Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Profesje (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=21)
-   -   Paladyn - trudny start .. ? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=34155)

b.u 02-05-2005 23:04

Paladyn - trudny start .. ?
 
Witam wszystkich forumowiczów tibia.pl,

niedawno zainteresowałem się grą Tibia, która przyciąga wierną rzeszę fanów...

o grze opowiadało mi wielu kolegów, lecz mam jeszcze wiele pytań...

chciałbym zaczac gre na świecie Azura jako paladyn...

z wielu poradników, ktore miałem okazję przeczytać - wywnioskowałem, że paladyn ma bardzo trudny start...

kolega, który jest paladynem zdecydowanie zaprzeczył... komu wierzyć?

dot. distance fighting - 20 lvl. / 60 dist. - 50 shield. - jest możliwość osiągnięcia tego poprzez exp. ?

pozdrawiam, b.u

Shinjix 02-05-2005 23:07

Start paladyna jest trudny, bo skillując musisz sie reka namachac i speary podnosic. A jak expisz to wystarczy lag i ded... Start jest najtrudniejszy dla sorca.

xemmoe 02-05-2005 23:16

Zupełnie się z tym nie moge zgodzić, że ma najtrudniejszy starat.
Jeśli za start przyjmiemy od 8 do 20 lvl to moim zdaniem gra się nim najłatwiej.
Skile lecą szybko, nie ma "upośledzonej magii", nie potrzebuje super stufu.

Cursed Sinner 03-05-2005 14:05

Nah...Każda postać ma + i - i co do tego trzeba się zgodzić. Każda z profesji ma jakieś mankamenty dzięki którym początek jest trudny np. knight bez 4 mlvlu jest łatwy do zabicia bo bez UH ani rusz, a że nie ma czaru jak np. pal - exura gran, która leczy mocniej niż zwykła exura to może być to utrudnieniem. Co do innych nie będę sie rozpisywał. W palladynie jest jedno pewne - trzeba swoje wysiedzieć przy skillowaniu. Na szczęście do 60 skilla to idzie bardzo szybko. Mlvl idzie szybciej niż u knighta więc UH tuż tuż.

Bulboglowy 03-05-2005 21:56

Paladyn ma najłatwiejszy start.
Pierwsze 8h na mainie to trolle/roty ze spearów na full def.
Pewnie już masz 15lvl/4mlvl i 50 dist, więc idziesz klepać Cyclopy.
Po tygodniu masz 20-25 level i na tym kończy się start.

S.P.M 03-05-2005 22:59

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Bulboglowy
Paladyn ma najłatwiejszy start.
Pierwsze 8h na mainie to trolle/roty ze spearów na full def.
Pewnie już masz 15lvl/4mlvl i 50 dist, więc idziesz klepać Cyclopy.
Po tygodniu masz 20-25 level i na tym kończy się start.

Po tygodniu? Może mieć po czterech dniach, a może i szybciej. Jak podajesz czas to może w godzinach ? :]
@topic
Start nie jest trudny. Po prostu sie nie przejmuj za mocno różnymi pierdołami.

PalAnonim 03-05-2005 23:51

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez mejlun
Po tygodniu? Może mieć po czterech dniach, a może i szybciej. Jak podajesz czas to może w godzinach ? :]
@topic
Start nie jest trudny. Po prostu sie nie przejmuj za mocno różnymi pierdołami.

Chyba lubisz siedziec przy tibii 24h/dobe.....

A palem to tren do minimu 60/50 i potem exp bedzie lecial very fast

Bulboglowy 04-05-2005 02:21

@mejlun
W godzinach ? Jasne, skoro masz tyle ownerów...

Nawet dla newbie 7k/2h nie będzie wielkim kłopotem, więc z 15 na 20 będzie dodatkowo 20h.
Doświadczony gracz spokojnie może liczyć dwa razy więcej, dlatego podałem, że po tygodniu będzie level 20-25.
8h+20h to grając 4h/dzień jest tydzień. Niestety dla ludzi bez życia RL są to 3-4 dni, może troche wyluzować ?

Cytuj:

Jak podajesz czas to może w godzinach ?
Jak chcesz się czegoś dowiedzieć to poproś. Jeżeli wiesz już wszystko to albo jesteś n00bem i ci się zdaje, albo brain-eating monster głoduje w twojej głowie.

BTW: Twoja odpowiedź do tematu... SUX. (Yes. I'm evul.)

