Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Tajemnice Rookgaardu (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=13)
-   -   Odpowiedź na zagadki: Mino Mage / Spike Sword / Domki (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=73450)

raven 30-04-2006 12:18

Stonoga a ty co post piszesz tylko ze juz tam z jakims kumplem wiesz o co chodzi. wypisujesz bzdury typu "gora orkow ma czubek" -.-
to ze wieziona tam byla amber to jest tylko fabula , nigdy tak naprawde tam nie bylo .A skoro juz tak z jakims kumpel wiesz super o co chodzi to moze podziel sie informacjami? a jak nie chcesz sie dzielic to po h*j robisz takie tematy? zeby podjarac sie? -.-

kuuba 30-04-2006 14:15

To jest FABUŁA ale może to jest właśnie klucz do rozwiązania zagadki. Też bede szukał rozwiązania mój GG 4774337. Może w czymś pomoge.

Don Torpedos 30-04-2006 14:19

Już mnie to też wkurza..........................
Powiem tylko tyle:ta komnata z minomagiem ma coś z związane z plotkami że można wrucić na rook .........

raven 30-04-2006 14:22

w ksiazkach z rooka napisane bylo ze przez ten TP mialy przyjsc posilki z mintwalin by pomoc pokonac ludzi a nie wrocic na rooka ;p

Don Torpedos 30-04-2006 14:27

to też ale ci nie napisze dokładnie co i jak......... po co mam mówić ja tropche wiem i wezne ze sobą wpiach

Helixaw 30-04-2006 14:34

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez raven
w ksiazkach z rooka napisane bylo ze przez ten TP mialy przyjsc posilki z mintwalin by pomoc pokonac ludzi a nie wrocic na rooka ;p

No przecież Mintwallin jest na mainie, a ten teleport mógłby tylko prowadzić do minomaga i skrzynki, niekoniecznie otwierać drogę na całego rooka. Mógłby to być tylko taki epizodzik w pokoju z minomagiem, coś jak powrót do Liberty City w GTA:SA ;)

@kłótnia i idityczne wyzywanie się nawzajem...
Prawie cały temat to jedna wielka kłótnia, nie możecie po prostu ignorować debili? Byłoby o połowę mnie offtopów, a idioci też by nie musieli odpowiadać na wasze wyzwiska... Zrelaksujcie się, rozluźnijcie pośladki i przestańce sapmować...

Kerin Tale 30-04-2006 14:39

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Oxi of Rookgard
nie chcesz rozwiazywac to sie nie udzielaj -.- a noob wiem dokladnie co to znaczy i ty nim jestes X(


dzieciaku ty jesteś nie dość że żałosny to jeszcze na dodatek śmieszny !! Stuknij się w ten swój wielki napuszony łeb i nie udzielaj się na mój temat używając słów, których pojęcia nie znasz !! To, że niedawno zdawałeś test gimnazjalny ( o ile w ogóle zdawałeś ) nie oznacza, że jesteś w pełni dojrzałą emocjonalnie osobą, a twój post (nie tylko ten zresztą) dobitnie o tym świadczy, bo chyba każdy normalny człowiek by się tym co inni piszą nie przejmował, ty zaś jesteś albo ułomny albo poprostu nie potrafisz zatrzymać uczuć dla siebie. Ignored...


A żeby nie było, że robię offtop to ten quest jest do rozwiązania, choć moim zdaniem nie przez rookstayerów.

MaveriC 30-04-2006 14:45

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Oxi of Rookgard
nie chcesz rozwiazywac to sie nie udzielaj -.- a noob wiem dokladnie co to znaczy i ty nim jestes X(


No pan oxy calkiek ladnie nam sie prezentuje na forum!...Noob pierwsza klasa....
Gratuluje ziom...twoje posty zawsze mnie rozbrajja...

raven 30-04-2006 15:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Helixaw
No przecież Mintwallin jest na mainie, a ten teleport mógłby tylko prowadzić do minomaga i skrzynki, niekoniecznie otwierać drogę na całego rooka. Mógłby to być tylko taki epizodzik w pokoju z minomagiem, coś jak powrót do Liberty City w GTA:SA ;)


Hmm.. rzeczywiscie ciekawe ;) dobry pomysl. Tylko jeden mino mag to raczej za latwy quest by byl a nagroda by musiala byc tez z niego cienka.. Chociaz nikt jeszcze "jak co" go nie odkryl..

