Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Mordercze upały;/ (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=82580)

Grigor 27-06-2006 18:41

Mordercze upały;/
 
Witam, już od kilku dni w Polsce występują upały, ja osobiście nie wytrzymuje przesiaduje na polq prawie całe dnie, co wy myslicie , jak uważacie co do tych upałów, ja słyszalem, że takie upały to tylko przez pierwsze dni wakacji potem juz ma być marnie..
No i widzicie my narzekamy jak jest upał oraz gdy jest zimno..ehh człowieka jednak nie da sie zadowolić ;p;ppp;


Komentujcie :)

Bofedojo 27-06-2006 20:11

Eeee.. tam u mnie w Gdansku troche hujowo, rano upaly, a potem burze, wiec za bardzo na plazy nie moge siedziec :P. Wole zeby bylo jeszcze cieplej i bez zadnych deszczy ^^, to tylko zimny browar i plaza :D

Pani K. 27-06-2006 20:21

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Bofedojoto
tylko zimny browar i plaza :D

Wiek: 14

Ale się popisałeś... Uznałeś, że gdybyś napisał, że pijesz Pepsi z lodem, to nikt by tego nie przeczytał?

@topic
Kiedy mieszka się w Pile, to najlepszym sposobem na przetrwanie upałów jest jeżdżenie nad jezioro (chić niezbyt czyste, trzeba przyznać).

Bofedojo 27-06-2006 21:04

@up
Widac, ze mnie nie znasz :D. Nie jestem grzecznym czternastolatkiem co pije wode gazowana :D. Co jakis czas impreza i zycie leci, a od czasu do czasu piwko na schlodzenie nie zaszkodzi ;). Polska jest za bardzo zdemoralizowana, zeby cole z lodem pic :D. Dobrze przynajmniej, ze nie pale, ani nie cpam :D

kaczi 27-06-2006 21:12

Up:
Uwierz mi, nie jesteś tu sam.. Ale to nie powód, aby się tak tym chwalić.


Topic:
Wyjeżdzam na basen. Przynajmniej można sie poopalać ;)

PiXik 27-06-2006 21:17

jak jest gorąco to ludzie pierniczą żeby padało jak pada to tęsknią za upałem
...
idiotyzm?
pozatym bro&basen&kobiety i cze;)
ale narazie przerwa bo spalonym się jest:(ja uwielbiam upaly ale czasem mnie wkurzaja bo komp sie nagrzewa bardziej

Smetana 27-06-2006 21:20

@up
Ja tam lubię jak pada :).

morwi 27-06-2006 21:21

yeah basen/żwirownia albo cośw tym stylu..

@bofedojo
aż tak zdemoralizowana to jeszcze nei jest -.- ja wole se wypić w taki upał tą cole -.-

Bofedojo 27-06-2006 21:26

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez kaczi
Up:
Uwierz mi, nie jesteś tu sam.. Ale to nie powód, aby się tak tym chwalić.


Topic:
Wyjeżdzam na basen. Przynajmniej można sie poopalać ;)

A czy ja sie tym chwale? Tylko powiedzialem jakie sa moje sposoby na upaly..., a ze poprostu lubie piwko bardziej, od jakis chemicznych sciekow (czyt. cola) to co za problem? :P Kazdy pije co chce, kazdy sie chlodzi jak chce, a szczegolnie w wakacje ;).

spider-bialystok 27-06-2006 21:34

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez PiXik
pozatym bro&basen&kobiety i cze;)

Swiete slowa:) Gorzej w praktyce, bo nie mam prywatnego basenu na wolnym powietrzu ;p
Ja 100x bardziej wole 35 stopni w lecie niz zime, -15 C , dzien od 8 do 16 i brudny snieg :|
Dla mnie moze byc tak cale lato:)

Tehshiat 27-06-2006 22:17

Juz ja bym wolal zeby upaly byly co drugi dzien. W takim upale ciezko wysiedziec na dworze; | W Pile (czyt. wlkp) ogolnie jak pani K. mowi, najlepiej wybic nad jezioro, problem w tym ze najblizsze jezioro to czysty mocz, a dalej to jechac siem niechce; ]

Vanhelsen 27-06-2006 22:49

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Bofedojo
@up
Widac, ze mnie nie znasz :D. Nie jestem grzecznym czternastolatkiem co pije wode gazowana :D. Co jakis czas impreza i zycie leci, a od czasu do czasu piwko na schlodzenie nie zaszkodzi ;). Polska jest za bardzo zdemoralizowana, zeby cole z lodem pic :D. Dobrze przynajmniej, ze nie pale, ani nie cpam :D

