Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Arcania (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=193)
-   -   Arcania - Hyde Park (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=191384)

Fruti_Angel 04-10-2008 00:38

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Reylin (Post 2285359)
widac ze jestes takim samym retardem jak gosc ktory sie podszywa pod Fruti angel xDD juz po miniaturce widac ze jest krzywa u.u umiesz cos innego niz "spadaj obciagac paly"? NAAAAARA

Ty blacharo!

Xr3 04-10-2008 00:38

A ja laskę zrobię sobie samX(

Fruti_Angel 04-10-2008 00:40

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xr3 (Post 2285379)
A ja laskę zrobię sobie samX(

Ty chuju z non-pvp!

Picinhoxs 04-10-2008 00:40

o,O Kogo to obchodzi ze reylin dostala chara za laske cibkowi omg ,a ta z obsidi to tez cisnie sie omg...................

Suv Dragonslayer 04-10-2008 00:40

@ xr3
prawie jak farylin?

Fruti_Angel 04-10-2008 00:41

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dydamelka (Post 2285375)
Dajcie już spokój. Nikt nie będzie mi mówił, że sprzedaje się za jakieś 'itemy' , że obciągne za pro oraz, że liże dupe hlvlom, bo jestem dziewczyną. Daje dupy ludziom, których się na oczy nie widziało , ta? Gz ;)
Kolesianka a co Ciebie obchodzi życie prywatne Reylin? Swojego nie masz?
Nie dostała postaci za robienie lasek, lol. Z resztą Wam, akurat nic do tego.
Nikt nie powiedział, że jestescie brzydkie, ale chyba przyznacie, że fotka.pl któraś z Was ma oraz, że nie jedna osoba te zdjęcia widziała. W tym także nie ma nic dziwnego. To, że ' gracie tu od niedawna ' nie świadczy o tym, że możecie pisać jakie to dziewczyny tutaj nie są, bo skoro od niedawna to gówno wiecie. Skończcie już to bluzganie, które do niczego nie prowadzi. Nikt się tu nie szmaci. Chyba, że źle usłyszałyście i dlatego serv zmieniły =\

Ciekawe jak sie do whisper dostalas XDDDDDDDDDDDDDDD hahahahahahahauhahaaha

Picinhoxs 04-10-2008 00:42

Tato niepij pojdz juz spac
tato niepij pojdz juz spac
zostaw mame zostaw nas
chcialabym miec kiedys psa
ktory bedzie bronil nas
..........

Kolesianka 04-10-2008 00:42

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dydamelka (Post 2285375)
Dajcie już spokój. Nikt nie będzie mi mówił, że sprzedaje się za jakieś 'itemy' , że obciągne za pro oraz, że liże dupe hlvlom, bo jestem dziewczyną. Daje dupy ludziom, których się na oczy nie widziało , ta? Gz ;)
Kolesianka a co Ciebie obchodzi życie prywatne Reylin? Swojego nie masz?
Nie dostała postaci za robienie lasek, lol. Z resztą Wam, akurat nic do tego.
Nikt nie powiedział, że jestescie brzydkie, ale chyba przyznacie, że fotka.pl któraś z Was ma oraz, że nie jedna osoba te zdjęcia widziała. W tym także nie ma nic dziwnego. To, że ' gracie tu od niedawna ' nie świadczy o tym, że możecie pisać jakie to dziewczyny tutaj nie są, bo skoro od niedawna to gówno wiecie. Skończcie już to bluzganie, które do niczego nie prowadzi. Nikt się tu nie szmaci. Chyba, że źle usłyszałyście i dlatego serv zmieniły =\

Poczytaj więcej tematów, a potem się powypowiadaj okej? Nic nie interesuje mnie jej życie prywatne :) Mam swoje. Ktoś inny napisał, że robi laski za chara czy coś tędy. Jeśli ktoś tak napisał to znaczy chyba, że nie ma do niej szacunku, więc chyba coś w tym musiało być :) Nikt nie powiedział, że jesteśmy brzydkie? Reylin właśnie napisała 'ze mam krzywy ryj', ja jej ryja nie oceniałam ;) Możemy pisać jakie są dziewczyny tutaj, bo każdy wyraża swoje zdanie, ale podkreślę jeszcze raz jak już Nati pisała - NIKT NIE NAPISAŁ NIC OSOBOWO ;] Owszem, bluzganie do niczego nie prowadzi, ale to właśnie Reylin zaczęła, bo my jedynie wyrażałyśmy swoją ogólną opinię. :)

