Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Selena (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=201)
-   -   Koniec? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=167902)

Bartas15 04-03-2008 18:38

Koniec?
 
Czy to już koniec wojny?Ultimation chyba bez wątpienia wygrało czy to koniec walki?

Iomer Thunderblade 04-03-2008 19:06

ultimation rox cruoris pwned ftw ownage

Maksous 04-03-2008 19:06

Tum tum dum...

Bartas15 04-03-2008 19:18

Cru coś tam nie zapamiętałem ich nazwy bo nawet nie warto siedzą non stop w pz ,a gdy już wyjdą z pz na openke czy massa to dostają takie baty ,że szok.Wiec ...

Kubous 04-03-2008 22:34

że szok <10znakow>

Stonhard 05-03-2008 00:51

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Maksous (Post 1939001)
Wątpię żeby wojna się skończyła, ulti dąży do zniszczenia cruoris, cruoris dąży do zniszczenia ulti i tak w kółko... Wojny chyba nadal będą sie odbywać i nadal będzie ubywało dobrych graczy :/

Wojna raczej szybko się nie skonczy... . Sądze, że potrwa jeszcze długo. Najgłupsze w tej wojnie jest hackowanie i zbijanie lvla innym graczom.

Eneris 05-03-2008 03:32

Więc Crusois nie chce prowadzić dalej otwartej wojny, masslogów i sneak atacków też nie robią bo nie umią, a ich nowym zagraniem jest banowanie ludzi z Ultimation, do czego wykorzystują znajomego GM.

To by było na tyle, powiem jeszcze tylko że Puge powiedział że jesteśmy zbyt silni by Cruois mogło dalej z nami walczyć.

Marczio 05-03-2008 10:48

Z drugiej strony zas Ultimation wie, że wojne ma juz w rekawie, przewyzszaja ich lvlem, pvp i znajomoscia jezyka angielskiego i czuwa nad nimi wielki wódz Makavelli (nie gracz tylko czlowiek). Ja, bedac blisko owego obozu mam przeslanki, iż w nastepnej decydujacej bitwie gracze ultimation chcac dac szanse cru na fraga beda grac z wylaczonymi monitorami i klawiatura do gory nogami obrocona.

Kubous 06-03-2008 18:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Eneris (Post 1939916)
Więc Crusois nie chce prowadzić dalej otwartej wojny, masslogów i sneak atacków też nie robią bo nie umią, a ich nowym zagraniem jest banowanie ludzi z Ultimation, do czego wykorzystują znajomego GM.

To by było na tyle, powiem jeszcze tylko że Puge powiedział że jesteśmy zbyt silni by Cruois mogło dalej z nami walczyć.

Wszystko fajnie tylko, że ludzie nie są taką ciemną masą na jaką wyglądają.
Pokażmy złoty papierek w jaki owija się gówno - to jest właśnie propaganda.

Wracając do tematu, prędzej selena jako serwer zostanie usunięta, niż skończą się tu wojny.

PS. Małe sprostowanie. Tak na prawdę ojciec Puge to Guido, a to jego babcia jest GMem i to wlasnie oni banują czlonków ultimation bez powodu.

Sharuzael 06-03-2008 23:08

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kubous (Post 1940225)
Wszystko fajnie tylko, że ludzie nie są taką ciemną masą na jaką wyglądają.
Pokażmy złoty papierek w jaki owija się gówno - to jest właśnie propaganda.

Wracając do tematu, prędzej selena jako serwer zostanie usunięta, niż skończą się tu wojny.

PS. Małe sprostowanie. Tak na prawdę ojciec Puge to Guido, a to jego babcia jest GMem i to wlasnie oni banują czlonków ultimation bez powodu.

to mialo byc smieszne?

krwawycomeback 08-03-2008 12:13

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Eneris (Post 1939916)
Więc Crusois nie chce prowadzić dalej otwartej wojny, masslogów i sneak atacków też nie robią bo nie umią, a ich nowym zagraniem jest banowanie ludzi z Ultimation, do czego wykorzystują znajomego GM.

Kurrrwa moj stary jest CM'em i zdeleJtuje wam wszystkie postaci!
BTW. Od wczoraj mamy 3 nowych skorumpowanych GMów! Trzymacie sie na bacznosc.
[evil laught]Huahuahuahuahau[/evil laught]

Dark_Moniek 08-03-2008 16:23

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kubous (Post 1940225)
Wszystko fajnie tylko, że ludzie nie są taką ciemną masą na jaką wyglądają.
Pokażmy złoty papierek w jaki owija się gówno - to jest właśnie propaganda.

Wracając do tematu, prędzej selena jako serwer zostanie usunięta, niż skończą się tu wojny.

PS. Małe sprostowanie. Tak na prawdę ojciec Puge to Guido, a to jego babcia jest GMem i to wlasnie oni banują czlonków ultimation bez powodu.

lol, ja myślałem, ze to stary vuxesa jest gmem (gm kurak) , dzięki że mi to powiedziałeś

@Maksous
jakich 'dobrych' graczy ubyło?:O olśnij mnie stary

Rav 08-03-2008 19:05

Ja tam nie bylbym taki pewien czy oni sa az tacy kul zeby po 3~ openkach juz calkowicie przestac grac (w sumie teraz tak robia)
moze juz nie bedzie owych openek ale beda sneaki w ich wykonaniu, w sumie dziwnie sie ten war toczy :]

Maksous 08-03-2008 21:34

tirli tirli

Fiołek! 09-03-2008 16:10

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Maksous (Post 1942128)
Źle mnie zrozumiałeś, chodzi mi o to że ludzie którzy uczestniczą w war'ach TYMCZASOWO (przez zbyt dużą ilość fragów) dostają bana...


Haha prosze... jesli nie wiesz co napisac nie pisz nic ok?

Iomer Thunderblade 09-03-2008 18:55

Żegnajjjjjjcie Nam Hiszpannnnskie Dziewczynyyyyy !

Dalv_2k7 09-03-2008 23:41

Hiszpańskie dziewczyny były, są i będą zawsze w Carlin!!!!!!1111

A'Kret 10-03-2008 16:19

Maksous nie możesz poszukać kolegów gdzieś indziej? Jest tyle portali : fotka.pl, sympatia.pl, czateria.pl. Tam na pewno coś dla Siebie znajdziesz o.o

Khazul 10-03-2008 19:45

nasza klasa pl tez

Iomer Thunderblade 10-03-2008 22:22

karol jestes ostatni w WIRZYN :\ heuaheuuh nub


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:44.

Powered by vBulletin 3