Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Mundial 2k6 (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=77749)

Vandoz 13-06-2006 19:18

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Matek
Ty chyba nie wiesz co mowisz. Mecz ustawila pierwsza bramka, potem Portugalczycy kontrolowali spotkanie, jakby stracili bramke strzeliliby nastepna (robie dokladnie to samo zalozenie co ty). To jest turniej - faworyci musza sobie rozkladac sily.


Tak samo z ghanczykami.

Tak? Rozsmieszasz mnie.
Ghana przegrala 2:0!
To duzo?
Chyba ich meczu nie widziales (polacy przerabali by z 5 jajo )

Angola walczyla, jak mogla.
Ta jasne, stracili by bramke i strzelili gola za sekunde.
Skad wiesz?

Matek 13-06-2006 19:31

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vandoz
Tak? Rozsmieszasz mnie.
Ghana przegrala 2:0!

Nie, nie duzo. Ale jaka roznica czy mecz turniejowy przegrasz 2:0, 3:1 czy 10:0? To TURNIEJ. Jak wspomnialem najlepsi rozkladaja sily;]

Cytuj:

Chyba ich meczu nie widziales (polacy przerabali by z 5 jajo )
No to odpowiadam cytatem

Cytuj:

Skad wiesz?
i dodam od siebie: widzialem oba mecze. I jak dla mnie zarowno Wlosi jak i Portugalczycy kontrolowali mecz;] Jak twierdzisz inaczej to... chyba nie widziales ich meczu.

Cytuj:

Angola walczyla, jak mogla.
No i co z tego, skoro pregrali i nie maja szansy na wyjscie z grupy? Polacy tez walczyli, Japonczycy walczyli, Szwedzi walczyli, Niemcy walczyli - na tym turnieju wszyscy walcza. Niestety, punktow i sily na nastepny mecz nie dostaje sie za walke;]

Raul 13-06-2006 20:54

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Matek
i dodam od siebie: widzialem oba mecze. I jak dla mnie zarowno Wlosi jak i Portugalczycy kontrolowali mecz;] Jak twierdzisz inaczej to... chyba nie widziales ich meczu.

Co do Portugalczyków to się zgodzę. Ich zadaniem było strzelić jak najszybciej bramkę i dalej kontrolować grę. Co do Włochów nie byłbym tego taki pewien. W przeciwieństwie do Angoli, Ghana w drugiej połowie meczu grała lepiej od swojego faworyzowanego przeciwnika. Były nawet dwie kontrowersyjne sytuacje w polu karnym Włoch.

Czy ktoś oglądał mecz Korea Płd. - Togo? Który zespół wizualnie grał lepiej i bardziej zasłużył na zwycięstwo? Szkoda tych afrykańskich drużyn, wszystko przegrywają.
Co do Francji to myślałem, że są lepiej przygotowani. Jak dla mnie najnudniejszy (obok Angola - Portugalia) mecz w tym turnieju. Henry bardzo słabo się zaprezentował. Zidane jak na swój wiek kilka ładnych podań miał. Wydaje mi się, że Ribery nie sprostał presji, bo oglądając ligę francuską naprawdę dobrze się prezentował. Na początku MŚ myślałem, że Polska będzie przypominała stylem gry Szwajcarię. ;]
To teraz czekam na samą esencję piłki nożnej z Brazylijczykami w rolach głównych. Mam nadzieję, że mnie nie zawiodą.

Vandoz 13-06-2006 21:29

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Raul
Co do Portugalczyków to się zgodzę. Ich zadaniem było strzelić
Czy ktoś oglądał mecz Korea Płd. - Togo? Który zespół wizualnie grał lepiej i bardziej zasłużył na zwycięstwo? Szkoda tych afrykańskich drużyn, wszystko przegrywają.
Co do Francji to myślałem, że są lepiej przygotowani. Jak dla mnie najnudniejszy (obok Angola - Portugalia) mecz w tym turnieju. Henry bardzo słabo się zaprezentował. Zidane jak na swój wiek kilka ładnych podań miał. Wydaje mi się, że Ribery nie sprostał presji, bo oglądając ligę francuską naprawdę dobrze się prezentował. Na początku MŚ myślałem, że Polska będzie przypominała stylem gry Szwajcarię. ;]
To teraz czekam na samą esencję piłki nożnej z Brazylijczykami w rolach głównych. Mam nadzieję, że mnie nie zawiodą.

Mi tez ich szkoda :(
Kamerun moglby duzo pokazac na tych mistrzostwach (gdyby wszedl).
Narazie to ja kibicuje Ghanie i Angoli ( no i Polsce !!!!!!!).

Level 13-06-2006 21:37

Mistrzem bedzie ktos z trójki Brazylia, Argentyna, Anglia...pozatym nei wazne kto zostanie mistrzem,ważne,zeby dobrze typowac u buka ;):cup:

PiXik 14-06-2006 14:10

Brazuka nie pokazała tego na co ich stać:)no ale po co się męczyć;p
dziś Hiszpania ma nadzieje zaprezentuje się w miare dobrze i wygra

Mario of Calmera 14-06-2006 16:01

Brazylia
 
Heh...oczywiście, że Brazylia :)

Ghost Nieudany 14-06-2006 17:41

Spain! Spain! Spaaaaaaaain!