Nattii 04-10-2008 00:42

Ojej droga Dydo, informacje chyba masz złe, no przynajmniej na mój temat, nie podnieca mnie fotka.pl więc nie posiadam. Po drugie, nei znam cie. Po tzrecie zacytuj mi posta w którym napisałam cos na twoj temat. Tysiące razy pisałam że mowie ogolnie ale coz, jak się widzi tylko to co sie chce, to tak sie to konczy.


Anyways, czekam na cytat, jestem baaardzo ciekawa, w ktorym poscie napisalam o tobie cos zlego.

Powodzenia w szukaniu.

A swoja drogą same okreslacie swoj poziom, wyzywajac kogos za wyglad, no coz, przemilcze

Dydamelka 04-10-2008 00:43

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Fruti_Angel (Post 2285389)
Ciekawe jak sie do whisper dostalas XDDDDDDDDDDDDDDD hahahahahahahauhahaaha

no ba . przecież już sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie, nie ma to jak robić laske komuś, kogo się nie widziało na oczy. :) Pomyśl czasem.
Btw. Każdy mówi z własnego doświadczenia .
Kto powiedział, że konta zrobić nie umie? Oczywiście na wszystko odpowiadacie sobie sami. :d coś jeszcze ? :o

Faytah 04-10-2008 00:45

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kolesianka (Post 2285392)
Ktoś inny napisał, że robi laski za chara czy coś tędy. J

sprostuje ze napisal to thugioshok dla zwaly z noobchara forumowego no ale niezly flame od tego powstal >.>

kamsz 04-10-2008 00:46

bylem tu 3-4h temu, a tu sie 3 strony zrobily

ruch jak na marszalkowskiej ;|

Nattii 04-10-2008 00:47

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dydamelka (Post 2285396)
no ba . przecież już sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie, nie ma to jak robić laske komuś, kogo się nie widziało na oczy. :) Pomyśl czasem.
Btw. Każdy mówi z własnego doświadczenia .
Kto powiedział, że konta zrobić nie umie? Oczywiście na wszystko odpowiadacie sobie sami. :d coś jeszcze ? :o


TAK TAK TAK COŚ JESZCZE!!!1!!!!!111!!

Doczekam się na posta, w którym konkretnie ciebie obraziłam? Bo plujecie sie o to ostro ale jakos dowodow nie macie =)))))))))))))

Picinhoxs 04-10-2008 00:48

Sell pro [anal] sell eplate [only oral]

Nattii 04-10-2008 00:52

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dydamelka (Post 2285396)
no ba . przecież już sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie, nie ma to jak robić laske komuś, kogo się nie widziało na oczy. :) Pomyśl czasem.
Btw. Każdy mówi z własnego doświadczenia .
Kto powiedział, że konta zrobić nie umie? Oczywiście na wszystko odpowiadacie sobie sami. :d coś jeszcze ? :o

Dlaczego dyskryminujesz osoby niewidome? Oczywiście że to możliwe robić laskę komus kogo nie widziales na oczy. Pomysl czasem.

Faytah 04-10-2008 00:52

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Fruti_Angel (Post 2285404)
zyd to frajer zyd to buc zyje po to by go tluc!!!! dobra i tak dostane bana chuju, oprzec ciebie mam po koncie szmato prowodyrze

Jeszcze jeden glupi post ze objedziesz kogos bezpodstawnie to sie na ciebie wyjeb*e i wtedy wbijanie sie na koma i mowie ze dla zwaly nic nie da,felix pora dorosnac i przestac wyzywac ludzi na forum,wcale od tego "fajniejszy" nie jestes.

zielaq 04-10-2008 00:52

wszyscy jestescie kurwami i tyle , banda kurew i bachorow pierdolonych , wy*******ac do piaskowniki , az szkoda mi was.

ja robie laski za 10 k to jestem gorszy ?
robie pokazy na webcamach za blue robe i 100 assassin starow i kurwa co

