Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Tajemnice Rookgaardu (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=13)
-   -   "Album" - Komentarze (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=69092)

Kshaq 05-05-2006 15:54

Właśnie, bo większość zdjęć jest ciekawa tylko dla tego co je robił natomiast użytkowników forum one po prostu nudzą...
Moim zdaniem trzeba zmienić regulamin i wprowadzić pewne ograniczenie takie jak :
-Level, od którego można wklejać ss'y,
-Awans w skillu, od którego można wklejać ss'y,
-Looty z huntów, powyżej 100gp loota,
-Ciekawa sytuacja... (tego to można rozpisywać i rozpisywać...).

Oczywiście to tylko moja propozycja, bowiem wszytsko zależy od Vantage'a, który może zmienić ten regulamin...

Yallah 07-05-2006 09:55

Przegladam tak teraz ssy i uwazam ze niektore nawet sa niezle....moim zdaniem najbardziej godnymi zwrocenia uwagi sa ssy Austina i Paladyn on Rook ( tutaj kuba1243). Dla mnie najlepszym jest advencem Paladyna na 23 fist...dla mnie jest to cos prawie niemozliwego gdyz chyba kazdy rookstayer wie jak ciezko na rooku leca skille=] Austin gzzz 48 lvl...=][= nie zapomnialem o winie hehe=]

Kshaq 07-05-2006 10:30

Gz dla Austina oczywiście, bo już pewnie niedługo 50 poleci :D
Reszta ss'ów oczywiście też bardzo fajna. Gz wszystkim awansów.

kuba1324 07-05-2006 11:29

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Yallah
Przegladam tak teraz ssy i uwazam ze niektore nawet sa niezle....moim zdaniem najbardziej godnymi zwrocenia uwagi sa ssy Austina i Paladyn on Rook ( tutaj kuba1243). Dla mnie najlepszym jest advencem Paladyna na 23 fist...dla mnie jest to cos prawie niemozliwego gdyz chyba kazdy rookstayer wie jak ciezko na rooku leca skille=] Austin gzzz 48 lvl...=][= nie zapomnialem o winie hehe=]

I tu cie zaskocze. Otóż Na rooku fist fighting rośnie znacznie szybciej od pozostałych skili. Sam się ostatnio zdziwiłem, gdy trenując fist'a zauważylem, że 1 % z 21 skila na 22 trenowałem ok. 2 minut, z 22 na 23 ok. 3 minut, a teraz z 23 na 24 ponad 4 minuty. Pozostaje więc pytanie, dlaczego rosną tak szybko? Przecież na mainie fist fighting rośnie rycerzom tak samo jak "sword" czy "club". Może wkońcu powinno się popracować pare tygodni(normalnego grania ;p) nad tym fistem tak do skila 30, żeby sprawdzić (może obalić) plotke dotyczącą minosa na skale? ;p
Postaram się tego dokonać do końca wakacji i myśle Yallah, że i ty też spróbujesz.
Edit.
@2x down
A więc mit obalony.
Ale fista i tak będę nadal trenował.
Mam prośbe, mógłbyś pokazać mi ten filmik, jak nie na forum, to napisz na PW, proszę.
Powodzenia.

lewyy 07-05-2006 11:43

no to powiem Ci ze wlasnie "obalam" ten mit moj skil to aktualnie 25 xD

Vantage 07-05-2006 12:39

@2x UP

Kubuś, mówisz o tym minosie na skale, żeby go chlastnąć z fista?
Chyba nic się nie stanie, zabiłem go fistem 3x, z 1 mam filmik.
Lootem nie był żaden key, jedynie zwykłe przedmioty, wypadające z mino regularnie.
Chyba ten minos na skale jest tylko odwróceniem uwagi od rzeczy, które naprawdę mogą coś wnieść.

lewyy 07-05-2006 12:51

jaki masz skil fista ze ubiles minosa:>

Yallah 07-05-2006 13:59

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez kuba1324
I tu cie zaskocze. Otóż Na rooku fist fighting rośnie znacznie szybciej od pozostałych skili. Sam się ostatnio zdziwiłem, gdy trenując fist'a zauważylem, że 1 % z 21 skila na 22 trenowałem ok. 2 minut, z 22 na 23 ok. 3 minut, a teraz z 23 na 24 ponad 4 minuty. Pozostaje więc pytanie, dlaczego rosną tak szybko? Przecież na mainie fist fighting rośnie rycerzom tak samo jak "sword" czy "club". Może wkońcu powinno się popracować pare tygodni(normalnego grania ;p) nad tym fistem tak do skila 30, żeby sprawdzić (może obalić) plotke dotyczącą minosa na skale? ;p
Postaram się tego dokonać do końca wakacji i myśle Yallah, że i ty też spróbujesz.
Edit.
@2x down
A więc mit obalony.
Ale fista i tak będę nadal trenował.
Mam prośbe, mógłbyś pokazać mi ten filmik, jak nie na forum, to napisz na PW, proszę.
Powodzenia.


