Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=14)
-   -   [Co chciałbyś zobaczyć na stronie?] (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=12440)

Dan the Automator 22-09-2004 20:58

[Co chciałbyś zobaczyć na stronie?]
 
No właśnie, temat mówi sam za siebie ;-) Potrzebne sa pomysły na update tibia.pl :)
A i nie pisać że questy, TibieGG, bo to jest porządna strona, i takich rzeczy tu nie będzie! :)

behama 22-09-2004 21:09

Dobson dobson xD
 
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dobo
No właśnie, temat mówi sam za siebie ;-) Potrzebne sa pomysły na update tibia.pl :) Ja ze swojej strony myślałem o dziale OTS na stronie. Ale wybór dla was, piszcie co~

A i nie pisać że questy, TibieGG, bo to jest porządna strona, i takich rzeczy tu nie będzie! :)

Popieram dział ot serw dali byscie tam nowe wersje itp ... :P
..........
co do questow i chetow .... OBRAŻASZ TIBIA.XX.PL !! xD

Dan the Automator 22-09-2004 21:14

Nie, chodziło mi o to że pożądna -> według zasad ustalonych przez twórców tej gry.

Co do OTS i nowej wersji - narazie milcze, bo tworze nowy poradnik pod tą wersje :) Ale szkoła zajmuje mi tyle czasu, że skończe dopiero w weekend :P

Khan 22-09-2004 21:15

Ja proponuję tabelkę - "gdzie cwiczyc z takimi i takimi skillami", bo posty w stylu:
Cytuj:

Help! Pomocy! Ajuto!
mam to i to, skile takie, level taki, gdzie mam isci? moge solowac tego tam? a tamtego? moge czy nie? plx plx plx !!1!!1!!!1!1111! :baby: :baby:
już mi się naprawdę przejadły. Wiem, że jest tu dużo newbie, którzy nie wiedzą, co i jak, ale osobiscie uwazam, ze powinni SAMI zdobywac takie doswiadczenia. A jak juz koniecznie chcą pomocy, to wszystko by znalezli w tej własnej cholernej tabelce, zamiast forum zasmiecac.

$corcerer 22-09-2004 22:05

[OffTopic][forum]
Żeby Użytkownicy widzeli że temat został soft zdeletowany, przez kogo, jaki był tytuł tematu, i jaki powód kasacji
[/forum][OffTopic]

OTS jest niezłym pomysłem..
i nawet nie myslcie o podaniu mojego numeru komorki, bo ostrzegam, ze w odwecie podam koma droma :>

gy_ver 29-09-2004 00:17

Odnośnie "cennika przedmiotów" , przydało by się jeszcze dodać do kompletu ceny na Rooku.
Zapewne nie tylko ja bym się tym zainteresował ;]

Gumez 29-09-2004 20:46

ja bym dodal swieze newsy z kazdego z serverow, na kazdym serwerze po kilku przedstawicieli i informuja co jakis czas o najwazniejszych wydarzeniach

limenu 29-09-2004 21:22

a ja bym chciał by na tibia.pl była galerjia prac XD.

Gdyby było coś takiego, jak bronie i przedmioty, tylko że w osobnym dziale który by się zwał....wasza tibia :P.

Pełno jest na forum najrużniejszych broni od tibijczyków XD.
Warunek by był taki:
Musi ładnie wyglądać
Musi mieć rozmiary takie, jakie mają oryginalne pliki tibi (ktoś ci walnie mieczyk 100X100 i che go do tibi wstawić XD)

prace by były wybierane przez jakiegoś modelatora(tego co naj miej robi, lub się najbardziej nudzi :P)

Jak by już wybrał te, które mu się podobają, wysłał by PW do autora, by podał o nim informacjie takie jak:

siła ataku, siła deva, opis, rare, waga, i coś tam jeszcze

jak by to było podane, to aby nie obciążać serwera tibia.pl, były by umieszczane linki do plików, które znajdują się na serwerze autora

a żeby to przyśpieszyć, można utworzyć gdzieś nowy temat, w którym każdy autor dałby jednego posta, ze swoimi przedmiotami i ich opisem, a jak by miał jakieś nowe, to by po prostu zrobił słynne "EDIT" i wkleił poniżej z opisem...co wy na taki pomysł?

Dan the Automator 29-09-2004 22:31

No więcej pomysłów, więcej ;-))) Tibia.pl jest aż tak świetna że nie ma co już do niej dodać ;-))))))?
Ja myslałem jeszcze o poradach/artach w stylu jak dojść gdzieś (np HellGate)...

