Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Poradniki (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=31)
-   -   Lost Account Interface (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=129308)

-_stalin_- 22-02-2008 19:41

co to rec-key
 
co to rec-key? czy do staje sie go po zarejesrowaniu ?:(
czy jak? plx HELP nie mam zielonego pojecia co to jest?:(
niekojarze :confused: co to morze byci i po co mi to
jeden gostek mie zchakowal i zmienił mi chaslo i numer
ale e-mayl nie to potszebny mi jeszcze rec-key ;(

Mati1235 22-02-2008 19:48

Coś nie tak!
 
Klikam na " Lost Account ", wpisuje imię postaci, to mi się wyświetlą takie propozycje:
I have forgotten my password.
I have forgotten my account number.
I have forgotten both my password and my account number.
My account has been hacked.
a w/g tego poradnika powinno się wyświetlić 6 propozycji dlaczego??;((tak samo jak -_stalin_- nie wiem co to rec-key) powiedzcie!;(

Slythia 22-02-2008 20:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mati1235 (Post 1915866)
Klikam na " Lost Account ", wpisuje imię postaci, to mi się wyświetlą takie propozycje:
I have forgotten my password.
I have forgotten my account number.
I have forgotten both my password and my account number.
My account has been hacked.
a w/g tego poradnika powinno się wyświetlić 6 propozycji dlaczego??;((tak samo jak -_stalin_- nie wiem co to rec-key) powiedzcie!;(

Nie masz tych dwoch ostatnich opcji PRAWDOPODOBNIE dlatego, iz nie masz spersonalizowanego konta.

Rec (recover czy jakos tak) key jest to klucz, ktory kazdy gracz otrzymuje po spersonalizowaniu swojego konta. Ma on ulatwic odzyskanie konta po hacku. Jesli chce sie go zmienic, to trzeba zaplacic (jakies 20 zl) i otrzyma sie go poczta na podany przez nas przy personalizacji adres.

Mati1235 22-02-2008 20:29

Rec (recover czy jakos tak) key jest to klucz, ktory kazdy gracz otrzymuje po spersonalizowaniu swojego konta.

co to jest personalizacja konta?

Slythia 22-02-2008 20:36

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mati1235 (Post 1915985)
Rec (recover czy jakos tak) key jest to klucz, ktory kazdy gracz otrzymuje po spersonalizowaniu swojego konta.

co to jest personalizacja konta?

http://http://www.wiki.hunted.pl/wik...alizacja_Konta
Prosze bardzo :).

rasialdo1 08-06-2008 11:38

Bardzo Dobry Poradnik!!

Vaagh 28-06-2008 09:57

Hack
 
1.Po jakim czasie od wysłania przez CipSoft e-maila z linkiem umożliwiającym otrzymanie nowego hasła e-mail ten dotrze on do mnie? Czekam na niego od wczoraj (27 VI) i dalej nie doszedł :(
2. Czy hacker może ponownie spersonalizować moje konto, uniemożliwiając mi
jego odzyskanie?

Slythia 28-06-2008 10:07

Mail powinien przyjść od razu, opóźnienia najczęściej są spowodowane przez skrzynkę. Zawsze możesz spróbować wysłać ponownie.

Hacker może ponownie spersonalizować konto, może także zmienić Twój adres e mail - lecz operacja ta trwa miesiąc (chyba, że użyje rec keya).

Jeśli zostałeś zhakowany to nie prościej byłoby użyć rec keya?

Vaagh 28-06-2008 10:56

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Slythia (Post 2145484)
Mail powinien przyjść od razu, opóźnienia najczęściej są spowodowane przez skrzynkę. Zawsze możesz spróbować wysłać ponownie.

Hacker może ponownie spersonalizować konto, może także zmienić Twój adres e mail - lecz operacja ta trwa miesiąc (chyba, że użyje rec keya).

Jeśli zostałeś zhakowany to nie prościej byłoby użyć rec keya?



w takim razie jak użyć rec- keya?

Slythia 28-06-2008 11:10

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vaagh (Post 2145617)
w takim razie jak użyć rec- keya?