Ja tesh jush probowalem zabic go...no moze nie sam ale z pomoca innych...niestety nic nie wypadlo:/

Vantage 07-05-2006 16:48

Cytuj:

jaki masz skil fista ze ubiles minosa:>
19 fist fighting, a cio, trwało ok. 20 - 25 minut.

Yallah 07-05-2006 18:30

a biles solo czy z kims?

Kshaq 07-05-2006 18:35

Ale biliście tego Minotaura z fista sami czy normalnie z Katany, Mace, Hatcheta lub czegoś innego?

Yallah 07-05-2006 18:47

nierozumiem za bardzo tego pytania;p oczywiscie ze z fista.... kazdy nastawial fista i jazda...austin nie wiem jak ty mogles bic 20-25min solo na 19 fiscie jak nas bylo chyba 4 po 18 fist i bilismy go z 30min....albo mialem niezlego farta albo troche przesadziles=][=

Vantage 07-05-2006 20:04

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Yallah
nierozumiem za bardzo tego pytania;p oczywiscie ze z fista.... kazdy nastawial fista i jazda...austin nie wiem jak ty mogles bic 20-25min solo na 19 fiscie jak nas bylo chyba 4 po 18 fist i bilismy go z 30min....albo mialem niezlego farta albo troche przesadziles=][=

A kto mówi, że lałem sam?
Było nas 3, oczywiscie wszyscy z fista, ja biłem na 3, więc omijałem jego tarczę.

lewyy 07-05-2006 20:12

ja zamierzam go wysolowac i juz tylko2-3 awanse w fiscie i ide obalic mit :)

Yallah 08-05-2006 15:33

lewyy to licze na Ciebie i mam nadzieje ze dasz jakies ssy albo filmik z tego eventu;p a tak wogule to prosze jeszcze raz o wprowadzenie jakis ograniczen...na poczatku mnie to lekko denerwowalo ale teraz??? jakis shity dajecie : advency z 8 lvlu czy z 11, skille po 15-20 <=== tego nie powinno sie tolerowac;p a najbardziej mnie dobil ss nie pamietam kogo, ale podpisany spearman solo style...bez sensu przeciez kazdy na rooku solnal speara....echh

Vantage 08-05-2006 18:05

Byście czytali to co napisałem na temat "regulaminów" kilka postów temu to byście wiedzieli coś więcej. Yallah.

lewyy 08-05-2006 18:19

spoko zrobie filmik zeby raz na zawsze obalic ten mit:P

Kshaq 09-05-2006 10:02

Oczywiście jeśli to był mit... Tylko, że hmmmm jeśli nawet ten filmik byłby prawdą to pomyślcie co by się wtedy stało z Rook'iem... Cipy znów musiałyby zmieniać questa, bo byłby za prosty. Przecież wychodząc na Maina i waląc cały czas z fista można go mieć około 25, a co jeśli ktoś jest Rookstayerem. Ja na moim starym Rookstayerze zrobiłem 18 fista w niespotykanie krótkim czasie... I właśnie to mnie zadziwiło... Ale cóż może największy mit lub quest zostanie w końcu obałony, a quest rozwiązany....

seedee 12-05-2006 09:59

Już nie gram w tę gierke, sprzedałem główną postać... czas sie usamodzielnić i nie tracić czasu na gierki :)

Życze szczęścia w odkrywaniu tajemnic Rooka i dalszych awansów.

@Ps Austin na lighthacku latasz ... tak jak ja latałem - nie ukrywam :P

Żegnaj Tibia.pl.

Dark Alphadron 12-05-2006 14:27

@up
LOL!
1) Masz dowody że Austin Vantage lata na lighthacku?
2) Gówno nas to obchodzi że w to nie grasz
3) Dzięki za życzenie powodzenia w imieniu Rookstayerów
4) Vide "Nie gram już w pikselki" i "nie warto tracić czasu na gierki". To jedno czy drugie? Poza tym "Pikselki" mają swój klimat, którego maniacy "efektóf", rozpieszczone grafą dzieciaki itp. nie potrafią zrozumieć.
@topic
W sobotę robię wycieczkę dookoła Rooka dla Facc. Screenów się znajdzie sporo...


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:49.

Powered by vBulletin 3