I love you baby 8o8o8o
Tak na wstepie, to, że pijesz w tym wieku to już twoja sprawa o ile pijesz bo po prostu lubisz alkochol, ale jesli pijesz "bo koledzy piją i jestem QLLLL!" to sorry chłopcze, wyjdz i nie wracaj -.-''
Ale z powodu, że w polsce jest wielu złodzieji, to chyba nie wyskakujesz po nocach na ulicę kraść samochody?...

a teraz do tematu:
Co ja mam powiedziec? :P Mieszkam na poddadzu, w lecie 24/h +30 a w zimie 24/h -15 xD Najlepszym wyjściem jest siedzieć
a ) na basenie
b ) w domu z wiatrakiem
c ) w piwnicy :P

Czarna_Mamba 27-06-2006 22:50

Mi tam nie przeszkadza, choc ludzie czasami dziwnie na mnie patrza kiedy sie z wycieczenia na chodniku poloze < tylko na Wyzynach, tam obszerne chodniki sa >. A wieczorkiem do Nowodworców rowerkiem/autobusikiem nr 3/samochodem - obowiązkowy odświeżający skok z mostu.

P.S. Ja tam preferuję Colę Light - truję się organizm, ale chociaż mało kalorii.

Miłego Wieczoru.

Glamri 27-06-2006 22:53

Puff... Ja nie zakładam koszulki, włączam wiatrak, zaciągam rolety i sączę zimne piwo albo Pepsi z lodem... Idealny sposób... A jak nie to nad jeziorko, zimne piwo i piękna kobieta u boku... Czegoż chcieć więcej? I również wolę upał niźli mrozy i śnieg! ;)

Gazzik 27-06-2006 23:02

Ja tam gram w pile w upale, a jak juz nie wytrzymuje z upalu to po picie jazda i znowu ;d. Wole juz dwór niz tibie.

Quezacoatl 27-06-2006 23:05

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Glamri Rox
i piękna kobieta u boku...

IMHO lepiej w zimie, jak jest to -20 :p

btw. w takich dniach szuka się miejsc posiadajacych ten wspaniały wynalazek zwany klimą...

Eugeniusz Siekiera 27-06-2006 23:14

Upał
 
A mi upał doskwiera bo gardziełko boli [No joke... eh....?] i nie moge lodów... [jeść?]
I jestem w tym biedny!! [I to bardzo niesprawiedliwe, że to u nas, tak 0! niedobrze!].
Ale mam dom [ciekawostka] i w moim domu jest zimno i jem...
...arbuzy (:

Bądźcie zdrów!

EuG

joey 27-06-2006 23:23

Ja lubie chodzić do sklepów z klimą ;PP. Jechać z dala od Elbląga. Dobrym sposobem jest las, park.

Iron 27-06-2006 23:27

A ja pracuję od 12-18 na powietrzu przynajmniej zarobię i się opale:)Przyznam czasem jest ciężko,ale zawsze coś się wymyśli i odrazu lepiej się czuje:)

Ashlon 27-06-2006 23:29

[elo mode=on] A jak jest goraco, to jestem elo i smigam na basen, jeee, ale najpierw spale joint'a, popije zimnym brooowarrem (joł!), zafajcze jeszcze kiepuszka po drodze. Tak naprawde to dopiero po 10 browarze cos czuje, ja wcale nie pije, zeby byc elo - bo taki jestem od razu!!!!!!1111one No i ledwie wejde na basen, sciagne koszule, wystawie umiesniona klate to wszystkie suczki na mnie leeeeca, joł! [elo mode=off]

[przesmiewca mode=on] Idac na basen, widze grupke 15 letnich ludzi, ktorzy mysla, ze taki wiek to juz starosc conajmniej. Przygladam sie jednemu z nich - zapali jakies gowno, zakrztusi sie, a lyk browarka wypluje, jak nikt nie bedzie widzial. Zreszta, gdyby wypil calego, to i tak sie upije. Wejdzie na basen, sciagnie koszulke. Ujawni swiatu swojego bladego suchoklatesa i mysli, ze jest fajny [przesmiewca mode=off]

[normal mode=on] A ja nie lubie basenowego chloru, sikow i w ogole. Wole pojsc do cioci na dzialke i wykapac sie w prywatnym basenie, ew. otworzyc okno w pokoju i sciagnac koszulke. A na dworze i tak nic nie pomoze ;)[normal mode=off]


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:57.

Powered by vBulletin 3