Dydamelka 04-10-2008 00:54

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez bemo (Post 2284620)
tym przeslonietym koffaniusioowanniemm babeccek z depooóoóo chlopcom nie uswiadomisz, ze to jest lickowanie bo oni sa tak rpzeslonieci ze tego nie rozrozniaja
normalnuy plejer stoi w dp i jesli widzi
Dyda melka:czesc koffanie =**~~ (z jezyczkiem ci dalam hihih)
gilidie z hlvlami or sth: siemeczka jak tam u ciebie sliczna :**<sexik>
Dyda melka:ach dobrze widziaues moje new foteczqqqqiiii na fotce?
gilidie z hlvlami or sth: oj nie musze zobaczyc me slonce
Dyda melka: moze poojdziemy na wspoolny huncikk gsuw lub dragonuw albo behemotuw
gilidie z hlvlami or sth: oki oczywiscie pozniej zostan sama ale jak ktos cie obrazi od nieszanujacej sie dziwki pisz szybciutko za lodzika pomozemy

dyda to tylko przyklad takich jest kilka.


Nigdy nic podobnego nie napisałam, gdyż inni wiedzą lepiej. Wystarczy, że ja wiem jak jest i wiedzą Ci co powinni :s A reszty zdanie, nie obchodzi mnie. Natttii ty się pod tym podpisałaś, so? :O Nie podnieca Cię fotka.pl nie musi :o! To, że ma Ją Kolesianka przecież nie świadczy o tym, że ją podnieca ,ta?
Reylin napisała, że masz krzywy ryj, widocznie tak Ona uważa. Nie mów, że Ona zaczeła, bo sama chyba widzisz co piszesz od początku. Nie obchodzi Cię jej życie prywatne i nie powinno. Ciesze się, że masz swoje. :) Lecz co w takim razie znaczy głupi śmiech o robienu loda, etc. Napisał to jakiś idiota, który podaje się za kogoś kim nie jest to odrazu jest to prawdą, nie? Bez kitu, znajdzcie sobie inny temat.
Pici co do Ciebie ,wczoraj na vt Ty zaczołeś. Zawsze bluzgałeś, więc czego się spodziewałes? =\ Cya . :x

Xr3 04-10-2008 00:55

Tibia... Tibia... Tibia... Tibia... Tibia... Tibia... Tibia... Tibia... Tibia... Tibia... Tibia...
rzyceim moim i twoim ja gram ty graz i jest super tibia uczy tibia dobra my som pl i my som tibia tibia jest fajna i fajna jest tibia jest fajna gramy sobie w tibie my byc jest pl i koniec ja chce tibia gramy exp skile bic level tibia fajna tibia moim rzyciem ponad wrzystko szkola zla skille i level to podstawa bic skille level szkola zla tibia uczy moim rzyciem tibia tylko moim rzyciem

Picinhoxs 04-10-2008 00:57

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dydamelka (Post 2285410)
Nigdy nic podobnego nie napisałam, gdyż inni wiedzą lepiej. Wystarczy, że ja wiem jak jest i wiedzą Ci co powinni :s A reszty zdanie, nie obchodzi mnie. Natttii ty się pod tym podpisałaś, so? :O Nie podnieca Cię fotka.pl nie musi :o! To, że ma Ją Kolesianka przecież nie świadczy o tym, że ją podnieca ,ta?
Reylin napisała, że masz krzywy ryj, widocznie tak Ona uważa. Nie mów, że Ona zaczeła, bo sama chyba widzisz co piszesz od początku. Nie obchodzi Cię jej życie prywatne i nie powinno. Ciesze się, że masz swoje. :) Lecz co w takim razie znaczy głupi śmiech o robienu loda, etc. Napisał to jakiś idiota, który podaje się za kogoś kim nie jest to odrazu jest to prawdą, nie? Bez kitu, znajdzcie sobie inny temat.
Pici co do Ciebie ,wczoraj na vt Ty zaczołeś. Zawsze bluzgałeś, więc czego się spodziewałes? =\ Cya . :x


PRO BY CLAPEK jejejeje

btw: Twoje assliczenie do h leveli typu lamus etc a o tym necrofilu [czytaj sworderek] to padlas odniego i teraz masz go w comment <3 siemka elo?


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:24.

Powered by vBulletin 3