Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Mundial 2k6 (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=77749)

Tuhamiid 15-06-2006 00:00

Janas na pal.

Po co on wpuscil dudke i lewandowskiego ;/;/

Ale mecz jak na polske to naprawde bardzo ładny...i Janas mógl sobolewskiego sciagnac predzej ale nie...;/

Vekegi 15-06-2006 00:03

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura
A jak wygramy z Kostaryką to przejdziemy dalej ?

Raczej nie, a raczej napewno nie ;s Nosz kurde, walczyli jestem dumny z naszej druzyny!

spider-bialystok 15-06-2006 00:03

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura
A jak wygramy z Kostaryką to przejdziemy dalej ?

Jasne, wystarczy, ze Kostaryka wygra z Ekwadorem 1:0, Ekwador przegra z Niemcami a wtedy my rozniesiemy Kostaryke 4:0 lol :confused:

Fenza 15-06-2006 00:06

a gdyby byl remis to co by starczylo?

Krzesław 15-06-2006 00:15

Dziś Polacy pokazali się z dobrej strony. Brakowało może trochę śmiałości w ataku, ale obrona spisała się nieźle. Wystarczył 1 błąd, troche pecha i nieszczęście gotowe. Statysyki nie kłamią. Niemcy zawsze byli lepsi, ale walczyliśmy dzielnie.

Teraz trochę Science - Fiction (może być kilka bzdurek, bo nie miałem rozpiski;)):
Możemy mieć drugie miejsce, jeżeli Kostaryka wygra z Ekwadorem, my wygramy wysoko z Kostarykańczykami. Moje przewidywania są takie:
Niemcy 9pkt, bramki: 7-3* *Przy wyniku 2:1 z Ekwadorem
Polska 3pkt, bramki: 3-3* *Przy wyniku 3:0 z Kostaryką
Kostaryka 3pkt bramki 4-4* Przy wyniku 2:0 z Ekwadorem i 3:0 z Polską
Ekwador 3pkt bramki 6-3* *Przy wyniku 2:0 z Kostaryką i 2:1 z Niemcami

A teraz czas na rozluźnienie:
Pytanie brzmi: Ile wpadek Dariusza Szpakowskiego usłyszeliście w dzisiejszej transmisji?
Ja 3:
- Franz Beckenbauer zdobył MŚ jako piłkarz i jako zawodnik.
- Gramy piłką.
- I oczywiście mylenie Ebiego z ojcem, Włodzimierzem Smolarkiem.

Thimburd 15-06-2006 09:37

Było ładnie. Nasi nie grali tak fatalnie jak z Ekwadorem, no ale mieliśmy też BARDZO DUŻO szczęścia (m.in. te piękne 2 poprzeczki - serce mi wtedy stanęło, caly oblałem się potem). Gdyby nie to, pewnie przegralibyśmy 0:5. Gdyby nie ta bramka w 91' minucie pewnie byłbym bardzo dumny, szczęśliwy, zadowolony i lepiej bym się czuł. A tak... żal, rozczarowanie, smutek, złość... To było naprawdę okropne, tak ładnie trzymaliśmy 0:0, a tu czerwona kartka (jak można zapomnieć, że się ma już żółtą? Do tego ten faul był zupełnie niepotrzebny...). W 10 też się bardzo dobrze trzymaliśmy. Po 20 minutach błąd obrońcy i... A ja już się cieszyłem z remisu. Miałem nadzieję, że wyjdziemy z grupy i coś zdziałamy. A tutaj porażka! Pośmiewisko! Miliard ludzi zobaczy, jak to Polska którą wszyscy do zera ograli, ograna przez Ekwador (zostala jeszcze Kostaryka, ciekawe czy wygramy), ostatnia w grupie wyjezdza z Niemiec. Jutro Kostaryka musi ograć Ekwador 1:0. My musimy strzelić dużo bramek Kostaryce i wychodzimy z grupy. Marna szansa, ale jeszcze jednak szansa...

Teraz kibicuje Brazylii. Myśle, że jak będą grać trochę lepiej niż ten ostatni mecz (ale Ronaldo się spasił ostatnio, więc nie wiem jak będzie) to spokojnie zdobędą mistrzostwo. No, może jeszcze szanse ma Anglia, Argentyna, Niemcy. Ale kibicować będę Brazylii, no chyba, że Polska wyjdzie z grupy ;)

Kele 15-06-2006 09:52

Najelepiej jest chyba teraz poczekać na ten pożegnalny mecz z Kostaryką. A potem? Kibicuje Anglii.

Murderer 15-06-2006 09:55

<Sergiej> kurwa jak by bylo 11 takich borucow to by im przynajmniej wpiedol dali
<tsheslav> albo 11 smolarkow to moze bylby remis
<Sergiej> albo 11 rasiaków to by sie niemcy w lesie pogubili


Brazylia wygra :)

MiXer 15-06-2006 10:07

Cóż, ja byłem pewien, że polacy wygraja. W pierwszej połowie grali znakomicie. Już w drugiejm połowie widać, że Żurawski był zmęczony. A Janas -palant, nie zmieniałm nich. Nie moge tego przeboleć, że Niemcy strzelili w doliczonym czasie ;( ;( ;(. Pewnie byli pewni remisu i dali sobie "luzu" a Niemcy to wykorzystali.
Żal mi Polski.

