Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Waga (temat nie dziecka neo) (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=174600)

Fintex 11-05-2008 22:57

Jak ktoś już zauważył najlepiej to najedz się przed spaniem ;-) Ja jem zawsze pierwszą kolację koło 18-19 a później koło 23-0:00 czy nawet później jeszcze się nawpierdzielam, głównie parówkami xD Tyle, że ja chadzam późno spać :P Dawniej mówili, że wyglądam jak z oświęcimia a teraz mówią, że grrrubas ze mnie :P Mam coś 188cm i 80kg wagi.

janek@ 11-05-2008 23:25

Cukierki podgryzaj kiełbaską i po tygodniu przybierasz 10k. ;P

Możesz też koksić w siłowni i jadać jak najwięcej białek.

Wiem co mówię, sam ważę 80kg. ;] Wiem qrwa bez komentów świnia ze mnie. xD

O i nie odradzaj się, jeśli nic nie będzie widać, u chłopcóf tłuszczyk zazwyczaj pojawia się wtedy kiedy wszystkie "wew. pojemniki" się wypełnią. ;p

@edit
Jedzenie samych tłuszczów nic nie da, ponieważ nasz organizm przrzuci się na ten typ energi w wyniku czego tylko schudniesz (dieta atkinsa?).

Xantro 11-05-2008 23:59

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gawus (Post 2052237)
Klatki nie mierzyłem, ale naprawdę cycki mi wyskoczyły.

Kurna... To już wiem po co dziewczyny na siłkę chodzą xD
A żeby nie było offtopa to powiem ci że szczerze to sie na tym nie znam, bo zamiast tyć, wolałbym schudnąć xD (Choć nadwagi nie mam).

Thero 12-05-2008 13:26

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Fintex (Post 2052749)
Jak ktoś już zauważył najlepiej to najedz się przed spaniem ;-)

Co za bzdura. Żeby organizm zajmował się trawieniem, a nie odpoczywaniem?

@Topic
Odżywki + dobra dieta (polecam z ryżem) + ćwiczenia na przyrost masy. Na pewno będziesz zadowolony. ;)

Btw. Może się jeszcze zaczniecie długością penisa chwalić?

Anerian 12-05-2008 16:14

Ja tam obzeram sie w McDonaldzie, pije od groma mleka w proszku, jem przed spaniem itp, a i tak waze (57 kg przy 175cm)

Gelt 12-05-2008 16:30

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Fintex (Post 2052749)
Jak ktoś już zauważył najlepiej to najedz się przed spaniem ;-)

Tylko, że z czasem zauważa się, że idziesz wszystko w brzuszek :-)

@down

Sprytne ;x Ale wątpie, by autorowi chciało się tyle czekać.:-P

Michoss 12-05-2008 16:31

@Thero
Właśnie o to chodzi, że podczas snu organizm nie zużywa tyle energii, więc 3/4 spożytych tłuszczy przełoży na sadło xd.

@up
A co za różnica? Jak w brzuchu nie starczy miejsca, to upchnie sie gdzie indziej.Wiem z doświadczenia

Podpisano:
Człowiek z trzecią brodą.

@Down
Mnie tam sie zawsze dobrze spało po zapiekance albo misce jajecznicy.

Vanhelsen 12-05-2008 16:32

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Anerian (Post 2053482)
Ja tam obzeram sie w McDonaldzie, pije od groma mleka w proszku, jem przed spaniem itp, a i tak waze (57 kg przy 175cm)

Przemiana materii i tyle, nie ma co bawić się w domorosłe rady "jedz dużo" a tym bardziej "jedz przed snem", po prostu zapukać do drzwi dietetyka i tyle...

@up: ale jak jesz przed snem to organizm zaczyna zajmować się trawieniem a nie tuleniem ciebie do snu... chyba, że nie przeszkadzają tobie nieprzespane noce :<

Glamri 12-05-2008 16:37

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gelt (Post 2051736)
Zalezy dla kogo :-P

Możesz mieć po prostu predyspozycje do bycia chudym. Możesz jeść, jeść i jeść i nie przytyjesz albo naprawde mało.

Ja tak mam. 197cm wzrostu i ważę jakieś 70kg. Dokładnej wagi nie znam ale to gdzieś tak będzie, może ciut ponad. ; ) Pragnę też zaznaczyć, że moja dieta opiera się na kebabach, pizzy, piwie, jedzeniu w środku nocy i innych pozornie tuczących "przysmakach". : P

MatiCFC 12-05-2008 16:59

179/180 cm wzrostu,60/63 wagi... Kiepsko. Powiedzcie jak wkońcu jest z tym jedzeniem przed snem. Chce w brzuszek ! xD Potem pomyśle nad mięśniami. Będą nieprzespane noce,i lażenie do kibla w środku nocy? :-/

I kebaby. Dobre na tycie? ;>

Gelt 12-05-2008 17:02

Co by sienie mówiło, jest niezdrowe. Jak chcesz brzuszek to do każdego posiłku pij jedno piwo, ewentualnie do każdego obiadu.Efekty będą.

