Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Arcania (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=193)
-   -   Arcania - Hyde Park (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=191384)

Faytah 03-03-2009 22:47

To znaczy ze jezeli mam najgorszego kompa to jestem najlepszy:cup:

pozatym cinek to nieogar,nie umie kulowac zydow i gra w ceesa na empetrojce

Lafa_elo 03-03-2009 22:51

pici wygral ostatnim punchem "I pozdatym kurwa felix po chuj ci ten partyzant jak w IIWś ludzie walczyli za kraj oddajac zycie w rl ,a ty jak widzisz na opence boila to stoisz przed kompem bo usiedziec nie mozesz wiec prostuj glowe.............. "

Partyzant_Felix 03-03-2009 22:52

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez picipancarlin (Post 2485094)
Użytkowników czytających ten temat: 6 (zarejestrowanych: 5, gości: 1)
picipancarlin, Faytah, Lafa_elo, _cineq_, Partyzant_Felix



Ktos tu buduje jakies proste zdanie łaczac literki!?!?


I pozdatym kurwa felix po chuj ci ten partyzant jak w IIWś ludzie walczyli za kraj oddajac zycie w rl ,a ty jak widzisz na opence boila to stoisz przed kompem bo usiedziec nie mozesz wiec prostuj glowe..............

wiem ty Kurwa debilu, ale nie tylko oni byli partyzantami, założyłem to konto jak na początku robiliśmy 'partyzantkę'. co do ob to napewno wiecej pokazuje na nich niz ty, co do boila to ja nie lize każdemu kto ma taki nick na vent. a ze potrafie takich kmiotow jak ty rozjebac z wyłączonym monitorem to inna sprawa. co do cs oboje wiemy ze jak graliśmy z sXe to cie cinek jechał do 0. a i warto dodać ze na początku nie mogłeś wejść bo wh wbudowany w klienta CS. pozdro 600

Partyzant_Felix 03-03-2009 22:54

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lafa_elo (Post 2485113)
pici wygral ostatnim punchem "I pozdatym kurwa felix po chuj ci ten partyzant jak w IIWś ludzie walczyli za kraj oddajac zycie w rl ,a ty jak widzisz na opence boila to stoisz przed kompem bo usiedziec nie mozesz wiec prostuj glowe.............. "

poprostu forum nie czytałem juz odpowiadam tej Kurwa zyrafie jebanej

_cineq_ 03-03-2009 22:55

@pici
z postow lafy wywnioskowalem, ze masz juz to 18 lat i masz nowy komputer, czego wiecej chciec?
miesien na dloni ma niewatpliwie kto inni niz bemo a w cs poprostu jestes nieogarem. trzeba bylo w ogole powiedziec ze jak gralismy "spara" to nie masz na czym grac. wraz z bobem bysmy sie tobie zlozyli na rower do chelm'a i tam bys se do kafejki poszedl. to nie problem wiesz...

picipancarlin 03-03-2009 22:55

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Partyzant_Felix (Post 2485115)
wiem ty Kurwa debilu, ale nie tylko oni byli partyzantami, założyłem to konto jak na początku robiliśmy 'partyzantkę'. co do ob to napewno wiecej pokazuje na nich niz ty, co do boila to ja nie lize każdemu kto ma taki nick na vent. a ze potrafie takich kmiotow jak ty rozjebac z wyłączonym monitorem to inna sprawa. co do cs oboje wiemy ze jak graliśmy z sXe to cie cinek jechał do 0. a i warto dodać ze na początku nie mogłeś wejść bo wh wbudowany w klienta CS. pozdro 600

zaprosisz nasz moze na bierzmowanie ktore odbedzie sie w miejskim osrodku prostowania glowy w Grudzionsu?

ta ty potrafisz podaj mi kurwa jebany kwadracie nick komu lizalem synu kurwa pitagorassa i jego wzorze?

Partyzant_Felix 03-03-2009 22:56

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lafa_elo (Post 2485113)
pici wygral ostatnim punchem "I pozdatym kurwa felix po chuj ci ten partyzant jak w IIWś ludzie walczyli za kraj oddajac zycie w rl ,a ty jak widzisz na opence boila to stoisz przed kompem bo usiedziec nie mozesz wiec prostuj glowe.............. "

poprostu forum nie czytałem juz odpowiadam tej Kurwa zyrafie jebanej i Kurwa nie wiem co w tym śmiesznego co napisał bo ja z cinem piszemy prawdę. do jutra czekam na odpowiedź z twojej strony inaczej uważam beef za zakońony (duze pe)

picipancarlin 03-03-2009 22:57

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez _cineq_ (Post 2485120)
@pici
z postow lafy wywnioskowalem, ze masz juz to 18 lat i masz nowy komputer, czego wiecej chciec?
miesien na dloni ma niewatpliwie kto inni niz bemo a w cs poprostu jestes nieogarem. trzeba bylo w ogole powiedziec ze jak gralismy "spara" to nie masz na czym grac. wraz z bobem bysmy sie tobie zlozyli na rower do chelm'a i tam bys se do kafejki poszedl. to nie problem wiesz...

To sobie wywniosku a z kurwa twoje aj kiu spalo ponizej normy 10 to inna sprawa pozdro w pisaniu matury w polaka sat story
a co mailem ci mowic ze oj chlopaki mam 550mhz monitor taki i tak i mam kurwa takie cos ze jak strzelam to sekunde potem naboj leci?