Więcej pomysłów! :P

ponczus 29-09-2004 23:13

Kurde Dobo nie!!!! Tylko nie tutorial jak dojść i wyjść z HG!!!

limenu 30-09-2004 15:47

@Up

A niby czemu nie? :P

@Dobo
powiedz...jak oceniasz mój pomysł(od 1 do 10) bo nie wiem czy mam dalej wyczekiwać na kolejnego posta. Powiedz od razu :P.

Walrock 02-10-2004 15:09

Ja bym ulepszył kalkulatory. Np na taki jaki jest na Tibian Library (http://home.classicnet.net/tibianlibrary)

bizarre 06-10-2004 21:04

pomysl...
 
a ja mial bym taki pomysl...ze w dziale z bronmi moglibyscie napisac do kazdej broni cos .... swojego ze to tak ujme :) np. jaka bron czy jest rare czy oplacalna i takie tam info ;) .Mam nadzieje ze wezmiecie to pod uwage ze take legendy nie sa az takie ciekawe, raczej bym wolal przeczytac mniej wiecej cos o tej broni czy tarczy czy zbroji czy helmie....i.t.p :)

PS. A z tym hellgatem to tez dobry pomysl!

Matheous 06-10-2004 21:30

Wg mnie jak na stronce jest 'wlasne zdanie' webmasterow to zawsze to jest fajne-np wnerwia mnie jak na jakiejs stronce dajmy na to o BG w dziale przedmioty jest po prostu to co o danej broni jest w grze, a gdy jest jakis opis od autorow, np 'Fajna bron, ciekawy efekt, najfajniej zrobic tak a siak wtedy jest fajnie;)' to chocby ich liczba byla 20x mniejsza to bardziej mi sie to podoba... Tak samo itemki w tibii, lepiej sie czyta o fireswordzie 'Jeden z najpopularniejszych swordow, calkiem oplacalny, dopoki nie ma sie 45 lvla na bs;)' niz 'Atk:35 Def:20 Specjalne:Daje neico swiatla' i prawie ze kopia tego w kazdym itemiku... Wiec wlasne zdanie-TAK!!!
No i moznaby dac mapki podziemi-MOTLS, Hellgate itp... Na pewno by bylo mniej tematow 'AAAA JESTEM W HG I NIE DA SIE WYJSC' albo 'Gdzie mam lazic w Motlsie bo nic nie moge znalezc'...

Skenone 06-10-2004 22:04

szkoda że nie ma konkursów z nagrodami:(:((nagrody np. crown armor)

Mechu-Punx 06-10-2004 22:27

Moim zdaniem na stronie powinny sie znajdowac ceny przedmiotow na roznych swiatach ... Poczatkujacym graczom przydalo by sie cos takiego ;]

hoomik 06-10-2004 22:41

@up:
ceny sie ciagle zmieniaja, ciezko za nimi nadarzyc...

bizarre 07-10-2004 16:06

up
 
Ja sie jaknajbardziej zgadzam z Matheusem i jescze raz powtarzam-do kazdej borni powinien byc jakis opis, cos od siebie i takie tam... : :p

Gremlin 07-10-2004 19:02

A moze ktos sprubuje napisac opisy do wszystkich przedmiotow, wtedy szansa wprowadzenia tego w zycie znacznie wzrasta, poniewaz moderatozy nie bardzo maja czas ostatnio.

LuQar 11-10-2004 02:07

Bardzo dobry pomysl z tym '' Jak dojsc do ...... " Opisy przedmiotow tez bylyby wskazane. :)

HUNTER 12-10-2004 19:54

Mysle,ze.
 
Zróbiłbym wyrazny dział targowisko zrobiony tłustym drukiem.


Powinien dotyczyć wszystkich świtów.

Proszę zróbcie to: ;( ;( ;( ;( ;(

Immortal Wasek 12-10-2004 20:30

Dodajcie do butow te kapcie w krioliczki ktore sa na filmiku "tibianic" (ja chcem takie:D)

Jilehod 30-10-2004 16:02

jak dla mnie moglibyście dodac taką małą tabelkę- w jakim miescie jaki kolor backpacka można kupic :P

Sadamq 30-10-2004 16:29

1. Możliwośc aktualizacji działu targowiska przez zwykłych użytkowników za puntkiy ( Np. Aktualizacja ceny spike sworda od graczy - 1 ptk. ) . W ten sposób było by wam łatwiej a ludzie mieli by radoche :P

2. Ranking użytkowników według punktów ( Żeby ludzie mogli się chwalic - O Zobacz mam 114 punktów! :D )

3. Dużo nowych działów.

4. Nowy Lajołt :)

Dan the Automator 30-10-2004 16:59

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Sadamq
4. Nowy Lajołt :)

8o 8o 8o 8o 8o 8o
!!!!!?!?!??!

