Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Mundial 2k6 (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=77749)

spider-bialystok 16-06-2006 10:19

Boruc to jest gosc :http://mundial.wp.pl/kat,26721,wid,8...1150439565.713 . Az nie chce sie wierzyc, ze to mowi polski pilkarz ;p.

By$iu 16-06-2006 10:36

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez spider-bialystok
Boruc to jest gosc :http://mundial.wp.pl/kat,26721,wid,8...1150439565.713 . Az nie chce sie wierzyc, ze to mowi polski pilkarz ;p.


Swietny chlopak, podsumowal wszystko z prezycja strzalu Carlosa :)

Burakou 16-06-2006 10:58

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez By$iu
Swietny chlopak, podsumowal wszystko z prezycja strzalu Carlosa :)

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Boruc
Boruc: Że co? Że Niemcy kilka razy we mnie trafili piłką?

Czy to nie jest aż PRZESADNA samokrytyka?

PiXik 16-06-2006 11:38

Brawo Boruc ;) Szwecja zadbała o adrenalinę dla mnie,ale w końcu wygrali:-)
Chłopcy z karaibów grali dobrze ale przegrali:-)Anglia narazie skutecznie punktuje rywali

Edek Rozprowacz 16-06-2006 11:40

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Burakou
Czy to nie jest aż PRZESADNA samokrytyka?

Szczerze w to watpie :p . Pokazane jest w tym artykule ze polacy na Mundialu chceli do czegos dojsc a tu klops dobrze ze przynajmniej znalazl sie jeden porzadny który potrafi sie do tego przyznac. A nie jak Janas walczyliśmy a nie wygraliśmy mało tego patrzac kibicom w oczy probuje sie wybielic zeby ocalic stolek.

Burakou 16-06-2006 12:11

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Edek Rozprowacz
Szczerze w to watpie :p . Pokazane jest w tym artykule ze polacy na Mundialu chceli do czegos dojsc a tu klops dobrze ze przynajmniej znalazl sie jeden porzadny który potrafi sie do tego przyznac. A nie jak Janas walczyliśmy a nie wygraliśmy mało tego patrzac kibicom w oczy probuje sie wybielic zeby ocalic stolek.

Oczywiście nie mówię, że Boruc źle grał, bo grał wyśmienicie. Mi jednak wydaje mi się, że jest to tradycyjna wymówka, że staraliśmy się, ale nie wyszło, tylko że powiedziania w nieco mocniejszych słowach.

Edek Rozprowacz 16-06-2006 12:24

@up
Moze tak moze nie i raczej nie dowiemy który z nas ma racje :]

spider-bialystok 16-06-2006 14:24

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Burakou
Oczywiście nie mówię, że Boruć źle grał, bo grał wyśmienicie. Mi jednak wydaje mi się, że jest to tradycyjna wymówka, że staraliśmy się, ale nie wyszło, tylko że powiedziania w nieco mocniejszych słowach.

Jednak widac, ze Borucowi zalezalo i chcial walczyc czego nie mozna powiedziec o Zurawskim http://mundial.wp.pl/kat,26721,wid,8...150454600.708]. Koles jest zmeczony pod dwoch meczach, przeciez on by nie przezyl nastepnej rundy >.<.

Trenei 16-06-2006 15:32

Boruc, pokazal że probowali wygrać, że probowali wyjsc z grupy. Lecz wyszlo jak wyszlo. A Boruc nie wstydzil się okazać samokrytyki, zaś Żuraw~ i podsumował te mecze.

Cytuj:

Paweł Janas wygląda jak zagubiony wędrowiec w lesie. Kluczy, szuka, ale wyjścia nie może znaleźć. Jego czas już minął - pisze Super Express.
Dobrze napisane...

Tuhamiid 16-06-2006 21:48

A slyszeliscie o tym ze niby Ekwador na dopingu jechał ? Własnie to 5 min temu w tv gadali ;]

Sokochłap 16-06-2006 22:00

Mecz Argentyny z Serbią i Czarnogórą widzieli, a ?

:browar: tak się Argentyna cieszyła :D

Krzesław 16-06-2006 22:08

Taa... Jednak jest jeszcze szansa na to ze Polacy wyjdą z grupy. Jak wam się podobał mecz Holandii z Wybrzeżem Kości Słoniowej? Cieszę się, że Oranje wyjdą z grupy, chociaż ich gra mi nie zaimponowała. Jak tak dalej pójdzie, to Portugalczycy, a nawet Meksykanie mogą ich roznieść. Mam nadzieję, ze drużyna van Bastena się poprawi.
O meczu Argentyna - Serbia się nie wypowiadam, bo po pierwsze nie oglądłem, a po drugie wynik mówi sam za siebie.

PiXik 16-06-2006 22:16

Polska nie wyjdzie z grupy i nie ma na to szans
Holandia nie gra na 100% swoich możliwości,ma egoistów w składzie ale ja i tak im kibicuje ;p pozatym Holandia dobrze się broniła i czasem ataki przeprowadzała ;p
Go go Mexiko

Raul 17-06-2006 21:52

Ghana jest wspaniała. Już od meczu z Włochami im kibicuję, dzisiaj mnie tylko utwierdzili w tym, że są bardzo dobrzy. Gdyby tylko potrafili wykorzystywać wszystkie sytuacje. Mam nadzieję, że Stanom Zjednoczonym nawpykają trochę bramek.

G
HANA!


Dez 17-06-2006 22:15

Fakt Ghanczycy zagrali idealnie, szkoda tylko tego karnego i tych wszystkich spalonych z ostatnich dziesieciu minut . Ale i tak swietnie. po wczorajczej klesce WKS myslalem ze ladnie grajaca Afryka padla...
Ogolnie mecz trzymajacy w napieciu przez cale 90 minut, zdecydowanie pierwsza 5 najlepszych dotychczasowych meczow ktore widzialem na tym mundialu.

Herhor 18-06-2006 11:23

Szkoda jednak, że 2 podstawowych graczy Ghany nie zagra przeciwko USA, ale i tak mam nadzieje, że chłopaki wygrają. W następnej kolejce oprócz Ghańczykom kibicuje Czechom - Włochy do domu!

Vandoz 18-06-2006 18:56

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Raul
Ghana jest wspaniała. Już od meczu z Włochami im kibicuję, dzisiaj mnie tylko utwierdzili w tym, że są bardzo dobrzy. Gdyby tylko potrafili wykorzystywać wszystkie sytuacje. Mam nadzieję, że Stanom Zjednoczonym nawpykają trochę bramek.

G
HANA!



Twierdzilem tak od poczatku :D

A co do meczu Polska: Niemcy.
Byl ktos na stadnionie tam?
Bylem, ale jak nam gola wje**li to malo sie nie poryczalem ;(

A kto widzial mecz USA:Włochy?
Piekna postawa Amerykanów.

Ghost Nieudany 18-06-2006 19:10

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Raul
[color=black]Ghana jest wspaniała. Już od meczu z Włochami im kibicuję

Włosi są debilami. Kibicuję każdej drużynie, która gra z Włochami. ;]]]

Krzesław 18-06-2006 20:36

Jestem z tobą bracie! :D Włosi grają strasznie niehonorowo, zwłaszcza, gdy przegrywają. A jeszcze teraz te afery z ustawianiem meczy...

Raul 18-06-2006 20:42

Brazylia strasznie rozczarowywuje. Co oni sobie olali przygotowania do MŚ? Mają słabą grupę to jeszcze wyjdą, ale później jak trafią na kogoś pokroju Argentyny to nie wróżę im niczego dobrego.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:28.

Powered by vBulletin 3