Faytah 03-03-2009 22:57

Hhahahah pici jedzie po bandzie :D ogolem z flame wara pomiedzy kaliszem a kamieniem zrobil sie grudziadz-kamien,takie male derby wiosek bez mc.

Partyzant_Felix 03-03-2009 22:58

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez picipancarlin (Post 2485121)
zaprosisz nasz moze na bierzmowanie ktore odbedzie sie w miejskim osrodku prostowania glowy w Grudzionsu?

ta ty potrafisz podaj mi kurwa jebany kwadracie nick komu lizalem synu kurwa pitagorassa i jego wzorze?

HAHA. z ta glowa to bardzo smieszne biorąc pod uwagę ze mowisz to samo od 2 lat warto dodać ze wymyślił to lafa. bo ty Kurwa za tempy chuj jestes. a lizałes to mam wymieniać nicki z Arcani czy z ron OTS?

picipancarlin 03-03-2009 23:01

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Partyzant_Felix (Post 2485131)
HAHA. z ta glowa to bardzo smieszne biorąc pod uwagę ze mowisz to samo od 2 lat warto dodać ze wymyślił to lafa. bo ty Kurwa za tempy chuj jestes. a lizałes to mam wymieniać nicki z Arcani czy z ron OTS?

Ty kura tempy chuju ja kurwa nie mam problemu z kupowaniem ciuchow ,a ty chciales koniecznie kupic z napsiem "Prosto " ale cie w chuj zrobili bo powiedzieli ze masz krzywa glowe :C?

Partyzant_Felix 03-03-2009 23:02

cos Kurwa chyba OWNED

_cineq_ 03-03-2009 23:02

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Partyzant_Felix (Post 2485131)
to mam wymieniać nicki z Arcani czy z ron OTS?

Hahaha


Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Pici aka sraka
To sobie wywniosku a z kurwa twoje aj kiu spalo ponizej normy 10 to inna sprawa pozdro w pisaniu matury w polaka sat story

nie wiem na jakiej podstawie wlazles grubym zadkiem na moja mature :o
co do IQ to mam zapewne o 50~ punktow wiecej od ciebie (serio).

Partyzant_Felix 03-03-2009 23:03

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez picipancarlin (Post 2485137)
Ty kura tempy chuju ja kurwa nie mam problemu z kupowaniem ciuchow ,a ty chciales koniecznie kupic z napsiem "Prosto " ale cie w chuj zrobili bo powiedzieli ze masz krzywa glowe :C?

o zajebisty tekst ma tylko jedną wadę. wymyślił ta głowę lafa pajacu sam cos powiedz. akurat Kurwa to nie ja po*******am w czerwonej koszulce XD

picipancarlin 03-03-2009 23:05

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez _cineq_ (Post 2485140)
Hahaha



nie wiem na jakiej podstawie wlazles grubym zadkiem na moja mature :o
co do IQ to mam zapewne o 50~ punktow wiecej od ciebie (serio).

Takie oceny jaie mam w liceum to bys chcial miec w zawodowce wiec czesc :>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>

Partyzant_Felix 03-03-2009 23:06

i ty Kurwa taki tempak jestes ze kumpli nawet w grze nie masz. bo co Kurwa, ja z bobem i cinem od początku do konca, a ty kolegów na ron OTS szukasz i czasem lafa sie zlituje ci odpisac

picipancarlin 03-03-2009 23:06

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Partyzant_Felix (Post 2485145)
o zajebisty tekst ma tylko jedną wadę. wymyślił ta głowę lafa pajacu sam cos powiedz. akurat Kurwa to nie ja po*******am w czerwonej koszulce XD

Ty pajacu jebany kurwa a kto lafie go przekopiowal bo ja to 1 piniowi napisaelm jego to tylko o bierzmowaniu ,a ty zoo / necrofilu nawet kumpli nie masz :>>

Partyzant_Felix 03-03-2009 23:08

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez picipancarlin (Post 2485150)
Takie oceny jaie mam w liceum to bys chcial miec w zawodowce wiec czesc :>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>

jakbyśmy mieli liczyć wszystkie twoje kary na kompa za oceny to nie wiem ale Kurwa palców by zabrakło naszej świętej trójce i koszykowi.

picipancarlin 03-03-2009 23:09

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Partyzant_Felix (Post 2485153)
i ty Kurwa taki tempak jestes ze kumpli nawet w grze nie masz. bo co Kurwa, ja z bobem i cinem od początku do konca, a ty kolegów na ron OTS szukasz i czasem lafa sie zlituje ci odpisac

Bo mam w szkole kurwa idioto zajebany i gadam o takich rzeczach jak dziewczyny , sport [koszykowa ,siatka] ,a nie jak ty kurwa o tibi albo jak pisales wypracowanie Osoba ,ktora najbardziej podziwiam jest Boil bo szybko biega i chuj ze ci zabraklo do 250 slow tych 200 sylab ,ale to nie ja mam problem ;o

Partyzant_Felix 03-03-2009 23:10

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez picipancarlin (Post 2485154)
Ty pajacu jebany kurwa a kto lafie go przekopiowal bo ja to 1 piniowi napisaelm jego to tylko o bierzmowaniu ,a ty zoo / necrofilu nawet kumpli nie masz :>>

ale całe gadanie o głowie wymyślił lafa niech to do ciebie dotrze ty Kurwa pederasto jebany


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:22.

Powered by vBulletin 3