Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Tajemnice Rookgaardu (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=13)
-   -   List otwarty do Cipsoftu w sprawie rookstayerow (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=231889)

Burend 18-07-2010 03:26

List otwarty do Cipsoftu w sprawie rookstayerow
 
Martwi mnie co sie dzieje z rookgaardem. Pamietam czasu w ktorych deppo zapelnione bylo kupcami i sprzedawcami targujacymi sie o 1 gp , rookstayerzy stojacy na kazdym rogu miasta, ciagle dyskusje. Dziwna postawa CipSOftu, z jednej strony odnawiaja mury miasta , dodaja plaze , blokuja zmainowanie rookstayerow a z 2 ograniczaja pojemnosc depozytu w banku do 1k. Myslalem nad tym aby napisac na lamach forum tibia.com list otwarty z prosba do przedstawicieli Cipsoftu aby przedstawili swoje plany odnosnie rooka i rookstayerow,a w dalszej drodze aby tak jak sluby na mainie pomiedzy mezczyznami zalegalizowal rookstayerow zebysmy nie musieli patrzec na swoj opis i czytac no vocation. Zebysmy stali sie historia i zarazem ostatnia 5 legendarna profesja. Pomoglby mi ktos i napisal/(najlepiej wyslal) taki list na lamach forum tibia.com ? Prosze o komentarze i kontakt z osobami ktore pod takim czyms by sie podpisaly.

Tas 18-07-2010 13:07

Moim zdaniem to o czym mówisz już nigdy nie powróci. Albowiem zjawiły się w tibii bity, czego gracze już nie mogą znieść albo sami zaczynają bitować. I tak liczba gracze się zmniejsza :/. Nie ma co pisać listu i tak nic to nie da. Cipsoft ma rookstayerów za ostatnie, no i w sumie ma rację.

Kashmasterss 19-07-2010 00:21

Nie ma co nic pisać bo to nic nie da"" - skąd ja znam ten tekst???
A może akurat coś zmieni? Na h*j od razu się poddawać?

Tibijczyk222 19-07-2010 09:20

Ale to nie ma wrócić. Rookstayerzy sami wymyślili swoją głupią profesję i zamierzają tłuc te bugi i inne syfy do końca chara ale cipsoft nigdy nie mówił o rookstayerach jako o jakiejś profesji,rzadko kiedy brał ich w ogóle pod uwagę. Jak dla mnie to powinno być tak ,że każdy kto ma 9+lvl na rooku zostaje przeniesiony na main wraz z całymi jego pieniędzmi. Oczywiście powinni być wyrównani do tych co wyszli na poziomie 8.

Fabuły na rooku też za wiele nie ma i zostawanie dla samego sworda of fury jest głupie.

Legerg94 19-07-2010 10:05

@up
Kompletnie Cie nie rozumiem, jesli ktos wybiera katowanie bugow to TYLKO I WYLACZNIE jego decyzja, a Ty powinienes wkoncu przyjac do wiadomosci ze nie po to ludzie latami katowali te 100 lvle na rooku, zeby teraz im cipsoft zjebal caly wysilek wlozony w expienie.

Vermilion 19-07-2010 12:26

Cipsoft zjebał? Rookerzy sami zaczęli bocić, trapować nowych etc. Więc dlaczego Cip mieliby umilać im życie? Rook jest po to, żeby z niego wyjść. Jak zostajesz to jest tylko twoja decyzja. Nie podoba się - to won na main.

Tibijczyk222 19-07-2010 13:16

A dlaczego Cipsoft ma tego nie robić? Wielu rookstayerów przeszkadza w expieniu tym co chcą po prostu wyjść z rooka. Oni wybrali swoje bicie bugów i mogli przewidzieć ,że wbijanie większego niż 8 poziomu na rookgaardzie nie zostało zaplanowane przez Cipsoft.

Hakuoh 21-07-2010 03:10

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vermilion (Post 2772753)
Cipsoft zjebał? Rookerzy sami zaczęli bocić, trapować nowych etc. Więc dlaczego Cip mieliby umilać im życie? Rook jest po to, żeby z niego wyjść. Jak zostajesz to jest tylko twoja decyzja. Nie podoba się - to won na main.

Bo pojawił się powód, by bocić (addony, zwiększone hity).

Legerg94 21-07-2010 06:54

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Tibijczyk222 (Post 2772757)
A dlaczego Cipsoft ma tego nie robić? Wielu rookstayerów przeszkadza w expieniu tym co chcą po prostu wyjść z rooka. Oni wybrali swoje bicie bugów i mogli przewidzieć ,że wbijanie większego niż 8 poziomu na rookgaardzie nie zostało zaplanowane przez Cipsoft.

A jak sobie zajoles respa, a jakis noob/pa sie wbija i Ci moby zaczyna wybijac to Ci w expie nie przeszkadza ?

btw. do tamtego nad Twoim postem, a moze gracze na mainie nie boca albo nie trapuja ?

Uczepiliscie sie tego rooka jak nie wiem, jak chca neich sobie siedza.

P.S. Cipsoft zjebal robiac, taka gre do ktorej mozna napisac program do pelnego zautoamtyzowania postaci :)

Vermilion 21-07-2010 11:42

Ta, pododawali bossy na rooku (w tej chwili już 4). Dla graczy grających na powiedzmy 7.6 to był zaskok. Wcześniej na rooku nie robili prawie nic, a teraz starają się urozmaicić, to ludzie marudzą. Cipsoftu serio nie obchodzi - rooker/sorc/twoja matka. Byle by kupił pacca.