Monte 15-06-2006 10:24

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Murderer
<Sergiej> kobieta lekkich obyczajówa jak by bylo 11 takich borucow to by im przynajmniej wpiedol dali
<tsheslav> albo 11 smolarkow to moze bylby remis
<Sergiej> albo 11 rasiaków to by sie niemcy w lesie pogubili


Brazylia wygra :)

bash, huh? ; )

Ja mimo wszystko wierzę, że Polska wyjdzie z grupy. Byle, żeby dziś Ekwador poległ.

Maciosek 15-06-2006 10:42

Podpisuję się pod tym powyżej. ;)

Dr.Unknown 15-06-2006 11:11

Cytuj:

Ja mimo wszystko wierzę, że Polska wyjdzie z grupy. Byle, żeby dziś Ekwador poległ.
Archetypowy polak...

Raul 15-06-2006 17:50

Ekwador 3-0 Kostaryka

I koniec obliczeń czy mamy szanse wyjść z grupy. Ekwador zasłużył sobie na ten awans, jest naprawdę dobrą drużyną i to oni mają na dzień dzisiejszy pierwsze miejsce przed Niemcami. Piękne jest to, że nasza reprezentacja beznadziejnie grając, wszystko przegrywając i nie strzelając żadnej bramki nie jest ostatnia w grupie. ;]

Ibanez 15-06-2006 18:38

Mundial wygra Hiszpania :)

Finał:
Hiszpania 2 - 1 Czechy

Mecz o 3 miejsce:
Brazylia 3 - 2 Wybrzeże Kości Słoniowej

To tylko takie moje zdanie na temat tego mundialu. Zawsze kibicowałem Hiszpani i zawsze pozostane jej wierny :) Szkoda tylko ze na Euro 2004 tak słabo im poszło, ale teraz mają dobry skład i spore szanse na miejsce medalowe. Szkoda tylko ze w bramce nie stoi Santiago Canizares :(
Pozdro dla wszystkich fanów Valenci CF !! :)
Viva Espania !

spider-bialystok 15-06-2006 19:03

No to teraz pozostalo kibicowanie WKS. Oby nie wygrala Brazylia [nie zebym cos do nich mial ale to by juz bylo nudne ;p] Pele mial co do nas racje :|

Raul 15-06-2006 20:45

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ibanez
Szkoda tylko ze w bramce nie stoi Santiago Canizares

Co tu dużo mówić, gra poprostu lepszy. ;)
Anglia kolejnym zespołem, który już sobie zapewnił awans (i pierwszy gracz Realu, który na fifaworldcup.com został wybrany piłkarzem meczu). Jak Szwecja dzisiaj nie wygra to nie będzie to dla nich ciekawie wyglądać.

Krzesław 15-06-2006 21:40

Spójżmy na to z innej strony. Jeżeli porzednio byliśmy ostatni w grupie, teraz będziemy, mam nadzieję trzeci, to w 2010 wyjdziemy z grupy! :D

Na komputrowej symulacji gry Fifa World Cup 2006 wyszło, że mistrzem zostaną Czechy, które wygrają w finale z Brazylią. Dalej nie pamiętam. Swoją drogą taki finał byłby ciekawy.

Ja dalej wierzę w Holandię!

Ibanez 16-06-2006 00:25

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Krzesław
Na komputrowej symulacji gry Fifa World Cup 2006 wyszło, że mistrzem zostaną Czechy, które wygrają w finale z Brazylią.

Nie no chłopie zabójczy jesteś hehe :D Komputerowa symulacja hehe dobre sobie ;) No w sumie w tym jest połowa racji. Czechy w finale tak ale Brazyli jakoś tam nie widzę :P Myśle że będzie "niespodzianka" ;) Brazylia jest przereklamowana...
Viva Espania !

@offtopic
Jeśli uważacie ze mam za duży podpis prosze napiszcie :P Własnie ustawiłem i nie wiem czy nie razi zbytnio :)

Monte 16-06-2006 01:11

No.. Teraz kiedy już Polski w MŚ nie ma to pozostaje mi kibicować WKS'owcom, Czechom, Hiszpanom, Anglikom i.. i.. Tunezyjczykom ; )

Ghost Nieudany 16-06-2006 02:37

Najgorszy IMO dzień meczowy. :/

Wygrał Ekwador i pozbawił nas szans na wyjście z grupy.
Pieprzeni Angole pokonali dwa do zera dzielny Trynidad i Tobago. =(
Głupi Szwedzi wygrali z Paragwajem. :-(


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:33.

Powered by vBulletin 3