A co do wracania z maina na rooka..
Jest to NIEMOZLIWE !!
Wyobrazacie sobie jak powiedzmy 100 lvl daje swojemu kumplowi eplate glegi sov mms aol itp zeby ten sobie rooka przeszedl w pare sekund? tak samo co by sie stalo z rookstayerami? gdyby mozna wrocic z maina na rooka tak samo mozna by isc z rooka na maina na 1 lvlu.. czyli to jest poprostu N I E M O Z L I W E

Fake Mistrz 30-04-2006 16:37

Rulowanie rat
 
Wiem że na tibi 7.4 nie bylo anty-ruling
Więc wtedy podczas plagi ratów dalo sie rata rulnac
Moze gdy jest plaga ratów to na tej wierzy wylacza sie anty - ruling
kto wie ??

Dark Sorcer 30-04-2006 18:48

Odkrycie ;]
 
Ja i Vialix odkrylismy taka dziure pod bagnami tamgdzie mala wieza trolli i sa tam sneaki ale nie wiemy jak tam wejsc myslimy ciagle

Helixaw 30-04-2006 19:00

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dark Sorcer
Ja i Vialix odkrylismy taka dziure pod bagnami tamgdzie mala wieza trolli i sa tam sneaki ale nie wiemy jak tam wejsc myslimy ciagle

Pacc area? To trzeba uzyć picka chyba.

Mysterious Flash 30-04-2006 21:19

Gadałem se z Amber:


20:27 Katana Hero Knight: orc langue
20:27 Amber: Not the nicest guys you can encounter. I had some clashes with them and was prisoner of the orcs for some months.
20:28 Katana Hero Knight: orcish word
20:28 Amber: I speak some orcish words, not much though, just 'yes' and 'no' and such basic.
20:28 Uther Of Azura: SELL SABRE
20:28 Katana Hero Knight: charach
20:28 Landemmara Xeliusis: play??
20:28 Katana Hero Knight: yes
20:28 Amber: It's 'mok' in orcish. I help you more about that if you have some food.
20:28 Katana Hero Knight: mok
20:28 Katana Hero Knight: bye

20:34 Amber: My favorite dish is salmon. Oh please, bring me some of it.
Mam 2 salomonki, i jak gadam salomon, ona nic. Moze trza 14??
One musza po cos byc. Jesli ameryki nie odkrylem, srry.
Chce fooda :P Lece szukaac

Dark Sorcer 30-04-2006 21:37

mysle z tym foodem z tymi slami co kombinowalismy

Mysterious Flash 30-04-2006 22:05

Jsli macie 14 salami to idzcie do amber i:

-Hi
-Orcish world
-Yes, albo no
-food
-salomon
Jesli nic nie odpowie, trudno

Serr~ 30-04-2006 22:12

@offtop
To nie jest salamon, salomon, salami, czy inne takie, tylko salmon. Czyli po polsku losos :p

Stonoga 30-04-2006 22:14

uch...
 
Sry za moj post bylem wkurzony. Wyjaśnie to wam na spokojnie ale teraz jest pozno. Pomyslcie. Ja też to zrobię. Wiem że jest to tak:
70 procent dowodow - nie da sie zdobyc nic co na rokgaardzie
30 procent dowodow - da sie rozwiazanie jest rudne

Ostatnoi to że da się coś wykombinować wzrosło i przewiduje jakieś 40 percent.

PS:Plx niepiszcie tu głupot ''ale mam brechty z waszego postu'' - sami mowicie zeby miezasmiecac. Editne jescze tego posta. NARAzie NARA. :baby:

Fake Mistrz 01-05-2006 11:17

Stonoga wczoraj widzialem zrulowanego rata na glownym kamiennym wejsciu do troli czyli ze jest sposob zeby tamtego rata rulana do hiacynt :D

*Dibov* 01-05-2006 12:46

Dobra powiem to co mysle o tym. Mysle ze Spike Sworda NIE DA SIE ZDOBYC na roku. Dlaczego? Odpowiedz jest bardzo prosta : Gdyby dalo sie otworzyc przejscie do MM (Mino Mag) wyzsze lv na roku np. 40 zgromadzili by sie w Mino Hell i na nim hucili. Po dluszym huncie wypadl by im Wand Of Cosmic Energy a wyobrazacie sobie co to by byl za Rarytas ?? B) X( Cipy nie sa az takimi glupcami zeby do tego dopuscic. Dziekuje :)

Mysterious Flash 01-05-2006 12:52

Gdyby zdobyli Wand of cosmic energy, to i tsk by nie mogli strzelac, poniewaz jest dla sorca, a nie dla no-voc


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:00.

Powered by vBulletin 3