Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Profesje (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=21)
-   -   UWAGA!!! Wszystkie informacje o wszystkich profesjach! Zajrzyj tutaj!!! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=49108)

Raynold 03-09-2005 15:01

UWAGA!!! Wszystkie informacje o wszystkich profesjach! Zajrzyj tutaj!!!
 
A teraz, jak już tu jesteś, kliknij na jeden z linków:
Wszystko o rycerzu
Wszystko o łuczniku
Wszystko o magu
Wszystko o druidzie

Porównania profesji - wady i zalety - wszystko w jednym!!!


Jeśli nie znajdziecie tam informacji, które chcecie, zajrzyjcie jeszcze >>>TUTAJ<<<

Pozdrawiam :)

Gunir 03-09-2005 15:15

Aha i jeszcze mozesz dodac, ze wszystkie niewyjasnione pytania dotyczace profesji mozna zadawac tutaj, by nie tworzyc nowy tematow ;-)))

Raynold 03-09-2005 15:19

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kamos
Aha i jeszcze mozesz dodac, ze wszystkie niewyjasnione pytania dotyczace profesji mozna zadawac tutaj, by nie tworzyc nowy tematow ;-)))

Żeby łatwiej było kasować posty i upominać, zamiast szukać po całym dziale? :P

Chessterr 03-09-2005 15:40

Co t Raynold tematy nabijasz :D

@topic
A spoko sprawa

Tidu 21-09-2005 13:28

Carlin
 
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Chessterr
Co t Raynold tematy nabijasz :D

@topic
A spoko sprawa


Carlin = city = pk :evul: :evul: :evul:
:berserk:

Brothers Squad 01-10-2005 18:21

Kłóce sie z bratem o taką rzecz. Czy sorcererowi idą skille tak samo we wszystkich walkach w zwarciu?? bo on mowi zesword wogule nie idzie tylko club i axe

k.maksio 12-11-2005 10:28

no nawet gdyby bylo troche lepsze tak jak na tibia.org tam wsztstko jest jasne ale moze byc nielam sie

__________________________________________________ _______________
tibia jest bogiem expienie nalogiem skilowanie zabawa pk podstawa

Mar Cin 01-03-2006 17:20

Ja proponuję, by ten temat wyśiwtlał się od razu po wejściu do tego działu i dopiero za pół minuty (powinno wystarczyć na przeczytanie i wybranie którejś z możliwości ;)) dało by się wejść dalej. Dzięki temu moderatorzy nie mieli by tyle roboty z usuwaniem kolejnych tematów "GDZIE EXPIĆ HALP PLX!!!!!!1111111jedenjedenjeden" ;)

poisoner 08-03-2006 13:53

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mar Cin
Ja proponuję, by ten temat wyśiwtlał się od razu po wejściu do tego działu i dopiero za pół minuty (powinno wystarczyć na przeczytanie i wybranie którejś z możliwości ;)) dało by się wejść dalej. Dzięki temu moderatorzy nie mieli by tyle roboty z usuwaniem kolejnych tematów "GDZIE EXPIĆ HALP PLX!!!!!!1111111jedenjedenjeden" ;)

Analfabeci czytają tekst dłużej niż przez pol minuty. :p

Sidena Daron 31-05-2006 18:38

Super, cos takiego powinno pomoc bardzo wielu graczom. Ale zawsze bende nooby i bezsensowne pytania o profesje.:(

Majekszpaku 16-06-2006 22:42

Źle wszystkie poradniki dla maga som o magach przed update zrubcie cos lepszego;(

Duch Niespokojny 07-07-2006 18:20

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ludwik Mati
Ej ludzie pomóżcie mam 12 pala (jakieś 6% do 13) skille 47/37 i co ja mam robić help plx i z ^ góry dzieki!!!

Hm... przede wszystkim powinieneś myśleć. Powiem ci też czego nie powinieneś robić - zaśmiecać forum durnymi pytaniami.

Hieyan 07-07-2006 18:53

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ludwik Mati
Ej ludzie pomóżcie mam 12 pala (jakieś 6% do 13) skille 47/37 i co ja mam robić help plx i z ^ góry dzieki!!!

Nie spamować.

@Raynold
A może by tak przykleić ten temat?

@edit,
Aha, przyklejony :)

Mehh 23-10-2006 21:55

mało tego =,-''

szmytek 24-10-2006 22:57

trzeba by niektore poradniki uaktualnic bo sa stare i wiele z tego gowno da...

DrTrinity 21-12-2006 18:01

Jaką bronią ma walczyc sorc i drut??
 
Mam pytanie do doświadczonych graczy.Jaką broń do rużdżki mam mieć,bo chcę robić druida???Odp. szybko.:( :( :) :evul:

Toxulo 29-01-2007 15:12

Up :)
 
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez DrTrinity (Post 1142156)
Mam pytanie do doświadczonych graczy.Jaką broń do rużdżki mam mieć,bo chcę robić druida???Odp. szybko.:( :( :) :evul:

o co ci chodzi?

SquareHead 05-02-2007 00:30

Pomocy.
 
Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem, chciałem wszystkich pozdrowić i poprosić o pomoc.
Mam taki problem, gram w Tibie 4 lata i według mnie to bezsensowne, ponieważ gram kilkoma postaciami naraz, nie mogę sie zdecydować którą postacią grać, czy knightem, sorkiem, druidem, czy palkiem, wszystkie mi się podobają.
Właśnie dlatego nie dobiłem nawet 30 lvla. Może ktoś mi doradzi którą profesję wybrąc? Może jakieś argumenty przekonujące dlaczego ta i ta profesja jest najgorsza. >Help<;(

jadeaazath 09-02-2007 13:56

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez SquareHead (Post 1246760)
Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem, chciałem wszystkich pozdrowić i poprosić o pomoc.
Mam taki problem, gram w Tibie 4 lata i według mnie to bezsensowne, ponieważ gram kilkoma postaciami naraz, nie mogę sie zdecydować którą postacią grać, czy knightem, sorkiem, druidem, czy palkiem, wszystkie mi się podobają.
Właśnie dlatego nie dobiłem nawet 30 lvla. Może ktoś mi doradzi którą profesję wybrąc? Może jakieś argumenty przekonujące dlaczego ta i ta profesja jest najgorsza. >Help<;(

Knight jest najgorszy bo najslabiej bije. Moze to zabrzmi trywialnie ale tak wlasnie jest - obrazenia sie licza najbardziej. :p

Kanaretto 27-02-2007 19:46

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez SquareHead (Post 1246760)
Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem, chciałem wszystkich pozdrowić i poprosić o pomoc.
Mam taki problem, gram w Tibie 4 lata i według mnie to bezsensowne, ponieważ gram kilkoma postaciami naraz, nie mogę sie zdecydować którą postacią grać, czy knightem, sorkiem, druidem, czy palkiem, wszystkie mi się podobają.
Właśnie dlatego nie dobiłem nawet 30 lvla. Może ktoś mi doradzi którą profesję wybrąc? Może jakieś argumenty przekonujące dlaczego ta i ta profesja jest najgorsza. >Help<;(

ja bym ci radzil zagrac sorcem/Pallem wiem co mowie palladynem zrob 65 skila i z gorki masz expienie narazie a sorcem to wiadomo pare bp manasow i na Dwarf Mines/Massroty


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:38.

Powered by vBulletin 3