Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=14)
-   -   Błędy na tibia.pl (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=90023)

Slythia 13-10-2008 19:21

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez <Rahim> (Post 2296134)
troche sie zmienilo od tego czasu, nieścisłość znalazlem w "tibia rules" 3.a

Już tego nie ma ;).

Suhayl 15-10-2008 19:26

Największy błąd na f.t.pl to...

MODERATORZY!

Slythia 15-10-2008 20:12

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Suhayl (Post 2298611)
Największy błąd na f.t.pl to...

MODERATORZY!

Ehm... Zapraszam tutaj.

Krukson 17-10-2008 20:02

Questy na Mainie

Dark Armor
Poprzedni użytkownik został zabity przez Giant Spidera, spróbuj znaleźć jego ciało, może uda Ci się odzyskać pancerz?

Poprzedni właściciel został zabity przez Giant Spidera. Spróbuj znaleźć jego ciało, może uda Ci się odzyskać pancerz?

Dark Helmet
Uważaj na Minotaur Maga, kryje się on na lodowej wyspie, może kiedyś uda Ci się go zgładzić? Jeśli tak - zostaniesz wynagrodzony.

Uważaj na Minotaura Maga, który kryje się na lodowej wyspie. Może kiedyś uda Ci się go zgładzić? Jeśli tak - zostaniesz wynagrodzony.

Dead Archer
Łucznika zabiła trucizna niedaleko Thais, zapewne stracił on jakiś cenny przedmiot podczas konania.

Nieopodal Thais łucznika zabiła trucizna. Zapewne podczas konania stracił on jakiś cenny przedmiot.

Double Hero
Podziemia Edron kryją wiele niespodzianek i nierozwikłanych tajemnic. Podobno dwaj Herosi pilnują swego skarbu. Spróbuj ich pokonać, a otrzymasz cenny klejnot!

Podziemia Edron kryją wiele niespodzianek i nierozwikłanych tajemnic. Podobno dwaj Bohaterowie pilnują swego skarbu. Spróbuj ich pokonać, a otrzymasz cenny klejnot!

Eleonore quest
Córka gubernatora pilnie poszukuje pomocy. Odszukaj ją w Libery Bay oraz pomóż. Myślę, że otrzymasz w nagrodę prawo do czegoś, o czym inni mogą tylko pomarzyć.

Córka gubernatora pilnie poszukuje pomocy. Odszukaj ją w Liberty Bay oraz podaj pomocną dłoń. Myślę, że otrzymasz w nagrodę prawo do czegoś, o czym inni mogą tylko pomarzyć.

Fanfare
Pewien strażnik z zamiłowaniami do muzyki, ukrył swój skarb w katakumbach nieopodal Carlin.

Pewien strażnik słynący z zamiłowania do muzyki, ukrył swój skarb w katakumbach nieopodal Carlin.

Horned Fox tower

Wieża minotaurów koło Kazordoon jest strzeżona przez wiele ich rodzajów. Spróbuj ją podbić a na pewno zostanie to wynagrodzone.


Wieża minotaurów koło Kazordoon jest strzeżona przez wiele odmian tych potworów. Spróbuj ją podbić, a na pewno zostanie to wynagrodzone.

Iron Hammer
Minotaury nauczyły się wykuwać swój oręż tym młotem od krasnoludów.

Minotaury nauczyły się wykuwać swój oręż tym krasnoludzkim młotem.

Obsidian Knife
Sztylet ten umożliwia skórowanie pokonanych potworów. Jedyny nie-elficki mieszkaniec Ab'dendriel chętnie wykuję dla Ciebie ten sztylet w zamian za odpowiednie przedmioty.

Sztylet ten umożliwia obdzieranie ze skór pokonane potwory. Jedyny nie-elficki mieszkaniec Ab'dendriel chętnie wykuje dla Ciebie ten sztylet w zamian za odpowiednie przedmioty.

Ornamented Shield
Kilka smoków, w tym 2 Lordy, chronią nagrody, którą można zdobyć raz dziennie. Warto również rozejrzeć się dookoła.

Kilka smoków, w tym 2 Lordy, chronią nagrody, które można zdobyć raz dziennie. Warto również rozejrzeć się dookoła.


Poison Daggers
Zarówno strzelec jak i rycerz znajdą coś dla siebie z nagrody, która jest ukryta przez orców w ich kryjówce w podziemiach miasta Edron.

Zarówno strzelec jak i rycerz znajdą coś dla siebie z nagrody, która została ukryta przez orków w ich kryjówce znajdującej się w podziemiach miasta Edron.

Slythia 18-10-2008 00:01

@up
Poprawiłam all ; ).

@down
Masz rację..

Duch Niespokojny 18-10-2008 00:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Krukson (Post 2300868)
Double Hero
Podziemia Edron kryją wiele niespodzianek i nierozwikłanych tajemnic. Podobno dwaj Herosi pilnują swego skarbu. Spróbuj ich pokonać, a otrzymasz cenny klejnot!

Podziemia Edron kryją wiele niespodzianek i nierozwikłanych tajemnic. Podobno dwaj Bohaterowie pilnują swego skarbu. Spróbuj ich pokonać, a otrzymasz cenny klejnot!