MatiCFC 12-05-2008 17:03

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gelt (Post 2053590)
Co by sienie mówiło, jest niezdrowe. Jak chcesz brzuszek to do każdego posiłku pij jedno piwo, ewentualnie do każdego obiadu.Efekty będą.

A jak ktoś piwa nie pija? Bo ja piwa nie pijam :-)

metiu 12-05-2008 17:07

Odżyweczki się kłaniają. Jak ktoś wcześniej napisał gainera na mase i jazda, a jak nie masz na odżywki bądź jeszcze nie chcesz (odżywki chwytasz po 2 miechach treningu co najmniej) to jajeczka, kurczaczek, ryż i musli z serkiem wiejskim na śniadanie.

spider-bialystok 12-05-2008 17:31

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez metiu
Odżyweczki się kłaniają.

Typowe podejscie kulturystow-teoretykow;)
Gainery to po prostu jedzenie w proszku, a zawsze zdrowiej i smaczniej jest zjesc normalne jedzenie niz wypic gainera, ktorego stosuje sie w momentach, w ktorych nie mamy dostepu do normalnego jedzenia (w podrozy, w pracy jesli nie mamy dluzszych przerw). Inna kwestia jest to, ze gainery, zwlasza sprzedawane w Polsce sa zazwyczaj marnej jakosci ;] Dobra dieta to 70% sukcesu.
Dalej, po co polecacie suple? Kreatyna bez diety, doswiadczenia i samodyscypliny nic nie da, a juz napewno dla poczatkujacego, w hmb wogole nie wierze. Suple i odzywki to po prostu biznes, moze i sa wygodne (sam wole w szkole wypic bialko, a po treningu carbo), ale nie sa wcale lepsze od jedzenia. Mimo to czesto ludzie nie majacy pojecia o kulturystyce oraz poczatkujacy traktuja suple i odzywki niemal jak sterydy ;]

Exodus 12-05-2008 19:19

180/72~ chcialbym tez jeszcze przytyc

Ja tam zawsze bylem uczony, ze porzadny "chlop" powinien wazyc wedlug schematu 'wzrost-100'. Czyli w moim wypadku te 80kg

@zalozyciel tematu
Trenuj Beerceps

Maggic 12-05-2008 19:25

Ja przy wzroście 185cm ważę 80kg. Hmm chodzę na siłownię ale też sporo jem. W wakacje mam zamiar zamienić tkankę tłuszczową na mięśniową co oczywiście jest łatwiejsze niż nabranie masy na siłowni, ofc jeżeli jesteśmy bardzo chudzi.
Zasadniczo to na sylwetkę nie narzekam, ale muszę trochę w wakacje nad ciałkiem popracować.

Athelas 12-05-2008 22:12

A ja muszę właśnie schudnąć, ale jakoś to idzie. Teoretycznie łatwiej jest zmienić tłuszcz w mięśnie, niż wytworzyć mięśnie z niczego. Głównie jeżdżę na rowerze i biegam, a dietę mam urozmaiconą (nie, nie tylko warzywa, i zdrowe, ale również ograniczam fast foody i "McShity". Trzeba urozmaicać dietę, i tu tkwi klucz. Jednak moja przemiana materii nie ułatwia mi życia, nie jest to aż tak fajne, wolę być chudym. Chociaż: "Raj doceniamy dopiero kiedy go stracimy", więc sam już nie wiem ;( Na razie urozmaicona dieta, sport, sport i jeszcze raz sport.

Slythia 12-05-2008 22:27

Moim skromnym zdaniem... Po co tyc? Potem i tak wiekszosc bedzie walczyla z nadwaga... Wystarczy tylko poczekac.

Ja i tak.. Chcialabym tylko schudnac... Nie, wcale zle nie wygladam, lecz... Tak dla siebie, dla samej satysfakcji. Tylko jak ; P.

Fintex 12-05-2008 22:43

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Thero (Post 2053224)
Co za bzdura. Żeby organizm zajmował się trawieniem, a nie odpoczywaniem?

Może jeszcze mam se pompkę aortalną odłączyć, żeby nie wysilać zbytnio organizmu? :D
Mnie tam się dobrze odpoczywa w dodatku ładne sny mam :D moze to kwestia przyzwyczajenia :P

Wald_Kerius 12-05-2008 22:48

Swoja droga szprycowanie sie jakimis anabolikami w tak mlodym wieku i przy takiej posturze to jest czyste kretynstwo i brak jakiegokolwiek profesjonalizmu. Baa... moze nawet zaszkodzic zdrowiu.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:24.

Powered by vBulletin 3