Old_Game 23-07-2010 07:40

Wiesz czemu jest ich tak mało?
1. Znudziła im się gra na rooku przeszli na mainland
2. Większość rookstayerów robiła postacie, aby odkryć zagadki rookgaard'u, które w większości są już rozwiązane lub nie da się ich rozwiązać.
3. Mają bana za bota
4. Po prostu nie grają już w Tibie.

Hakuoh 28-07-2010 00:55

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Old_Game (Post 2773413)
Wiesz czemu jest ich tak mało?
1. Znudziła im się gra na rooku przeszli na mainland
2. Większość rookstayerów robiła postacie, aby odkryć zagadki rookgaard'u, które w większości są już rozwiązane lub nie da się ich rozwiązać.
3. Mają bana za bota
4. Po prostu nie grają już w Tibie.

5. Pozapominali passów do swoich rookerów.

RedFOg 11-08-2010 15:24

Jak dla mnie każdy z levelem 50+ na Rooku powinien dostać bana za bota/trapowanie.
CIPSoft z jednej strony pomaga uczciwym Rookstayerom (teraz zdaje się po 10lvl z Rooka nie da się wyjść), z drugiej ogranicza botterów (nie ma chowania wyboconego złota w banku -.- )
Rookstayerzy jak dla mnie tracą prawo bytu, bo większość albo boci, albo trapuje nowych. Jak miałem 8 postaci na różnych światach (szukałem w miarę normalnego, nie znalazłem :| ) to NIGDY nie trafiłem na kogoś z wyższym levelem kto by POMÓGŁ. Albo botowali albo trapowali. Ewt. nieśmiertelne polskie "spier..." w odpowiedzi na prośbę z mino hell.
Do tego jeszcze: dzieci robiące na bocie 50lvl i uganiające się za Spike, kradzieże, wrabianie nowych w "jest skrót do trade" i "choć, tam jest xxx" i ludzie na światach PvP bojący wyjść się na Main/ewt. zrookowani.
Może są jeszcze ludzie grający na Rooku dla przyjemności i studiujący fabułę, gadający z NPC. Ale takich ciężko nawet na Mainie znaleźć, gdzie populacja jest znacznie większa.
Podsumowując - gdyby Rookerzy dostali własne tereny do expienia za bramką levelową i tp to by jakoś dało się na tym Rooku żyć. A jak na razie bezczelnie .wbijają się nowym na expowiska i trapują. A botów na rooku jest../

Game_Over 11-08-2010 18:26

Rook~ to Rook~ ale fakt fajnie mi się tam grało (z 4 lata temu)... jak miałem rookstayera na 25 lvlu a sunrise miał z 70+, miałem jakieś 25-30k na rooku (trzymane na innym charze) i jakieś katany itp. Pomagałem graczom i byłem kozak jak latałem z łukiem na mino... ale potem... no jakaś taka ewolucja, boty, itp. i tak wyszło, że rook to szajs... każdy chce go jak najszybciej opuścić bo tam nic nie ma...
Wszystkie mity obalone i lipa.
Mogli by powiększy depozyt do full, bo ciężko kasę tam się trzyma... ale Cip'y pewnie i tak to oleją.
Mogli by też dodać nowe expowiska - z Guardami >jupi< i bramkami lvlowymi ! i Annihi 80+ z 6 dragami :O... dobra popuściłem lejce wyobraźni.. nie bijcie... ale kto by nie chciał? zaraz by każdy miał roostayera 40+ ;d
No dobra kończmy te wypociny bo zmęczony po robocie jestem... więc jak napiszecie list do CS'tu to ja się podpisze pod tym, a i dodam od siebie, że ZAWSZE (!!!) warto próbować.

ruszek 12-08-2010 11:26

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Game_Over (Post 2776831)
Rook~ to Rook~ ale fakt fajnie mi się tam grało (z 4 lata temu)... jak miałem rookstayera na 25 lvlu a sunrise miał z 70+, miałem jakieś 25-30k na rooku (trzymane na innym charze) i jakieś katany itp. Pomagałem graczom i byłem kozak jak latałem z łukiem na mino... ale potem... no jakaś taka ewolucja, boty, itp. i tak wyszło, że rook to szajs... każdy chce go jak najszybciej opuścić bo tam nic nie ma...
Wszystkie mity obalone i lipa.
Mogli by powiększy depozyt do full, bo ciężko kasę tam się trzyma... ale Cip'y pewnie i tak to oleją.
Mogli by też dodać nowe expowiska - z Guardami >jupi< i bramkami lvlowymi ! i Annihi 80+ z 6 dragami :O... dobra popuściłem lejce wyobraźni.. nie bijcie... ale kto by nie chciał? zaraz by każdy miał roostayera 40+ ;d
No dobra kończmy te wypociny bo zmęczony po robocie jestem... więc jak napiszecie list do CS'tu to ja się podpisze pod tym, a i dodam od siebie, że ZAWSZE (!!!) warto próbować.



YYY..ta. To ja zrobie ruch ludzi którzy będą zostawac tylko na fibuli, i chca tam pro expow, i swojej profesji.

No ludzie, Rook to jest wyspa nowych, zostanie na niej to wasz wybor i nie oczekujcie ze cipsoft wam będzie tam do dupy właził. To jest wyspa do nauczenia się gry, od grania jest już main kuffa...

Shaven_Miwa 18-08-2010 11:41

Nie ten temat
 
Proponuje zakończyć dyskusję. To miał być temat o pomoc w wysłaniu listu, a nie dyskusja o to czy rookstayerzy są dobrze traktowani czy nie. Jeśli chcecie dyskutować na ten temat załóżcie nowy temat i gogo. :P

Empty87 09-09-2010 21:59

ja się podpiszę i fakt Game_Over poleciałeś ale w sumie miło by było xDD


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:35.

Powered by vBulletin 3