Hitmanu 05-05-2005 18:37

Heh lepiej na nowym serweze zacznij.

patrikoz 07-05-2005 20:23

Sorc ma latwiejszy start niz palek, bo palek ma nudne podnoszenie spearow, ale jak dobije 60 dista to do 50 lvla expi najszybciej :)

Stiv 07-05-2005 21:22

start jest banalny skile leca szybko napisales ze przez exp chcesz miec 60 na 20 lev raczej nie jezeli bedziesz latal z lukiem radze potrenic na rotach lub dwarfach do 60 dista (jak masz mozliwos na monku do 70) a potem kusza i jazda, a i nie zapomnij tak jak ja o m lev nie uzywaj torchow ;p


prof: paladyn
lev: 39
skills: 78/65
m lev 13
eq: k arm, k legs, crus helmet,x-bow,

dapav 09-05-2005 19:51

Według mnie to palkowi wystarczy że jest na dwarfach i trenuje a przy okazji expi.Skille mu wtedy szybciej idą jakby trenował z gościem, a na dodatek to exp mu rośnie.





palladyn
skills:48/38
lvl:11 ;(
mlvl:6

Sher Khan 09-05-2005 19:59

Dotren do 55/45 na 9lvlu i luz

Arcymag Kręgu wody 09-05-2005 20:55

E tam zaraz trudny.
Mi tez lapa by odleciala ale se wziolem hmmm 7 spearow i jedziemy na gobliny.(nie mam z kim trenic:()No bylo skill 25 i bylo coraz mniej spearow teraz mi tylko 3 wystarcza.
Zwlaszcza ze gram na pvp-eneforced heh zadnego gostka, full spawn :P
Jak to mowil moj kumpel(pozdrawiam): "na Dolerze jest o polowe mniej ludzi niz na Pacerze, polowa z tej polowy siedzi na rooku, a polowa z tej polowy co jest na mainie boi sie chodzic na potwory"Łukasz
I jak ja mowie: Nie liczy sie lvl, licza sie skille i umiejetnosci gry"
Ale offtopa wyjechalem :P

VMendaV 10-05-2005 08:09

Moim zdaniem paladyn ma najłatwiejszy start :) Po prostu jestes na manie zabijesz pare trolli i juz na roty i dwarfy ciekasz :) skille bardzo szybko rosna a po 2 Ktos nabisal ze 1 lag i dead ? Chciał bym powiedziec ze palladyn jest lepszym blokerem od knighta poniewaz posiada mana shield :) a po 3 palladyn najszybciej moze np solowac dragi czy cos lepszego :) pall to szczere złoto


Royal Menda
9lvl - :lucznik:
mlvl : 5
sk : 35/30
CALMERA

hell fire 10-05-2005 10:50

1.Łatwy start -> Knight :crusader:
2.Średni start -> Palladyn :lucznik:
3.Trudny start -> Druid X(
4.Bardzo trudny start -> sorcer (mag) :mag:

Wilq 10-05-2005 20:07

Ja gralem ryckiem, doszedlem do 33lvl, ale zmienilem serv i voc, bo rycek jest dosc nudny w porownaniu do pall'a, a co do startu, to pall ma wg. mnie ma najlatwiejszy start, skile leca szybko, mlvl tez...
CyA

Master Yedi 10-05-2005 20:13

Start paladyna nie jest łatwy...Ale jak się nim potreni to wymiata ;]
Sam mam paladyna:P

3dsmaxman 10-05-2005 20:33

ja mam palka na lev 12 z zabojczymi skilami (48/37, a na 12 levie dobije do okolo 60/45) na Infernie (pvp-enf) i powiem, ze start nie jest bardzo trudny; bierzesz eqip dla noobow (taki jak z rooka, lecz scale arm i brass legs) i bijesz trole do skilli 30/25, a potem na roty do skili okolo 55/40; nastepnie mozesz troche poexpic i jeszcze potrenic do 60/45(50) i idziesz na minos-guardy, cyce itp.

denerwowalo mnie podnoszenie spearow, wiec sobie zainstalowalem macro :confused:
palek ma tez dobre to, ze podczas treningu robi strzaly, ktore potem wykorzystuje lub sprzedaje B)

Colier Scoredyne 10-05-2005 20:42

Moim zdaniem palek ma trudny start, ale tylko na non-pvp, bo ma mało capa na speary i musi łazić na jakies trole ciągle, a na pvp to tylko stworzą nam na początek ghoula, później monka, ciągły train na 8 lvl mamy 50 dista. Ja mam 45 palka na Harmoni i mam skile 75/56 które patrząc na statystyki tibia.com są bardzo dobre.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:30.

Powered by vBulletin 3