Słowo "heros" jak najbardziej występuje w języku polskim i chyba nawet bardziej pasuje jako tłumaczenie tibijskiego "hero" niż "bohater"...

Krukson 18-10-2008 01:03

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny (Post 2301205)
Słowo "heros" jak najbardziej występuje w języku polskim i chyba nawet bardziej pasuje jako tłumaczenie tibijskiego "hero" niż "bohater"...

Hero z ang. na pol. to bohater.
Herosem był np. Achilles, bohaterem - Zawisza Czarny.

Rozumiesz przekaz? :)

Duch Niespokojny 18-10-2008 11:56

Nie, nie rozumiem :p
Bohater to ktoś, kto wykazał się odwagą w jakiejś trudnej chwili. Heros to ktoś o nadludzkich możliwościach (zwykle chodzi o siłę), wcale niekoniecznie prawy i szlachetny (np. Herakles miał parę grzeszków na sumieniu). Według mnie ta druga definicja dużo lepiej pasuje do Hero.

Krukson 18-10-2008 12:35

Herosem to można nazwać, ale naszą postać. Czary, etc. to wszystko nadludzkie możliwości.

Jackson 18-10-2008 21:03

brak opisu questu:
Waterfall QuestB)

Krukson 18-10-2008 21:08

Nie tylko tego opisu brak. Ale jak słyszałem, już się tym zajmują. :)

drunk_dwarf 01-11-2008 22:27

Tibian Earth
 
Co się dzieje z Tibian Earth? Najczęściej nie działa (puste białe pole w okienku) a raz na jakiś czas znów zadziała. Sytuacja ta trwa od przerobienia tibia.pl. Czy ktoś się tym zajmuje? Bo jak zostało to olane, to lepiej wogóle usunąć z serwisu.
Jeśli jednak zechce się komuś tym zająć, to tak na marginesie sugeruję update przy okazji (choć i bez była przydatna).

Vodur 02-11-2008 14:36

Ten cytat
jest identyczny jak
ten

Qlos 02-11-2008 17:01

Ja dzis nie moge zobaczy tego paska pod potworami,magia,broniami,uzbrojenie i innymi przydatnymi oformacji paska od newsow na hunted.pl wogule go mi nie wyswietla.

Vincentekkk 02-11-2008 20:08

Wysłałem już na SMS na konkurs na pacca i wyskakują mi jakieś błędy na górze, wydaje mi się że jakieś błędne zapytania wykonuje baza danych.
in /home/pacc24/domains/pacc24.pl/public_html/include/site/models/validators/TibiaValidator.php on line 7

Warning: file_get_contents(http://tibia.pl/api.php?op=character...ame=Zaram+Maya) [function.file-get-contents]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/pacc24/domains/pacc24.pl/public_html/include/site/models/validators/TibiaValidator.php on line 7

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/pacc24/domains/pacc24.pl/public_html/include/site/models/validators/TibiaValidator.php:7) in /home/pacc24/domains/pacc24.pl/public_html/include/engine/sessions/classStdSessionHandler.php on line 7

Piniak 05-11-2008 17:29

Kalkulator skilla u palla jest... zepsuty ;p

xxmajoxx 15-11-2008 13:57

Forma Drom
 
Witam chcem sie dowiedzieć czy firma Drom istnieje ? Czuje sie okradziony właśnie przez tą firme 14 Dni + temu wysłałem 190 zł za 2 pacc'e do dni dzisiejszego niema ich Kontaktu też niemam z firma iż pisałem e-maile do nich na adres [email protected] i nic zero jagby sie zapadli pod ziemie prosze o pomoc co mam robic ;(

Konrad1990 15-11-2008 17:28

@ up
moj kolega tez mial taki przypadek nie wiem co z tym sie stalo

a to jest moj problem i mam do tibia.pl bardzo duze watpliwosci otoz.
wpisujac w wyszkiwarce Ancient Rune i wchodzac w ta zakladke kliknelem na Quest do ktorego jest potrzebna ta itema czyli do HOTA i przekierowalo mnie z tibia.pl na jakas strone: http://real-estate-us.org/real-estate-51/
obawiam sie hacka wiec prosze tibia.pl wytlumaczcie mi to
Pozdrawiam

Slythia 15-11-2008 18:54

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Konrad1990 (Post 2336738)
a to jest moj problem i mam do tibia.pl bardzo duze watpliwosci otoz.
wpisujac w wyszkiwarce Ancient Rune i wchodzac w ta zakladke kliknelem na Quest do ktorego jest potrzebna ta itema czyli do HOTA i przekierowalo mnie z tibia.pl na jakas strone: http://real-estate-us.org/real-estate-51/
obawiam sie hacka wiec prosze tibia.pl wytlumaczcie mi to
Pozdrawiam

Spokojnie, jest to reklama, dlatego też nie musisz się obawiać hacka. Błąd zaraz zostanie poprawiony.

Marcin24 14-12-2008 00:41

Dosyć dziwnie mi się wyświetla główna strona:

http://img177.imageshack.us/img177/8822/asdaii7wh9.png

Może coś poprzestawiałem, wie ktoś jak wrócić to do normalnego stanu?


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:05.

Powered by vBulletin 3