Sadamq 30-10-2004 18:31

Up@
No Co ? :P Ten mi się nie podoba, jest taki zwyczajny... Jak każda amatorska strona... A www.tibia.pl takową nie jest. Powinniście dodać jakieś bajerki, coś we flashu itp. Żeby móc pokazać poziom! :D

Dan the Automator 30-10-2004 18:41

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Sadamq
Up@
No Co ? :P Ten mi się nie podoba, jest taki zwyczajny... Jak każda amatorska strona... A www.tibia.pl takową nie jest. Powinniście dodać jakieś bajerki, coś we flashu itp. Żeby móc pokazać poziom! :D

Mamy najlepszy layout ze wszystkich dostępnych stron o tibii. Amatorska strona by czegoś takiego nie miała - nie przesadzaj. A flash nie przejdzie - to wcale nie jest pokazanie poziomu, tylko IMHO zbedne czekanie na super-wypasione(nikomu nie potrzebne) efekty. Layout MOŻE będzie miał drobne zmiany, ale nic pewnego. Narazie pracujemy nad innym updatem. Aha - jak będą zmiany, to raczej z "lokalizacją"...

Chopkers 30-10-2004 18:42

mozna by zrobic tabele gdzie by bylo napisane ile trzeba zbic many na nastepny mlvl
co do outfita to nie zmieniac!!!
ten jest zarąbisty i niech zostanie na dlugo ;)

limenu 30-10-2004 18:50

co do wyglądu strony, ten mi się podoba, szczególnie ikony na forum. Ale przydało by się klimaciku, jak ja to nazywam "modern gothic",,, jeżeli nie kumacie o co łazi, to proponuję zainteresować się dummerowskimi kopalniami w grze morrowind. No i w końcu pix.artyści z tibia.pl przydadzą się na coś. Wystarczy powiedzieć co narysować, a oni narysują ;]

Sadamq 30-10-2004 19:00

Dobo - Może i najlepszy ze stron o Tibii . Ale moglibyście się bardziej postarać. A co do flasha - Jak się umie go robić to się długo nie czeka. Tym bardziej że flash może być równie dynamiczny jak html , tyle że trzeba umieć go wykorzystać.

Limenu - Forum jest ok! Ale strona mi sie nie podoba ( Od Strony Graficznej )...

PS - Jak ktoś powie że jak mi się nie podoba to żebym nie wchodził to go poprostu zbluzgam za takie nooberskie texty... ( Tak dla pewności )

MatKus 30-10-2004 22:40

Jedną z żeczy, jakie się nauczyłem o flashu, to żeby go nie używać.
Po pierwsze, jak by nie robić, animacja we flashu jest zawsze większa niż zwykła strona, ewentualnie z DHTMLem
Po drugie, nie wszystkie przeglądarki obsługują flash. Np. na linuxa ogólnie o ile wiem, najnowszy flash to 5.cośtam, a pod windows 7.cośtam.
Po trzecie, co druga osoba i przeglądarka blokuje flash (np. ja) bo jedyne, co się robi w nim, to reklamy :P A potem strona by bardzo źle wyglądała.
Dlatego uważam, że flasha używają tylko amatorzy lub ludzie robiący strony za pieniądze, gdy tą stronę amator odbiera i za nią płaci.

Zaś jeśli chodzi o ile many spalić na jaki mlvl - jeśli ktoś mi dostarczy wzór na to (ino 100% pewny wzór) to na pewno zamieścimy. Puki co jednak jedynie CIPowie znają ów wzór, a wszystkie strony podają jedynie bardziej lub mniej (przeważnie mnej) przybliżone informacje.

Sadamq 30-10-2004 23:42

Oj tu mógłbym polenizować. Jeżeli sądzisz że strony we flashu są robione przez amatorów bax dla amatorów, to zobacz oficjalną stronę BioHazard na Ps2. Dla mnie jest to istne arcydzieło, a wgrywa się równie szybko jak tibia.pl :)

Co do Tabelki to przypadkiem na tibia.pl niema kalkulatora ?

Matheous 31-10-2004 09:38

Sadamq, na serio, layout wg mnie jest dobry... FLashe MIMO WSZYSTKO spowalniaja ladowanie sie stronki... A poza tym co bys chcial? Zeby przy wchodzeniu na stronke witalo cie jakies nie-wiadomo-co trwajace 15 minut, akzdy link to jakas feeria barw, i ogolnie ladunek cukierkowatych g....? Nooo, to ja tam wole aktualny layout...
A wogole mysle ze moznaby do tego tematu zalaczyc sonde, wybrac stad najlepsze(wg was) pomysly, dac je do sondy i pomysl ktory dostanie najwiecej glosow zostanie najszybciej wprowadzony...
To taki moj drobny pomysl;)