Punkt 4 tego poradnika : ).

Cytuj:

4 ("My account has been hacked.")(...)

Vaagh 29-06-2008 11:05

Uff udało mi się ,,odhaczyć" moje konto :p nieotrzymanie hasła rzeczywiście było winą skrzynki pocztowej. Czy hacker, który prawdopodobnie zna mój numer konta ma możliwość zmienienia mojego nowego hasła?

Slythia 29-06-2008 11:21

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vaagh (Post 2148095)
Uff udało mi się ,,odhaczyć" moje konto :p nieotrzymanie hasła rzeczywiście było winą skrzynki pocztowej. Czy hacker, który prawdopodobnie zna mój numer konta ma możliwość zmienienia mojego nowego hasła?

Jeśli hacker zna tylko Twój numer account to nie ma możliwości zmiany twego nowego hasła. Potrzebowałby albo dostęp do adresu email, albo rec keya.

mareczekskw 31-10-2008 12:18

:(
 
Witam chciałem się zapytać dlaczego nie moge odhakowac mojej postaci jeżeli podaje dobry account name czyli account number i dobry email który wczoraj jeszcze przed hackiem podglądałem.
Próbowałem rożnymi sposobami i nie da rady teraz cipsoft wprowadził takie coś ze zamiast account numbers wpisujesz sobie nazwę taka jak :ktostam i password czyżby może być to tego wina? ciagle wyskakuje mi ze złe podałem acount name czyli number albo pocztę co jest WTF.

Saayuki 03-04-2009 09:09

Witam serdecznie mam pytanie a mianowicie jezeli ktos posiada confirmation key ale go nie wpisal i np ja zamowilem tak samo confirmation key i jesli wyrobie nowy recovery key to czy ta osoba druga bedzie miala dostep do mojej postaci gdy uruchomi swoj confirmation key ? pytanie nr.2 czy confirmation key ma jakas date waznosci ? czy mozna go uzyc w kazdej chwili ? prosze o natychmiastowe odpowiedzi na moje pytania pozdrawiam

Patrix de'Vere 10-05-2009 10:45

Witam, zostałem shakowany i mam pewien problem...

Znam tylko numer account, hasło zostało zmienione... a e-maila nie pamiętam... po uptade nie wyrobiłem nowego r-keya i stary nie działa... Mam pytanie, jak zamówie nowego r-keya to odzyskam konto, czy będzie to tylko strata pieniędzy?

klingerek232 25-05-2012 11:25

problem
 
A ja mam takie pytanie,

znam acc number,
nie pamietam emaila
nie pamietam hasla
nie wyrabialem rec keya


Jak kupie rec keya na allegro to przyjdzie mi on na emaila na ktorym zalozona jest postac czy na emaila ktorego podam gosciowi na allegro??

jerrry 26-05-2012 20:16

Cytuj:

A ja mam takie pytanie,

znam acc number,
nie pamietam emaila
nie pamietam hasla
nie wyrabialem rec keya


Jak kupie rec keya na allegro to przyjdzie mi on na emaila na ktorym zalozona jest postac czy na emaila ktorego podam gosciowi na allegro??
jeśli nie wyrabiałeś rec key'a i nie pamiętasz maila, to konta już nie odzyskasz w żaden sposób

michwol1029 01-07-2015 14:01

tam gdzie jest okienko wpisuje poprawny adres email a wyskakuje mi albo (incorrect email adress or account name czy cos takiego dokladnie nie pamietam ,albo ze you enter valid name czy jakos tak)co z tym zrobic?

Vadimq 01-07-2015 21:32

Wpisujesz niepoprawny mail/acc name, lub poprawny który był... ale kiedyś.

autoswiat561 12-11-2015 10:59

witam
mam pare pytan interesuje mnie kupno postaci na allegro i chcialbym sie dowiedziec jak wyglada sprawa z wyrobieniem nowego r keya zmiana haslem itp jaki to bylby koszt?
Mialem kiedys 120 knighta lecz go sprzedalem i teraz zaluje a chcialbym troche pograc w wolnym czasie


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:18.

Powered by vBulletin 3