Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   [Reklama]Dyski WD80GB - ATA - 7200 (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=82146)

Matek 24-06-2006 10:15

[Reklama]Dyski WD80GB - ATA - 7200
 
Witam!

Na poczatek wiadomosc do modow: prosze, wsztrzymajcie sie z kasacja tematu. PMka z prosba o pozwolenie na reklame poszla juz do admina. Oczywiscie, Tibia.pl bedzie miala z tego takze jakas mala korzysc o czym na koncu.


Ok, mam do odsprzedania 25 dyskow twardych ATA (ten standardowy - jeszcze bardzo popularny, dziala na kazdym kompie) WD o pojemnosci 80GB, pamieci cache 2MB i predkosci obrotowej 7200rpm. Na produkty udzielam rocznej rekojmy (wymog polskiego prawa, polecam pogooglac) oraz 30 dniowej gwarancji.

Skąd pochodzą dyski i dlaczego sa takie tanie

Dyski pochodza z hurtowni mojego kumpla, ktory z pewnych powodow podjal decyzje o zamknieciu dzialalnosci. W zwiazku z czym sprzedaje caly zmagazynowany sprzet za cene wyzsza o kilka procent niz je zakupil. Za kazdy dysk chce tylko 150 zotych + 10 zlotych za przesylke (za kurierska juz 14). Oczywiscie, jezeli zbierzesz 5 kumpli, wtedy my oplacamy wam przesylke.

Jezeli uwazacie, ze to drogo polecam sprawdzic strony porownujace ceny w sklepach. Model dyskow WD 80GB ksztaltuje sie w granicach 180-200 zlotych. Dolicz 15 zlotych przesylki i masz 195-215 zlociszy. Jak latwo obliczyc kupujac u mnie oszczedzasz od 35 zlotych do 55 zlotych.

Dlaczego nie wystawiamy dyskow na aukcji

Przyczyna prozaiczna: rozliczenie z fiskusem. Gdybysmy caly pozbywany sprzet wystawili na aukcjach musielibysmy zabulic sporoa sumke z tytulu podatku, czego z pewnych opwodow nie chcemy. Sprzedaz przez neta pozwala mi ukryc koszta w zarobkach kogos, kto nie pracuje i kto nie musi placic podatku. Jednak jezeli ktos bedzie chcial to oczywiscie bede umieszczal pojedyncze aukcje na allegro. Jednak wtedy nie masz pewnosci, ze cena nie podskoczy;)

Dlaczego akurat tibia.pl

Rozumiem, ze wiekszosc ludzi na tibia.pl nie zarabia. Ale byc moze zdolacie nakusic rodzicow na taka promocje - i to z gwarancja;)

Kontakt

Jezeli zdecydowales sie wspomoc nas zakupujac dyski skontaktuj sie ze mna na gg (3-9-3-3-5-0-9) badz wyslij wiadomosc na PM ze swoim nr kom - skontaktuje sie w celu dogadania szczegolow.

Sprzetu jest duzo wiecej - jak narazie sprawdzamy mozliwosc sprzedazy dyskow, zobaczymy jak na tym wyjdziemy i bedziemy jechali dalej.

Bardzo prosze o szybka reakcje. Czas na sprzedanie mam do nastepnej soboty, potem idziemy na gielde. Szczegoly techniczne dysku dla zainteresowanych na PW

edit: I zeby nie bylo, ze jestem samolubny. Jezeli pojda wszystkie dyski, zafunduje nagrode w konkursie tibia.pl. Prawdopodobnie roczny PACC, malo to, ale na poczatek chyba ok;)

Edek Rozprowacz 24-06-2006 10:37

swietny pomysl niema to jak polska mentalnosc jak by tu ominac fiskusa :p . Szkoda ze 2 miechy temu kupilem dysk pewnie sam bym sie podkusil =/ ale gratz pomyslu mam nadzieje ze modki nie zamkna tematu.

hoomik 24-06-2006 10:57

jak macie jakies RAMy i bedziecie w stanie poczekac z miesiac to pisze sie na jedna lub dwie kosci 512 mb

Olorion. 24-06-2006 11:57

@up

ja tak samo jak hoom pragnalbym zakupic kosci ram :p


11:16:48 ‹Olorion› memory usage: 230/256MB (89.84%)

chyba ssie jak na dzisiejsze czasy co? :p

Nyksus 24-06-2006 22:17

Re:
 
@up
Ssie, chyba, bo ja mam 256 ;)

Olorion. 25-06-2006 13:55

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Nyksus
@up
Ssie, chyba, bo ja mam 256 ;)

jasne ze ssie :Pppp

Ashlon 25-06-2006 14:03

Matek, cos wkrecasz ;) Gdybys nawet na kazdym dysku zarobil dyszke i oplacil tego rocznego pacca, to...wyszedlbys na zero. Pacc kosztuje 60 euro (ok. 240 zl), a ty zyskalbys ledwie 250...Gdybys zyskal 2 dychy z kazdego dysku, bardziej oplacaloby ci sie pojsc na gielde i sprzedac bez fundowania pacca. Hm? ;)

M@rcin 25-06-2006 21:28

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Nekromanta
Matek, cos wkrecasz ;)

Może chłopak ma gest i nie zależy mu na pieniądzach aż tak bardzo ;f ?

Ostry7 25-06-2006 22:01

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Matek
edit: I zeby nie bylo, ze jestem samolubny. Jezeli pojda wszystkie dyski, zafunduje nagrode w konkursie tibia.pl. Prawdopodobnie roczny PACC, malo to, ale na poczatek chyba ok;)

Cos za rozrzutnie jak na ciebie ;p

Matek 26-06-2006 09:35

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Nekromanta
Matek, cos wkrecasz ;) Gdybys nawet na kazdym dysku zarobil dyszke i oplacil tego rocznego pacca, to...wyszedlbys na zero. Pacc kosztuje 60 euro (ok. 240 zl), a ty zyskalbys ledwie 250...Gdybys zyskal 2 dychy z kazdego dysku, bardziej oplacaloby ci sie pojsc na gielde i sprzedac bez fundowania pacca. Hm? ;)

Uwierz mi, ze ja mam z tego bardzo duzo;) Sytuacja jest jaka jest. Nie chce zarobic na sprzedazy tylko pomoc kumplowi w wyjsciu z problemu. Swoja zaplate odbiore pozniej;)

hoomik 26-06-2006 11:01

nie pie*dol tylko mow czy macie te RAMy ;)

Matek 26-06-2006 11:07

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez hoomik
nie pie*dol tylko mow czy macie te RAMy ;)

No sa, ale ceny jak w sklepach;] Kingstony 1GB PC400 po ok 350 zeta;] 512 po ~190 zeta, dokladnie juz nie pamieta.

hoomik 26-06-2006 11:26

o to nicholery, na allegro 512mb kupie za 140 zl...

Matek 26-06-2006 11:35

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez hoomik
o to nicholery, na allegro 512mb kupie za 140 zl...

No to dlatego ich tutaj nie oferowalem;)

Matek 17-07-2006 13:58

Pozwole sobie odswiezyc na chwilunie.

Mam kilka dyskow Matrox 120GB do zbycia za ok 200 zeta. Wszelkie info na PMke.

;)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:24.

Powered by vBulletin 3