Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Świadomy Sen - Twój własny wyimaginowany świat... (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=171202)

Tibijczyk222 26-07-2009 17:16

Takie coś naprawdę istnieje? Tzn. będę mógł sobie we śnie wstać zrobić kawe , zajebać koledze , poleciec w kosmos na inną planetę?Albo (nie jechać po mnie xD) wejśc w świat maple sotry i pójść expić na grzybki tak jakbym ja był postacią(XDD) ????
Proszę podajcie jakieś linki do różnych lekcji tego LD


A co się stanie jak pomysle ze to sen a to nie sen i sie zabije w rl?

zoliax 26-07-2009 17:26

Wujek Google podobno jakieś miał. Kumple mi mówili, że stryj Ask też coś o tym wie. No i mógłbym się założyć, że i u babci WP coś by się znalazło...

Ze'To 27-07-2009 12:54

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Tibijczyk222 (Post 2608386)
Takie coś naprawdę istnieje? Tzn. będę mógł sobie we śnie wstać zrobić kawe , zajebać koledze , poleciec w kosmos na inną planetę?Albo (nie jechać po mnie xD) wejśc w świat maple sotry i pójść expić na grzybki tak jakbym ja był postacią(XDD) ????
Proszę podajcie jakieś linki do różnych lekcji tego LD


Tak mógłbyś robić te wszystkie rzeczy we śnie, ale to jest dla osób systematycznych i trzeba poświęcić temu wszystkiemu trochę czasu.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Tibijczyk222 (Post 2608386)
A co się stanie jak pomysle ze to sen a to nie sen i sie zabije w rl?

Po co się pytasz co się stanie? Po prostu zginiesz. Jest mało prawdopodobne, że pomylisz rzeczywistość ze snem zresztą od czego są testy rzeczywistości...

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez sphinx123 (Post 2605227)
Można powiedzieć że OOBE to LD z ograniczeniami ;<

Nie wiesz co mówisz :P Żeby dokonać takiego porównania musiałbyś przeżyć i OOBE i Sen Kontrolowany. Wątpię, że przeżyłeś kiedyś OOBE bo wtedy byś tak nie mówił ;). OOBE potrafi być o wiele bardziej realistyczne i jest to całkowicie inne uczucie niż Świadomy Sen i tych dwóch doświadczeń nie można ze sobą porównywać.

Glannath 30-07-2009 15:49

Trochę odświeżę wątek. Chciałem tylko zapytać, jakie techniki RT są najlepsze? Bo sam nie wiem którą stosować, najczęśćiej wybieram tą z czytaniem tekstu, ale nie wiem, czy jest najskuteczniejsza.

A w ogóle, to coraz lepiej idzie mi zapamiętywanie snów. Dzisiaj na bank śniło mi się, że ojciec mi uwarzył eliksir wielosokowy.. oO Ale z prawdziwym LD jeszcze nie miałem styczności, więc narazie cierpiliwe ćwiczę. ;)

sphinx123 30-07-2009 15:58

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ze'To (Post 2608887)
Nie wiesz co mówisz :P Żeby dokonać takiego porównania musiałbyś przeżyć i OOBE i Sen Kontrolowany. Wątpię, że przeżyłeś kiedyś OOBE bo wtedy byś tak nie mówił ;). OOBE potrafi być o wiele bardziej realistyczne i jest to całkowicie inne uczucie niż Świadomy Sen i tych dwóch doświadczeń nie można ze sobą porównywać.

Oba dzieją się w głowie i są złudzeniami.

@down

I gdzie Ty widzisz w tym LD?

Clockwerk 31-07-2009 07:43

chciałbym podzielić się tym co dzisiaj mnie spotkało we śnie <chyba miałem taki LD>

wszystko pamiętam ze snu, bylem na starym osiedlu gadalem z kumplami pamiętam jakie tematy poruszaliśmy, wszystko pamiętam ze snu. Potem jeden z kumpli poszedł po fajki i ja powiedziałem tak z wściekłością ze już więcej nie chce palić (przed wakacjami jeszcze kopciłem) i zaraz po tym jak krzyknąłem ze nie chce już kurzyć natychmiast się obudziłem

nie robiłem żadnych ćwiczeń itp żeby mieć Ld

G17 05-08-2009 14:08

jak bede tak snil to moge stac sie Arthasem (lich kingiem) i zapier**liĆ Illidiana ? ;p

vuxes 05-08-2009 16:37

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez G17 (Post 2616433)
jak bede tak snil to moge stac sie Arthasem (lich kingiem) i zapier**liĆ Illidiana ? ;p

Możesz. <10 znaków>

Lahir 05-08-2009 17:42

a ten link to nie key logger xD

Kriptomer 10-08-2009 23:21

może ktoś dać link do "instrukcji ld " który działa (ofc po polsku bo nie chce mi sie meczyc jeszcze z tlumaczaniem )

Albertus 11-08-2009 07:50

jak ja bym to umial to bym codziennie po pare panienek zaliczal ;D (przez sen oczywiscie ) ;D

Frapper 11-08-2009 10:21

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Albertus (Post 2621059)
jak ja bym to umial to bym codziennie po pare panienek zaliczal ;D (przez sen oczywiscie ) ;D

Zmien swoje nazistowskie poglady, wylacz komputer i do dziela. Nic trudnego!

@topic
fajna sprawa, ale na razie odpuscilem.

Dupca 12-08-2009 11:49

Gdybym umiał LD zbanowałbym Wieszoka, ahh marzenia...


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:49.

Powered by vBulletin 3