Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Siłownia & sporty walki (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=226865)

Ashlon 17-01-2010 15:21

Siłownia & sporty walki
 
Przepraszam chłopaki, niechcący podczas przenoszenia postów z jednego tematu do drugiego usunąłem temat :D W takim razie - tu macie miejsce, gdzie można wypowiadać się na wszelkie tematy związane z siłownią, sportami walki itd. :)

Pacz_knight 17-01-2010 16:12

Trenuje kendo... :confused:

sphinx123 17-01-2010 16:17

Karate w pełnym kontakcie.

Gierubesoen 17-01-2010 16:44

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Pacz_knight (Post 2721196)
Trenuje kendo... :confused:

Tak z ciekawości spytam, w jakim celu można trenować takie coś?

@ Na siłownie chodze regularnie od ok 3 miesiecy, do wakacji zamierzam poćwiczyć na sucho, żeby przyzwyczaić organizm do wysiłku i przede wszystkim nabrać troche masy bo mam niedowage a do tego przejebany metabolizm, licze że na samej dietce sie uda chociaż te 5 kilo do wakacji przytyć. We wrześniu może jakaś kreatynka i potem całą zime zwiekszanie masy ;D generalnie póki co jestem zielony w tym temacie, ale później powinno być już lepiej...

Do tego czasem uderzam w worek, może kiedyś spróbuje potrenować coś na poważnie (w gre wchodzi boks tajski, kick boxing)

Emcess 17-01-2010 17:00

zaczalem chodzic na bjj (brazylijskie jiu-jitsu ;])

Pacz_knight 17-01-2010 17:13

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gierubesoen (Post 2721210)
Tak z ciekawości spytam, w jakim celu można trenować takie coś?

Chociazby dla samego siebie...
Po drugie interesuje sie kultura japonska i w sumie fajnie jest poznac zalazek tejze kultury, po przez uprawianie tego sportu. ;)

Juzefek 17-01-2010 17:25

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gierubesoen (Post 2721210)
Tak z ciekawości spytam, w jakim celu można trenować takie coś?

Jak cię ktoś zaczepi to o jakiś kijaszek nietrudno, więc można jakoś się bronić xD

Albertus 17-01-2010 17:36

fajny temat. Ja tez zamierzam zaczac cwiczyc , za tydzien i odrazu kupuje sobie Kreatynke Olimpu. Mam nadzieje do wakacji sie troszke wyrobic.

Hovvner 17-01-2010 18:03

Siłka 4x w tygodniu, po maturze zapiszę się na jakiś sport walki, sęk w tym że jeszcze nie wiem jaki :P

janek@ 17-01-2010 18:16

Siłownia i tylko siła.

W żadne sztuki walki oprócz boksu czy zapasów nie wierze, przykro mi byłem swiadkiem zbyt wielu victorii siły nad techniką. xP

Ashlon 17-01-2010 18:34

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Albertus (Post 2721238)
fajny temat. Ja tez zamierzam zaczac cwiczyc , za tydzien i odrazu kupuje sobie Kreatynke Olimpu. Mam nadzieje do wakacji sie troszke wyrobic.

Jak juz bylo wspomniane w temacie wczesniejszym, daj sobie spokoj z ta kreatyna, bo sobie krzywde zrobisz, a nie rozwoj organizmu.

Hovvner 17-01-2010 18:45

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ashlon (Post 2721276)
Jak juz bylo wspomniane w temacie wczesniejszym, daj sobie spokoj z ta kreatyna, bo sobie krzywde zrobisz, a nie rozwoj organizmu.

No bez przesady :<

Gierubesoen 17-01-2010 18:45

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Albertus (Post 2721238)
fajny temat. Ja tez zamierzam zaczac cwiczyc , za tydzien i odrazu kupuje sobie Kreatynke Olimpu. Mam nadzieje do wakacji sie troszke wyrobic.

odczekaj przynajmniej miesiąc treningu, zanim zaczniesz cokolwiek brać. odżywki to tylko dodatek to ciężkiej pracy na siłowni a nie zamiennik.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Pacz_knight (Post 2721227)
Chociazby dla samego siebie...
Po drugie interesuje sie kultura japonska i w sumie fajnie jest poznac zalazek tejze kultury, po przez uprawianie tego sportu. ;)

Tak myślałem, bo w podbramkowej sytuacji raczej niewiele Ci to pomoże

ruszek 17-01-2010 18:47

6 lat Chan Shaolin i Vo Quen (tak to się pisze ?).