DjJozeppe 02-11-2004 18:52

A więc moja propozycja dotytyczy cen w TIBI :) Ile mniej więcej wydać na line (na rynku bo w sklepach sie nie opłaca) buty broń i takie tam sami wiecie, chodzi mi o to żeby nie przepłacić, bo widziałem gościa co sprzedaje MACE za 100 GP a ja kupiłem za #% a więc 100 to lekka przesada. Ja sie za bardzo w cenach nie orientuje ale jak każdy da propozycje to zrobimy ludziska własny dział
Pierwsza propozycja to
MACE - 50 GP zdaży się taniej ale żadko

Matheous 02-11-2004 20:15

E tam srednio mace sprzedaja za <30, chyba ze to jakis ultra-nowy serv... Dzial z cenami to chybiony pomysl, bo po 1sze to by bylo duzo roboty zrobic dla kazdego swiata taki 'bajer' a po drugie trzebaby go aktualizowac chyba co tydzien 0_o Staaary, bardzo szybko by sie okazalo ze ceny sie mijaja z prawda... Pamietam jak przeczytalem na jednej stronce ze scimitar jest wart 150 gp jak powiedzialem sell scimitar 150 gp to mnie goscie wysmiali bezlitosnie... Szkoda gadac.
Modkowie, co z ta sonda?:D

Sadamq 02-11-2004 21:17

Matheous@

Byłeś kiedyś na Mystic Shinobi ? O takie coś mi chodziło. Wygodne wysuwane menu. I nic więcej. ładnie wygląda jak nie chfcesz to maż html'owe menu z prawej. Zawsze to jakiś banerek. A flash mógł bym być jakby , krótką animacją z tibii, polowanie na Dragi, czy cuś... Klimat by był ;D

Mirek druid 03-11-2004 18:17

Mam pomysła !!!
 
Dodajcie dział z filmami i zdjęciami by każdy mugł dożucać swoje :]
Wierzcie czy nie ale będzie wiele chętnych.

[Jak ktoś chce pogadać to może na TIBI szukać Mirek druid]

( Sory za błędy (jak są) ale z ortografi jestem noga )

Dwimenor 03-11-2004 18:27

RE:Mirek Druid
Taki dział już jest


Ontopic
Coż chciałbym zobaczyć?? Może jakieś sortowanie userów na liście użytkowników(np po pozycji, wieku, czasu spędzonego na forum, ilości postów-choć to ostatnie niekoniecznie)

Albo.......... hmmmmmm.... jak to napisać....
Był kiedyś pomysł na odrębne fora lda światów. Może by ząłożyć takie fora jako fora prywatne??

Matheous 03-11-2004 19:40

@Sadamq-wysuwane menu? Na cholere? Najezdzasz na dany przycisk i czekasz 10 min(slabsze lacza, godziny szczytu) zanim sie wysunie... Moze przesadzam, ale gdy sie chce swobodnie poskakac na stronce to takie wysuwane menu doprowadzaja do pasji bo sie wgrywaja-zdaje sie-wiecznosc 0_o Normalne menusy sa lepsze, bo mozna swobodnie skakac po dzialach, i sie nie trzeba domyslac czy np. dzial Linki bedzie w Rozne, Multimedia czy w czyms jeszcze innym 0_o
A pomyslz jakims filmikiem jest wg mnie KOMPLEEETNIEEEE chybiony... Nawet mi sie go komentowac nie chce 0_o. WOgole wg mnie srac na flashe, jest dobrze...
Co do forum kazdego swiata-pomyslcie o tych, co juz nie graja w Tibie:D, zanim by obnizyli ekran az do tematow offtopowych to by minelo 100000 lat, bo teraz juz tych swiatow jest w c.... i troche. Poza tym wiekszosc tematow tutej(oprocz tych zakladanych przez malych tibijskich noobkow, ktorzy sie tylko wypytuja 'kto pojdzie na hunta Wladca Korniszonow na Danubii lvl 6 pisac pisac') to sa tematy 'ogolne' dotyczace calej Tibii(np gdzie znajde danego potwora etc.) a nie poszczegolnych swiatow... Nie liczac dzialow Gildie i Handel, ale tam jest dobrze;)
@Mirek druid-kliknij w link w podpisie aktusa(nie Matkusa!!!:P) i se czytnij punkt 5.

Sadamq 03-11-2004 20:15

Matheous :

A akurat nie. Nie wczytywało by się w cholere. U mnie na modemie ( Dawno themu ) nie była aż tak tragicznie :P Ale na logu, fajnie by to wyglądało :P. Jakiś 2 gości z lootem z dl'ów lub dragów. Albo zrobić małą mapke tibii, i gdzie najedziesz pojawia się napis co to xD ( Stupid i know :P )


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:17.

Powered by vBulletin 3