizu vs. Materac!


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:17.

Powered by vBulletin 3