Hiszpania wkopała cztery do zera beznadziejnym Ukraincom! ^^

Raul 14-06-2006 17:41

Hiszpania 4-0 Ukraina

Bardzo ciekawy mecz i jak narazie najwyższe zwycięstwo na Mistrzostwach. Mam nadzieję, że to w końcu będą MŚ Hiszpanii. Z Ukrainą zagrali bardzo dobrze, przy golu Torresa chyba najładniejsza akcja w tym turnieju. Bardzo szeroka i dobra ławka rezerwowych (Raúl, Albelda, Fabregas, Salgado, Joaquin, Reyes) co jest bardzo ważne w tego typu turniejach. Podstawowa 11` jest bardzo młoda. Jedynym złym momentem w tym meczu było nieudane wyjście Casillasa pod koniec drugiej połowy, co mogło się zakończyć bramką dla Ukraińców.
Więc podsumowując - jestem bardzo zadowolony po inauguracyjnym meczu Hiszpanów. Jednak Ukraina chyba i tak wyjdzie z grupy, bo Tunezja i Arabia Saudyjska nie są zbyt wymagającymi rywalami.

Olorion. 14-06-2006 18:52

@up

chyba że powtórzy się sytuacja, którą znamy doskonale z grupy A ;>

Raul 14-06-2006 20:45

Tunezja 2-2 Arabia Saudyjska

Zabierając się do tego meczu szykowałem się na nudy. Pierwsza połowa niczym nie zadziwiała oprócz bramki dla Tunezji i ataków Arabii Saudyjskiej, która według mnie grała lepiej i zasłużyła na zwycięstwo. W drugiej połowie ciągłe ataki Saudyjczyków, którzy w końcu pod koniec meczu wyszli na prowadzenie. Jednak Tunezyjczycy zdołali wyrównać w doliczonym czasie. Z przebiegu meczu byłem za Arabią, która bardzie się starała o korzystny wynik.
Teraz ciekawe jak te drużyny zaprezentują się z rywalami z wyższej półki (Ukraina i Hiszpania).

eerion 14-06-2006 23:40

Mimo wszystko trzeba Polakom pogratulować - zagrali naprawde wspaniale, i trzeba im pogratulować - dali z siebie wszystko i jestem z nich dumny

Ultros Calimari 14-06-2006 23:41

Niemcy - Polska 1:0 !
Oł jeeeee!
Janas, ty........ Czemu nie zmieniałeś!

Kele 14-06-2006 23:42

Noż kur...! Kadra grała naprawde dobrze, ale ten trener-imbecyl musial juz 2 raz z rzedu spierniczyć całą sprawe. Z poczatku juz myslalem ze Janas moze jednak zmadrzal, a tu wielki chusteczek. Podejrzewam, że gdyby wczesniej dokonał jakichkolwiek zmian, zdjałby Sobolewskiego i kogoś jeszcze w ~65 minucie, byłby remis. Ale nie! Musiał czekać do samego końca gdzie graliśmy już w 10 i stracilismy bramke w ostatnich minutach... Niech nasz kochany psia krew trener emigruje do Ukrainy, na czworaka, bo tu go nie chce(my)...

Respekt dla składu.
,,l,, dla jANASA.



Najgorszy fragment meczu:
http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com...2514302882.jpg

Raul 14-06-2006 23:43

Czy naprawdę trzeba być aż tak bystrym żeby widzieć, że to już w 60-70 minutach trzeba było zmieniać Żurawskiego i Krzynówka na Szymkowiaka i Brożka? Nawet Szpakowski to widział. Ale lepiej czekać aż będą się słaniać po boisku ze zmęczenia i to było powodem czerwonej kartki. I błyskotliwe zmiany - za bardzo dobrze grającego Żewłakowa, Dudka, który zawinił przy stracie bramki. I wpuszczenie największego drewna po Rasiaku, Lewandowskiego. A z tym Brożkiem to już się dłużej czekać nie dało i to zmienił Jelenia (najlepszego gracza obok Smolarka) zamiast Żurawskiego, który nic nie grał.

Dali z siebie wszystko. To nie wina piłkarzy, że trenerem jest idiota. Brawa dla Janasa!

Dr.Unknown 14-06-2006 23:47

Podzielam entuzjazm wszystkich kibiców kadry niemieckiej.

Dez 14-06-2006 23:48

Eh...kurde az mi sie ich zal zrobilo...Nawet Boruca, mimo ze na codzien nie za bardzo za nim przepadam jednak po takim pokazie przez caly mecz( a szczegolnie w koncowce) zasluzyl jednak na to by zostac bohaterem jakiegos sukcesu.
I dla calej druzyny brawa, przynajmniej utarli nosa tym wszystkim co na nich gadali caly czas ze lenie i nic sie nie staraja.Ale umiejetnosci nie maja, niestety.
W każdym razie ja jetstem zadowolony, nic zlego nie moge o nich napisac, zrobili tyle ile mogli
Trzymam jutro kciuki za kostaryke, ale chyba juz nie ma sie co łudzic.

"Nic sie nie stalo,Polsko(Polacy?) nic sie nie stalo..."

spider-bialystok 14-06-2006 23:58

Los jest zlosliwy. Polacy mieli nieziemski fart przez caly mecz a tu na koniec zonk. I jak tu sie nie zdenerwowac? :(

Yoh Asakura 14-06-2006 23:59

A jak wygramy z Kostaryką to przejdziemy dalej ?

Yassek 14-06-2006 23:59

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dr.Unknown
Podzielam entuzjazm wszystkich kibiców kadry niemieckiej.

Ja też, wygrałem 10 zeta ;d.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:10.

Powered by vBulletin 3