Albertus 17-01-2010 18:55

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez janek@ (Post 2721259)
Siłownia i tylko siła.

W żadne sztuki walki oprócz boksu czy zapasów nie wierze, przykro mi byłem swiadkiem zbyt wielu victorii siły nad techniką. xP

zeby uzywac techniki w walkach ulicznych trzeba byc naprawde bardzo dobrym.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ashlon (Post 2721276)
Jak juz bylo wspomniane w temacie wczesniejszym, daj sobie spokoj z ta kreatyna, bo sobie krzywde zrobisz, a nie rozwoj organizmu.

mam kolegow ktorzy juz naprawde ladnie wygladaja i cwicza pare lat i powiedzieli ze mi doradza co jak brac itp. Mowili zeby od kreatyny zaczac i pozniej beda mi doradzac co brac;

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gierubesoen (Post 2721286)
odczekaj przynajmniej miesiąc treningu, zanim zaczniesz cokolwiek brać. odżywki to tylko dodatek to ciężkiej pracy na siłowni a nie zamiennik

wiem ze to nie zamiennik , ale dobry dodatek. Pracowac oczywiscie bede. Wielu kolegow odrazu zaczynalo cos brac a pozniej sobie robili przerwy.

Grycan 17-01-2010 18:57

Szermierkę idzie zaliczyć do sportu walki?

A ze sportów walki to najbardziej podoba mi się Muay Thai. ;) Kumpel który to trenuje fajnie wygląda po treningach: cały posiniaczony. ;)

Gierubesoen 17-01-2010 19:10

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Grycan (Post 2721295)
A ze sportów walki to najbardziej podoba mi się Muay Thai. ;) Kumpel który to trenuje fajnie wygląda po treningach: cały posiniaczony. ;)

No pain no gain, jak to mówią : D Ewentualnie per aspera ad astra, jak ktoś lubi szpanować łaciną. A ojczysta wersja- trzeba przeżyć zimę, żeby móc poczuć wiosnę ;)

Nari 17-01-2010 19:15

A ja, jak pisałem we wcześniejszym temacie, nie najgorzej się wytrenowałem w domu. Siłownia to zbyt drogi wydatek jak dla mnie- 85 zł za 2 wejścia tygodniowo przez miesiąc. A tak to ćwiczę pompki- niedawno zrobiłem przerwę, ale wyciągnę 200 w dwóch seriach po 100 z krótką przerwą. Do tego a6w, niedługo ABS2 (drążek muszę dokupić) i będzie git.

Sztuki walki? Kiedyś chodziłem na aikido i w sumie jestem zadowolony. Dużo chwytów i ciosów pamiętam do dziś, wiele razy przydały mi się w życiu codziennym, gdy trzeba było kogoś obezwładnić bez użycia pięści.

Giorio 17-01-2010 19:24

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ashlon (Post 2721276)
Jak juz bylo wspomniane w temacie wczesniejszym, daj sobie spokoj z ta kreatyna, bo sobie krzywde zrobisz, a nie rozwoj organizmu.

Po kreatynie? haha no chyba sobie żarty stroisz. Kreatyna to jak batonik, żadnych skutków ubocznych. Co do siłowni to prawda jest taka, że bez SAA nie będziesz wielki i silny. Oczywiście odżywki na początek jak najbardziej. No i jesli komuś chodzi o lekki zarys to takie suplementy są ok. Nie ma co się łudzić, że zrobicie klatę jak w kolorowych gazetkach. Na takie wyniki oprócz cięzkiej pracy trzeba zażywać mocniejsze rzeczy.
Co do sportu walki to karate jest kpiną jeśli chodzi o walke na ulicy. Oczywiście jak sport sam w sobie jest ok i jesli ktoś ćwiczy by w przyszłości mieć z tego kase to spoko.

a dlatych co nie wiedzą jaką sztuke walki wybrać, a głownie chodzi im o zastosowanie na ulicy to proponuje:
ju jitsu, kick-boxing, muay thai, boks

Koronowany rycek 17-01-2010 19:29

Biore mieta i przerzucam zlom.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:39.

Powered by vBulletin 3